GÜLDEHAN UYSAL AKGÖNÜL

0535 839 5290
guldehanu@gmail.com
28-05-2020

 Trakya Üniversitesi Müh.-Mim. Fak. Mimarlık Bölümü 1997 yılı mezunuyum.CENGİZ İNŞAAT Mavişehir Şantiyesi LİVİN İZMİR 366 Daire,33 işyeri  projesinde İnce İşler Saha Mimarı, SOYAK Karşıyaka Optimus 1109 daire havuz ,açık-kapalı otoparklar,sosyal tesisler ve tüm alt yapı yapım projesi inşaat işleri şantiyesi ince işler biriminde,projeye uygun şekilde sahada imalatların yaptırılması,yapılan imalatların kontrolü işlerinde saha mimarı görevinde bulundum. Özel daire,mağaza,iş yeri anahtar teslim tadilat-dekorasyon işlerinin yapılması,ince inşaat işleri detay çözümü ve uygulama,ölçü alımı,kamu binaları-mağaza-konutların mobilya projelerinin hazırlanması,müşteri ile görüşülmesi ve proje sunumu,metraj-teklif hazırlama,malzeme siparişi,imalat ve uygulama takibi yapılması konularında tecrübeliyim.Tecrübelerime uygun bir işyerinde çalışmak istiyorum. 

DİLAN ERDOĞAN

05393183586
dilanerdogan91@gmail.com
13-05-2020

 Merhaba, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2017 Mimarlık bölümü mezunuyum. 2 yıl süreyle çeşitli mimarlık ofislerinde mimari ve iç mimari projelerde konsept tasarım, 3D modelleme&render ve mimari teknik çizim işlerinde çalıştım. Fabrika Konut, villa projelerinde tasarım, ruhsat çizimi, cephe tasarımı, teknik detay çizimleri gibi projelerde deneyimliyim. İç mekan olarak ofis yapıları, ofis mobilya tasarımı ve konut iç mekan tasarımı projelerinde gerçekçi 3d görselleştirme ve imalat çizimleri yaptım. İleri seviyede Revit Autocad, Photoshop, SketchUp Vray orta seviyede 3ds max vray, Archicad, Lumion programlarını kullanmaktayım. Yabancı dil olarak, ileri seviye, teknik İngilizce olarak lisans eğitimi düzeyindeyim. Ekip çalışmalarına yatkın birçok yarışma projesi deneyimine sahibim. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. 

Fatih Gülpınar

05377199997
fatihgulpinar87@gmail.com
13-05-2020

2010 İzmir ekonomi üniversitesi mimarlık(burslu) ve 2014 istanbul teknik üniversitesi mimari tasarımda bilişim yüksek lisans mezunuyum.5 senelik mimari ve iç mimari ofis deneyimim bulunmaktadır. AutoCAD, Sketchup, Photoshop ve Ms office programlarını ileri seviyede kullanmaktayım. Ayrıca Sketchup Vray programlarını orta seviyede kullanmaktayım. Spec ve icmal dosyaları oluşturma konusunda deneyimliyim.Çalıştığım firmalarda mobilya üretim ve montajı sırasında görev aldım. Yoğunluklu olarak turizm yapılarında proje mimarı olarak çalıştım. İzmir ili içerisinde tercihen ofis olmak üzere ofis ve şantiyelerde mimarlık pozisyonunda iş arıyorum. Askerlik görevimi tamamladım ve B sınıfı ehliyetim var.İngilizceyi akıcı şekilde kullanmaktayım.Sigara kullanmıyorum. İstenildiği takdirde görselleştirme portfolyomu ve cv mi mail atabilirim. 

Berkcan DEMİREL

5374852061
brkcn1994@hotmail.com
13-05-2020

Merhabalar. Dokuz Eylül Üniversitesi\'nden Şubat ayında mezun oldum. ArchiCAD, Lumion, Adobe Photoshop ve AutoCAD programlarına oldukça hakimim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyorum ve bunu yaparken de keyifli ve hızlı bir şekilde yaptığımı düşünüyorum. Ön yazımı okumaya ve portfolyomu incelemeye vakit ayırırsanız çok sevinirim. 

Beyza Özer

0506 137 46 26
bbeyzaozer@gmail.com
13-05-2020

Merhabalar, ben Beyza Özer. Dokuz Eylül Üniversitesi Ocak 2019 Mimarlık mezunuyum.6,5 aylık iş tecrübem mevcut olup, 4 ayında imar yönetmeliğine uygun etüt ve proje çizimi,imar barışı projeleri ve görselleştirme çalışmalarında öncelikli olarak çalıştım. 2,5 aylık iş tecrübemde ise restorasyon ofisinde eski çeşme evinin rölöve projesinde ve tarihi bir caminin çevre düzenlemesi kapsamında, rölöve ve restorasyon projesi yapımında yer aldım.Ayrıca iç mimari çalışmalarıma 2017 büro stajımda görev alarak başladım ve sonrasında geliştirmek için çaba harcadım. İş tecrübelerimin devamında ise belli aralıklarla freelance çalıştım bunun kapsamında belediye ruhsat projesi hazırladım ve modelleme çalışmalarında bulundum,aynı zamanda belli bir şantiyenin yapım aşamasında bulunarak inceleme fırsatı ve kontrol aşamasında yer aldım.Kendimi geliştirmek ve kariyerimin devamında önüme çıkan fırsatları değerlendirerek kendimi geliştirmek için büyük bir çaba harcamaktayım. Çalışmalarımı aktif olarak Autocad,3d Max ve Photoshop kullanarak yapmaktayım.Ayrıca Sketchup, Archicad ve Revit programlarını bilmekteyim (Revit ve Archicad programlarında sertifikalarım mevcuttur).Çalışma konusunda ve kendimi geliştirme konusunda hevesliyim.Yeniliklere açık olup ekibinizde yer almayı isterim.İyi çalışmalar diler, özgeçmişimi isteğiniz doğrultusunda iletebilirim. 

Aysu Çimencioğlu

05068124692
abaliaysu@gmail.com
07-05-2020

Kocaeli üniversitesi mimarlık bölümü 2015 mezunuyum. 2 yıl İstanbul 3 yıl İzmir olmak üzere 5 yıllık ofis deneyimim vardır. İstanbul’da çalıştığım ofiste mimari proje şefi olarak görev yaptım. Başlangıcından teslimine bütün proje,takip ve koordinasyon aşamalarına hakimim. Autocad,Archicad,3dmax,vray,lumion,Photoshop ve office programlarına hakimim. Talep edilmesi halinde cv ve portfolyomu gönderebilirim.  

Pelin AKTAŞ

5314276276
akts.pln@gmail.com
10-03-2020

Merhabalar ben Pelin Aktaş.Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi şubat 2019 mezunuyum.Şuan aktif iş arayışındayım.Lumion,Autocad,Sketch Up,Photoshop iyi seviyede,Revit ve Archicadi ise orta seviyede biliyorum. Stajlarımı Şimşekler İnşaat (Ankara) ve Emay Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik \'de (İstanbul) yaptım.Desen Mimarlık ofisinde 6 ay süreli ofis deneyimim bulunmaktadır.Uygulama projesi çizimleri,belediye ruhsat süreçleri ve proje görselleştirmeleri üzerine çalıştım.Özellikle röleve-restorasyon alanına ilgiliyim.İlgilenenlere Cv gönderebilirim. 

Selin Hazer

05425450318
selinhazer@hotmail.com
10-03-2020

 Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdim. MiMarlık ve İnşaat ofislerinde çalıştım. Bir dönem kendi işimi yaptım. Şehir değişikliği nedeni ile kendime uygun iş aramaktayım. Autocad, Photoshop, 3D max , Lumion programlarını kullanmaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim . Teşekkürler 

CEREN SEVEROĞLU

05333138193
cerenseveroglu@hotmail.com
10-03-2020

Merhaba, lisans eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık bölümünde 2014 yılında, yüksek lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon bölümünde 2019 yılında tamamladım. Erasmus değişim programı ile Polonya’da 1 dönem yüksek lisans eğitimi ve Londra’da 5 ay dil eğitimi aldım. C1 seviyesinde İngilizce bilmekteyim ve 3 yıllık ofis deneyimim bulunmaktadır. Autocad, 3ds Max, Vray, Photoshop programlarını ileri seviyede, Archicad, Revit, Cinema 4d, programlarını orta seviyede kullanmaktayım. B sınıfı ehliyetim mevcut ve aktif araç kullanmaktayım. Eğitim ve çalışma hayatım boyunca edinmiş olduğum bilgi ve becerilerimi geliştirebileceğim, yeteneklerim ve iş disiplinim ile çalıştığım kuruma değer katarak hedeflerine ulaşabilmesi için fayda sağlayabileceğim bir pozisyonda çalışmak istiyorum. İlgilenenlere CV ve Portfolyomu iletebilirim.