Merve Tozan Kocahıdır

05370384858
tznmerve@gmail.com
13-04-2021

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümü 2016 mezunuyum. Ağırlıklı olarak villa ve konut projelerinde çalıştım. Mimari tasarımın yapılması, belediye ruhsat projesinin çizilmesi, iş planlama ve 3 boyutlu modelleme yapıyorum. Autocad, Archicad, Lumion, Revit, Photoshop, Sketchup kullanıyorum. İlgilenenlere Cv ve Portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

AYDAN ALTIN

05078896467
aydanaltinn@gmail.com
12-04-2021

Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 yılı mezunuyum. Çeşitli çizim, sunum ve modelleme programlarına hakimim. Çeşitli projelerin çizim, tasarım, modelleme ve sunum gibi aşamalarında yer aldım. Kendimi geliştirmek için bir çok alanda eğitim almaya devam ediyorum. Öğrenmeye hevesli, çalışkan ve sorumluluk sahibiyim. Kendimi geliştirebilecek ve tecrübe kazanabileceğim bir iş arayışındayım. Uygun görüldüğü takdirde cv ve portfolyomu gönderebilir, yüzyüze görüşüp kendimi ve yapabileceklerimi detaylı şekilde paylaşabilirim. 

ALEYNA ÇOBANOĞLU

0 555 164 34 14
mim.aleynacobanoglu@gmail.com
02-04-2021

Merhabalar, Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık bölümü 2019 yılı mezunuyum. İyi derecede Autocad, Sketchup, Lumion, Photoshop ve MS Office programlarını kullanıyorum. Yaz stajımı Zerart Mimarlık Ofisinde mimarlık ve dekorasyon üzerine yaptım. Bölümüme başladığım zamandan itibaren kendimi ve yeteneklerimi geliştirmek adına kişisel gelişim, iş yönetimi ve mimarlık konusunda birçok seminer ve kursa katıldım. Mezun olduğumdan bu yana kendimi mesleki alanda özellikle modelleme konusunda geliştiriyorum. Aynı zamanda üniversiteden beri freelance olarak çalışmalar yapmaktayım. Bu süreçte de bir mimarlık ofisinde gönüllü olarak staj yapmaktayım. İlgilenenlere CV ve Portfolyomu iletebilirim. Teşekkürler. 

Dilan Balkan

0534 686 80 35
dilan_balkan@hotmail.com
02-04-2021

Merhaba , Dokuz Eylül Üniversitesi 2019 mezunuyum. İyi düzeyde Revit, AutoCAD, Photoshop, Lumion, MS office programlarını, orta düzeyde SketchUP, ArchiCAD, İdeCAD programlarını kullanabiliyorum. İleri Revit eğitimi aldım. Daha önce mimarlık ofisinde yapı ruhsat projelerini çizdim ve proje koordinasyon sürecini takip edebilme deneyimine sahibim.Proje ve tasarım ekip çalışmalarına kısa sürede adapte olabiliyorum. Mimarlıkla ilgili mesleki bilgilerimi geliştirecek, bu alanda çalışmalarıma katkı sağlayacak, kendimi geliştirebileceğim bir ekip aramaktayım.Aktif sürücü ehliyetim mevcuttur. İlgilenmeniz durumunda mail ile CV ve Portfolyomu iletebilirim. İyi çalışmalar. 

Tuğbacan Kaynak

0545 616 01 82
tugbacankaynak@gmail.com
30-03-2021

Merhaba, Mustafa Kemal Üniversitesi 2019 yılı mezunuyum. İyi derecede Autocad, Revit, Photoshop orta derecede Lumion, Sketchup ve MS Office programlarına hakimim. Sanart Mimarlık ofisinde 3 ay ofis stajı, Artela Mimarlık ofisinde 3 ay şantiye stajı yaptım. Mezun olduktan sonra 5 ay Artela mimarlık ofisinde teknik mimar olarak çalıştım. Daha sonrasında 1 yıl AFM İnşaat Ortaklığı Yeşil Vadi sitesi şantiyesinde proje kontrol mimarının yanında saha mimarı olarak çalıştım. Ofis ya da şantiye de çalışabilirim. Kolay öğrenen ve kolay uyum sağlayan biriyim. B sınıfı ehliyete sahibim. İlgilenenlere cv gönderebilirim. Teşekkürler. 

ceren özdemir

05532494286
35cerenozdemir@gmail.com
23-03-2021

Merhaba ,İstanbul Gelişim Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. İzmir/Çiğli\'de ikamet etmekteyim. İleri derecede archicad, photoshop ve Lumıon; iyi derecede revit, sketchup, autocad biliyorum. Daha önce özel bir şirketin tasarım ve etüt ile ilgili çalışmalarında bulundum. Güler yüzlü, araştırma ve tasarım yapmaktan keyif alan, öğrenmeye istekli ve eleştiriye açık bir kişiliğe sahibim. Tecrübe kazanabileceğim ofis ya da şantiye gibi iş alanlarında çalışabilirim. Gerek duymanız halinde yüz yüze konuşarak detaylı olarak kendimi anlatmak isterim. Tarafınıza cv ve portfolyo gönderebilirim. Teşekkürler... 

Kaan Zengin

+90 507 600 86 08
ismet.kaan.98@gmail.com
23-03-2021

2016 yılında Güzelbahçe 60. Yıl Anadolu Lisesi\'nden mezun olup, İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümünü Tam Burslu olarak kazandım. 4 yıllık lisans eğitimi boyunca 3 farklı staj yapıp aynı zamanda bir dönemini değişim programıyla Kopenhag, Danimarka\'da geçirdim. Onur öğrencisi olarak 2020 yılında lisans eğitimini tamamlayıp Mimar ünvanına sahip olmaya hak kazandım. Yaratıcı ve vizyoner bir anlayışa sahip olmakla birlikte, optimum çalışma koşullarında motive ve çalışkan bir kişiliğe sahibim. İngilizce yetkinliğim maksimum düzeyde olup, yazılım bilgim de Rhino ve Grasshopper\'dan 3ds Max ve V-Ray\'e kadar oldukça geniştir. Daha fazla bilgi için: https://www.linkedin.com/in/kaanzengin/

Afra Gül

05067655266
afragul92@gmail.com
18-03-2021

2014 Mimarlık mezunuyum. Dokuz Eylül Üniversitesi Kentsel Tasarım dalında yüksek lisans yaptım. Belediye takip ve şantiye deneyimim var. Çizim programlarına hakimim. Tercihen şantiye için iş arıyorum. 

Cem Büyüksural

90 535 304 10 66
cem.buyuksural@gmail.com
18-03-2021

Merhabalar, Girne Amerikan Üniversitesi 2020 dönemi mezunuyum. Autocad, Revit, Sketchup, Lumion, Photoshop, İllustrator ve MS Office programlarına hakimim.17 seneyi aşkın bir süredir K.K.T.C \'de ikamet etmekteydim. İngilizcem anadil seviyesindedir. 2020 Eylül ayı itibarı ile İzmir\'e taşınmış bulunmaktayım. Restorasyon ve koruma alanında Yüksek lisans programını tamamlamayı hedeflemekteyim. Askerliğim tecillidir. 2018-2029 senelerinde EKH Yapı LTD. şirketinde, ofis ve şantiye alanlarında tecrübe amaçlı part-time stajyer olarak görev aldım. Mesleğimde kendimi geliştirmek önceliğimdir. Uygulama projesi, 3D modelleme, Görsel sunum, İç mekan ve Cephe tasarım alanlarında deneyimliyim. Ofis ve Şantiye alanlarında çalışmaya uygunum. Aktif sürücü ehliyetim mevcuttur. İlgilenmeniz durumunda mail ile CV ve Portfolyomu iletebilirim. 

Güldehan AKGÖNÜL

0535 839 52 90
guldehanakgonul76@gmail.com
18-03-2021

Trakya Üniversitesi Müh.-Mim. Fak. Mimarlık Bölümü 1997 yılı mezunuyum. TÜRKERLER İNŞAAT Mahall Bomonti İzmir Projesi şantiyesinde duvar imalatı yapan firmanın şantiye şefi, CENGİZ İNŞAAT Mavişehir Şantiyesi LİVİN İZMİR 366 Daire,33 işyeri projesinde İnce İşler Saha Mimarı, SOYAK Karşıyaka Optimus 1109 daire havuz ,açık-kapalı otoparklar, sosyal tesisler ve tüm alt yapı yapım projesi inşaat işleri şantiyesi ince işler biriminde projeye uygun şekilde sahada imalatların yaptırılması, yapılan imalatların kontrolü işlerinde saha mimarı görevinde bulundum. Özel daire, mağaza,iş yeri anahtar teslim tadilat-dekorasyon işlerinin yapılması, ince inşaat işleri detay çözümü ve uygulama, ölçü alımı, kamu binaları-mağaza-konutların mobilya projelerinin hazırlanması, müşteri ile görüşülmesi ve proje sunumu, metraj-teklif hazırlama, malzeme siparişi, imalat ve uygulama takibi yapılması konularında tecrübeliyim. Tecrübelerime uygun bir işyerinde çalışmak istiyorum. 

Elif Durmuş

05446295183
elifdurmusslife@gmail.com
12-03-2021

Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2018 mezunuyum. Şuan yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. 1 yıllık ofis deneyimim mevcut. İzmir\'de ikamet ediyorum. İşini severek yapan, detayları önemseyen, sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi biriyim. Kendimi geliştirmeyi ve aynı zamanda çalıştığım ofise katkı sağlamayı önemsiyorum. Öğrenmeye açık, istekli ve ekip içerisinde uyumlu biriyim. Metraj, hakediş, satın alma, malzeme bilgisi, şantiye-ekip koordinasyonu ve programı konusunda tecrübe sahibiyim. Ruhsat, avan ve uygulama projeleri çizimi, yönetmelik hakimiyeti, belediye ruhsat süreci yönetimi ve diğer disiplinlerle proje koordinasyon sürecini takip edebilme deneyimine sahibim. Autocad, Sketch-Up, Lumion ve Photoshop programlarını iyi seviyede kullanıyorum. Gelişmeye tamamen açık ve istekliyim. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Esra Çakıroğlu

05308544495
esracakiroglu_96@hotmail.com
12-03-2021

Merhabalar. Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Sadece tasarım dersim bulunduğu için yarı zamanlı ya da freelance çalışmaya uygunum. Autocad, Archicad, Sketchup, Lumion ve Photoshop programlarına hakimim. 3dsmax, Vray programlarında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Aktif araç kullanabiliyorum. İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce biliyorum. Öğrenmeye açık, araştırmayı seven, istekli ve ekip içerisinde uyumlu biriyim. Mesleğimde kendimi geliştirebileceğim ve ekip arkadaşlarıma faydalı olabileceğim bir pozisyon arıyorum. İlgilenenlerle CV ve portfolyomu paylaşabilirim. 

BURAK BİLSİN

(0534) 728 7433
burakbilsin@hotmail.com
12-03-2021

Merhabalar. 2019 yılında Mustafa Kemal Üniversitesinden mezun oldum. Askerliğimi bitirdim. Autocad, Revit, Sketchup, Lumion, Photoshop, Corel ve MS Office programlarına hakimim. Nuhoğlu Yenitepe İzmir Projelerinde Stajyer Mimar olarak 3 ay ; Gündüz kondu prefabrik ofisinde ise Mimar olarak 4 ay çalıştım. Ruhsatlandırma, proje takibinde ve iç tasarım çalışmalarında deneyimliyim. Şantiye şefi ya da teknik ofiste mimar olarak çalışabilirim. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık biriyim. B sınıfı ehliyete sahibim. Aktif araç kullanıyorum. İlgilenenlerin e mail veya telefon üzerinden iletişime geçmelerini rica ediyorum. 

Yusuf GÜRBÜZ

05357983138
yusufgurbuz1531@gmail.com
10-03-2021

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2021 yılı mezunuyum. Öğrencilik sürecimde ofis deneyimimin yanı sıra grup çalışmasıyla çeşitli yarışmalara katılma şansı da buldum. Bu yarışmalarda iyi sonuçlar elde ettim. Kolay öğrenen ve kolay uyum sağlayan biriyim. Autocad, sketchup, lumion, photoshop programlarına iyi seviyede hakimim. 3ds Max ve Archicad programlarında kendimi geliştirmekteyim. B sınıfı ve A2 sınıfı ehliyete sahibim. Kendimi geliştirirken aynı zamanda birlikte çalıştığım ekibe en iyi şekilde katkı sağlayabileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyo gönderebilirim. Teşekkürler. 

Berrin Nur Akış

05057556570
berrinnurkazanci@hotmail.com
05-03-2021

Merhaba , 2019 yılı Yaşar Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Eğitim sürecinde TU-AK Mimarlık ve UMA İnşaatta staj yaptım. İyi seviyede Kullanabildiğim programlar ; Autocad , Lumion , Sketchup , Photoshop , Office Programları. İlave olarak mezun olduktan sonra sertifikalı archicad eğitimi aldım. İletişimi iyi ve ortama uyum sağlayabilen biriyim.B sınıfı ehliyetim var. Gaziemirde ikamet etmekteyim. Yeni şeyler öğrenmek , kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek istiyorum. İlgilenenlerle telefon veya mail üzerinden iletişime geçip özgeçmişimi ve portfolyomu gönderebilirim. 

Cenk Barlas

05393953093
cenkbarlas07@gmail.com
05-03-2021

2018 yılı mimarlık fakültesi mezunuyum. 1 yıl kamu kurumu tecrübem bulunmaktadır. 1 yıllık tecrübemde ihale komisyonunda yer aldım ve bu ihaleleri başından sonuna hazırlayıp yönettim daha sonrasında da kontrolörlüklerini yaptım. Dolayısıyla hakediş, keşif, metraj işlemlerine hakimim. Bunun haricinde ofis ve şantiye olmak üzere toplam 7 aylık da staj deneyimim bulunmaktadır. Mesleki programlara hakimim 3D görselleştirme post-production ve animasyon sunumlarına hakimim. Konsept proje ve ruhsat projeleri ile ruhsat süreçlerine de hakimim dolayısıyla bu konuda yönetmeliklere de hakimim. Uzun süreli ve tam zamanlı iş arayışım bulunmaktadır. CV için \"cenkbarlas07@gmail.com\" mail adresimden ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim. 

Furkan GÜLŞEN

(554) 504 53 34
mim.furkangulsen@gmail.com
23-02-2021

Merhabalar, geçtiğimiz Haziran ayında mezun oldum. AutoCAD, SketchUp, Photoshop, Lumion, MS Office programlarını iyi derecede kullanmaktayım. 3Ds MAX ve Revit programlarında ise kendimi geliştirmekteyim. Öğrenmeye istekliyim ve hızlı öğrenirim ayrıca ekip çalışmalarına yatkınım ve çabuk uyum sağlarım. Şantiye stajımda toplu konutların ıslak hacim, merdiven ve doğramalarının uygulanması gibi ince yapı aşamalarında bulundum. Aktif olarak araç kullanıyorum. Kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim, ofis/şantiyede tam zamanlı veya freelance bir iş arıyorum.Cv ve portfolyo için telefon veya mail üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 

HİLAL KARAKAYA

05536161767
hill.karakaya@hotmail.com
23-02-2021

Merhaba,2019 Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi/Mimarlık mezunuyum.Kullandığım programlar:Microsoft office,Autocad,Archicad,Lumion,3d max,vray,Sketchup,Photoshop,İllustrator,Corel draw,Artcam,mach3,Rhinoceros.Mezuniyet sonrası iş tecrübem olmadı fakat freelancer olarak çalışmalarıma devam etmekteyim aktif iş aramaktayım.Örnek çalışmalarım için instagram sayfama bakabilirsiniz:https://www.instagram.com/blackrockdesign_architecture/