Elektrik Fabrikası’nın değeri ve potansiyellerinin gündeme taşınması ile geleceğine dair fikirlerin üretilmesi amacıyla düzenlediğimiz “İzmir Elektrik Fabrikası Ne Olmak İster” başlıklı Öğrenci Fikir Projesi Yarışması sonuçlandı. Tüm katılımcılara teşekkür ediyor, ödül alan öğrencilerimizi kutluyoruz.
Sergi ve ödül töreni tarihi yakında açıklanacaktır.

Yarışma sonuç raporu için tıklayınız.

Rumuz - isim eşleşmeleri için tıklayınız.

Proje - rapor eşleşmeleri için tıklayınız.

Yarışmaya katılan tüm projelere ulaşmak için tıklayınız.


1. ÖDÜL 


Ekip (49183)
Nimet Değertaş (MEF Üni.)
Melike Kavalalı (MEF Üni.)
Berin Erikci (MEF Üni.)

  


2. ÖDÜL


Ekip (69574)
Berrin Karadağ (İTÜ)
Emre Aydın (İTÜ)
Halil Durmuş (İTÜ)
Nasibe Nur Dündar (İTÜ)

  


3. ÖDÜL


Ekip (15286)
Dilek Turhan (DEÜ)
Handenur Aksu (DEÜ)

  


EŞDEĞER MANSİYON


Ekip (40589)
Sümeyye Uçar (YTÜ)
İlda Ersezer (YTÜ)

  


EŞDEĞER MANSİYON


Ekip (25019)
Fatih Endez (YTÜ)
Saffet İlkay Kaya (YTÜ)

  


EŞDEĞER MANSİYON


Ekip (17539)
Ege Alp Esassolak (İTÜ)
İrem Sezer (İTÜ)

  


EŞDEĞER MANSİYON


Ekip (21968)
Utku Doğanay (TOBB ETÜ)
Beyza Ayaz (TOBB ETÜ)
Abdurrahman Furkan Balcı (TOBB ETÜ)

  


EŞDEĞER MANSİYON


Ekip (71935)
Abdulkadir Öztürk (Karabük Üni.)
Özlem Kan (YTÜ)
Şeyma Bengü Özmutlu (YTÜ)

  


JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ


Ekip (74685)
Aleyna Çiftçi (İstanbul Bilgi Üni.)
Alp Kıskanç (İstanbul Bilgi Üni.)
Can Çobanoğlu (İstanbul Bilgi Üni.)
Ece Eranıl (İstanbul Bilgi Üni.)
Sertaç Özkan Gürel (İstanbul Bilgi Üni.)

  


JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ


Ekip (20269)
Merve Osal (PAÜ)
Recep Çakar (PAÜ)

  

 


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (31824)
Emine İrem Demirci (TOBB ETÜ)
Halil Baha Akyar (TOBB ETÜ)
Sercan Deniz (TOBB ETÜ)

  


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (29351)
Berna Gemici (PAÜ)
Ebru Emirbayer (PAÜ)

  


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (14652)
Melih Alkan (PAÜ)
Nilay Otçu (PAÜ)

 


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (19682)
Ceren Su Çelik (İTÜ)
Ece Kalaycıoğlu (İTÜ)
Kıvılcım Göksu Toprak (İTÜ)

  


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (86931)
Erk Korkmaz Solmaz (İTÜ)
Kaan Berk Saraç (İTÜ)

 


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (64139)
Barış Manav (PAÜ)
Merve Başer (PAÜ)

  


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (18207)
Yasin Taş (PAÜ)
Afife Nur Özkan (PAÜ)

  


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (13628)
Cansın Selin Özen (İYTE)
Aslı Filiz Gün (İYTE)

  


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (79201)
Gencer İşlekter (Gebze Teknik Üni.)

  


TEŞVİK ÖDÜLÜ


Ekip (16073)
Hira Nur Nazlı (YTÜ)
Yağız Soysal (YTÜ)

  


 

 

 

Sorular ve Cevaplar

Yarışma Şartnamesi

Öğrenci Kimlik Belgesi

Yarışma Dökümanları (Dökümanları linke tıkladığınızda çıkan sayfadaki "İndir" seçeneği ile edinebilirisiniz.)

İzmir Elektirk Fabrikası Video  (Yer görme gezisi esnasında çekilmiştir.)