Damla TÜRKELLİ

05545510456
damla_turkelli@hotmail.com
05-08-2020

 Merhaba, Beykent Üniversitesi Şubat 2020 Mimarlık Bölümü (%100 İngilizce) mezunuyum. Eğitimim boyunca Ofis352’de ofis stajı, Saygın İnşaat ve MŞB İnşaatta ise saha stajlarımı gerçekleştirdim. Hakim olduğum programlar arasında Autocad, Archicad, Adobe Photoshop, Sketchup ve Microsoft Office bulunmaktadır. Temel seviye Almanca olmak üzere, iyi seviyede İngilizce bilmekteyim. İzmir’de ikamet etmekteyim. B sınıfı ehliyete sahibim. Yeni mezun biri olarak kariyerime, projelerde yeteneklerimi etkili bir şekilde sergileyebileceğim, bilgilerimi uygulamaya döküp çözüm odaklı olabileceğim ve ekip çalışmalarına özverili bir şekilde uyum sağlayabileceğim bir firmada başlayıp deneyim kazanmayı hedeflemekteyim. Önyazıma gösterdiğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederim. İlgilenen firmalara özgeçmiş ve portfolyomu gönderebilirim. 

Diren Veysel ÇELİK

05323646850
direncelik@windowslive.com
04-08-2020

2010 Konya Selçuk Üniversitesi İnşaat Teknikerliği , 2019 İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Teknikerlik sürecinde Bodrum Cennetkoy da yapılan Paradisu Otel İnşaatı , Bodrum Türkbükü Alışveriş Merkezi İnşaatı Projesinde Proje sorumlusu olarak görev aldım. Şantiye devam ederken 4 villadan oluşan site ve 60 daireden oluşan Çanakkale Ayvacık Larissa Park Residence projesinde yöneticilik yaptım. Son olarak mimarlık görevime Çanakkale Ayvacıkta yapılan 12 adet 1+1 daireden oluşan suite projesinde çalışmalarıma devam ettim. Şantiye , tasarım ve metraj konularında tecrübemi sizlerle part time olarak sizlerle paylaşmak istemekteyim. Kullandığım tasarım programları , Autocad , Archicad , Rhino , Sketchup , Lumion , Twin Motion , Photoshop tur. 

Kübra KARAKUŞ

05549400483
kubrakrks17@gmail.com
04-08-2020

Merhabalar. Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümü 2019 yılı mezunuyum. İzmir Demokrasi Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği programında tezsiz yüksek lisans yaptım. Ofis iş yerlerinde ergonomi üzerine araştırma projesi yaptım ve B sınıfı İSG uzmanlık sınavına hazırlanmaktayım. D1 Bina Akustiği Uzmanıyım ve akustik proje/rapor deneyimlerim var. Karşıyaka\'da bir mimarlık ofisinde ofis stajımı ve İstanbul/Kartal AND Pastel Projesi\'nde şantiye stajımı yaptım. Autocad, Kalksandstein, Adobe Photoshop, Sketchup ve Lumion\'u iyi seviyede, 3dsmax ve Archicad\'i geliştirebileceğim seviyede kullanmaktayım. Detaylara önem veren biriyim. Yeteneklerimi geliştirebileceğim ve yeni şeyler öğrenebileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere öz geçmişimi gönderebilirim. 

Sait Aydınalp

05076378767
saitaydinalp@gmail.com
22-07-2020

Çukurova üniversitesi 2016 mimarlik mezunuyum. İyte restorasyon yüksek lisans eğitimimin ders dönemini bitirdim. 1 yıl büyük ölçekli proje cizimi yapan bir ofiste uygulama çizimlerinin yapılması ve uygulamalarının kontrolünde görev aldım. 2 yıl restorasyon uygulamaları uzerine santiye sorumlusu olarak ve yapılan işlerin proje revizyonlarinin yapılmasında görev aldım. Kendimi eski eser üzerine daha da gelistirebilecegim bir is aramaktayim. 

Yaşam GÜL

05544029651
yasamgul91@gmail.com
22-07-2020

Merhaba, DEU Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü mezunuyum 6 senelik yurtdışı-yurtiçi olmak üzere şantiye ve ofis tecrübem bulunmaktadır. Başlıcaları, Montenegro Portonovi One&Only Resort Otel, Didim Akbük Kaplankaya Canyon Ranch , Adana Hunutlu EMBA Termik Santrali bu şantiyelerde Şantiye Şefliği ve Saha Mimarı görevlerinde bulundum. Sketchup- Vray, Photoshop , Autocad, Archicad, MS Office programlarına iyi derecede hakimim. Metraj, Hakediş, Satınalma, Malzeme bilgisi ve Şantiye- Ekip koordinasyonu ve programı konusunda tecrübe sahibiyim. İlgilenenlere Cv ve portfolyomu gönderebilirim 

Selin DEMİRTAŞ

05330589724
seldem9696@gmail.com
21-07-2020

Merhabalar, 2019 yılı Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Folkart Yapı İnşaat ve Nuhoğlu İnşaat İzmir projelerinde stajımı gerçekleştirdim. Autocad , Lumion , orta düzeyde Revit, Sketchup , Archicad, Photoshop programlarına hakimim .B sınıfı ehliyetim var aktif araç kullanıyorum. Çalışma hayatımda henüz tecrübem yok. Tecrübe edinmek ve kendimi geliştirmek amacıyla iş aramaktayım. İlgilenenlerden telefon veya mail üzerinden iletişime geçmelerini rica ediyorum . 

FATMA NUR ÇALIK

05367361498
fatmanur186@hotmail.com
21-07-2020

Merhabalar, ben Fatma Nur Çalık. İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlık (İngilizce ve burslu) bölümünden 2017 Haziran ayında mezun oldum. Mezun olduğum tarihten itibaren ofis deneyimim bulunmaktadır. İş yaşamımda çoğunlukla konut ve ticari yapı projelerinde yer alma fırsatı yakaladım. İmar yönetmeliğine uygun belediye özel idare ve yapı denetim firmalarına uygulama ve detay projesi çizilmesi, 3 boyutlu modelleme, görselleştirme, kat planı renklendirme, cephe tasarımı, iç mekan tasarımı, animasyon ve rölöve almak-çizmek konularında deneyim sahibiyim. Autocad, Sketchup, Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Lumion, Archicad ve MS Office iyi derecede kullandığım programlar. Çalışmaya istekli, bulunduğu ortama kolayca uyum sağlayan ve becerikli bir yapıya sahibim. Gelişmeye tamamen açık ve istekliyim. Uzun süreli ve aktif çalışabileceğim, şantiye veya ofis ortamında kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş arayışı içindeyim. İyi derecede İngilizceye sahibim. B sınıfı ehliyetim vardır. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. İyi günler dilerim. 

Müjgan Serenay ERTAN

0555 707 1708
m.serenay.ertan@hotmail.com
14-07-2020

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2014 yılı mezunuyum. 4 sene boyunca çalışmış olduğum Varlıbaş Mİmarlık / Aydın ofisinde, bu süre zarfında, çalıştığım alanlar ve edindiğim tecrübeler şu şekildedir; Fabrika ( ilaç, zeytinyağı, özel imalathaneler vb.), showroom, konut yapıları ve sanayi siteleri üzerinde, imar yönetmeliğine uygun olacak şekilde, plan çözümü, vaziyet çalışması ve cephe tasarımları. Yapılan çalışmaların, yine imar yönetmeliğine uygun olacak şekilde, mimari uygulama projesi çizim işleri ve belediye takibi. Son olarak iş arayışında olduğum bu süreçte yapmış olduğum çalışmalar ise şu şekildedir;İç mekan tasarımı,İmar affına yönelik röleve çalışmaları.Aydın Atatürk Kapalı Spor Salonu Kompleksi, röleve çalışması, mevcut mimari ve tadilat projesi çizimi. Autocad , SketchUp, Photoshop programlarına hakim olup, başlangıç düzeyinde Lumion kullanmaktayım. İngilizce ve Fransızca olmak üzere, iki yabancı dilim mevcuttur. An itibariyle Aydın\'da ikamet etmekte olup, tecrübelerim dahilinde, kendimi geliştirip, yeni kazanımlar edinebileceğim bir iş yeri bulmam dahilinde İzmir\'de ikamet etme imkanım vardır. İlgilenenlere mail yoluyla Cv\'mi iletebilirim. 

celalettin soylu

05354712333
celalettinsoylu@hotmail.com.tr
14-07-2020

Proje ve Uygulama Denetçisi,Almanya\'dan mezun Mimar (Dipl.İng.Architekt) şu an aktiv olarak çalışmaktayım.Kısa bir sürede sonlandıracağım.Aynı işimi ,doğru,düzgün ve yönetmeliğe uyarak devam ettirmek istiyorum.Bu amaçla yeni bir Yapı Denetim Firması ile çalışmak istiyorum.SAYGILARIMLA 

Elif ONAY

05333604617
elifonay_27@hotmail.com
14-07-2020

Merhabalar, 2004 Süleyman Demirel Üni. Mimarlik bölümü mezunuyum. 16 yıllık deneyimli mimarım. Konut, Hastane, AVM ve restorasyon projelerinde dizayn ofis ve Saha departmanlarında görev aldım.Detay çözümleri, shop drawing, asbuild, superpoze ve uygulama kontrolleri (ölçü, imalat kontrolleri ve yerinde cozumlemeler yapılması) konusunda deneyimliyim.En son CENGİZ İNŞAAT Livin İzmir projesinde saha mimari olarak görev aldım (2 sene). Deneyimlerime uygun pozisyonlarda iş arayışım bulunmaktadır.İstenildigi taktirde ayrıntılı özgeçmişimi gönderebilirim. 

Kemal Uluşan

0545 243 32 53
mimarkemalulusan@gmail.com
14-07-2020

Merhaba, Beykent Üniversitesi 2019 yılı mezunuyum, İstanbul Büyükyalı Projesinde Şantiye stajımı tamamladım, Öney Mimarlıkta Ofis stajımı tamamladıktan sonra ekibe katılarak okul döneminde deneyim ve tecrübelerimi arttırma imkanı buldum. Mimari projelerinin yanında iç mimari projelerde de çalıştım, Katar\'da ki projenin tasarım süreci tamamlandıktan sonra şantiye mimarı olarak 6 ay Katar\'da çalıştım, pandemi dolayısıyla İstanbul\'a döndüm dizayn mimarı olarak çalışmaya devam ediyorum. Program donanımı olarak Autocad, Sketchup, Photoshop, Lumion, 3D Max ve Revit (revit eğitimim devam ediyor.) programlarını aktif olarak kullanmaktayım. İzmir\'e taşınacağım için İzmir\'de ofis veya şantiye alanında çalışabileceğim iş arıyorum. Özgeçmiş ve portfolyo için mail gönderebilir veya telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Teşekkürler. 

Berrin Nur Kazancı

0505 755 65 70
berrinnurkazanci@hotmail.com
14-07-2020

Merhaba , 2019 yılı Yaşar Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Eğitim sürecinde TU-AK Mimarlık ve UMA İnşaatta staj yaptım. Kullanabildiğim programlar ; Autocad , Lumion , Sketchup , Archicad, Photoshop. Rhino ve İndesign programlarında da bilgiye sahibim.İletişimi iyi ve ortama uyum sağlayabilen biriyim.B sınıfı ehliyetim var. Yeni şeyler öğrenmek , kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek istiyorum.Bu sebeplerden dolayı iş aramaktayım. İlgilenenlerle telefon veya mail üzerinden iletişime geçip özgeçmişimi gönderebilirim. 

Gizem Çadıroğlu Bildik

05346808787
mim.gizem.bildik@gmail.com
13-07-2020

Merhaba, 2016 yılı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mimarlık bölümü (%100 ingilizce) mezunuyum. İzmir, Bornova’da ikamet etmekteyim. 3 yıla yakın mesleki tecrübem bulunmaktadır. Yaklaşık 2 yıl kadar çalıştığım mimarlık ofisinde otel, villa, konut, mağaza gibi farklı ölçekteki mekanların konsept, uygulama projesi ve mobilya imalat çizimleri, icmal listelerinin hazırlanması, proje-şantiye ekipleri arası koordinasyonun sağlanması, işveren için İngilizce haftalık şantiye raporunun hazırlanması, ürün seçimleri ve firmalarla irtibat sağlanması üzerine deneyimler kazandım. Daha çok iç mekân tasarımı yaptığımız çalışmaların dışında belediye takibi, ruhsat süreci ve diğer disiplinlerle çalışma sağladığım bir projede de yer aldım. Ofisin İstanbul’a taşınması nedeniyle ayrıldım. Daha öncesinde de 6 ay kadar bir restorasyon ofisinde çalışmıştım. İyi derecede Autocad, Archicad, Photoshop kullanmaktayım. Revit eğitimimi de yakın zamanda tamamladım. Kendimi geliştirmeye açık biriyim. Hem kendimi geliştirebileceğim hem de edindiğim tecrübelerimle katkı sağlayabileceğim bir ofiste çalışmayı hedefliyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyomu iletebilirim. 

Alp Çardak

05076232391
05076232391
13-07-2020

Merhaba, ODTÜ Geliştirme Vakfı Koleji ince işler şefi, Alsancak 1. Kordonda İksa projesi şantiye şefi, Bornova Özkanlar bölgesinde 140 daire 11 iş yeri kentsel dönüşüm projesinde şantiye şefi, Güzelbahçe bölgesinde bir adet lüx villada şantiye şefi olarak 5 yıllık tecrübeye sahibim. Bunun haricinde tadilat işleri, ruhsat takibi, imar barışı ve proje çizimleri gibi çeşitli işlerle uğraşmaktayım. Ağustos ayından itibaren tercihen lüx villa, toplu konut, otel veya okul projelerinde şantiye şefi olarak iş aramaktayım. Detaylar için yüz yüze görüşmeyi tercih ederim. 

Enes Küçükağtaş

553-151-05-32
eneskucukagtas@gmail.com
13-07-2020

Azerbeycan Mimarlık Ve İnşaat Üniversitesinden 2016 yılında mezun oldum. Mezuniyetim den bu zamana kadar 6 ay askerlik süresi hariç yaklaşık 4 yıldır İzmir / Foça da aile işimiz olan tadilat ve dekorasyon işlerinde çalıştım. Müşterilerin istekleri ve kendi tasarımlarım doğrultusunda proje ve 3d modelleme çizimler yapıp bunları hayata geçirdim. İş anlaşması , planlama ve koordine etme, malzeme tespit ve temini, iş takibi , yapım süresi boyunca denetleme ve fiilen çalışmalar yaptım. Autocad , Archicad , Sketchup , Lumion programlarını iyi seviyede , Revit ve 3dmax programlarını orta seviyede kullanabiliyorum. Hem saha çalışmalarında hem ofis çalışmalarında kendimi geliştirip mimarlık mesleğinde ilerleyebileceğim bir iş arıyorum. İlgilen herkese şimdiden teşekkür ederim. 

H.Bayram ALAHAN

5389772523
hbayramalahan@gmail.com
13-07-2020

2017 Balıkesir Ü. mezunuyum. Balıkesir\'de 1 yıl şantiye ve ofis deneyimi edindim. Şuanda Buca\'da ikamet etmekteyim. Askerliğimi yaptım. B sınıfı sürücü belgem var. AutoCAD, sketchup, lumion ve revit kullanıyorum. Şantiye ve ofis alanlarında kendimi geliştirmek istiyorum ama şuan için şantiye alanında çalışmayı daha çok istiyorum. İlgililere CV gönderebilirim. 

emin tutum

05305165822
etutum@ttmail.com
13-07-2020

proje ve uygulama denetci belgeli mimarım yapı denetimde çalışmak istiyorum

PINAR TOKABAŞ

0 536 9372051
pinar.mimarlik@hotmail.com
13-07-2020

9 Eylül Üniv.Mimarlık Fakültesi 1999 mezunu Yük.Mimarım.20 yıldır serbest mimarlık hizmeti veriyorum.Mimari uygulama projesi,iç mekan tasarımı ve uygulama çizimi,mutfak tasarımı 2 ve 3 boyutlu çizim yapıp render alıyorum.İdecad,Autocad,Revit ve Archicad programlarını kullanıyorum.Izmir\'de part time(yarı zamanlı) olarak çalışacağım iş arıyorum.Çeşme,Akhisar ve İzmir\'de çalıştım.İyi çalışmalar.. 

Berrin Nur Kazancı

0505 755 65 70
berrinnurkazanci@hotmail.com
13-07-2020

Merhaba , 2019 yılı Yaşar Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Eğitim sürecinde TU-AK Mimarlık ve UMA İnşaatta staj yaptım. Kullanabildiğim programlar ; Autocad , Lumion , Sketchup , Archicad, Photoshop. Rhino ve İndesign programlarında da bilgiye sahibim.İletişimi iyi ve ortama uyum sağlayabilen biriyim.B sınıfı ehliyetim var. Yeni şeyler öğrenmek , kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek istiyorum.Bu sebeplerden dolayı iş aramaktayım. İlgilenenlerle telefon veya mail üzerinden iletişime geçip özgeçmişimi gönderebilirim. 

Emel Özen

05385604540
emel_ozen@outlook.com
02-07-2020

Merhaba, 2019 yılı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü mezunuyum. Eğitim hayatım boyunca stajlarımın yanında yarı zamanlı ofislerde çalıştım. Mezun olduğumda 6 ay boyunca bir mimarlık ofisine görselleştirme ve taslak oluşturma konusunda yardımcı oldum. Sürekli olarak freelance görselleştirme ve animasyon işleri yapıyorum. Kullandığım programlar : SketchUp, Lumion, Autocad, Photoshop, Archicad. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Esma ÇAM

0506 988 12 75
cam.esma@outlook.com
23-06-2020

Merhabalar. 2019 yılında Pamukkale Üniversitesinden mezun oldum. Eğitimim devam ederken 1 yıl Lidya Mimarlık ofisinde; rölöve alınmasında, tasarım fikirleri oluşturmada, mimari ve iç mekan projeleri için uygulama ve imalat çizimlerinde, projelerinin modellemesinde ve görselleştirilmesinde görev aldım. C sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak için hazırlanıyorum. Autocad, Sketchup, Lumion, Photoshop programlarını ileri düzeyde; 3DS Max programını orta düzeyde kullanabiliyorum. Mimarlık veya iç mimarlık üzerine ofis veya şantiyede kendimi geliştirebileceğim ve farklı bakış açıları kazanabileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenlere özgeçmişimi iletebilirim. 

Eda Barla

05336866786
eda.barla9@gmail.com
23-06-2020

Merhaba, Pamukkale Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 Haziran mezunuyum. AutoCAD, Sketchup, Archicad, Revit, Lumion, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adeko, Office programlarını kullanıyorum. Freelance olarak mobilya tasarımları ve görselleştirmeler yapıyorum. B sınıfı ehliyete sahibim. Grafik tasarım ve mimari eskiz konularına ilgiliyim. Kendimi geliştirebileceğim ve katkıda bulunabileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere portfolyo ve özgeçmişimi gönderebilirim. Teşekkürler. 

Hüseyin SEVİNÇ

05544143030
huseyin.sevinc.95@gmail.com
19-06-2020

Merhaba . 2019 yılı Yaşar Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Daha önce Özgür Dinçer Mimarlık ofisinde ve Özen İnşaat şantiyelerinde staj yapma imkanı buldum. Ayrıca mezuniyetten sonra bir çok teklif ve yenileme projesinde çalıştım. Kullanabildiğim bilgisayar programları 3ds Max,VRay,Autocad, Sketchup, Archicad, Lumion, Photoshop, Rhino, Illustrator, Indesign. B sınıfı ehliyetim mevcut. Ofis veya şantiye tam zamanlı çalışabileceğim iş imkanı aramaktayım. CV ve Portfolyo için mail gönderebilir veya telefonla iletişim sağlayabilirsiniz. Teşekkürler.

BENSU KAZAN

5312003140
bensukazan3@gmail.com
09-06-2020

Merhabalar, Karadeniz Teknik Üniversitesi 2018 yılı Mimarlık Bölümü mezunuyum. 2 yıldır uygulama projesi, şantiye kontrolü ve sunum hazırlığı üzerinde mimarlık ofislerinde çalıştım. İleri düzeyde; AutoCad, Photoshop, Lumion, SketchUp Orta düzeyde; Revit biliyorum. Her zaman daha fazla şey öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye çalıştım, çalışıyorum. Ekibe uyum sağlayan, hızlı öğrenen ve detaylara önem veren birisiyim. Bu sebeple yeni bir iş arayışındayım. İlgilenenlere Özgeçmişimi ve Portfolyomu gönderebilirim. 

SELİN DEMİRBAŞOĞLU

05534325446
selin-dem@hotmail.com
09-06-2020

 Merhaba, Ben Selin Demirbaşoğlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümün\' den 2018 yılında Mimarlık Fakültesi ve Mimarlık Bölümü Birinciliği ile mezun oldum. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesin\' de Restorasyon Programında Yüksek Lisans yapmaktayım. Derslerimi bitirdim, yüksek lisans tezimi yazıyorum. Lisans eğitimim süresince edinmiş olduğum tasarım bilgisi ve yüksek lisans eğitimim ile pekiştirdiğim koruma bilinci doğrultusunda, çalıştığım ofise katkı sağlayabileceğim aynı zamanda kendimi geliştirebileceğim bir ofiste çalışmak istiyorum. Çalışma disiplinine sahip, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye hevesliyim. Sigara kullanmıyorum. Archicad, Revit, Sketchup, Autocad, Photoshop programlarını kullanıyorum. İlginiz halinde portfolyo ve özgeçmişimi gönderebilirm. Teşekkür ederim. 

GÜLDEHAN UYSAL AKGÖNÜL

0535 839 5290
guldehanu@gmail.com
28-05-2020

 Trakya Üniversitesi Müh.-Mim. Fak. Mimarlık Bölümü 1997 yılı mezunuyum.CENGİZ İNŞAAT Mavişehir Şantiyesi LİVİN İZMİR 366 Daire,33 işyeri  projesinde İnce İşler Saha Mimarı, SOYAK Karşıyaka Optimus 1109 daire havuz ,açık-kapalı otoparklar,sosyal tesisler ve tüm alt yapı yapım projesi inşaat işleri şantiyesi ince işler biriminde,projeye uygun şekilde sahada imalatların yaptırılması,yapılan imalatların kontrolü işlerinde saha mimarı görevinde bulundum. Özel daire,mağaza,iş yeri anahtar teslim tadilat-dekorasyon işlerinin yapılması,ince inşaat işleri detay çözümü ve uygulama,ölçü alımı,kamu binaları-mağaza-konutların mobilya projelerinin hazırlanması,müşteri ile görüşülmesi ve proje sunumu,metraj-teklif hazırlama,malzeme siparişi,imalat ve uygulama takibi yapılması konularında tecrübeliyim.Tecrübelerime uygun bir işyerinde çalışmak istiyorum. 

DİLAN ERDOĞAN

05393183586
dilanerdogan91@gmail.com
13-05-2020

 Merhaba, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2017 Mimarlık bölümü mezunuyum. 2 yıl süreyle çeşitli mimarlık ofislerinde mimari ve iç mimari projelerde konsept tasarım, 3D modelleme&render ve mimari teknik çizim işlerinde çalıştım. Fabrika Konut, villa projelerinde tasarım, ruhsat çizimi, cephe tasarımı, teknik detay çizimleri gibi projelerde deneyimliyim. İç mekan olarak ofis yapıları, ofis mobilya tasarımı ve konut iç mekan tasarımı projelerinde gerçekçi 3d görselleştirme ve imalat çizimleri yaptım. İleri seviyede Revit Autocad, Photoshop, SketchUp Vray orta seviyede 3ds max vray, Archicad, Lumion programlarını kullanmaktayım. Yabancı dil olarak, ileri seviye, teknik İngilizce olarak lisans eğitimi düzeyindeyim. Ekip çalışmalarına yatkın birçok yarışma projesi deneyimine sahibim. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. 

Fatih Gülpınar

05377199997
fatihgulpinar87@gmail.com
13-05-2020

2010 İzmir ekonomi üniversitesi mimarlık(burslu) ve 2014 istanbul teknik üniversitesi mimari tasarımda bilişim yüksek lisans mezunuyum.5 senelik mimari ve iç mimari ofis deneyimim bulunmaktadır. AutoCAD, Sketchup, Photoshop ve Ms office programlarını ileri seviyede kullanmaktayım. Ayrıca Sketchup Vray programlarını orta seviyede kullanmaktayım. Spec ve icmal dosyaları oluşturma konusunda deneyimliyim.Çalıştığım firmalarda mobilya üretim ve montajı sırasında görev aldım. Yoğunluklu olarak turizm yapılarında proje mimarı olarak çalıştım. İzmir ili içerisinde tercihen ofis olmak üzere ofis ve şantiyelerde mimarlık pozisyonunda iş arıyorum. Askerlik görevimi tamamladım ve B sınıfı ehliyetim var.İngilizceyi akıcı şekilde kullanmaktayım.Sigara kullanmıyorum. İstenildiği takdirde görselleştirme portfolyomu ve cv mi mail atabilirim. 

Berkcan DEMİREL

5374852061
brkcn1994@hotmail.com
13-05-2020

Merhabalar. Dokuz Eylül Üniversitesi\'nden Şubat ayında mezun oldum. ArchiCAD, Lumion, Adobe Photoshop ve AutoCAD programlarına oldukça hakimim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyorum ve bunu yaparken de keyifli ve hızlı bir şekilde yaptığımı düşünüyorum. Ön yazımı okumaya ve portfolyomu incelemeye vakit ayırırsanız çok sevinirim. 

Beyza Özer

0506 137 46 26
bbeyzaozer@gmail.com
13-05-2020

Merhabalar, ben Beyza Özer. Dokuz Eylül Üniversitesi Ocak 2019 Mimarlık mezunuyum.6,5 aylık iş tecrübem mevcut olup, 4 ayında imar yönetmeliğine uygun etüt ve proje çizimi,imar barışı projeleri ve görselleştirme çalışmalarında öncelikli olarak çalıştım. 2,5 aylık iş tecrübemde ise restorasyon ofisinde eski çeşme evinin rölöve projesinde ve tarihi bir caminin çevre düzenlemesi kapsamında, rölöve ve restorasyon projesi yapımında yer aldım.Ayrıca iç mimari çalışmalarıma 2017 büro stajımda görev alarak başladım ve sonrasında geliştirmek için çaba harcadım. İş tecrübelerimin devamında ise belli aralıklarla freelance çalıştım bunun kapsamında belediye ruhsat projesi hazırladım ve modelleme çalışmalarında bulundum,aynı zamanda belli bir şantiyenin yapım aşamasında bulunarak inceleme fırsatı ve kontrol aşamasında yer aldım.Kendimi geliştirmek ve kariyerimin devamında önüme çıkan fırsatları değerlendirerek kendimi geliştirmek için büyük bir çaba harcamaktayım. Çalışmalarımı aktif olarak Autocad,3d Max ve Photoshop kullanarak yapmaktayım.Ayrıca Sketchup, Archicad ve Revit programlarını bilmekteyim (Revit ve Archicad programlarında sertifikalarım mevcuttur).Çalışma konusunda ve kendimi geliştirme konusunda hevesliyim.Yeniliklere açık olup ekibinizde yer almayı isterim.İyi çalışmalar diler, özgeçmişimi isteğiniz doğrultusunda iletebilirim. 

Aysu Çimencioğlu

05068124692
abaliaysu@gmail.com
07-05-2020

Kocaeli üniversitesi mimarlık bölümü 2015 mezunuyum. 2 yıl İstanbul 3 yıl İzmir olmak üzere 5 yıllık ofis deneyimim vardır. İstanbul’da çalıştığım ofiste mimari proje şefi olarak görev yaptım. Başlangıcından teslimine bütün proje,takip ve koordinasyon aşamalarına hakimim. Autocad,Archicad,3dmax,vray,lumion,Photoshop ve office programlarına hakimim. Talep edilmesi halinde cv ve portfolyomu gönderebilirim.  

Pelin AKTAŞ

5314276276
akts.pln@gmail.com
10-03-2020

Merhabalar ben Pelin Aktaş.Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi şubat 2019 mezunuyum.Şuan aktif iş arayışındayım.Lumion,Autocad,Sketch Up,Photoshop iyi seviyede,Revit ve Archicadi ise orta seviyede biliyorum. Stajlarımı Şimşekler İnşaat (Ankara) ve Emay Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik \'de (İstanbul) yaptım.Desen Mimarlık ofisinde 6 ay süreli ofis deneyimim bulunmaktadır.Uygulama projesi çizimleri,belediye ruhsat süreçleri ve proje görselleştirmeleri üzerine çalıştım.Özellikle röleve-restorasyon alanına ilgiliyim.İlgilenenlere Cv gönderebilirim. 

Selin Hazer

05425450318
selinhazer@hotmail.com
10-03-2020

 Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdim. MiMarlık ve İnşaat ofislerinde çalıştım. Bir dönem kendi işimi yaptım. Şehir değişikliği nedeni ile kendime uygun iş aramaktayım. Autocad, Photoshop, 3D max , Lumion programlarını kullanmaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim . Teşekkürler 

CEREN SEVEROĞLU

05333138193
cerenseveroglu@hotmail.com
10-03-2020

Merhaba, lisans eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık bölümünde 2014 yılında, yüksek lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon bölümünde 2019 yılında tamamladım. Erasmus değişim programı ile Polonya’da 1 dönem yüksek lisans eğitimi ve Londra’da 5 ay dil eğitimi aldım. C1 seviyesinde İngilizce bilmekteyim ve 3 yıllık ofis deneyimim bulunmaktadır. Autocad, 3ds Max, Vray, Photoshop programlarını ileri seviyede, Archicad, Revit, Cinema 4d, programlarını orta seviyede kullanmaktayım. B sınıfı ehliyetim mevcut ve aktif araç kullanmaktayım. Eğitim ve çalışma hayatım boyunca edinmiş olduğum bilgi ve becerilerimi geliştirebileceğim, yeteneklerim ve iş disiplinim ile çalıştığım kuruma değer katarak hedeflerine ulaşabilmesi için fayda sağlayabileceğim bir pozisyonda çalışmak istiyorum. İlgilenenlere CV ve Portfolyomu iletebilirim. 

Gizay Göksu Demirdağ

05386965312
ggdemirdag@gmail.com
20-06-2016

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2019 yılı Haziran ayında mezun oldum. İzmir de ikamet ediyorum. AutoCAD, Archicad, Lumion, Adobe Photoshop, Office programlarını aktif kullanıyorum. Revit ve Sketchup programlarında gelişmeye devam ediyorum. Yaklaşık 5 aylık ofis tecrübem bulunuyor.B sınıfı ehliyete sahibim. Ekip çalışmasına açık, disiplinli ve özveriliyim. Mimari tasarım, iç mekan tasarımı, dekorasyon, modelleme, maket yapımı, restorasyon konularına ilgiliyim. Kendimi geliştirebileceğim ve katkıda bulunabileceğim İzmir ve çevresinde bir iş arıyorum. İlgilenenlere Portfolyo ve CV’mi yollayabilirim. Teşekkürler. 

İlayda Bulu

05323037928
ilaydaabulu@gmail.com
20-06-2016

 Mersin Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü mezunuyum. Lisans eğitimim süresince bir dönem Kıbrıs’ta Girne Amerikan Üniversitesi hocaları ve öğrencileriyle Bilim Merkezi projesi üzerine, bir dönem de Almanya’da Tübitak desteğiyle Bauhaus Üniversitesi hocaları ve öğrencileriyle sürdürülebilir mimarı üzerine çalışmalarda bulunma fırsatım oldu. Bauhaus Üniversitesiyle çalışmalarımız sonucunda projelerin bulunduğu bir kitap yayınladık. İlk sene ofis ve şantiye stajlarımı Mersin Üniversitesi Araştırma Hastanesi Şantiyesinde, diğer şantiye ve ofis stajlarımı Düzce’de bulunan Özsoy Mimarlıkta tamamladım. Lisans eğitimimin son senesinde Mersin’de Artı Bir Architectural Studio’da, uygulama projeleri çizimi, teslimi, başka disiplinlerle ilgili takibi ve süperpozesi, yerinde ve projede tadilatı, rölövesi, malzeme seçimi, 3d çizimi ve render alınması konularında kendimi geliştirdim. Bir buçuk yıldır da İzmir’de Doğam Mimarlık Mühendislik\'te çalıştım ve aynı konularda kendimi geliştirdim. İyi derece Autocad, Revit, Photoshop, SketchUp, Lumion ve orta ve gelştirilebilir derecede Archicad programlarını kullanmaktayım. Bunlar ve mesleğimin getirisi olan diğer alanlarda kendimi geliştirmek konusunda ve bulunduğum firmaya da düzen, hız ve takip konusunda artı değerler katmaya hevesliyim. Arzu edildiği takdirde cv, portfolyo ve işlerimi gönderebilirim