Kentsel Belleğin İzleri Üzerinden Akhisar Eski Belediye Meydanı Ve Çevresi Ulusal Mimarlık Ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması Sonuçlandı

Kentsel Belleğin İzleri Üzerinden Akhisar Eski Belediye Meydanı ve Yakın Çevresi Ulusal Mimarlık ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması Sonuçlandı

 

 

SONUÇLAR

1. ÖDÜL

İbrahim Tolga HAN –(Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi

Çağlar BARIŞ-( Mimar, DEÜ)

Ece DOĞAN- (Mimar, MSÜ)

Fatma Gökçen KARA- (Mimar, MSÜ)

Edis Bengi ERCİYES- (Peyzaj Mimarı, İTÜ)

Sevcan UÇLAR- (Şehir Plancısı, İTÜ)

 

DANIŞMAN:

Doç Dr. Ozan Önder ÖZENER- Y. Mimar

 

YARDIMCI:

Yunus SALÜN- Mimarlık Öğrencisi

 

2. ÖDÜL

Sıddık GÜVENDİ         - (Mimar K.T.Ü.) Ekip Temsilcisi

Oya ESKİN GÜVENDİ- (Mimar K.T.Ü)

Barış DEMİR               - (Mimar Esk. Osmangazi Ü.)

Mesut YEŞİLTEPE     - (Şehir Plancısı O.D.T.Ü.)

Eda EKİM YILMAZ     - (Peyzaj Mimarı  İ.T.Ü.)

 

YARDIMCILAR:

Ebru Elif AYDIN          - (Mimar/ İnş. Müh. İ.T.Ü.)

Egehan SAVGI           - (Mimar Y.T.Ü.)

Beyza PORTAKAL        (Öğr.İ. Kültür Ü.)

 

3. ÖDÜL

Özlem EREN AKAYDIN   -(Y. Mimar Beykent Ü.- İ.T.Ü.)

Mehmet Hakan AKAYDIN- (Y. Mimar ESK. OSMANGAZİ Ü.- İstanbul Bilgi Ü.)

Enes YALIM- (Peyzaj Mimarı  Ege Ü.)

Okan ERKILIÇ- (Şehir Plancısı  K.T.Ü.)

 

YARDIMCILAR:

Emine GÜN( Mimarlık Öğr.)

Elif Sena IŞIK(Mimarlık Öğr.)

 

1. MANSİYON

Lebriz ATAN KARAATLI –(Mimar,İTÜ) Ekip Temsilcisi

Sacit Arda KARAATLI –(Mimar, İTÜ)

Cihan ŞEHLA- (Şehir Plancısı, YTÜ)

Süveyda BAYRAKTAR ATAGÜR- (Peyzaj Mimarı, İTÜ)

 

2. MANSİYON

Fırat DOĞAN- (Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi

Burcu KIRCAN DOĞAN- (Mimar, ODTÜ)

Ceren ÖZCAN- (Şehir Plancısı, YTÜ)

Gülçin ÖZDEMİR- (Peyzaj Mimarı, AÜ)

 

3. MANSİYON

Cemil Hamdi OKUMUŞ-(Peyzaj Mimarı, K.T.Ü.) Ekip Temsilcisi

Ezel Yağmur ÇEBİ OKUMUŞ-(Y. Mimar, K.T.Ü.)

Paşa KAYA- (Mimar, K.T.Ü.)

Ege KASKA AKİT –(Peyzaj Y. Mimarı, Ankara Ü.)

Mert AKİT-(Şehir Plancısı, O.D.T.Ü.)

 

DANIŞMAN:

Emrah BAL-Mimar

 

YARDIMCILAR:

Burcu BALABAN-Kentsel Tasarımcı ve Peyzaj Y. Mimarı

Emre KUL-Peyzaj Mimarı

 

4. MANSİYON

Ervin GARİP (Mimar, İ.T.Ü) (Ekip Temsilcisi)

S. Banu GARİP (Mimar, İ.T.Ü)

Kamer ÖZAYDAN (Peyzaj Mimarı, Bilkent U.)

Cansu BEYHAN (Şehir Plancısı, İ.T.Ü)

 

YARDIMCILAR:

Samet KÜÇÜKBAY (İç Mimar, İ.K.Ü)

Fatma KARAKAYA (İç Mimar, İ.T.Ü)

 

 

5. MANSİYON

Deren UYSAL      - (Y. Mimar D.E.Ü.-İst. Bilgi Ü.) Ekip Temsilcisi

Selen ÖZDOĞAN- (Şehir Plancısı ve Mimar  İ.Y.T.E.)

Gürcü Burcu ENGİN- (Peyzaj Mimarı İ.D. Bilkent Ü.)

 

DANIŞMANLAR :

Levent Tanju UYSAL- ( Mimar İ.D.G.S.A / M.S.G.S.Ü.)

Nedim KEMER- (Dr. Peyzaj Mimarı  Ankara Ü./ U.P.E.N.N./ U.M.A.S.S.)