Lüleburgaz Belediyesi Kore Savaşı Anma Alanı Ve Ziyaretçi Merkezi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ KORE SAVAŞI ANMA ALANI VE ZİYARETÇİ MERKEZİ MİMARİ PROJE YARIŞMASI SONUÇLANDI

“Lüleburgaz Belediyesi Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi Mimari Proje Yarışması“ sonuçlandı.

Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız.


LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ KORE SAVAŞI ANMA ALANI VE ZİYARETÇİ MERKEZİ MİMARİ PROJE YARIŞMASI ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

 

ÖDÜL GRUBU

 

1.ÖDÜL

32 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 74962

Ekip Üyeleri;

Ömer Selçuk Baz (Ekip başı) (Mimar),

Ece Özdür (Mimar),

Pınar Kılıç (Mimar),

Bahadır Özcihan (İnşaat Mühendisi),

Cansu Çekli Deringöl (Peyzaj Mimarı),

Yardımcılar;

Atakan Koca (Mimar),

Firdevs Ermiş (Mimar),

Danışmanlar;

Okan Bal (Şehir Bölge Plancısı)

 

2.ÖDÜL

163 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 63794

Ekip Üyeleri;

Burak Pelenk (Ekip başı) (Mimar),

Baray Işık (Peyzaj Mimarı)

Yardımcılar;

Eda Yazkurt Pelenk (Mimar),

Damla İçyer (Mimar),

Soysal Cirit (Mimar),

Danışmanlar;

Ata Turak (Orman Mühendisi-Peyzaj Mimarı),

Mustafa İspirgürbüz (İnşaat Mühendisi)

 

3.ÖDÜL

102 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 78321

Ekip Üyeleri;

Murat Arif Suyabatmaz (Ekip başı) (Mimar),

Hakan Demirel (Mimar),

Zeynep Hagur Sorguç (Peyzaj Mimarı),

Bülent Deveci (İnşaat Y.Mühendisi),

Yardımcılar;

Orhun Ülgen (Mimar),

Elif Yılmaz (Mimar),

Kübra Paksoy (Mimar),

Nurettin Şatır (Öğrenci),

Kadir Mert Tatar (Mimar),

Özge Özçelik (Mimar),

Aylin Pakova (Mimar),

Begüm Alyemiş (Mimar)

 

DEĞER MANSİYON

 

112 Sıra Numaralı Proje- Rumuz 18520

Ekip Üyeleri;

Erdal Sorgucu (Ekip başı) (Mimar),

Nihat Eyce (Y.Mimar),

Aslı Özbek (Y.Mimar),

Esra Ekincioğlu (Peyzaj Mimarı)

Danışmanlar;

Yüksel Konkan (İnşaat Mühendisi)

 

119 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 53480

Ekip Üyeleri;

Evren Başbuğ (Ekip başı) (Y.Mimar),

Oğuzhan Zeytinoğlu (Mimar),

Oğuz Bodur (Mimar),

Elif Geylani (Mimar),

Celil Kahraman (Peyzaj Mimarı),

Teknik Danışman;

Cemal Coşak (İnşaat Y. Mühendisi),

Danışmanlar;

A.Tamer Başbuğ (Mimar),

Dilşad Kurtoğlu (Y.Mimar),

Özcan Kaygısız (Mimar),

Ceyhun Baskın (Y.Mimar),

Yardımcılar;

Deniz Engin (Mimar),

Duygu Öztürk (Mimar),

Nazgül Berfin Gölge (Mimarlık Öğrencisi)

 

145 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 38905

Ekip Üyeleri;

Ömer Aloğlu (Ekip başı) (Mimar),

Sezgin Karaman (Peyzaj Mimarı)

 

149 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 71384

Ekip Üyeleri;

Tuna Han Koç (Ekip başı) (Mimar),

Fatma Zeynep Altınbaşlı (Mimar),

Ayşe Nur Çabuk (Mimar),

Mustafa Çimşir (Peyzaj Mimarı),

Danışmanlar;

Mehmet Ali Yılmaz (İnşaat Mühendisi)

 

236 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 58170

Ekip Üyeleri;

Mehmet Metin Polat (Ekip başı) (Mimar),

Bilge Altuğ (Mimar),

Merve İmer (Peyzaj Mimarı),

Danışmanlar;

Gökhan Turan (Mimar),

Ezel Sağdıç (Y.Mimar),

Ata Kurt (Y.Mimar),

Onur Ertaş (Dr.İnşaat Y.Mühendisi),

Yardımcılar;

Ecem Özden (Öğrenci)