Yaşam GÜL

05544029651
yasamgul91@gmail.com
23-08-2019

Merhaba; Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum.Uluslararası projelerde (Otel, Pavillion, Villa, Endüstriyel Yapı, Konut) yaklaşık 5 senelik tecrübem bulunmaktadır. Bulunduğum şirketlerde şantiye şefi, ince işler şefi , design office mimarı olarak görev aldım. Satın alma , Hakediş , Metraj ve Ataşman hazırlamada tecrübe sahibiyim.İleri derecede Sketchup, V-Ray , Autocad ,Archicad ve Ms Office programlarını kullanmaktayım. Şu anda Hunutlu EMBA Termik Santral şantiyesinde ince işler şefi ve design office mimarı olarak görev almaktayım ancak çalıştığım şirketin taahhüdü bu ay sona ereceği için Eylül ayında başlamak kaydıyla iş aramaktayım. İlanımı uygun gören şirketlere Cv ve Portfolyomu gönderebilirim. İyi Çalışmalar dilerim. 

Ömer Faruk Aydın

+90 555 711 1910
omerfarukaydin@outlook.com
22-08-2019

Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Ofis ve şantiye olmak üzere 3 yıllık iş tecrübem vardır. Son olarak İzmir-Aliağa, Petkim-Star rafinerisi SOCAR Genel Müdürlük Binası şantiyesinde ana yüklenici firma bünyesinde ince işler şefi olarak çalıştım. 26.000 m2 kapalı alana sahip olan inşaatın yaklaşık 10.000 m2 kapalı alanın bütün ince işlerinin uygulanmasının, iş takibi ve kontrolünün, metraj ve hakedişlerinin sorumluluğunu üstlendim ve tamamladım. İyi derecede AutoCAD, Sketchup, Photoshop, V-Ray ve Office programlarını, orta derecede ArchiCAD ve Lumion programlarını kullanabiliyorum. İyi derecede ingilizce biliyorum. Yurt içi ve yurt dışı, ofis veya şantiyede çalışmak istiyorum. İstenildiği takdirde portfolyo ve özgeçmişimi gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

Sercan Şahin

0536 573 9691
sercansahin6@gmail.com
22-08-2019

Merhaba, İzmir Ekonomi Üniversitesi mimarlık bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Mezun olduktan sonra 2 yıl ofis ve kısmen şantiye deneyimim bulunmakta. Çalışma sürecinde iki adet spor kompleksi projesinin baştan sona her aşamasında bulundum. Ayrıca müstakil konut projeleri ve 250 dairelik toplu konut projesinde yer aldım. Bunlara ek olarak istanbulda çalıştığım bir ofiste mağaza projelendirme ve şantiye takibi işlerini yaptım. Tam zamanlı iş arayışım çerçevesinde kendimi ve bulunduğum projeleri anlatmak için sizlerle yüz yüze tanışmak isterim. 

MÜJGAN SERENAY ERTAN

05557071708
m.serenay.ertan@hotmail.com
20-08-2019

Dokuz Eylül Üniversitesi 2014 yılı mimarlık bölümü mezunuyum. Çalışma disiplinine sahip, bireysel gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın ve alanında yeni tecrübeler edinmek için heyecan duyan, mesleğini en doğru şekilde icra etmeye çalışan bir mimar olarak, 4 yıldır çalışmakta olduğum ofisten ayrılmış olup, var olan deneyimimi aktarabileceğim ve yeni kazanımlar edinebileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım. Aktif çalışma hayatımda edindiğim tecrübeler şu şekildedir; Konut, showroom, organize sanayi bölgelerinde yer alan sanayi siteleri, zeytin yağı , ilaç vb fabrika projelerinin, yönetmeliklere uygun şekilde, vaziyet ve kat planı çözümlemeleri ile birlikte, cephe tasarım çalışmaları ve mimari uygulama projesi çizimleri ile belediye takip işleri. Röleve ve tadilat projesi çizimleri. Program yetkinliklerim ise şu şekilde; ileri seviyede Autocad, orta seviyede sketchup ve photoshop , başlangıç seviyesinde 3ds max kullanabilmekteyim. Yabancı dil olarak orta seviye İngilizce ve de ilk okulu Fransa'da bitirmemden dolayı ileri seviye Fransızca hakimiyetim vardır. B sınıf ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanmaktayım. Sigara kullanmıyorum. İlgilenenlere CV'mi iletebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

ADNAN DUMAN

05078335171
adnanduman027@gmail.com
20-08-2019

 Merhabalar.Çukurova üniversitesi 2017 mezunuyum.Bir buçuk yıl Adana Müze Kompleksi restorasyon şantiyesinde saha sorumlusu (mimarı) olarak; Detay Projelerin çizimi, Hakkediş Hazırlama, Ataşman Çizme, Şantiye Programlarının Yapılması, Saha İmalatlarının Mimari Proje ve Detaylara Göre Yönlendirilmesi Takibi ve Kontrolü aşamalarında deneyim kazandım. Bir yıla yakın ofis tecrübem var. Mimari uygulama projesi çizimi, takibi ve 3d görselleştirme üzerine. Autocad, Skechup, Lumion, Photoshop programlarını iyi düzeyde, Adobe Premiere ve Microsoft Office programlarını ise orta düzeyde bilmekteyim. Tam zamanlı çalışabileceğim bir yer aramaktayım. İlgilenenlere cv mi ve portfolyomu gönderebilirim. 

Sinem Kocabaş

05534726885
sinemkocabas35@gmail.com
20-08-2019

Merhaba ben Sinem Kocabaş, 2018 yılı haziran ayında Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra 6 ay boyunca şantiyede mimar olarak görev aldım. Burada hakediş, metraj tablosu çıkarma, şantiye yönetimi gibi konularda kendimi geliştirdim. Program bilgisi olarak, iyi derecede AutoCAD ,Revit, RhinoCeros, Grasshopper, Lumion ,SketchUp, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Mıcrosoft Office programlarını kullanabiliyorum. İlgilenirseniz CV ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

mehmet altuntaş

05393381584
mehmetaltun627@gmail.com
20-08-2019

 Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık fakültesinden 2019 yılı ocak ayında mezun oldum. 6 aylık ofis tecrübem bulunmaktadır. İş yaşamımda konut, kamusal yapı, ticari yapı, detay çizimleri ve takibi, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme konularında çalışma fırsatı yakaladım.Aktif olarak Revit, Archicad, Autocad, Sketchup, Lumion, Photoshop, MS Office ve 3ds Max+Vray programlarını kullanıyorum. İş yaşamımda efektif ve hızlı olmak konusunda özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonumun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle yerine getirebilirim. 

Alp Çardak

0507 623 23 91
Alpcardak@windowslive.com
31-07-2019

Merhaba 3 yıl şantiye şefliği deneyimim var. 140 daire 11 işyeri Bornova da 1 villa Güzelbahçede 25 daire 3 işyerinin İksa projesi Alsancak’ta olmak üzere proje takip taşeronlarla anlaşma hak ediş uygulama kontrol alım satım metraj izinlerin alınması tapu devri dahil olmak üzere her aşamasında bulundum. Şantiyeler de iş aramaktayım. 

NURULLAH TURAN

hestukaya@gmail.com
29-07-2019

Merhaba, Yüzüncü yıl Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Sketchup,REvit(orta düzey)programlarına hakimim. Hakediş, metraj, ataşman hazırlama işlerinde Ankara etlik şehir hastanesinde- Koton Mağzalarında Şantiye şefi olarak çalıştım .Bulunduğum şirkete önemli katkılarda bulunabileceğim Şantiye veya Ofis çalışma ortamı Arıyorum.Çalışma sürecimin ilk dönemlerinde işin uygulama bölümündeydim. mekanik imalatını yakından takip ettim. Bir sonraki aşamada bina tasarımı, uygulaması ardından iç mekan tasarımı uygulaması yaparak bir binanın tüm detaylar ile uğraştım. Ardından büyük bir şantiyenin ince işler bölümünde şantiye ünvanı kazandım. İnşaat sektöründe hem tasarım hem de uygulama da yer Aldım. İlgilenenler İçin CV’mi Gönderebilirim. İyi Günler 

Mustafa Özdemir

0542 648 72 11
lokartmim@gmail.com
29-07-2019

Merhaba ben M.Mustafa Özdemir. 2018 yılı Sivas Cumhuriyet Ünüversitesi mezunuyum. Askerliğimi yaptım. İyi derecede autocad 3ds max sketchup lumion photoshop kullanıyorum. Orta derece ingilizce biliyorum. Kendimi geliştirebileceğim bir ofis arıyorum. Teşekkür ederim. 

Ali Lafcı

05458388434
alilafci55@gmail.com
23-07-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2018 Haziran ayında mezun oldum. Okul döneminde 3 ay part-time mimari proje ofisinde mezun olduktan sonra da 6 ay (iş bitim süresi) villa şantiyesinde deneyimim bulunmaktadır. Aktif olarak araç kullanabiliyorum. Program olarak iyi derecede autocad, archicad, orta derecede sketch up, lumion, artlantis, photoshop, ms office programlarını kullanabiliyorum. Şantiye ve ofis ortamında çalışabilirim. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim.

Zozan aslan

05414851077
zozanaslan047@gmail.com
23-07-2019

Dicle üniversitesi mimarlık mezunuyum bir yıl hem şantiye hem büroda çalıştım iyi derecede metraj ve hakediş , autocad ,Excel ,ofis programları biliyorum hem kendimi geliştirecek hem de katkı sağlayacak iş alanları aramaktayım ilgilenenlere cv atabilirim iyi günler 

Bengi İnak

0507 3606762
bengiinak@gmail.com
23-07-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 3.38/4 ortalama ile Haziran 2019'da mezun oldum. Erasmus değişim programı ile Hochschule Koblenz kurumunda bir dönem eğitim aldım. İngilizce'ye C1 düzeyinde, Almanca'ya ise A2 seviyesinde hakimim. Öğrenci yarışmalarında iki ödülüm bulunmaktadır. Revit, Autocad, Photoshop, MS Office, Illustrator, Indesign programlarını aktif olarak kullanıyorum. Staj ve serbest çalışma deneyimlerim ile eğitim hayatımdaki disiplinli çalışma ve aktif öğrenme tempomu profesyonel iş hayatında sürdürmek istiyorum. İzmir Balçova'da ikamet etmekteyim. Seyahat engelim olmayıp, B tipi ehliyetim bulunmaktadır. İlgililere özgeçmiş ve portfolyomu iletebilirim. İyi çalışmalar. 

Ebru Demiröz

05416749733
ebruudemiroz@gmail.com
23-07-2019

Merhaba, İzmir Yaşar Üniversitesi mimarlık fakültesinden 2017 yılı ocak ayında mezun oldum. 1 yıllık ofis tecrübem bulunmaktadır. İş yaşamımda konut, kamusal yapı, ticari yapı, iç mekan uygulama projesi, detay çizimleri ve takibi, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme konularında çalışma fırsatı yakaladım. Aktif olarak archicad, autocad, sketchup, artlantis, lumion, photoshop programlarını kullanmaktayım. Mezun olduktan sonra ileri düzey archicad kursu eğitimine katılıp tamamladım. Kendimi geliştirip, katkı sağlayabileceğim bir iş ortamında çalışmayı hedefliyorum. İlgilenmeniz durumunda özgeçmişimi ve portfolyomu gönderebilirim.İyi çalışmalar. 

Hakan TAKMAZ

05315625251
hakantakmaz4435@gmail.com
23-07-2019

 Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. Archicad,Autocad,Photoshop,Lumion, Sketchup,Revit ve MS Office programlarını aktif olarak kullanıyorum. Disiplinli ve kolektif çalışma ortamına uyum sağlarım. Kısa sürede ürün ortaya konulabilen Mimarlık Öğrencileri Hekimhan Yaz Kampı gibi etkinliklerde görev aldım. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim ve bulunacağım firmada uyumlu ekip çalışmasına katkı sağlayabileceğim, verimli ve aktif bir çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu mail olarak gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Selin Hazer

0542 545 03 18
selinhazer@hotmail.com
23-07-2019

Dokuz Eylül Mimarlık Fakültesi 2016 mezunuyum. İzmit ve izmirde mimarlık firmalarında çalıştıktan sonra kendi firmamı açtım . 2 yıldır kendi firmamı işletmekteyim. Krizden dolayı kendi pozisyonuma uygun iş aramaktayım. Tel : 0542 545 03 18 

Dilara Genç

0506 717 4741
dilaragenc70705@gmail.com
19-07-2019

Merhaba, Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2017 yılında mezun oldum. Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı'nda 1.yılımı tamamladım. 1 yıllık ofis deneyimine sahip olmakla beraber 14. Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri kapsamında proje dalında ödül almış olan hamam restorasyon projesinde yer aldım. Restorasyon anlamında lisans ve yüksek lisans eğitimimde almış olduğum ders ve projeler, mesleki anlamda kendimi geliştirmemi sağladı. Bu alanda uygulama ve projelendirme aşamalarında iş deneyimi kazanmak istiyorum. Saygılarımla 

Pinar TOKABAS

0536 9372051
pinar.mimarlik@hotmail.com
19-07-2019

9 Eylul Mimarlik Fakultesi mezunu 1999 mezunu Yuk.Mimarim.Denetci Mimar belgesine sahibim.Proje Ve Uygulama Denetçisi Mimar olarak İzmir'de bir Yapi Denetim firmasinda calismak istiyorum.İlgilenenlere Cv 'mi gonderebilirim.İyi calismalar.... 

Zana Üsta

05367460784
zan.stazu@gmail.com
19-07-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. Autocad, Archicad, 3ds Max+Vray, Lumion, Photoshop ve illustator programlarını ileri düzeyde; Revit, Sketchup, InDesign ve Artlantis programlarını orta düzeyde kullanıyorum. Ekip arkadaşlarımla beraber verimli bir şekilde çalışarak katkı sağlayabileceğim bir iş ortamı arıyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Atakan Ayhan AKSEKİLİ

05068140776
atakanayhan@hotmail.com
18-07-2019

2016 yılı İstanbul Gelişim Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. Aydinda ikamet ediyorum. Program olarak AutoCAD, sketcup, lumion ileri seviye kullanmaktayim. 2 yıllık mimari ofis tecrubem vardir. Okul yıllarında 2 staj dönemimi Ağaoğlu Şirketler Grubunda tamamladım. Amacım uzun soluklu tecrübelerimle katkı saglayabilecegim çalışma ortamında bulunmak. İlgilenenlere cv bilgilerimi gönderebilirim. İyi çalışmalar 

canan güldemir

05380189224
cananguldemir58@hotmail.com
18-07-2019

Merhaba,ben Canan Güldemir.MKÜ mimarlık fakültesinden bölüm 2.si olarak 2015 yılında mezun oldum.3 yıl ofis tecrübem var.çalışmayı ve tasarım yapmayı severim.Portfolyom ve cv'mi mail olarak atabilirim. Bildiğim proğramlar: auotocad 2d(iyi),autocad(iyi) 3d,lumion(iyi),photoshop(orta),3d max(orta) 

Ebru Temel

05075711737
mimarebrutemel@gmail.com
16-07-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlıktan 2018(haziran) yılında mezun oldum. Dokuz aylık bir iş tecrübem mevcut. Bu süre zarfında birçok alanda çalıştım. AutoCAD, 3ds max, archicad, photoshop, sketchup, ms office programlarını biliyorum. 3d görselleştirme yapıyorum. Portfolyom ve özgeçmişim var. Yoğun iş temposu olan bir mimarlık ofisinde çalışmak isterim. Detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz. İyi günler. 

emin tutum

5305165822
etutum@ttmail.com
16-07-2019

şantiye şefliği yapmak istiyorum 

Nurullah TURAN

05533000610
hestukaya@gmail.com
16-07-2019

Merhaba, Yüzüncü yıl Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Sketchup,REvit(orta düzey)programlarına hakimim. Hakediş, metraj, ataşman hazırlama işlerinde Ankara etlik şehir hastanesinde- Koton Mağzalarında Şantiye şefi olarak çalıştım .Bulunduğum şirkete önemli katkılarda bulunabileceğim Şantiye veya Ofis çalışma ortamı Arıyorum.Çalışma sürecimin ilk dönemlerinde işin uygulama bölümündeydim. mekanik imalatını yakından takip ettim. Bir sonraki aşamada bina tasarımı, uygulaması ardından iç mekan tasarımı uygulaması yaparak bir binanın tüm detaylar ile uğraştım. Ardından büyük bir şantiyenin ince işler bölümünde şantiye ünvanı kazandım. İnşaat sektöründe hem tasarım hem de uygulama da yer Aldım. İlgilenenler İçin CV’mi Gönderebilirim. İyi Günler 

Aysu Çakır

05517291064
aysucakir1994@gmail.com
10-07-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünü 2018 Haziran Ayı itibariyle bitirdim. 3 Ay Part Time , 11 Ay tam zamanlı olmak üzere 14 Aylık bir ofis deneyimim bulunmaktadır. Bu süreçte mimari uygulama proje tasarım ve çizimi , belediye takibi , diger disiplinler ile koordinasyon, iç mekan uygulama projesi detay çizimleri ve takibi, 3D mimari görselleştirme konularında çalıştım. Aktif olarak iyi düzeyde Archicad , Autocad , Sketchup , Lumıon , Photoshop programlarını kullanıyorum. Ofis veya şantiye ortamında çalışabilirim. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

FATMA NUR ÇALIK

05367361498
mimar.fatmanur@gmail.com
10-07-2019

Merhabalar, ben Fatma Nur Çalık. İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlık (İngilizce ve burslu) bölümünden 2017 Haziran ayında mezun oldum. Mezun olduğum tarihten itibaren ofis deneyimim bulunmaktadır. İş yaşamımda çoğunlukla konut ve ticari yapı projelerinde yer alma fırsatı yakaladım. İmar yönetmeliğine uygun uygulama ve detay projesi çizilmesi, 3 boyutlu modelleme, görselleştirme, cephe tasarımı, animasyon ve rölöve almak-çizmek konularında deneyim sahibiyim. Autocad, Sketchup, Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Lumion, Archicad ve MS Office kullanabiliyorum. Çalışmaya istekli, bulunduğu ortama kolayca uyum sağlayan ve becerikli bir yapıya sahibim. Gelişmeye tamamen açık ve istekliyim. Uzun süreli ve aktif çalışabileceğim, şantiye veya ofis ortamında kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş arayışı içindeyim. İyi derecede İngilizceye sahibim. B sınıfı ehliyetim vardır. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. 

Beyza Özer

05061374626
bbeyzaozer@gmail.com
10-07-2019

Merhabalar,Dokuz Eylül Üniversitesi Ocak 2019 Mimarlık mezunuyum.6,5 aylık iş tecrübem mevcut olup, 4 ayında imar yönetmeliğine uygun etüt ve proje çizimi,imar barışı projeleri ve görselleştirme çalışmalarında öncelikli olarak çalışmıştım, 2,5 aylık iş tecrübemde ise restorasyon ofisinde eski çeşme evinin rölöve projesinde ve cami çevre düzenlemesi rölöve ve restorasyon projesi yapımında yer aldım.Ayrıca iç mimari çalışmalarımı stajım ve sonrasında geliştirmekteyim.Çalışmalarımı aktif olarak Autocad,3d Max ve Photoshop kullanarak yapmaktayım.Ayrıca Sketchup ve Archicad programlarını da bilmekteyim.Çalışma konusunda ve kendimi geliştirme konusunda hevesliyim.Yeniliklere açık olup ekibinizde yer almayı isterim.İyi çalışmalar diler, cv ve portfolyomu isteğiniz doğrultusunda iletebilirim. 

Merve ERGİN

05372937065
mervergin93@gmail.com
10-07-2019

Merhabalar. Mersin Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum. Foça kazılarında stajyer mimar olarak çalıştım. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimari Restorasyon Bölümü yüksek lisans derslerini aldım. Ekim 2017 - Ocak 2019 tarihleri arasında bir restorasyon ofisinde çalıştım. Şu sıralarda da freelance olarak restorasyon projesi çizmekteyim. Yeni yapıda da tecrübe kazanmak istiyorum. Tam zamanlı veya freelance bir iş arıyorum. İlgilenirseniz CVmi gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Selin Özçelik

05073052751
selin_ozcelik95@outlook.com
10-07-2019

Merhaba,Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2018 mezunuyum. İyi derecede Autocad,Sketchup,Archicad,Photoshop,Revit ve Lumion programlarını kullanabilmekteyim. Mezun olduktan sonra Bım yazılımlı birçok kursa katıldım ve 6 aylık ofis deneyimim var.B sınıfı sürücü belgesine sahibim.Takım çalışmasına yatkınım.Hedefim kendimi geliştirebileceğim ofis veya şantiye pozisyonlarında çalışmaktır. İlgililere CV'mi ve Portfolyomu gönderebilirim.İyi çalışmalar diliyorum.Saygılarımla. 

Dilara Erden

05078752461
erdendilara1@gmail.com
03-07-2019

Piyasada 1 yıl ofis, 3 yıl şantiye deneyimim bulunmaktadır. Aktif olarak iş arayışındayım, ilginen meslektaşlarıma Cv’m iletilecektir.

Özge ERDEM

05061482733
ozgeerdem18@gmail.com
25-06-2019

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık bölümünden geçen yıl mezun oldum. Sketchup,Autocad,Photoshop ve MS Office programlarını ileri seviyede; Lumion'u, Archicad'i ve Revit 'i orta seviyede kullanabiliyorum.Fazlasıyla çalışmaya istekli ve becerikli bir yapıya sahibimdir.Kısa süre bir ofis deneyimim vardır. Uzun süreli ve aktif çalışabileceğim , şantiye veya ofis ortamında kendimi geliştirebileceğim bir iş arayışı içindeyim.B sınıfı ehliyetim vardır. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. 

Aysel Doğrul Tuncer

05057288836
ayseldogrul@gmail.com
24-06-2019

Merhabalar, Gazi Üniversitesi 2012 yılı Mimarlık Bölümü mezunuyum.Büyük ve küçük ölçekli çeşitli projelerin ruhsat, uygulama,detay ve iç mimari projelerinde çalıştım. Şantiyede kontrolör mimar olarak görev yaptım. Autocad, Sketch-up, Adobe Photoshop, Ms Office ileri düzeyde, Revit ve 3dsmax programlarını başlangıç seviyesinde kullanıyorum. İlgilenenlere detaylı cv ve portfolyomu paylaşabilirim. 

Nurullah TURAN

0553 300 06 10
hestukaya@gmail.com
24-06-2019

Merhaba, Yüzüncü yıl Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Askerlik hizmetim 2020 ye kadar tecilli. Autocad, Sketchup,REvit(orta düzey)programlarına hakimim. Hakediş, metraj, ataşman hazırlama işlerinde Ankara etlik şehir hastanesinde çalıştım Kendimi geliştirebileceğim bulunduğum şirkete önemli katkılarda bulunabileceğim Şantiye veya Ofis çalışma ortamı Arıyorum.Çalışma sürecimin ilk dönemlerinde işin uygulama bölümündeydim. mekanik imalatını yakından takip ettim. Bir sonraki aşamada bina tasarımı, uygulaması ardından iç mekan tasarımı, uygulaması yaparak bir binanın tüm detaylar ile uğraştım. Ardından büyük bir şantiyenin ince işler bölümünde şantiye ye ünvanı ile dizayn, kalite ve teknik ofis işlerini yürüterek tamamen uygulamada yer aldım. İnşaat sektöründe hem tasarım hem de uygulama da yer Aldım. İlgilenenler İçin CV’mi Gönderebilirim İyi Günler 

AHMET ÇOBAN

05301586913
ahmetcoban.ac@gmail.com
24-06-2019

İstanbul gedik üniversitesi 2016 gsmf 3. sü olarak mezun oldum. 1.5 sene kadar ofis ve 1 sene kadar ince işler şantiye şefi olarak tecrübe edindim. Gerekli mimari programlara hakimim. Kendimi daha iyi geliştirebileceğim ve yararlı olabileceğim ofis , şantiye yada her ikisi olacak şekilde bir yerde çalışmak isterim. İnsanlarla rahatlıkla iletişim kurabiliyorum , ikna kabiliyetim yüksektir. Aktif araç kullanmaktayım. Sigara yada alkol kullanmıyorum . İlgilenenlere CV 'mi gönderebilirim. Teşekkürler ... 

Fatih GÜLPINAR

05377199997
fatihgulpinar87@gmail.com
21-06-2019

2010 İzmir ekonomi üniversitesi mimarlık(burslu) ve 2014 istanbul teknik üniversitesi mimari tasarımda bilişim yüksek lisans mezunuyum.5 senelik mimari ve iç mimari ofis deneyimim bulunmaktadır. AutoCAD, Sketchup, Photoshop ve Ms office programlarını ileri seviyede kullanmaktayım. Ayrıca Sketchup Vray programlarını orta seviyede kullanmaktayım. Spec ve icmal dosyaları oluşturma konusunda deneyimliyim.Çalıştığım firmalarda mobilya üretim ve montajı sırasında görev aldım. Yoğunluklu olarak turizm yapılarında proje mimarı olarak çalıştım. İzmir ili içerisinde tercihen ofis olmak üzere ofis ve şantiyelerde mimarlık pozisyonunda iş arıyorum. Askerlik görevimi tamamladım ve B sınıfı ehliyetim var.İngilizceyi akıcı şekilde kullanmaktayım.Sigara kullanmıyorum. İstenildiği takdirde görselleştirme portfolyomu ve cv mi mail atabilirim. 

MUSTAFA SERCAN YAMALI

0555 809 33 85
sercanyamali@gmail.com
21-06-2019

 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2011 Yılı Mimarlık Bölümü (%100 İngilizce) mezunuyum. Ofis ve şantiye görevlerim dışında araştırma görevlisi olarak akademik geçmişim bulunmaktadır. 1 yılı aşkın süre ile Aliağa Petkim - Socar -Star -Petlim Yönetim Binası şantiyesinde görev aldım. İş pozisyonum açıktır. Askerlik hizmetimi tamamlamış bulunmaktayım. Karşıyaka'da ikamet etmekteyim. Autocad, Archicad, Artlantis, Photoshop ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilmekteyim. Şantiyelerde ince işler şefliği, proje ve saha takibi, raporlama ve superpose projelerin koordinasyonu süreçlerinde aktif rol aldım. Talep edilmesi durumunda CV'mi gönderebilirim. Kendime uygun bir pozisyonda bir şantiyede çalışmak istemekteyim. İyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla. 

Elif Gül

05396912397
elfgll.13@gmail.com
21-06-2019

Merhabalar ben Elif Gül.Denizli Pamukkale Üniversitesinde son sınıf mimarlık öğrencisiyim.Mimarlik alanında kendimi geliştireceğim ve katkı sağlayabileceğim bir ofis aramaktayım.Revit ,Lumion ,Sketchup ve Autocadi ileri seviyede , 3Dmax i orta seviyede kullanabilmekteyim.Ilgilenenlere CV ve kendi çalışmalarımı gönderebilirim. Iyi çalışmalar. 

Fatma GÜRHAN

05064346143
ftmgurhan@gmail.com
19-06-2019

Mimarlık lisans eğitimimi Balıkesir Üniversitesi’nde, mimari restorasyon yüksek lisans eğitimimi ise İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde tamamladım. 2013’ten bu yana tarihi yapılar üzerine çalışıyorum. Çalışma deneyimlerim arasında laser scanner ile yapılan ölçümleri işlemek ve çizim altlığı hazırlamak; rölöve, restitüsyon ve restorasyon çizimleri yapmak ve banka tadilat veya uygulama projeleri hazırlamak bulunuyor. Şantiye veya proje ofisinde çalışabileceğim tam zamanlı işler için ilgilenenlere daha detaylı bilgi için CV’mi iletebilirim. İyi çalışmalar. 

PELİN AYAN

05545482195
pelinnayan@gmail.com
19-06-2019

Merhaba Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 2017 yılının ocak ayında mezun oldum. 2,5 yıldır aktif olarak çalışmaktayım. Çalıştığım süre boyunca büyük ölçekte; konut, ticari ve karma yapı projelerinde görev aldım.İmar Yönetmeliklerine hakim olup, projelerin etüt çalışmasını yapabilir, belediye süreçlerini ve ruhsat alma aşamalarını takip edebilirim. İç mekan tasarımı, 3D modelleme ve görselleştirme ile bunların uygulama projelerinin çizilmesi, detay çizimleri ve keşif, metraj, hak ediş gibi konularda hizmet verebilirim. Autocad, Archicad, Sketchup, Lumion, Photoshop ve Vray programlarını iyi derecede biliyorum. Sigara kullanmıyorum ve B sınıfı ehliyetim var. Freelance bir iş arıyorum.İlgilenenlere cv ve portfolyomu mail yoluyla gönderebilirim. 

Gizem KARAGÜLLE

05556848310
gzmkrgll@gmail.com
19-06-2019

Merhabalar; Ben Gizem Karagülle. 2018 yılı ocak ayında, Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. 1,5 yıl süreli ofis deneyimim bulunmaktadır. İş yaşamımda ; konut, ticari, kamusal, karma yapı ve yarışma projelerinde yer alma fırsatı yakaladım. İmar yönetmeliğine uygun mimari proje tasarımı, belediye takibi ve ruhsat süreçleri, uygulama ve detay projesi çizilmesi, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme konularında deneyim sahibiyim. Autocad, Revit, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator , SketchUp, MS Office programlarını ileri düzeyde, Adobe InDesign, 3D Max, Archicad programlarını orta düzeyde kullanıyorum. Tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenmeniz durumunda özgeçmişimi ve portfolyomu iletebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Damla Ataman

05366090851
damlaataman0@gmail.com
17-06-2019

Merhaba,İstanbul Kültür Üniversitesi(Tam burslu) 2015 mezunuyum. 3,5 senelik çalışma sürecinde AVM şantiyeleri dizayn mimari uygulama ve detay çizimleri, ince işler saha imalatlarının kontrolü ve koordinasyonu, mağaza hakediş metraj çalışmaları(2 yıl), kazı alanı tapınak, kilise rölöve-restitüsyon-restorasyon projelerinin hazırlanması, arazi ölçümleri, görsel sunumların hazırlanması(1,5 yıl) gibi alanlarda tecrübeler edindim. Autocad,Sketchup,Photoshop programlarına hakimim. İzmirde ikamet etmekteyim. Aktif olarak araç kullanabilmekteyim. Bundan sonraki meslek hayatımda da aynı şekilde kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim aktif bir iş arıyorum. İlgilenenlere cvmi gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Sait Aydınalp

05076378767
saitaydinalp@gmail.com
17-06-2019

Çukurova üniveristesi 2016 nezunuyum. Şu anda iyte de restorasyon yüksek lisansı yapmaktayım. Urlada ikamet etmekteyim. Bir yıla yakın ofis tecrübem var. Mimari proje çizimi, takibi ve 3d görselleştirme üzerine çalıştım. İki yıla yakın restorasyon şantiyesinde saha sorumlusu olarak projelerin çizimi, sahaya uygulanması, metraj ve hakediş hesabı ve ihale hazırlık aşamalarında çalıştım. Autocad, skechup, photoshop programlarını iyi düzeyde; revit, 3 d max i ise orta düzeyde bilmekteyim. Tam zamanlı yada freelance çalışabileceğim bir yer aramaktayım. İlgilenenlere cv mi ve portfolyomu gönderebilirim. 

Kadir GÜRBÜZ

05399315962
kadirgrbz1024@gmail.com
17-06-2019

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü 4. sınıftayım.2019-2020 güz döneminde mezun olacağım.Yaz döneminde çalışabileceğim bir ofis işi aramaktayım.Stajlarımı tamamladım.Daha öncesinde kısa süreli bir ofis deneyimim de oldu.Autocad, Archicad,Photoshop programlarını kullanıyorum.Teşekkürler. 

Beste Melıs Kavuk

05301166762
17-06-2019

Merhabalar. İstanbul Özyeğin Üniversitesi 2018 mezunuyum. MsOffice, Autocad, Sketchup, Revit ,Photoshop,Lumion, İleri düzeyde ingilizce biliyorum. Dönemsel olarak bulunduğum staj deneyimlerimde çeşitli konut,ticari ve kamusal projelerde etüt çalışması,uygulama proje çizimi, 3D modelleme,proje görselleştirme konularında deneyim kazandım.Malatya Yeşilyurt Belediyesinde 6 aylık saha mimarı olarak çalıştım. İzmir ili içinde tasarım,uygulama ve restorasyon alanlarında kendimi geliştirebileceğim katkı sağlayabileceğim bir iş ortamında çalışmayı hedefliyorum.İlgilenenler için detaylı CV 'mi gönderebilirim. İyi Çalışmalar 

Emel Karaodul

05534237107
emelllkaraodul@gmail.com
17-06-2019

Merhaba, 2017 Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum.Uzun süreli ve aktif çalışabileceğim şantiye ve ofis ortamında kendimi geliştirebileceğim iş arayışı içindeyim. Yaklaşık 6 aylık ofis ve 5 aylık şantiye deneyimim bulunmaktadır. Autocad,3ds Max, Photoshop gibi mimari programlara hakimim.İzmir-Balçova'da ikamet etmekteyim.İlgilenenlere CV ve portfoliomu gönderebilirim. 

Duygu Seda SABUNCU

05545510303
dsedasabuncu@gmail.com
17-06-2019

Merhaba. Ben Duygu Seda Sabuncu. 2016 yılı ocak ayında, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. 2,5 yıl süreli ofis deneyimim bulunmaktadır. İş yaşamımda büyük ölçekte; konut, ticari, kamusal, karma yapı ve yarışma projelerinde yer alma fırsatı yakaladım. İmar yönetmeliğine uygun mimari proje tasarımı, belediye takibi ve ruhsat süreçleri, uygulama ve detay projesi çizilmesi, iç mekan tasarımı ve uygulama projesi, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme konularında deneyim sahibiyim. Autocad, Archicad, Adobe Photoshop, SketchUp, Artlantis Studio, MS Office programlarını ileri düzeyde, Adobe InDesign, Rhinoceros 3D programlarını orta düzeyde, 3DsMax, Revit programlarını geliştirilebilir düzeyde kullanmaktayım. Tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenmeniz durumunda özgeçmişimi ve portfolyomu iletebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Sinan AKYOL

05353468385
sinanakyol_@hotmail.com
12-06-2019

Dokuz Eylül Üniversitesi 2004 mezunuyum. Farklı firmalarda proje tasarımlarında, proje kontrollerinde, ve uygulama projelerinde görev aldım. Şantiye de çalıştım. Autocad ve sketchup programlarını kullanmaktayım. İlgilenenlere CV mi de gönderebilirim. 

Erhan Özdoğan

0531 985 64 73
erhan8087@hotmail.com
11-06-2019

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümünü 2017 yılında bitirdim. Mimari projelerde imar yönetmeliği doğrultusunda uygulama çizimlerinin hazırlanması, görselleştirilmesi ve şantiye takibi, metraj hazırlanması konularında görev aldım. Sign of the City premium projeler içinde ‘En İyi Konut’ ödülünü alan Aryom koru projesinde ince iş saha mimarı olarak çalıştığım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumu konferans salonu tasarlanması, uygulanması ve şantiye takibinde sorumlu olarak görev aldığım 1 yıl iş tecrübem bulunmaktadır. Aktif olarak mimari yarışmalara katılmaktayım. İyi derecede 3dsmax, Vray, Sketchup, Lumion, Autocad, Revit, Archicad, Photoshop kullanıyorum. İyi derecede görselleştirmelerim ve animasyon çalışmalarım bulunmaktadır. Tam zamanlı veya freelance bir iş arıyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyomu mail yoluyla gönderebilirim. 

Leyla Büyükdağ

05342253954
leylabuyukdag4@gmail.com
10-06-2019

Merhabalar. Çukurova Üniversitesi 2018 mezunuyum.  AutoCAD, Sketchup, Lumion, Photoshop programlarını aktif bir şekilde kullanmaktayım. 3Dmax orta düzeyde. Ofis stajımı Studio Vertebra-İstanbul'da, şantiye stajımı Esas 01 Burda AVM-Adana'da yaptım.İlgili firmalara detaylı CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar :)  

Burcu CORA

05068037961
burcu1_cora@hotmail.com
10-06-2019

Merhaba.Ben Burcu Cora.2019 yılı Ocak ayında, Çukurova Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum.Stajlarımı Adana Esas 01 Burda Avm ve Artı Stil Mimarlık'da yaptım.AutoCAD,Skech-up,Photoshop,Lumion gibi programları iyi düzeyde,3Ds Max orta düzeyde(MEB sertifikam var),revit başlangıç düzeyinde kullanıyorum.Tam zamanlı iş arıyorum.İlgilenenler için Cv ve portfolyomu gönderebilirim.İlginize teşekkürler.

Emre SAĞLIK

05535855226
emresaglik25@gmail.com
29-05-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2017 yılı mezunuyum. 2 yıllık ofis ve kısmen şantiye deneyimim bulunmaktadır. Eğitim ve çalışma hayatım boyunca Archicad,Autocad,Photoshop,Lumion başta olmak üzere Revit, Artlantis, Oska(e-Hakediş) gibi birçok programı aktif şekilde kullanmış bulunmaktayım. Archicad,Revit ve BIM konusunda kendimi daha da geliştirmeye çalışmaktayım. Planlı alanlar imar yönetmeliğine uygun mimari proje tasarım ve uygulama planı çizimi, belediye başvurusu, takibi ve ruhsat alınması, 3 boyutlu modelleme gibi işlerin çizimi, takibi ve uygulamalarında yer almış bulunmaktayım. Tam zamanlı iş arayışı içerisindeyim. İlgilenenlere CV ve Portfolyomu gönderebilirim. Saygılarımla

PELİN AKTAŞ

05314276276
akts.pln@gmail.com
29-05-2019

Merhabalar ben Pelin Aktaş.Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden Şubat 2019 da mezun olsum.şuan aktif iş arayışındayım.Lumion,Autocad,Sketch Up,Photoshop iyi seviyede,Reviti orta seviyede biliyorum.Özellikle röleve-restorasyon alanına çok ilgiliyim.İlgilenenlere cvmi gönderebilirim

Tuğçe Akın

05363343825
tugce_akin@hotmail.com
29-05-2019

 Merhaba. İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Ms Office, Autocad, Sketchup, Rhinoceros, Photoshop, Lumion, V-ray, Grasshopper programlarını kullanabiliyorum. İleri düzeyde İngilizce biliyorum. Dönemsel olarak çalıştığım ofislerde çeşitli ölçeklerde konut, ticari ve kamusal projelerde etüt çalışması, uygulama projesi çizimi, iç mekan tasarımı, 3D modelleme, proje görselleştirme konularında deneyim kazanma şansı yakaladım. İzmir ili içinde tasarım ve uygulama alanlarında kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş ortamında çalışmayı hedefliyorum. Bayraklı’da ikamet ediyorum. B sınıfı sürücü ehliyetim var. İlgilenenlere CV gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar

Selçuk Doğramacı

0 555 718 41 50
selcukdogramaci@gmail.com
24-05-2019

Selçuk Üniversitesi Mimarlık bölümü 2010 mezunuyum.Mezun olduğum günden bu yana farklı firmalarda, gerek proje ve tasarım süreçleri, gerekse uygulama ve şantiye alanlarında görev aldım. Proje ruhsat süreçleri ve yönetmeliklere hakimim, aynı zamanda birçok yarışma projesi deneyimim oldu. Lüks konut ve otel şantiyelerinde saha mimarı ve şantiye şefi olarak görev yaptım, şantiye detay üretimi ve çizimi konularında kendime güveniyorum. Şantiye organizasyonu, kaba ve ince inşaat imalatlarına hakimim. Autocad, Sketch-up, V-ray, Photoshop, Ms Office programlarını aktif kullanıyorum. İlgilenen firmalara detaylı özgeçmişimi mail yoluyla gönderebilirim. 

Z. Başak AÇIKGÖZ

5447294579
basak-24@hotmail.com
23-05-2019

Dumlupınar Üniversitesi Restorasyon ve İzmir Ekonomi üniversitesi Mimarlık Mezunuyum. Konut Uygulama projesi ağırlıklı ofis, İnce inşaat ağırlıklı saha/şantiye, metraj-hakediş-yaklaşık maliyet hesaplama ağırlıklı home office tecrübelerim bulunmaktadır. Autocad, archicad programlarını aktif kullanıyorum. İş arıyorum. İlgilenenlere detaylı cv yollayabilirim. 

Nurullah TURAN

0553 300 06 10
hestukaya@gmail.com
23-05-2019

Merhaba, Yüzüncü yıl Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Askerlik hizmetim 2020 ye kadar tecilli. Autocad, Sketchup,REvit(orta düzey)programlarına hakimim. Hakediş, metraj, ataşman hazırlama işlerinde çalıştım Kendimi geliştirebileceğim bulunduğum şirkete önemli katkılarda bulunabileceğim Şantiye veya Ofis çalışma ortamı Arıyorum.Çalışma sürecimin ilk dönemlerinde işin uygulama bölümündeydim. mekanik imalatını yakından takip ettim. Bir sonraki aşamada bina tasarımı, uygulaması ardından iç mekan tasarımı, uygulaması yaparak bir binanın tüm detaylar ile uğraştım. Ardından büyük bir şantiyenin ince işler bölümünde şantiye ye ünvanı ile dizayn, kalite ve teknik ofis işlerini yürüterek tamamen uygulamada yer aldım. İnşaat sektöründe hem tasarım hem de uygulama da yer Aldım. İlgilenenler İçin CV’mi Gönderebilirim İyi Günler 

Melda Özlem Dirgin

05417454312
modirgin@gmail.com
23-05-2019

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi’nden 2016’da mezun oldum. 3 yıla yakın süredir İzmir’in çeşitli bölgelerinde lüks konut, site, butik otel şantiyelerinde saha mimarı ve şef olarak görev aldım. Kaba ve ince inşaat sürecinin takibi, malzeme seçimi, as-built çizimler ve ofis şantiye koordinasyonu yönetimi konusunda deneyimliyim. Ofis ortamında 3D modelleme, görselleştirme, animasyon video sunumu, satışta görev aldım. Aynı zamanda vakit buldukça ulusal mimari yarışmalara da katılıyorum. İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir çalışanım. İşimi severek yapıyorum ve hem kendimi geliştirebileceğim hem de işverenimin yükünü hafifletebileceğim bir iş arıyorum. Yaptığım bazı işleri ve CV’mi inceleyebileceğiniz link: https://drive.google.com/open?id=1qQiCZ3fatPvwad7Rybb5vw44vvVNRXtH

Enver KOÇ

05548183180
enverkoc18@gmail.com
23-05-2019

Merhaba İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum.6 aylık ofis tecrübem bulunmakta ve ailemin MERMER şirketi bulunmasından dolayı sürekli mermer sektörünün içinde bulundum ve doğal taş konusunda uzun yıllar tecrübelerim oldu. Ayrıca insan ilişkileri , ekip yönetimi ve proje takibi konusunda tecrübeler kazandım. İleri seviyede Autocad ve sketchup orta seviyede Photoshop kullanmaktayım.Kendimi kanıtlayabileceğim ve geliştirebileceğim iş aramaktayım.İyi çalışmalar. 

Şehmus ARIK

0545 766 60 50
sehmus1362@gmail.com
16-05-2019

Merhaba Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Eğitim hayatım, yaptığım stajlar ve yarı zamanlı çalıştığım işlerle edindiğim tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir ekipte yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. AutoCAD , ArchiCAD, SketchUp , Photoshop ve Lumion programlarını ileri düzeyde, Indesign, Illustrator, programlarını da orta derecede biliyorum.İlgilenenlere detaylı CV ve Portfolyomu paylaşabilirim

MELİS GÜLFİDAN

05075673677
melisgulfidan@gmail.com
16-05-2019

1 yıl şantiye ve ofis deneyemim bulunmakta. Bu süreçte uygulama projesi ve ruhsat projesi çizimi,belediyede proje takibi, tadilat, röleve çizimi , 2 boyutlu ve 3 boyutlu görselleştirme,şantiye takibi,metraj, şantiye de uygulama çizimi gibi görevler aldım. Autocad, Archicad ,Photoshop, Lumion ,Ms Office programlarını kullanmaktayım. Ayrıca orta seviye Sketchup ,vray, revit programlarını bilmekteyim. Tam zamanlı olarak çalışabileceğim şantiye veya ofis ortamında iş aramaktayım. İlgilenenlere ayrıntılı özgeçmiş gönderebilirim. 

Mehmet Emin ONAR

05344452481
mimar.eminonar@gmail.com
13-05-2019

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum.İleri seviyede Autocad, Archicad, Photoshop, Lumion ve Revit programlarını kullanabiliyorum. Ekip arkadaşlarımla beraber verimli bir şekilde çalışarak çalıştığım yere katkı sağlayıp kendimi geliştirebileceğim bir iş ortamı arıyorum.Askerlik problemim yok. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim.Teşekkürler. 

Büşra Nur Ertürk

05452954095
busraerturkk@gmail.com
13-05-2019

Sayın Yetkili; 2018 Ocak Ayında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık (İngilizce) bölümünden mezun oldum. İleri seviyede İngilizce biliyorum. İyi seviyede Autocad, Archicad, Lumion, Artlantis,Photoshop orta seviyede Revit,Illustrator,In Design programlarını kullanabiliyorum. Mesleğimle alakalı her alanda öğrenmeye hevesli, öğrendiklerini hızlı hayata geçirebilen, takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk alabilen ve verilen sorumlulukların başarıyla üstesinden gelen biriyim. Hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilen bir yapım var.Verilen iş tanımlarının gerektirdiği pozisyonlara çok kısa sürede uyum sağlayabileceğim konusunda kendime güveniyorum. İnsan ilişkileri kuvvetli, stresle başa çıkabilen, ikna kabiliyeti yüksek, pozitif bir karaktere sahibim. 1 yıldan fazla bir süre boyunca prefabrik ve hafif çelik bina firmasında çalıştım. Burada prefabrik ve hafif çelik sistemlerinin imalatı ve kurulumları hakkında tecrübe edinirken, aynı zamanda katalog ve web sitesi için görselleştirme ve sunum çalışmaları yaptım.Bu süre içerisinde 50'den fazla binanın her aşamasında yetkili tek mimar olarak çalıştım. Hedeflediğim kariyer doğrultusunda kendimi geliştirebileceğim pratikte öğrendiklerimi uygulamaya dökebileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım. Değerlendirmeniz halinde Cv ve Portfolyomla birlikte gelip sizinle tanışmaktan mutluluk duyarım. Saygılarımla 

İbrahim AYSUN

0532.6815141
onaysun@gmail.com
10-05-2019

Proje ve şantiye deneyimli mimarım. 21 yıldır iş hayatındayım. Şantiye şefliği yapıyorum. Kaba ve ince inşaat deneyimliyim. 

Merve Altuntaş

0545 944 63 36
mmervealtuntass@outlook.com
10-05-2019

 Merhabalar. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2018 yılı Mimarlık Bölümü(%100 İngilizce) mezunuyum. Konut ve hastahane projelerinde 1 yıllık teknik ofis ve şantiye deneyimine sahibim. Mimari projelerin imar yönetmeliği bazında uygulama çizimlerinin hazırlanmasında, belediye takip işlerinde, görselleştirilmesinde ve iş takibinde görev aldım. Projelerin metraj ve ihale süreçlerinde bulundum. Kısa süreliğine iç mekan tasarımı ve as-built çizimleri ve takibinde çalışma fırsatım oldu. İyi derecede Autocad, Photoshop, SketchUp, MS Project; orta derecede Revit, Archicad, Lumion, V-Ray kullanabiliyorum. Yaptığım işlerde kendimi geliştirmeye ve yaratıcı çözümler bulmaya odaklanan biri olarak takım çalışmalarına kolaylıkla adapte olabilirim. İlgilenenlere CV'mi gönderebilirim. Teşekkürler.. 

Sinem Kocabaş

05534726885
sinemkocabas35@gmail.com
10-05-2019

Merhaba, Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 2018 yılının haziran ayında mezun oldum. Mezun olduktan sonra şantiye stajımı gerçekleştirdiğim firmanın şantiyesinde 6 ay mimar olarak görev aldım. Projenin teslim edilmesi sebebi ile aktif olarak iş arayışım devam etmektedir. Şantiye yönetimi, hakediş, metraj, puantaj tablosu hazırlayabilmekteyim.Ayrıca iyi derecede Revit, Autocad, Rhinoceros, Sketch Up, Lumion, Adobe Photoshop, Adobe Indesign ve Microsoft Office , orta seviye olarak Archicad ve Adobe Illustrator kullanabilmekteyim. İlgilenirseniz CV’mi ve Portfolyo’mu gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

SERCAN YAMALI

05558093385
sercanyamali@gmail.com
08-05-2019

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2011 Yılı Mimarlık Bölümü (%100 İngilizce) mezunuyum. Geçmişte ofis, şantiye ve araştırma görevlisi olarak akademik geçmişim bulunmaktadır. Son 1 yılı aşkın süredir Aleyra Construction Colnsulting and Design Firmasında Aliağa Petkim - Socar -Star -Petlim Yönetim Binası şantiyesinde görev aldım.Teslim nedeniyle iş pozisyonum açıktır. Askerlik hizmetimi tamamlamış bulunmaktayım. Karşıyaka'da ikamet etmekteyim. Autocad, Archicad, Artlantis, Photoshop ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilmekteyim. Şantiyede gerekli durumlarda imalat çizimleri ve 3 boyutlu görseller hazırlayabilmekteyim. Talep edilmesi durumunda CV'mi gönderebilirim. Kendime uygun bir pozisyonda bir şantiyede çalışmak istiyorum. İyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla. 

MERVE ERGİN

05372937065
mervergin93@gmail.com
03-05-2019

Merhabalar. Mersin Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum. Foça kazılarında stajyer mimar olarak çalıştım. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimari Restorasyon Bölümü yüksek lisans derslerini aldım. Ekim 2017 - Ocak 2019 tarihleri arasında bir restorasyon ofisinde çalıştım. Freelance olarak restorasyon projesi çizmekteyim. Yeni yapıda da tecrübe kazanmak istiyorum. Tam zamanlı veya freelance bir iş arıyorum. İlgilenirseniz CVmi gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Furkan Ertürk

05443270185
furkan-erturk@hotmail.com
03-05-2019

2017 yılında Balıkesir Üniversitesi'nden mezun oldum. Aynı yıl İzmir Demokrasi Üniversitesi Mimarlık Anabilim Dalı'nda yüksek lisansa başladım. Stajlarım dışında bir ofis yada şantiye deneyimim bulunmamakta ancak vizyon sahibi, çabuk öğrenen, insan ilişkileri kuvvetli ve grup çalışmasına yatkın bir yapıdayım. Lisansüstü eğitimim sürecinde üniversitem için hazırlanan İzmir Demokrasi Üniversitesi Uzundere Yerleşkesi Master Planı'nda yardımcı uzman olarak görev aldım. İyi derecede AutoCad, Sketch up ve Lumion, orta derecede Photoshop ve Microsoft Office programlarına hakimim. İzmir'de ikamet etmekteyim. B ve A2 ehliyetim bulunmakta ve aktif olarak araç kullanmaktayım. İngilizce seviyem B2 derecesinde olup yurt dışı deneyimim bulunmaktadır. Seyahat engelim bulunmamaktadır. İlgilenenlere detaylı cv ve portfolyomu gönderebilirim. 

Rabia Demir

05556046029
mimrabiademir@gmail.com
30-04-2019

Merhaba,Uludağ Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezunum. 8aylık ofis tecrübem bulunmakta. Uygulama projesi çizimi ve sunumu, 3D modelleme ve sunum alanlarında görev almış olup; Autocad, Photoshop, Sketchup, Lumion programlarına iyi derecede,Archicad programlarına orta derecede hakimim. İlgilenenlere portfolyo gönderebilirim. İyi çalışmalar

Nazlıcan BİRİNCİ

05433374241
nbrnc55@gmail.com
30-04-2019

Tasarımına, vizyonuna ve etkin iletişimine güvenen bir mimarım. 2017 yılında Balıkesir Ünivesitesi'nde lisans eğitimimi Mimarlık bölüm birincisi olarak 3.62/4.00 not ortalamasıyla tamamladım. Aynı yıl İzmir Demokrasi Üniversitesi'ne Mimarlık Anabilim Dalı yüksek lisans öğrencisi olarak devam ettim. 2 yıldır İzmir'de ikamet etmekteyim. Yüksek lisansın tez aşamasında olduğumdan devam zorunluluğum yoktur. İzmir'de kısa süreli bir ofis deneyimim bulunmaktadır. Bu süre zarfında bir AVM projesi (avan proje-ihale projesi), konut tadilat projesinin tasarım ve görselleştirmesi, mimari etüdler, uygulama projesinin hazırlanması vb. 2D ve 3D uygulamalarda görev aldım. Bunların dışında çoğunlukla akademik çalışmalarıma ağırlık verdiğim bir dönemin ardından, son görev aldığım proje bir kentsel tasarım projesidir. Lisansüstü öğrencisi olduğum İzmir Demokrasi Üniversitesi için hazırlanarak Şubat ayı itibarıyla tamamlanan ve ön onay sürecinde bulunan İzmir Demokrasi Üniversitesi Uzundere Yerleşkesi Master Planı'na yardımcı uzman olarak katılım sağladığımı, tasarım, projelendirme (AutoCAD), 3D modelleme (SketchUp) ve render (Lumion, Photoshop) işlerini yüklenerek farklı disiplinler ile bir arada çalışmış, başarılı bir ekip çalışması yürütmüş olduğumu belirtmek isterim. Aktif, disiplinli, çalışma ortamına uyum sağlayan, istekli, çabuk öğrenen, girişken, tasarım ve detay yönü kuvvetli bir yapıda olduğumu söyleyebilirim. Genç bir mimar olarak aktif rol alabileceğim bir ofis ortamı arayışındayım. İlgilenenlere portfolyo, özgeçmiş ve ticari amaçlı hazırladığım birkaç render örneği iletilebilirim. 

NURULLAH TURAN

05533000610
hestukaya@gmail.com
30-04-2019

Merhaba, Yüzüncü yıl Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Askerlik hizmetim 2020 ye kadar tecilli. Autocad, Sketchup,REvit(orta düzey)programlarına hakimim. Hakediş, metraj, ataşman hazırlama işlerinde çalıştım Kendimi geliştirebileceğim bulunduğum şirkete önemli katkılarda bulunabileceğim Şantiye veya Ofis çalışma ortamı Arıyorum.Çalışma sürecimin ilk dönemlerinde işin uygulama bölümündeydim. mekanik imalatını yakından takip ettim. Bir sonraki aşamada bina tasarımı, uygulaması ardından iç mekan tasarımı, uygulaması yaparak bir binanın tüm detaylar ile uğraştım. Ardından büyük bir şantiyenin ince işler bölümünde şantiye ye ünvanı ile dizayn, kalite ve teknik ofis işlerini yürüterek tamamen uygulamada yer aldım. İnşaat sektöründe hem tasarım hem de uygulama da yer Aldım. İlgilenenler İçin CV’mi Gönderebilirim İyi Günler 

BARIŞ ORUÇ ÖZER

05543171163
brs.o.ozer@gmail.com
30-04-2019

Merhaba. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Ms Office, Autocad, Sketchup, 3dMax, Photoshop, Lumion, V-ray, programlarını kullanabiliyorum.Çeşitli ofislerde çeşitli ölçeklerde konut, ticari ve kamusal projelerde etüt çalışması, uygulama projesi çizimi, iç mekan tasarımı, 3D modelleme, proje görselleştirme konularında deneyim kazanma şansı yakaladım. İzmir ili içinde tasarım ve uygulama alanlarında kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş ortamında çalışmayı hedefliyorum. B sınıfı sürücü ehliyetim var. İlgilenenlere CV gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Gizem Kumral

05436931425
gkumral93@hotmail.com
30-04-2019

Merhaba, ben Gizem Kumral. Mimari proje tasarımı, uygulama projesi çizimi, 3D modelleme konusunda deneyimliyim. Disiplinli, işine değer veren ve kendini geliştirmek adına sürekli çalışan biriyim. Autocad, 3Dmax+vray, photoshop programlarını aktif bir şekilde kullanmaktayım. Şuanda freelance olarak iş alıp proje hazırlıyorum. Eğer isterseniz özgeçmişimi ve çalışmalarımı yollayabilirim. Teşekkür ederim. 

GÜPSE BALOĞLU

05382417791
gupsebaloglu@gmail.com
30-04-2019

Mersin Üniversitesi Mimarlık Fakültesin'den 2015-2016 eğitim döneminde mezun oldum. Eğitimime İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Fakültesi yüksek lisans programında devam ediyorum, şu an tez dönemindeyim. Stajımı Foça Athena Tapınağı'nda tamamladım. İş deneyimi olarak; tarihi çevrede rölöve, restitüsyon, restorasyon projeleri ile proje revizyonlarında, uygulama projelerinin hazırlanmasında ve takibinde ayrıca alan çalışmalarında görev aldım. 2017 Kasım ayından beri İzmir'de restorasyon ofisinde çalışmaktaydım. İyi derecede Autocad, Sketchup, Ms Office, orta derecede Photoshop, 3ds Max ve başlangıç derecesinde Archicad, Revit, programlarına hakimim. Bayraklı'da ikamet etmekteyim. Eğer ilgilenirseniz CV mi tarafınıza iletebilirim. 

Erhan Özdoğan

0531 985 64 73
erhan8087@hotmail.com
29-04-2019

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümünü 2017 yılında bitirdim. Mimari projelerde imar yönetmeliği doğrultusunda uygulama çizimlerinin hazırlanması, görselleştirilmesi ve şantiye takibi, metraj hazırlanması konularında görev aldım. Sign of the City premium projeler içinde ‘En İyi Konut’ ödülünü alan Aryom koru projesinde ince iş saha mimarı olarak çalıştığım ve Zübeyde Hanım Eğitim Kurumu konferans salonu tasarlanması, uygulanması ve şantiye takibinde sorumlu olarak görev aldığım 1 yıl iş tecrübem bulunmaktadır. Aktif olarak mimari yarışmalara katılmaktayım. İyi derecede 3dsmax, Vray, Sketchup, Lumion, Autocad, Revit, Archicad, Photoshop kullanıyorum. İyi derecede görselleştirmelerim ve animasyon çalışmalarım bulunmaktadır. Freelance veya tam zamanlı bir iş arıyorum. İlgilenenlere cv ve örnek çalışmalarımı mail yoluyla gönderebilirim. 

SEDA BÜYÜKKÖKEN

05065849996
sedabuyukkoken@gmail.com
29-04-2019

14yıllık deneyimli mimarım. Her türlü mimari proje işlerinde ,iç mekan projelendirme ve uygulama konusunda detay çizimi,modelleme işlerinde yardımcı olabilirim.İlgilenenlere cv ulaştırabilirim. İyi Çalışmalar 

PINAR TOKABAS

0 536 9372051
pinar.mimarlik@hotmail.com
18-04-2019

9 Eylul Unv.Mimarlik. Fakultesi 1999 mezunu Yüksek mimarim.Yapi Bilgisi,'alaninda yüksek lisans yaptim. 20 yıllık Teknik Ofis + Santiye deneyimine sahibim. Cesme _ Alacati'da 5 yıl, Otel_ villa tasarimi ve bu projelerin santiye asamasinda ince islerinin takibini yaptim.Mutfak_banyo ve ic mekan tasarimlarini yaptim.İzmir'de 1 yıl Mağaza Ic mekan tasarımı üzerine calisarak santiyede uygulama süreçlerini takip ettim.10 Yıl,Manisa Akhisar'da serbest Mimarlik ve Danismanlik hizmeti verdim. Yeni yapi malzemeleri üzerine araştırmacı ve kendini sürekli gelistiren bir yapim var. Autocad,İdecad,Archicad,Revit Architecture programlarini İleri seviyede, Photoshop,Sketchup,Adeko ve 3ds max programlarini iyi seviyede kullaniyorum.2 boyutlu ve 3 boyutlu mimari cizim ve 3d modelleme yaparak Render aliyorum. Tecrübelerimi kullanabilecegim, Kurumsal bir firmada, kendime uygun bir pozisyonda bir santiyede saha gorevi almak istiyorum.İlgilenenlere Cv ve ayrintili Portfolyomu gonderebilirim.Iyi çalışmalar. 

Eray Suçeken

0.538.542 68 29
eraysuceken@hotmail.com
16-04-2019

20 yıllık mimarım.9 yıl yurt dışı deneyimim vardır. Saha şefliğinden proje müdür yardımcılığına kadar her türlü şantiye ofisi ve saha görevinde aktif olarak görev aldım. Konut , metro , cephe sistemleri , lüks konut  , avm , yapı market , tekstil fabrikası , hastahane , kütüphane , müze , rafineri ve güçlendirme işlerinde tecrübem vardır. Tecrübeyle bütünleşen dinamikliğin en verimli çağında olduğumu düşünüyorum. Tecrübe ve yeteneklerimi kullanabileceğim uygun bir yöneticilik pozisyonu arıyorum.