Fatma aslan

05354651485
fftmaaslan@gmail.com
20-04-2029

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2019 mezunuyum. Okul hayatım ve staj dönemimde yarışma mimarisi, konut, kamusal yapı, ticari yapı, detay çizimleri ve takibi, 3 boyutlu modelleme alanlarında çalışma fırsatı buldum. Çalışma hayatımda Diyarbakır Diclekent villalarında bulunan Papillon Cafesinin proje çizimi ve takibi, üç boyut çalışmaları ve şantiye deneyimi fırsatı buldum. Aktif olarak Archicad, Autocad, Sketchup, Lumion, Photoshop ve Rhinoceres programlarını kullanıyorum. İş yaşamımda efektif ve hızlı olmak konusunda özverili ve hevesli olup pozisyonumun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle yerine getirebilirim. Sizle çalışıp ekibinize dahil olarak kendimi mimari alanda geliştirmek ve deneyim kazanmak istiyorum. 

Onur TANRIVERDİ

0542 264 87 84
onurtanriverdi101@gmail.com
28-09-2021

Dicle Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2020 yılı mezunuyum. Mezun olduktan hemen sonra bir akaryakıt şirketi marketinin proje çizim, tasarım ve takibini yaptım, şantiye deneyimi yaşadım. Eylül 2020 ile birlikte Bodrum\'da 80 dairelik bir sitede şantiye deneyimi yaşadım. Bu süre zarfında çeşitli projelerin (Gölköy Evleri, Torba Siteleri) çizimini ve tasarımını üstlendim. Sketchup, Autocad, Lumion, Photoshop, Archicad programlarını aktif olarak kullanmaktayım. B sınıfı ehliyete sahibim. Öncelikli olarak işini düşünen, seven ve ekip çalışmasına yatkın biriyim. Hem kendimi daha da geliştirmek hem de istenilen verimi sağlayabilmek konusunda oldukça istekliyim. 

Musa DÜZOVA

05523198597
musaduzova@gmail.com
24-09-2021

KLÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Ocak 2020 mezunuyum. AutoCAD, 3dsMax, Revit, SketchUp, Lumion programlarına hakimim. 7 aylık ofis tecrübem var. Mimarlığın her alanında çalışmaya açığım. Çabuk öğrenen ve işine dört kolla sarılan biriyim. Takım çalışmasına yatkınım. Fırsat verilirip iş ortamında değerlendirilmeyi isterim. İlgilenenlere CV\'mi mail yoluyla atabilirim. 

Yunus AYDIN

05375590221
yunusaydin.188@hotmail.com
21-09-2021

2017 yılında başladığım Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık eğitimim devam etmektedir , şubat ayında mezun olacağım. 1 yıldan fazla süredir mimarlık ofislerinde çalışıyorum . Bu süreçte uygulama projeleri çizip cephe tasarım projeleri yaptım , yarışma projelerine katıldım ve şantiyede bulundum . Bunun yanı sıra proje ruhsatlandırma sürecine de hakimim. İleri derecede Archicad , lumion , sketchup programlarını , iyi düzeyde de autocad ve photoshop programlarını kullanıyorum ,3ds max programını da geliştirmeye devam ediyorum .Gelişmeye açık ve takım çalışmalarına uyumlu biriyim. Yoğun iş temposuna karşı dirençliyim. Aktif araç kullanıyorum. Çalışacağım yeni iş yerime faydalı olmayı ve kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. iletişim için telefon numaram ve mail adresim ektedir. Yunus AYDIN: 05375590221 yunusaydin.188@hotmail.com

Emir Mustafa Cihat VİŞNE

554 606 93 78
emir.mustafacihat@gmail.com
20-09-2021

Merhaba . 2019 yılı Yaşar Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Daha önce XL Mimarlık, K2Y Mimarlık, İKİARTIBİR Mimarlık, ANILBİNAY Mimarlık, KANMAZ Mimarlık, TOZKOPARAN Mimarlık ofislerinde ve şantiyelerinde zorunlu ve gönüllü olarak staj yapma ve profesyonel yarışmalara katılma imkanı buldum. Bu Yarışmalar içerisinde öğrenciliğim süresi içinde Profesyonel dalda bir tane 2. Lik ödülü almaya hak kazandık. Ek olarak, Bitirme projemle katıldığım İzmir SMD 2019 Öğrenci bitirme projesi yarışmasında, projem EŞDEĞER MANSİYON ÖDÜLÜNE layık görüldü. Ayrıca mezuniyetten sonra İhale Restorasyon, ve Yarışma projelerinnde çalıştım. Bunların yanı sıra kendimde ruhsat projeleri çizmiş ve tüm süreçlerinde aktif olarak yürütmüş bulunmaktayım. Kullanabildiğim bilgisayar programları 3DS Max, Autocad, Sketchup, Archicad, Lumion, Photoshop, Rhino, Illustrator, Indesign. A2 ve B sınıfı ehliyetim mevcut ve aktif araç kullanmaktayım. Askerlik görevimi tamamlamış bulunmaktayım. Ofis veya şantiye tam zamanlı çalışabileceğim iş imkanı aramaktayım. CV ve Portfolyo için mail gönderebilir veya telefonla iletişim sağlayabilirsiniz. Teşekkürler. 

Burak Bilsin

05347287433
burakbilsin@hotmail.com
16-09-2021

2019 yılı Mustafa Kemal üniversitesi mimarlık fakültesi mezunuyum. Ofis stajımı Konak belediyesinde şantiye stajımı yenitepe (Nuhoğlu) de yaptım.Askerlik görevimi yerine getirdim.B ehliyete sahip aktif araç kullanmaktayım. 6 aylık prefabrik ev yapan bir firmada teknik çizim ve kontrollüklerde bulundum 6 ay bir inşaat bünyesinde 6 villalık bir projede saha mimarı olarak görev yaptım. Eşimle beraber home ofis olarak mimari proje hizmeti vermekteyiz.İhtiyaç dahilinde mail ve telefonla iletişime geçebilirsiniz. 

Nilüfer Bircan

05305803769
mimarbircan@gmail.com
13-09-2021

Merhaba , ben Nilüfer. 2021 Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Eğitim sürecimde zorunlu ve gönüllü olarak çeşitli ofislerde ofis deneyimi kazandım. Aktif olarak şantiye şefliği ve freelance rölöve çalışmaları sürdürmekteyim. İyi derecede AutoCAD – SkecthUP – Revit – Lumion – Photoshop – MS Office kullanmaktayım. Orta derecede İdeCAD ve ArchiCAD kullanıyorum . Orta derece İngilizce , başlangıç seviyesinde Almanca biliyorum. Sigara kullanmıyorum .B tipi ehliyetim var. Aracım var aktif olarak kullanıyorum. Mimarlık veya iç mimarlık ofisinde , şantiyede veya mobilya tasarım ofisinde çalışabilirim. Manisa ve İzmir illerinde ilgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Sıla Özsoy

05417690401
ozsoysila@gmail.com
13-09-2021

Düzce üniversitesi, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık bölümü 2019 mezunuyum. Revit, Autocad, Lumion, Photoshop kullanıyorum. 3ds Max ve Sketchup programlarını temel düzeyde biliyorum, geliştirmeye devam ediyorum. Eğitim hayatım boyunca konut, eğitim yapısı, ticari yapı, otel gibi konularda çalıştım. Mezun olduktan sonra ilk işimde güzellik merkezi cephe tasarımı ve modellemesi yaptım, uygulama aşamasında da bulundum. 3d konut planları ve videoları üzerine çalıştım. Şantiye şefi istifa eden bir kümese ruhsat alana kadar şantiye şefliği yaptım. İzmir’e yerleşme düşüncesindeyim. Acil iş arıyorum. Bir projenin gerektirdiği her role uyum sağlarım. Öğrenmeye açık ve hevesliyim. Cv için ulaşabilirsiniz. 

Aleyna Koyuncu

05069374492
aleynakoyuncu23@gmail.com
13-09-2021

Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümü 2021 mezunuyum. Autocad, Archicad, Lumion, Photoshop, Rhinoceros(Grasshopper), Mc Office programlarını kullanmaktayım. Tabanlıoğlu Mimarlık Ofisinde ofis stajımı tamamladım. Burada yarışma projesinde tasarım ve görselleştirme ekiplerinde yer aldım.Uygulama çizimleri yaptım. Avcılar İnşaatta Şantiye stajımı tamamladım. Burada kaba şantiye deneyimi kazandım. Lisans eğitimim boyunca yarışma tecrübesi kazandım. Rönesans Holding Sürdürülebilir geleceği tasarla yarışmasında görsel tasarım ödülü kazandık. ÇEİS yapı tasarım yarışmasında eşdeğer mansiyon ödülü kazandık. Ayrıca okulumuzda bilimsel araştırma projesi olan akıllı sürdürülebilir şehirler projesinde proje asistanı olarak proje boyunca yer aldım. Mimari değerleri çalışmalarımıza yansıtabileceğimiz, kendimi geliştireceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş aramaktayım. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. CV ve Portfolyo paylaşabilirim. 

GUPSE BALOGLU

05382417791
gupsebaloglu@gmail.com
13-09-2021

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü yüksek lisans mezunuyum. Phokaia Kazıları başta olmak üzere birçok kazı alanı ve ören yerinde mimar olarak görev aldım. Ayrıca 5 yıllık meslek hayatında RRR takım projeleri ve kurul işlerini serbest olarak yürüttüm. 2 yıldır ağır çelik-hafif çelik modüler yapı sektöründe imalat yapan bir şirkette proje yöneticisi mimar olarak görev almaktayım. Saha, imalathane ve projede oluşabilecek sorunlar ile ilgili detay çözümleri ilgi alanımdır. Mimarlık ve mühendislik alanlarında çeşitli tecrübelerim detaylı şekilde CV\\'imde mevcuttur. Autocad, Inventor, SketchUp, Fusion, Revit vs. programlarında deneyimim mevcut, ayrıca Java dilinde eğitim aldım. Kendimi mimarlık ve mühendislik alanında geliştirmeye devam ediyorum. Mimar arayan şirketlere CV\\'mi iletebilirim. 

Figen ÇAMLI

05388757170
camlifigen@gmail.com
07-09-2021

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Mimarlık Bölümü, 2021 mezunuyum. İleri düzeyde Autocad, Sketchup, Lumion, Photoshop, Mc Office; orta düzeyde Illustrator, İndesign, Vray; başlangıç seviyesinde Revit kullanmaktayım. Orta düzey İngilizce, temel düzeyde Almanca bilmekteyim. Lisans eğitimim boyunca üç dönem şantiye, bir dönem ofis çalışmasına katılarak saha ve uygulamaya dair çeşitli tecrübeler edindim. Ayrıca mesleki workshop, sergi, etkinlik ve alan çalışmalarında aktif rol aldım. Mimari değerleri çalışmalarımıza yansıtabileceğimiz, kendimi geliştireceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş aramaktayım. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

Ege Rafet Yakşi

+905393306923
ege.yaksi@gmail.com
06-09-2021

İstanbul Bilgi Üniversitesi 2019 Mezunuyum. Okuduğum dönemde stajlarımı Mesa Mesken ve Erginoğlu & Çalışlar\'da yaptım. Mezuniyetimden Sonra Kuveyt Uluslararası Havaalanı Projesinde saha ve design Ofis tecrübesi edindim. Pandemi sürecinde geri döndüm. 2021 Aura İstanbul Bahar Döneminde araştırmacı olarak yer aldım. Bim olarak Revit ve Archicad\'e hakimim. üst düzey Rhino (grasshopper Dahil) bilgim var. Adobe programlarının büyük bir bölümünü kullanıyorum (id, ps, ai, pr, ae). tasarım, modelleme, uygulama projesi çizimi, iş takibi genel yeteneklerim arasında. 

MAHMUT GÜN

05396819484
mahmutgun7@outlook.com
25-08-2021

Çukurova Üniversitesi 2019 Mimarlık mezunuyum. Şantiye ince-kaba işler, metraj çıkarma rölöve alma konularında tecrübeliyim. Şantiye ağırlıklı iş aramaktayım. Belediye ruhsat süreçlerine hakimim. Gerektiği yerlere cv mi yollayabilirim. 

Ayşe Nur Çalmaz

05530333820
calmazaysenur@gmail.com
25-08-2021

Merhaba ben Ayşe Nur Çalmaz. 2019 yılında mezun oldum. Yaklaşık bir sene ofis tecrübem var. Yönetmeliğe uygun mimari etüt, uygulama çizimi ve ruhsat süreçlerinde deneyimim var. Cephe tasarımları ve 3d görselleştirme yapabilirim. Cv ve portfolyo için mail atabilirsiniz. 

Onur Polater

05067563031
polateronur@gmail.com
25-08-2021

Merhaba ben Onur Polater, Ocak 2020′ de Fırat Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldum. Eğitim süresi boyunca farklı projelerde mimari bilgimi ilerlettim ve pekiştirdim. Sekiz dönem projesi haricinde; uygulama, restorasyon ve özellikle mutfak projeleri üzerine proje tasarımında ve gelişiminde bulundum. Şantiye stajımı Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi’nde (Didoray-Demce Yapı İş Ortaklığı -BURSA ); ofis stajımı ise Artı-Detay Mimarlık’ta (BURSA) tamamladım. Mezuniyetimden bu yana ise FSM Yapı bünyesinde şantiyelerde ve farklı projelerde görev aldım. Bilgisayar programlarına oldukça yatkınım. Autocad, Photoshop, Sketchup, Revit, Lumion, Ms Ofiice, 3DsMax, Corona Render programlarını iyi düzeyde kullanabilmekte; aynı zamanda Archicad, Rhinoceros, Grasshopper, Dynamo, V-ray programlarını da orta seviyede kullanabilmekte ve geliştirmekteyim. Çalışmalarımı portfolyo profilim olan @fuarch_ (instagram)\'da paylaşmaktayım. B tipi araç sürücü lisansına ve İHA-0 tipi pilot lisansına sahibim. Aktif olarak araç kullanabilmekteyim. Seyahat engelim bulunmamaktadır. Öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açık biriyim. İlgilenirseniz eğer aşağıdaki bağlantılardan portfolyo profilime ve portfolyoma ulaşabilirsiniz. Cv paylaşabilirim. Portfolyo Profili: https://www.instagram.com/fuarch_/?hl=tr Mimari Portfolyo: https://www.behance.net/gallery/104075929/Mimari-Portfolyo-Onur-Polater-15-20

MERVE ERGİN

05372937065
mervergin93@gmail.com
25-08-2021

Merhabalar. Mersin Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2016 yılı mezunuyum. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimari Restorasyon Bölümü\'nde yüksek lisans restorasyon ve koruma dersleri aldım. Lisans döneminde Foça Kazıları\'nda stajyer mimar olarak çalıştım. Restorasyon alanında 2 yıllık restorasyon ofisi ve 1 yıl freelance RRR proje çizimi tecrübem vardır. Ayrıca modüler çelik yapıda 1,5 yıllık tecrübem bulunmaktadır. Autocad, Sketch Up, Photoshop, Revit, Inventor ve FrameCad programlarını kullanabilmekteyim. B sınıfı ehliyetim var. Tam zamanlı veya proje bazlı çalışabileceğim bir iş aramaktayım. İlgilenenlere ayrıca CV iletebilirim. 

Tolga Kaan USTA

5050008499
mtolgakaanusta@gmail.com
25-08-2021

Merhabalar, 2019 senesi Girne Amerikan Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum.1.5 senelik ofis ve şantiye alanında iş tecrübem vardır. Şantiye yönetimi, iş planlaması, imalat süreci, proje takibi, mimari tasarım, uygulama projesi, 3d modelleme ve görselleştirme, proje sunumu alanlarına hakimim. Autocad, Revit, Lumion, Unreal Engine, Photoshop CC ve Microsoft Office programlarını kullanmaktayım. Ekip çalışmasına uygun ve kriz yönetiminde başarılı bir bireyim. Aktif sürücü belgem mevcuttur. Askerliğimi ağustos ayında tamamladım, daha önce çalıştığım ofisten de askerliğimi tamamlamak için ayrıldım. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi, Bina Bilgisi alanında Yüksek lisans programını hedeflemekteyim ve kalıcı olarak İzmir\'e yerleşmiş bulunmaktayım. İlgilenmeniz durumunda mail yolu ile CV ve Portfolyomu iletebilirim. Saygılarımla.. Tolga Kaan Usta +90 (505) 000 84 99 mtolgakaanusta@gmail.com

ŞEHMUS ARIK

0552 926 52 82
sehmusaarik@gmail.com
25-08-2021

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Eğitim ve iş deneyimlerim sayesinde farklı insanlarla birlikte çalışma, bir ekipte yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bu nedenle ekibinize kolaylıkla adapte olacağımı düşünüyorum. Okul dönemi ve stajlarımla beraber profesyonel olarak yarışmalara katıldım. MEES Mimarlıkta yardımcı mimar olarak Davetli yarışmada eşdeğer 2.lik ödülü aldık. Mezun olduktan sonra ECCE Group Mimarlık İnşaatta çalıştım. ECCE Groupla çalıştığım dönem boyunca Konsept Ruhsat ve Uygulama projelerinde deneyim kazandım. Portfolyom aşağıdaki linkte mevcuttur. Saygılarımla Portfolyo Linki: https://www.behance.net/gallery/119631835/P-O-R-T-F-O-L-Y-O-I-2-0 Şehmus ARIK - MİMAR TEL : +90 552 926 52 82 

Ali Haydar Eser

05452019294
alihaydar.408@gmail.com
20-08-2021

2021 Pamukkale Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi\'nden mezun oldum. Kendimi mimarlık ve tasarım alanında geliştirmek ve bu alanda yapılan her türlü araştırmayı, uygulamaları takip etmek ve kendi üretimlerimle bu alanlara yeni bir şey katmak istiyorum. 2 boyutlu çizimler, 3 boyutlu görselleştirmeler ve mimari sunum paftaları, tekniklerinin dışında hobi olarak illustrasyon ile ilgilenmekte ve çalışmalar yapmaktayım. Tasarım içeren dallar ve bu dalların ortaya koyduğu ürünler, bu ürünlerin tanıtılması adına yapılan görsel çalışmalar içeren her türlü işte kendimi geliştireceğimi düşünüyorum. 

Yağmur yıldırım

05464880603
Mimar.yagmur.yildirim@gmail.com
17-08-2021

Merhaba ben Yağmur Yıldırım 2018 yılında mimarlık fakültesinden mezun oldum .izmir dikilide konut projelerinde ve istanbul da emlakkonut semtbahçekent konut projesinde şantiye şefliği yaptım.Autocad,3dsmax,revit,sketchup,photoshop ve office programlarına hakimim.A2,B sınıfı ehliyetim var.İzmirde ikamet etmekteyim. İlgilenenlere cv ve portfolyomu iletebilirim 

İbrahim Azer Akova

ibrhm.zr10@gmail.com
16-08-2021

Merhaba ben İbrahim Azer Akova.Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Mesleğimi severek ve özveriyle okudum aynı şekilde de icra edeceğime inanıyorum. Dönem içi sonuçlandırdığım projelerim ve stajlarımla bilgilerimi hayata geçirme fırsatı buldum. Mesleki bilgisayar programlarından AutoCAD, Sketchup,Lumion ve MS Office programlarını iyi derecede Revit ve Photoshop programlarını orta derecede kullanmaktayım. İnsanlarla iletişimi iyi olan, hızlı öğrenen, planlı ilerleyen bir kişiyim. Seyahat engelim bulunmamaktadır. Mesleğimde kendime tecrübe katmak istiyorum. İlgilenenler için telefon numaram ve mail adresim bilgilerimde mevcuttur bana ulaşabilirsiniz. iyi çalışmalar. 

EBRU ÇETİNKAYA

05383731300
ebrucetnkaya@outlook.com
16-08-2021

Merhabalar, ben Ebru. 2016-2020 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde eğitim gördüm. 2020 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon Anabilim dalında yüksek lisans yapmaya başladım. Eğitim sürecimde yaptığım stajlarımda, rölöve tasarım ve ihale projelerinde yer aldım. Mezuniyetimden sonra Diyarbakır\'da yapılan 1400m2lik bir mobilya mağazasının şantiye sürecini ve iç mimarlık tasarımını üstlendim ayrıca freelance olarak çalıştığım şirkete TinyHouse çizimleri yaptım şantiye sürecinin bitmesiyle Mantolama ve cephe tasarımlarının modellemelerini yapma fırsatı buldum. iyi derecede Photoshop Sketchup Lumion Autocad kullanıyorum. Orta derecede Revit kullanabiliyorum. Mimarlık ekip çalışmalarına uyumlu ve istekliyim, öğrenmeye devam edeceğim, bildiklerimi uygulayacağım bir iş arıyorum. İlgilenenlere CV iletebilirim. Kolaylıklar 

SELİN DEMİRBAŞOĞLU

05534325446
selin-dem@hotmail.com
13-08-2021

Merhaba, Ben Selin Demirbaşoğlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2018 yılında Mimarlık Fakültesi ve Mimarlık Bölümü Birinciliği ile mezun oldum. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde Restorasyon Programında Yüksek Lisans yapmaktayım. Derslerimi bitirdim, tez aşamasındayım. Yaklaşık bir yıl boyunca bir mimarlık ofisinde mimari etüt, mimari uygulama, iç mekan uygulama projesi çizimleri ve paydaşlarla koordinasyonun sağlanmasında görev aldım. Çalışma disiplinine sahip, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye hevesliyim. Sigara kullanmıyorum. Archicad, Autocad, Revit, Photoshop, Sketchup programlarını kullanıyorum. Lisans eğitimim süresince edinmiş olduğum tasarım bilgisi ve yüksek lisans eğitimim ile pekiştirdiğim koruma bilinci doğrultusunda, çalıştığım ofise katkı sağlayabileceğim aynı zamanda kendimi geliştirebileceğim bir mimarlık ofisi arıyorum. İlginiz halinde portfolyo ve özgeçmişimi gönderebilirim. Teşekkür ederim. 

Gizem Polat

05555784456
gp.gizempolat@gmail.com
12-08-2021

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2020 mezunuyum. Mezuniyetime kadar çeşitli mimarlık ofislerinde yaklaşık iki sene ofis tecrübem bulunmaktadır. Bu ofislerde mimari tasarım ve uygulama proje çizimleri, 3d modelleme ve görselleştirme, ihale projeleri için keşif, metraj ve hakediş hazırlama gibi işlere katkı sağladım. Ayrıca 3d tasarım ve görselleştirme alanlarında bireysel işler yapmış bulunmaktayım. İleri düzeyde Autocad, Photoshop, Archicad programları ve aktif olarak orta düzeyde 3dsMax ve Vray programlarını kullanmaktayım. Kendimi ve mesleki bilgilerimi, mimarlıkla ilgili her alanda geliştirebileceğim bir iş aramaktayım. Aktif araç kullanmaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Berkay Sütçü

05072604757
berkaysutcu@hotmail.com
05-08-2021

Merhaba ben Berkay, Girne Amerikan Üniversitesi - Mimarlık Fakültesinden 2021 Şubat ayında mezun oldum. Lisans Eğitimimin ardından teorik bilgilerini şantiye ve ofis deneyimiyle pekiştirmek isteyen, insan ilişkilerinde güçlü, planlı programlı çalışmayı seven bir insanım. Autocad, Sketchup, Lumion ,Photoshop, MS Office programlarına hakimim. Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, çizim programlarına çok iyi derecede kullanabilen biriyim. Kendimi geliştirip vizyonumu genişletirken aynı zamanda da deneyim kazanmak istiyorum. İlgilenenlere CV ve Portfolyomu iletebilirim. Saygılarımla Berkay Sütçü.