AlpayTekin Architecture

05553005264
mim.alpaytekin@gmail.com
28-09-2021

 İzmir, Balçova\'da bulunan ofisimize, mimarlık ve kentsel tasarım yarışma projelerinde yarı-zamanlı çalışmak üzere, tercihen yakın mevkilerde ikamet eden, şehir bölge plancısı ve peyzaj mimarı ekip arkadaşları aranmaktadır. İlgilenenler cv ve portfolyoları ile mail adresimiz aracılığı ile pozisyon için başvurabilirler. 

Dilara Kayserili

05530237060
dilarakayserili@gmail.com
28-09-2021

Buca Kaynaklar\'da bulunan alüminyum ve cephe sistemleri atölyemizde çalışmak üzere tecrübeli / tecrübesiz bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. 

ALS Mimarlık

05355066615
info@alsmimarlik.com
27-09-2021

İzmir Bayraklı ofisimizde çalışmak üzere en az 3 yıl mimari ofis deneyimi olan, uygulama projesi çizim tekniklerine, mimari çizim programlarına ve imar yönetmeliklerine hakim, belediye ruhsat sürecini yönetebilecek, disiplinli ve sorumluluk sahibi mimar ekip arkadaşı arıyoruz. İlgilenen adayların cv ve portfolyolarını pdf formatında mail adresine iletmelerini rica ederiz. 

OCADO MİMARLIK

0232 364 32 33
info@ocadomimarlik.com
24-09-2021

• En az 5 yıl mimari ofis tecrübesi olan, • Mimari uygulama projeleri ve statik , mekanik, elektrik proje koordinasyonları konusunda deneyimli, • 3 boyutlu modelleme ve render programları kullanımında iyi seviyede, • Belediye projeleri ve imar yönetmelikleri konusunda deneyimli, • Yoğun çalışma temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek mimar takım arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin \"info@ocadomimarlik.com\" adresine cv ve \"link\" ile portfolyalarını göndermeleri rica olunur. 

No.210 Mimarlık

05058587024
ozgunozalp@no210mimarlik.com
24-09-2021

İzmir/Urla\'da yer alan ofisimizde tam zamanlı çalışmak üzere; -Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, -Archicad ve Lumion programlarını ileri derecede kullanabilen, -İmar mevzuatlarına ve ruhsat süreçlerine hakim, -Tercihen aktif araç kullanabilen, -Sorumluluk sahibi, disipli çalışma arkadaşı arıyoruz. İlgilenen meslektaşlarımızın CV ve portfolyolarını mail adresimize göndermelerini rica ederiz. 

DİF MOBİLYA DEKORASYON

05312365291
dogukann.sezgen@gmail.com
21-09-2021

Özel mobilya üretimi yapan firmamıza iyi derecede autocad ve 3d modelleme programları bilen , mobilya malzeme ve detaylarına hakim ; iç mimar ve mimar çalışma arkadaşları alınacaktır . 

MESKEN MIMARLIK

05422419060
info@meskenmimarlik.net
16-09-2021

Urla proje ofimizde görev almak üzere üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun lumion veya twinmotion programlarını ileri derecede kullanan, sunum ve görselleştirme deneyimi olan, uygulama projelerinde tecrübeli MİMAR takım arkadaşı aramaktayız. *Cv ve portfolya için mail adresimiz : info@meskenmimarlik.net

Pınar ATAŞ

05325834268
info@meptasmuhendislik.com.tr
16-09-2021

Mimar Ekip Arkadaşı Arıyoruz, İzmir Bornova ofisimizde çalışmak üzere en az 3 yıl mimari ofis deneyimi olan, uygulama projesi çizim tekniklerine, mimari çizim programlarına ve imar yönetmeliklerine hakim, belediye ruhsat sürecini yönetebilecek, B sınıfı ehliyeti olan , disiplinli ve sorumluluk sahibi ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların cv ve portfolyolarını mail adresine iletmelerini rica ederiz. 

ENİS POLAT

05332376477
kayaadilan@gmail.com
14-09-2021

DENİZLİ KALE İÇİ SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA PROJEMİZİN ŞANTİYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; METRAJ, ATAŞMAN HAZIRLAYABİLEN, SAHAYI KONTROL EDEBİLECEK, AHŞAP DOĞRAMA İŞLERİNİN TAKİBİNİ YAPABİLECEK 5 YILLIK TECRÜBELİ KADIN MİMAR ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. 

Vero Concept Mimarlık

0232 361 51 71
cv@vero-concept.com
14-09-2021

Mimari ve iç mimari proje yapan ofisimiz için görselleştirme uzmanı aramaktayız. 3D Max ile Vray veya Corona Render motorlarını kullanan adayların güncel CV ve Portfolyolarını cv@vero-concept.com adresine göndermelerini rica ederiz. 

4Dizayn Mimarlık

0 532 7988769
kguray@superonline.com
14-09-2021

MİMARİ UYGULAMA PROJE ÇİZİMİ İÇİN takım arkadaşı arıyoruz. İzmir Buca ofisimizde çalışmak üzere , kamuya ve özel sektöre uygulama projesi ve ruhsat projesi hizmeti veren firmamıza; autocad programı konusunda uzman seviyesinde olan , revit programını bilen , mimari uygulama proje çizimi konusunda en az 5 sene deneyimli, yürürlükteki imar mevzuatlarını bilen , belediye takip sürecine hakim ve diğer mühendislik proje grupları ile koordineli çalışabilecek Mimar/Tekniker arıyoruz. Başvurular için cv ve portfolyolarınızı kguray@superonline.com ‘adresine gönderebilirsiniz. www.4dizayn.com.tr

Solmaz Mimarlık

0551 219 12 00
mimarnevzatsolmaz@hotmail.com
13-09-2021

 B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, En az 3 yıl ofis ve şantiye deneyimi olan (tercihen sanayi yapıları), İyi derecede Autocad ve MS Office programlarını kullanabilen, İş güvenliği mevzuatına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Koordinasyon, planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip, Gerektiğinde şantiyede, gerektiğinde ise ofiste çalışabilecek, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir. İŞ TANIMI Hakediş, yeni birim fiyat, mukayese, kesin hesap, proje okuma, keşif, metraj, ataşman, yaklaşık maliyet, ihale dosyası konularının uygulama ve takibi, Saha imalatlarının yerinde takip edilmesi, imalatların teknik şartname ve projelere uygunluğunun denetlenmesi ve günlük/haftalık/aylık raporlama yapılması, 

A MİMARLIK / HALE BALCIOĞLU

232 232 33 44
amimarlikmuhasebe@gmail.com
08-09-2021

Firmamızda görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun / Mimarlık bölümü mezunu • Sektörde en az 3 yıl deneyimli, • Uygulama ve ruhsat projeleri konusunda deneyimli, • Mimari ve görsel sunum programlarına hakim, • Şantiye ve uygulama hakkında bilgisi olan, • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, • Esnek çalışma saatlerine uyumlu, iş disiplinine sahip • İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, • Tercihen İngilizce bilen *Mimari proje sorumlusu *Şantiye sorumlusu Ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz. 

MİRAY İNŞAAT A.Ş.

05302209554
tunasahan@mirayinsaat.com.tr
07-09-2021

Çeşme Swissotel & Residences Projesinde görevlendirilmek üzere; İnce İnşaat işlerinin uygulamasında görev alacak, ince işler uygulamasında en az 8 yıl çalışmış, ekip çalışmasına yatkın, Çeşme\'de ikamet edebilecek, mimara ihtiyaç vardır. İlgilenenlerin CV ve portfolyolarını adresimize mail atmalarını rica ederiz. 

ERKAN RIZA

5528083507
otjarchitect@gmail.com
07-09-2021

Reviti uzman düzeyinde bilen İngilizcesi çok iyi olan iç mimar / mimara ihtiyaç var. Ilgilenenlerin özgeçmişleri ve iç tasarım ofis tasarim portfoliolarıyla birlikte otjarchitect@Gmail.com adresine göndermesi gerek. ABD için proje çalışmasında bulunulacak. Lutfen Revit BIM 360 bilmeyenler basvurmasin. Autocad ve 3ds max biliyorum diye yazilarla is veremiyoruz. Biz sadece ve sadece reviti usta duzeyinde bilenleri ariyoruz. bu fason isi degildir. 15 gunde bir maas verilecek. evden yurtdisindaki serverimiza aninda ve online seklinde irtibat kurarak cizimler bitirilecek. 

Maaşa mobilya

02323250025
goktaysoysal@gmail.com
06-09-2021

Çiğli AOSB de mobilya fabrikasinda çalışmak üzere, autocad kullanabilen, ince işler dekorasyon, imalat ve montaj konularında görevlendirilmek üzere mimar çalışma arkadaşları arıyoruz. mail yoluyla cv iletebilirsiniz. 

Metnes inşaat turizm gıda san tic ltd şti

05359748278
metnesinsaat@gmail.com
06-09-2021

Uşak merkez de kent estetiği kapsamında cadde yemileme projemiz de (caddedeki bütün binaların. Cepheleri yenilenecek) çalışmaka üzere şantiye şefi poziyonu için mimar çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır ilgilenenlerin iletişime geçmesini rica ederiz 

FAZLI ÖNCÜ

05325903550
fazlioncu@hotmail.com
06-09-2021

• Üniversitelerin Mimarlık ve İç mimarlık bölümünden, 2018 yılı veya öncesi mezun • Ofis ve şantiye ortamında çalışacak • Aktif araç kullanacak • Mimari ve görsel sunum programlarına hakim • Mimari ve iç mimari projelerde yer alacak • Malzeme ve detay bilgisine sahip, tasarım yönü güçlü , vizyon sahibi Detaylı özgeçmiş ve portfolyo ile yapılacak başvurular dikkate alınacaktır. 

MEGAPOL A.Ş.

(0232) 462 55 77
sinan.ordukaya@megapolgroup.com
06-09-2021

İzmir Halkapınarda bulunan karma projemizde aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Genel Nitelik; • Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, • Şantiye genel işleyiş süreçleri ve prosedürleri konusunda genel bilgi sahibi, • Disiplinler arası koordinasyon ve süperpoze yapabilecek, • Güncel yapı malzemeleri ve uygulama detaylarına vakıf, • Mimari detay çözme yetisi ve deneyimi olan, • Mekanik, Elektrik işleyiş bilgisine sahip, • AutoCad, SketchUp, Photoshop ve MS Office programlarına hakim, • Karma kullanımlı projelerin uygulama safhası, shop-drawing hazırlanması ve kontrolü, tasarım koordinasyonu alanlarında en az 10 yıl tecrübeli (AVM ve konut tecrübesi tercih sebebidir.) İş Tanımı; • Tüm projelerin süperpozelerinin yapılması; mimari, elektrik, mekanik, statik ve altyapı projelerinin birbiriyle uyumluluğunun sağlanması, • Shop-drawing kontrolü ve takibini yaparak onay süreçlerini tüm yorumlar ve eksiklikler tamamlanana dek yürütmek; gerektiğinde eskiz, etüt çalışması ve shop-drawing hazırlanması, • Projenin tasarımı tamamlanmış kısımlarını işleyiş, yeterlilik, uygulanabilirlik ve fizibilite açısından değerlendirilmesi; saha imalat koordinasyonuna yönelik yorumlar vererek uygulama projelerinin ideal şekilde ve düzeyde tamamlanması, • Projenin ihale, sözleşme, iş programı, bütçesinin oluşturulması için gerekli proje çizim, ölçüm ve detaylandırma desteğinin sağlanması, • Sistem ve detay çözümlerini uygulanabilirlik açısından değerlendirilmesi, gerekli durumlarda alternatifler önerilmesi; alternatiflerin koordinasyonunu sağlayarak ilgili projelere işlenmesini ve uygulama ekibine doğru şekilde aktarımının sağlanması, • Malzeme seçimi ve malzeme onayı süreçlerini yürütülmesi, belirlenen konseptler dahilinde malzeme seçimleri için muadil ürün araştırması yapılması, • Şirket içi koordinasyon için destekleyici/açıklayıcı belge, çizim, perspektif, eskiz, tablo, rapor vb. dosyaları hazırlayarak ilgililere aktarılması, • Tüm disiplin ve departmanlar arası koordinasyonun sağlanması, gerektiği zamanlarda proje koordinasyon toplantılarının düzenlenmesi ve koordine edilmesi, toplantı notlarının düzenlenmesi ve yayınlanması, • Gerektiğinde Satış ve Kiralama ekiplerine mimari proje desteği verilmesi, satış planlarının hazırlanması, 

DT MiMARLIK

02324225746
info@dtmimarlik.com
06-09-2021

YARATICI TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ !!! -Mimarlık veya İç mimarlık bölümünden mezun, -En az 5 Yıl ofis çalışma deneyimi olan, -Mimari veya iç mimari konsept proje geliştirme evrelerine hakim, -Sunum teknikleri konusunda yeteneklerine güvenen ve yenilikçi, -Çizim programlarına çok iyi derecede hakim, -İnsan ilişkilerinde başarılı ve sorumluluk sahibi olan, -İş planı ve organizasyon becerisine sahip, İlgili adayların CV ve portfolyolarını info@dtmimarlik.com adresine göndermeleri rica olunur. 

Muhittin YUFKA Mimarlık

0232 368 68 46
info@muhittinyufka.com
06-09-2021

Mimar ve İç Mimar takım arkadaşları arıyoruz. Muhittin YUFKA Mimarlık https://www.muhittinyufka.com/ adresindeki iş ilanı sayfamızı inceledikten sonra başvuru yapabilirsiniz. Başvuracak adayların öncelikle e-posta aracılığıyla cV ve portfolyo göndermeleri şarttır. Başvuracak adaylar hangi pozisyona başvurduklarını başlık altında net olarak belirtmek zorundadırlar. Yalnızca başvurusu olumlu olan adaylara, başvuru tarihlerinden itibaren iki hafta içerisinde bilgi verilecektir. 

APRE DESİGN GROUP

05334349969
info@apredg.com
24-08-2021

Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, * En az 3 yıl ofis çalışma deneyimi olan * Mimari konsept proje oluşturma evrelerine hakim, * Sunum teknikleri konusunda yetenekli, yenilikçi ve kendine güvenen, *Cok iyi derecede Autocad, 3d Max, Vray ve Photoshop kullanabilen, *Problem çözme becerisine sahip, iş planlama ve organizasyon becerisine sahip, adayların CV ve Portfolyalarını mail adresimize iletmelerini rica ederiz. 

Bener Mimarlık

02322320575
info@benermimarlik.com
24-08-2021

• Üniversitelerin Mimarlık ve iç mimarlık bölümünden mezun • Ofis ve şantiye ortamında çalışacak ve aktif araç kullanacak, • Mimari ve görsel sunum programlarına hakim, • Mimari ve iç mimari projelerde yer alacak, • Malzeme ve detay bilgisine sahip, tasarım yönü güçlü ve vizyon sahibi, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Mimar ekip arkadaşları arıyoruz. Detaylı özgeçmiş ve portfolyo ile yapılacak başvurular dikkate alınacaktır. 

SELMA GULÇUR MİMARLIK

05325157360
selma@selmagulcur.com
20-08-2021

Mimari Proje ve Uygulama alanında deneyimli Mimar arıyoruz. Mesleğini severek yapan, en az 8 yıl Uygulama Projesi ve saha deneyimli, Mimari proje aşamalarının tümünde deneyim sahibi, Detay bilgisi, mevzuat bilgisi olan, Diğer Mühendislik disiplinleri ile koordinasyon beceri ve bilgisine sahip, Dokümantasyon ve raporlama sistemin de daha önce tecrübesi olan, Liderlik yapma ve ekip yönetimi becerilerine sahip, Askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen sigara kullanmayan adayların; CV ve Portfolyalarını mail adresimize iletmelerini rica ederiz. 

MG MİMARLIK

02323395128
info@mg-mimarlik.com
18-08-2021

İzmir Bornova’daki mimarlık ofisimizde çalışmak üzere; Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad, Sketchup ve Photoshop programlarına hakim, (Archicad ve Lumion plus) Mimari proje (uygulama ve ruhsat) hazırlayabilecek, Yönetmeliklere hakim, belediye takip sürecini yönetebilecek ve diğer disiplinler ile koordineli çalışabilecek En az 4 yıl tecrübeli mimar takım arkadaşları aramaktayız. İlgilenenlerin cv’lerini info@mg-mimarlik.com adresine göndermelerini rica ederiz. 

TUCK COFFEE

05057232924
senasertcelik@gmail.com
17-08-2021

Min. 2 yıl deneyimli, Autocad, Sketchup ve Keyshot programlarını iyi derecede kullanabilen, şantiye, üretim takibi yapabilen, taşeronlarla iyi iletişim kurabilen, Tuck Coffee tasarım-uygulama projelerini yürütecek (tasarım-proje sunumu 1 hafta, sonrasında max. 40 şantiye süreci), tercihen ehliyetli takım arkadaşı arıyoruz. İlgilenenlerin CV ve portfolyolarını \'senasertcelik@gmail.com\' adresine göndermeleri rica olunur. 

BETÜL AKMAN

05323597402
baransuyapidenetim@gmail.com
17-08-2021

YENİ KURULAN FİRMAMIZA PROJE VE UYGULAMA DENETÇİSİ MİMAR ARAMAKTAYIZ. 

İLHAMİ SEZER

0541 629 07 06
akcalibartinyapidenetim@gmail.com
16-08-2021

Bartındaki yapı denetim firmamız için proje uygulama denetçi belgesine sahip mimar aramaktayız.İletişim ilhami sezer 0541 629 07 06 

PE | mimaristudio

0 (232) 502 22 12
info@pemimaristudio.com
16-08-2021

Bayraklı ofisimizde görev almak üzere İzmir’de ikamet eden, aktif olarak araç kullanan, Archicad, Twinmotion ve Photoshop programlarına hakim, mimari proje (ruhsat ve uygulama projeleri) hazırlayabilecek, yönetmeliklere hakim ve belediye takip sürecini yönetebilecek, en az 5 yıl tecrübeli mimar çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenenlerin cv ve portfolyolarını info@pemimaristudio.com mail adresine göndermelerini rica ederiz. 

YÖNSİS

0232 469 77 27
16-08-2021

Yönsis; kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlendirme, kimliklendirme gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile doğru donanım ve doğru ekibi bir araya getirmeyi başarmış bir firmadır.

Çalışma alanımız; okul, metro, havaalanı, fuar, tatil köyü, otel, banka, fabrika, iş merkezi, AVM, hastane, yerleşkeler gibi mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlamak, uygulamak ve üretmektir.

Firmamızın proje departmanında görev almak ve müşteriler tarafından paylaşılan projelerin analizinin yapılarak mimari yönlendirme projesinin oluşturulması konusunda çalışmak üzere;

Proje inceleme, planlama, sunum ve raporlama yapabilen,

Yoğun ve esnek çalışma düzenine ayak uydurabilecek, prezantabl, verileri analitik ve sistematik olarak yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi,

İş geliştirme yeteneğine sahip, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,

İkna kabiliyeti yüksek,

MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen,

Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini sahibi,

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan bay ve bayan takım mimarlar aramaktayız.

Firma ile ilgili bilgilere www.yonsis.com adresinden de ulaşılabilir.

İlgilenenlerin info@yonsis.com adresine CV’lerini göndermeleri rica olunur.

Mesut içen

05333157944
mesuticen@hotmail.com
05-08-2021

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE PROJE VE UYGULAMA DENETÇİSİ MİMAR ARAMAKTAYIZ.İLGİLİ ARKADAŞLARIMIZ İLETİŞİM NUMARAMIZDAN ULAŞABİLİRLER. 

AlpayTekin

mim.alpaytekin@gmail.com
05-08-2021

İzmir Balçova\'da bulunan ofisimizde yarışma projelerinde ve sunum işlerinde çalışmak üzere, tercihen yakın bölgelerde ikamet eden, yarı-zamanlı olarak çalışacak mimar ve öğrenci arkadaşlar aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar CV ve portfolyo aracılığı ile mail adresimiz üzerinden başvurularını yapabilir. 

BTA Group Mimarlık

0543 638 48 11
dilan-yilmaz@windowslive.com
03-08-2021

Urla/Seferihisar/Çeşme bölgesinde yer alan şantiyelerimizde görev almak üzere; • Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun • Ofis ve şantiye ortamında çalışacak ve aktif araç kullanacak, • Mimari ve görsel sunum programlarına hakim, • Malzeme ve detay bilgisine sahip, tasarım yönü güçlü ve vizyon sahibi, • Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli Mimar ekip arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin CV ve portfolyolarını adresimize mail atmalarını rica ederiz.