MELTEM İZCİ

14 May 2024

Telefon:05448854797
E-Posta:meltemizci0@gmail.com
MELTEM İZCİ
İlan Mesajı:

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2023 mezunuyum. Autocad, Archicad, Revit , Photoshop, Lumion programlarıyla 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizim-modelleme programlarını kullanıyorum. Archicad programında iç ve dış mekan tasarımı modelleme, Archicad- Lumion programında render işlemi ve Photoshop programında pafta/sunum hazırlama çalışmalarına iyi seviyedeyim. Ayrıca Autocad ve Archicad programlarında iyi seviyede 2D çizimler, uygulama projesi detay çizimleri yapmaktayım.

Yer aldığım projelerde şantiye kontrolü, metraj-hakediş hesaplama, shop drawing çalışması, ihaleye yönelik method of statement hazırlama, Mix Design oluşturma, Gantt Chart ve project schedule oluşturma, fe/br çelik profil dizayn ve detay çözümü oluşturma, 3 boyut modelleme ve render çalışmaları konusunda deneyimliyim.

Eğitim ve çalışma sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Araştırma yapmayı seven, takım çalışmasına yatkın, titiz, yeni düşüncelere ve kendimi geliştirmeye açık bir bireyim. Açık ve sade bir iletişim kurarak sorunları veya çözümleri karşı tarafa anlaşılır bir şekilde ifade edebiliyorum.

Detaylı bilgiler ve CV için e-posta veya telefon üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

ÖNDER PEKER

07 May 2024

Telefon:05417284199
E-Posta:onderpeker46@gmail.com
ÖNDER PEKER
İlan Mesajı:

1978 İTÜ mezunuyum. Her türlü inşaat cins -imalat şartlarında ve de restorasyon işlerinde çalışırım. Çalışma alanı Türkiye'nin her bölgesi olabilir.

CANBERK KAVUNCUOĞLU

03 May 2024

Telefon:5068862001
E-Posta:canberkkavuncuoglu@gmail.com
CANBERK KAVUNCUOĞLU
İlan Mesajı:

Merhaba,

2021 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık bölümü lisans programından mezun oldum. Yüksek lisans eğitimime 2021 yılında Yaşar Üniversitesinde başladım ve tezimi 'Kinetik Mimarlık' üzerine yazdım. Eğitimimin tamamı %100 ingilizcedir.


-Şubat - Eylül 2021'de Miyata Mimarlık şirketinde proje çizimi ve ruhsat takibi üzerine çalıştım (Revit-Lumion). 

-Aralık 2021 - Ağustos 2022, ACS Mimarlık şirketinde yarı zamanlı olarak proje çizimi, ruhsat takibi ve görselleştirmede görev aldım (Archicad-Twinmotion). -Sonrasında Nev Mimarlık şirketinde Ağustos 2022 - Şubat 2023 arasında mimari görselleştirme odaklı çalışmaya devam ettim (Archicad-3DsMax-Corona Renderer). 


Yazarlarından olduğum uluslararası indexli üç yayınım mevcut. Bunun haricinde, yüksek lisans sürecimde iki bilimsel araştırma projesinde görev aldım.


İlgili ofislerle iletişime geçip CV/portfolyo iletebilirim.


Teşekkürler, kolaylıklar.

ŞERİFE ÇALIK

02 May 2024

Telefon:05435215430
E-Posta:serifeclkk90@gmail.com
ŞERİFE ÇALIK
İlan Mesajı:

Merhaba,

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2023 yılı mezunuyum. Önceki staj yaptığım ofislerde ,katılmış bulunduğum mimari yarışma süreçlerinde ve çalıştığım firmada büyük bir keyif ve özveriyle çalıştım. Bu durum iş çıktılarına da yansıdı. Konut , ticari gibi farklı nitelik ve ölçekte proje ve yarışmalarda yer alarak konsept,  uygulama ,modelleme aşamalarında deneyim kazandım.              

Akademik hayatım ve iş hayatımda Archicad , Lumion , Photoshop , Autocad , Sketchup, Ms Office programlarını etkin olarak kullandım. İnce işler saha mimarı olarak, şantiye ağırlıklı bir iş hayatım oldu. Keşif- metraj - hakediş hazırlama, haftalık raporlama yapma, saha imalatının proje detaylarına göre yapılmasını denetleme, ekiplerin kontrolünü sağlama, imalat ve detay çizimleri yapma, sahada proje revizyonunun yapılması, malzeme araştırması gibi konularda tecrübeliyim. Saha ve ofis ortamına uyumlu ; ekip çalışmalarına yatkın kendimi geliştirmeye açık biriyim.

İlgilenmeniz durumunda cv ve portfolyomu iletmekten mutluluk duyarım.. İyi çalışmalar dilerim.

ALEYNA KOYUNCU

26 Nis 2024

Telefon:5069374492
E-Posta:aleynakoyuncu23@gmail.com
ALEYNA KOYUNCU
İlan Mesajı:

Merhaba,

Yaşar üniversitesi mimarlik bölümünden 2021 yılında mezun oldum. Mezun olduktan hemen sonra bir mimarlik ofisinde calışmaya başladım. Sektörde edindiğim tecrübeler ile mimari ve iç mekan projelerinde detaylı uygulama çizimleri, dış cephe tasarımı ve mimari görselleştirme çalışmaları, uygulama projelerinde bulundum. Bunun dışında freelance olarak birçok projenin görselleştirmesini, tasarımını ve çizimlerini yaptım.

Autocad, Archicad, Lumion, Photoshop programlarını kullanmaktayım. Aynı zamanda yapay zeka destekli programları da kullanabiliyorum.

Tam zamanli olarak çalışma, uzaktan çalışma ya da freelance işlerle igileniyorum.

İlgilenenlere CV ve Portfolyo iletebilirim.

Saygılarımla

CEM BÜYÜKSURAL

22 Nis 2024

Telefon:5353041066
E-Posta:cem.buyuksural@gmail.com
CEM BÜYÜKSURAL
İlan Mesajı:

Merhaba,

2020 yılı Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık Bölümü lisans mezunuyum. 2022 yılından itibaren Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon Anabilim Dalı yüksek lisans öğrencisiyim, 2023 Ocak itibariyle ders sürecimi tamamlamış ve tez sürecimde bulunmaktayım. 

Lisans mezuniyetimi takiben, kısa süre ESKE Mühendislik firmasında meslek hayatıma başladım. Daha sonrasında Kare Mimarlık & Mühendislik firmasında çalışma hayatıma devam ettim. Çeşitli yeni yapı ve kentsel dönüşüm projelerini şantiye süreçleri de dahil olmak üzere tamamladım. Yüksek lisans programıma başlamam ile beraber çalışma hayatıma ara verdim ve akademik çalışmalarıma odaklandım. Bu süreçte UNESCO İzmir Tarihi Liman Kenti Alan Başkanlığı'nda gönüllü ve staj programlarına katıldım. 2023 sezonu Smyrna Antik Kenti Kazı Başkanlığı'nda koruma uzmanı mimar olarak çalışmaya başladım. 

Şantiye ve/veya ofis ortamlarında koruma alanında çalışabileceğim ve deneyim kazanabileceğim iş imkanı aramaktayım. İleri düzeyde İngilizce, başlangıç düzeyinde İtalyanca dil becerim mevcuttur. 


İlgilenmeniz durumunda CV iletmekten mutluluk duyarım.

AYŞE SOYSAL

22 Nis 2024

Telefon:05349126670
E-Posta:soysal.1158@hotmail.com
AYŞE SOYSAL
İlan Mesajı:

Merhabalar,

2018 yılından bu yana sektörde edindiğim tecrübeler ile mimari ve iç mekan projelerinde detaylı uygulama çizimleri, dış cephe tasarımı ve mimari görselleştirme çalışmaları, uygulama projelerinde metraj ve keşif listeleri hazırlama gibi alanlarda freelance hizmet vermekteyim. İletişime geçmeniz halinde cv ve çalışmalarımı paylaşmaktan mutluluk duyar, iyi çalışmalar dilerim.ELİF SELİN ATEŞ

17 Nis 2024

Telefon:05536054621
E-Posta:elifselinates@hotmail.com
ELİF SELİN ATEŞ
İlan Mesajı:

Merhaba ;

Lisansımı İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde 2018 yılında Mimarlık bölümünde, 2022 Yılında da aynı üniversitede İç mimarlık bölümünde tezli yüksek lisansımı tamamladım.  Aynı zamanda Bilkent üniversitesinde 2 yıl hazırlık eğitimi aldım. Upper seviyesinde ingilizcem var. 

6 Yıllık Yüksek Mimarım. 2018-2023 yılları arasında hem yerli hem de yabancı mimarlık firmalarında mimar olarak iş deneyimi ve çalışmalarım oldu. 3dsmax -corona programları ağırlıklı modelleme ve tasarımlar yapıyorum. Konut, villa, mağaza, cafe gibi farklı alanlarda projelerde çalışma deneyimlerim oldu. Ayrıca freelance olarak villa, iç mimari projelerde mimarlık yapıyorum.  Hem Mimari hem de iç mimari portfoliomu ekte inceleyebilirsiniz.

İstanbul Ticaret üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi’nde ve Dergipark’ta yayınlanan  ‘İç Mekan Tasarımında Renk ve Biçimin Etkinliği ’ konulu bir makalem var.  Yök‘te de yüksek lisansta yazdığım tezim mevcut. 

Autocad, sketchup,3Dsmax, Corona, Vray, Revit, Archicad, Lumion, Photoshop bilgisayar programlarını aktif olarak kullanmaktayım.  

Mimar ya da iç mimar olarak çalışmak için iş başvurusu için ilanı değerlendirebilirsiniz.  Uzaktanda çalışabiliriz.


Yüksek Mimar Elif Selin Ateş


AYKUT ÖZERDEM

16 Nis 2024

Telefon:05306765900
E-Posta:arch.aykutozerdem@gmail.com
AYKUT ÖZERDEM
İlan Mesajı:

Merhaba,

2019 yılında Yakın Doğu Üniversitesi'nden mezun oldum.2020 yılından beri Ebat Proje ve Ahşap Sanatları firmasında mimar olarak çalıştım.Taşınabilir ahşap yapılar alanında 500'e yakın yapının ofis ve şantiye aşamalarında aktif rol aldım.Autocad, Sketchup ve Lumion programlarını aktif olarak kullanmaktayım.

Şantiye veya ofis ortamında kendimi geliştirebileceğim, aktif olarak çalışabileceğim, tam zamanlı bir iş arayışı içindeyim.

İlgili ofislere iletişime geçmeleri halinde CV gönderebilirim.


İlginize şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.OĞUZHAN ER

16 Nis 2024

Telefon:5536656960
E-Posta:oguzhaner1576@gmail.com
OĞUZHAN ER
İlan Mesajı:

Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümünden 2023 yılında mezun oldum. Yeni mezun olarak iş arıyorum. 2022 yılında Folkart Vega şantiyesinde staj gördüm. 2023 yılında Kadir Davaslı Mimarlıkta ofis stajımı tamamladım. 2019 dan itibarenEr İnşaat Mühendislikte yarı zamanlı olarak şantiye tecrübem bulunmaktadır. Autocad, photosop, lumion, sketchup, archicad programlarına hakimim. Çabuk öğrenen bir yapım vardır. İlgilenen olursa cv ve portfolyomu iletebilirim.