Gizem Güleç

05064612068
gizemmgulec@hotmail.com
17-07-2017

 İzmir Ekonomi Üniversitesi mimarlık bölümü 2015 mezunuyum. 6 ay İzmir/Buca'da bir yapı denetim ofisinde kontrol mimarı olarak çalıştım.2016 Eylül ayından itibaren Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Ana Bilim Dalı, Restorasyon Programında yüksek lisans yapmaktayım. Autocad, 3ds Max, Revit, Rhino, Adobe Photoshop, MS Office Programlarını kullanıyorum. Seyehat problemim yoktur, aktif olarak araç kullanıyorum. İyi seviyede İngilizce, orta seviyede İtalyanca biliyorum. Kendimi geliştirebilceğim, çalıştığım ofise katkı sağlayabileceğim, restorasyon ofisi, tasarım uygulama ofisi veya şantiyede çalışmak üzere yaz dönemi tam zamanlı, okul döneminde yarı zamanlı iş arıyorum. İlgilenenlere Cv'mi gönderebilirim. 

Özge Önder

05545720739
ozgeeonderr@gmail.com
17-07-2017

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2017 yılı mezunuyum.Şuanda İzmir'de ikamet etmekteyim.Zorunlu ofis ve şantiye stajlarım haricinde 2 yaz boyunca gönüllü olarak tasarım ofislerinde çalıştım.İyi derecede Autocad,Archicad ve Photoshop, orta derecede Artlantis ve Lumion programlarını kullanıyorum.Tecrübe edinip kendimi geliştirirken katkı sağlayabileceğim bir tasarım ofisi veya şantiyede çalışmak istiyorum.İlgilenenlere detaylı CV mi göndermek isterim.Teşekkürler.. 

Abdullah Bak

O5340657697
abdullahbak_org@hotmail.com
17-07-2017

Merhaba Dokuz Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum.Program olarak AUTOCAD , ARCHİCAD ,PHOTOSHOP ve ATLANTİS kullanabilmekteyim. Kendimi geliştirebilecek ve katkı sağlayabilecek iş arıyorum.ilgilenenlere protfolyomu gönderebilirim. 

aslı merve çıray

05530149982
aslimerveciray@gmail.com
17-07-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum.Yaklaşık bir senelik çalışma tecrübem bulunmaktadır. Projelerin mimari tasarım ve uygulama aşamalarına dahil olabileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım.İyi seviyede Archicad, Autocad, Photoshop ; orta seviyede Artlantis, Microsoft Office programlarını kullanmaktayım. Orta seviyede İngilizce bilmekteyim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Cansu Yeşil

05372359197
m.cansuyesil@gmail.com
17-07-2017

Lisans eğitimimi İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümünü dördüncü olarak tamamladım. İleri seviyede Autocad, Revit, Photoshop ,Illustrator, Indesign ve orta seviyede SketchUp, 3Ds Max kullanmaktayım. Şu ana kadar ağırlıklı olarak iç mimarlık projelerinde yer aldım. Referanslarım mevcuttur. Kendimi geliştirebileceğim bir tasarım ofisinde tam zamanlı olarak çalışmak istiyorum. İlgilenenlere CV ve portfolyomu iletebilirim. İyi çalışmalar... 

oğuz albayrak

05382356334
alboguuz@gmail.com
14-07-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde tam zamanlı ve okul döneminde yarı zamanlı olarak katkı sağlayabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum. İyi derecede autocad, sketchup, lumion, orta derecede archicad, artlantis, sketchup-vray ve photoshop programlarını kullanabiliyorum. Yeni programlar öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açığım. İyi derecede ingilizcem(-upper intermediate seviyesinde) var. B sınıfı ehliyet sahibiyim. İlgilenenlere cv'mi gönderebilirim. 

Yavuz S. Seker

05321732671
selimseker@gmail.com
10-07-2017

2012 Şubat'ta Doğu Akdeniz Üniversitesi, %100 İngilizce olan Mimarlık Bölümünü tam burslu olarak bitirdim. İstanbul'da IMGA İnşaat A.Ş. ile 2 yılı aşkın Bağdat Caddesi'nde çok sayıda kentsel dönüşüm lüks konut projelerinde ve Kurtköy'de AVM-Residence projesi üzerine proje mimarı - gayrimenkul geliştirme üzerine olarak çalıştım. Ardından proje bazlı olarak Bodrum'un en gözde projelerinden "Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü Projesi" nde şantiye şefi yardımcısı olarak çalıştım ve villaları teslim ettik. Akabinde İstanbul'da mimari projesini de daha önce kendi çizdiğim; Kadıköy'de kentsel dönüşüm projesi olarak 5 katlı lüks konut işinde şantiye şefi olarak çalıştım ve projeyi tamamladım. Bağdat caddesinde çok sayıda kentsel dönüşüm konut teklif projeleri hazırladım. İmar mevzuatlarına ve ilgili plan notlarına hakimim. Yeniliklere açık olarak resmi gazeteden ilgili mevzuatları ve yapı sanayideki gelişmeleri takipteyim ve kendimi güncellemekteyim... Meslek hayatımın yarısı ofiste, yarısı şantiyede geçmiş bir mimar olarak iş geliştirme, teklif dosyası, ofis-şantiye koordinasyonu, şantiye yerinde imalat, detay çözümü gibi konularda faydalı olacağımı düşünüyorum. Ailevi sebeplerle İzmir'e yerleştim ve şuan Bornova'da ikamet etmekteyim. Saygılarımla. NOT: Görüşmede portfolyo üzerinden çalıştığım projeler üzerine detaylı bir şekilde konuşabiliriz. Referanslarım mevcuttur. ---- Yavuz S. Şeker, Mimar. 

Cüneyt Nevzat KARAVAN

0532 174 50 97
cuneytnevzatkaravan@gmail.com
10-07-2017

Katip Çelebi Üniversite'si 2017 şubat ayı mimarlık mezunuyum .archicad ,sketchup ,photoshop ,orta seviye autocad programlarını kullanıyorum .piyasaya yönelik profesyonel olmayan modelleme yapabiliyorum . 2 adet 8 ve 6 dairelik proje çizimi , takiplerini kendim yaptım ve teslim ettim . Yine aynı ölçekte farklı seviyelerde 4 şantiyede Puantaj , metraj ,stok kontrolü ve şantiyede sorumluluklarını %70 oranında üstlendim .ailem inşaat ve mermer işi yapmakta son 1 şantiye hariç aile firmasında çalıştım .mimar olarak kendimi daha fazla geliştirebileceğim öğrenebileceğim bir mimarlık ofisi arıyorum . Ofise bağlı sahada da görev üstlenebilirim.istenilirse cv gönderebilirim . 

Atiye Cansu Uçar

05433439653
atiyecansuu@gmail.com
05-07-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. 2018 Ocak ayınında mezun olacağım. Yaz döneminde tam zamanlı, okul döneminde yarı zamanlı (haftada 2 gün öğleden sonra dersim var.) kendimi geliştirebileceğim bir iş aramaktayım. Archicad, Autocad, Photoshop, Artlantis, Sketchup, Microsoft Office programlarını kullanmaktayım. İlgilenenlere CV'mi gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Burcu Taşlı

05547057347
brcu-tasli@hotmail.com
04-07-2017

Yaşar Üniversitesi Mimarlık(İngilizce) bölümü 2016 mezunuyum. Aynı zamanda erasmus egitim programıyla İtalya'da Sassari University'de altı ay egitim gordum. Ofis stajımı Bornova Belediyesi'nde yaptım. İleri derece ingilizce ve orta derece italyanca biliyorum. İyi derecede archicad, autocad, artlantis, illustrator photoshop, adobe photoshop, lumion programlarını biliyorum. Orta derece de Revit ve 3dsmax biliyorum. Okurken 7 ay ve mezun olduktan sonra da 8 ay çalıştım, yaklaşık 1 buçuk yıllık ofis tecrubem bulunmakta. Mimari uygulama projeleri, 3d görselleştirme, sunum hazırlama, etut calısması ve iç mimari proje konularında tecrübeliyim. Hem çalıştığım ofis için faydalı olabileceğim hem de kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum. İlgilenelere CV ve Portfolyomu gönderebilirim. 

GÖKHAN CELEP

0505 266 60 03
gkhan.celep@gmail.com
03-07-2017

2014 yılı Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.3 yılllık mesleki tecrübem bulunmaktadır. Uygulama projesi , 3d görselleştirme ve şantiye teknik ofis tecrübem bulunmaktadır. Son bir yılımda Eskişehir de kendi proje ofisimde işlerimi yürütmekteydim. Şuanda İzmir de ikamet etmekteyim . İleri seviyede Achicad , Autocad , Photoshop , Sketch-up , Lumıon , Photoscape ;orta seviyede 3dmax , Illustrator ; başlangıç seviyesinde Revit Architecture mimari 2d ve 3d çizim programlarını kullanmaktayım. Seyahat problemim yoktur. Tecrübe ve eğitimime uygun, çalışacağım ofise katkı sağlayabileceğim tasarım ofisleri veya şantiye teknik ofislerinde çalışmak istemekteyim. İlgilenen firmalarla iletişime geçmek isterim. 

Demet Karabacak

05416540412
arcdemet@gmail.com
03-07-2017

Süleyman Demirel Üniversitesi 2014 mimarlık bölümü mezunuyum .Mimari proje rusat alım için her aşamada aktif rol alma ( uygulama projesi çizimi ,proje takip) , 3 boyut ve cesitli görsellerle proje tanıtımı gercekleştirme(Katalog oluşturma) , ön proje (etüt) tasarımı ve sunumu gerçekleştirme gibi iş dallarında görev aldım. 3 Yıllık iş deneyimim bulunmaktadır.Tercih ettiğim programlar autocad , sketch up , photshop , 3d max ,max for vray , lumion .İlgilenenlere cv ve portfolyo gönderebilirim. 

Bahattin Tugcu

05321790336
tugcubahattin@gmail.com
30-06-2017

 Izmir Yasar Universitesi 2017 mezunuyum. Ofis deneyimi yapabileceğim uzun süreli çalışabileceğim ,öğrenirken katkı sağlayabileceğim bir iş aramaktayım. Program bilgim iyi seviyede Archicad, Autocad, Photoshop, Sketchup, Lumion. Başlangıç seviyesinde Revit. Öncelikli olarak aradığım uygulama projeleri cizebileceğim bir çalışma ortamı. Seyahat problemim yok aktif olarak araç kullanıyorum. 

Güldehan UYSAL AKGÖNÜL

0535 839 52 90
guldehanu@hotmail.com
29-06-2017

Trakya Üniversitesi Müh.-Mim. Fak. Mimarlık Bölümü 1997 yılı mezunuyum.SOYAK Karşıyaka Optimus 1109 daire projesi inşaat işleri şantiyesi ince işler biriminde,projeye uygun şekilde sahada imalatların yaptırılması,yapılan imalatların kontrolü işlerinde saha mimarı görevinde bulundum. Anahtar teslim tadilat-dekorasyon işlerinin yapılması,ince inşaat işleri detay çözümü ve uygulama,ölçü alımı,kamu binaları-mağaza-konutların mobilya projelerinin hazırlanması,müşteri ile görüşülmesi ve proje sunumu,metraj-teklif hazırlama,malzeme siparişi,imalat ve uygulama takibi yapılması konularında tecrübeliyim.Tecrübelerime uygun bir işyerinde, şantiyede çalışmak istiyorum.İlgilenenlere cv'mi gönderebilirim. 

Nurşin Kavak

05418824009
nursinkavak.nk@gmail.com
28-06-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Projelerin mimari tasarım ve uygulama aşamalarına dahil olabileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım.İyi seviyede Archicad, Autocad, Photoshop ; orta seviyede Artlantis, Sketchup, Microsoft Office ve başlangıç seviyesinde 3ds Max programlarını kullanmaktayım.İyi seviyede İngilizce bilmekteyim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Tarık EBEOĞLU

05343064764
tarikebeoglu@hotmail.com
28-06-2017

Yurt içi ve yurt dışı geniş ölçekli ince işler saha uygulamaları,(otel-camii-rezidantlar-alışveriş merkezi-kafeterya-yemekhane),projelendirme ve ve saha yönetimi/şefliği ,satış ve ayrıca peyzaj konularında başarılı tecrübelere sahip,çok iyi derecede yabancı dillere hakim,askerlik engeli bulunmayan bir mimar olarak takım arkadaşı olabileceğim iş arayışı içerisindeyim.İlgili birimlere duyurulur. İyi çalışmalar.. 

Z. Başak AÇIKGÖZ

5447294579
basak-24@hotmail.com
28-06-2017

Dumlupınar Universitesi Restorasyon ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Ruhsat projeleri agırlıklı ofis ve ince inşaat ağırlıklı saha deneyimlerim var. Archicad, Autocad vb programları aktif kullanıyorum. İş arıyorum. İlgilenenlere detaylı cv yollayabilirim. 

Cihan GÜNEŞ

05309733061
gnschn@yahoo.com
28-06-2017

2 YIL İNŞAAT TEKNİKERLİĞİ MEZUNUYUM . DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİNDE 3.SINIF MİMARLIK ÖĞRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ İÇİN KENDİMİ GELİŞTİREBİLECEĞİM VE MADDİ KAZANÇ SAĞLIYABİLECEĞİM Bİ İŞ YERİ ARIYORUM . AUTOCAD E İYİ DERECEDE HAKİMİM PHOTOSHOP VE 3D MAX E BAŞLANGIÇ AŞAMASINDA HAKİMİM ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN ... 

Arda TAŞIYAN

05372627335
ardam3535@hotmail.com
28-06-2017

İzmir Yaşar Üniversitesi İngilizce Mimarlık Bölümü 2.sınıfı bitirip önümüzdeki yıl 3.sınıfta eğitim öğretim göreceğim. Autocad, Photoshop,Sketch Up iyi derecede- Lumion,Dralux programlarını orta düzeyde ve Rhino az düzeyde kullanmaktayım.İzmir Bornova İlçesinde ailemle ikamet ediyorum.,Kendimi geliştirebileceğim, birlikte çalıştığım ekibe katkı sunabileceğim ilimizde faaliyet veren mimarlık ofislerinde yarı zamanlı veya tam zamanlı yaz tatilim boyunca çalışmak,görev almak istiyorum istenilmesi halinde CV mi gönderebilirim.Saygılar 

Ayşen HÖBEL

05356154624
aysenhobel@gmail.com
28-06-2017

İyi Günler, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2016 Ocak ayı mezunuyum. 2016 Eylül ayından beri Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Anabilim Dalı Restorasyon Bölümünde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Autocad, Archicad, Artlantis, Adobe Photoshop, MS Office programlarını kullanıyorum. İlgilenenlere ayrıntılı cv ve portfolyo gönderebilirim. 

BÜŞRA YILDIRIM

05057749350
busrayildirim22@gmail.com
28-06-2017

2016 mimarlık mezunuyum. 1 senedir aktif çalışıyorum. AUTOCAD SKETCH UP LUMİON VE PHOTOSHOP programlarında deneyimliyim. Yapı projelerinde çalışmak ve deneyim kazanmak istiyorum. İlgilenenlere detaylı cv yollayabilirim. 

Yeliz Keskin

05439582258
yeliz.keskin1994@hotmail.com
28-06-2017

1994 İzmir doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden 2016 yılında bölüm üçüncülüğü ile mezun oldum. 2016 yaz döneminden beri Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Anabilim Dalı-Restorasyon Programı'nda yüksek lisans yapmaktayım. Autocad ve Photoshop ve MsOffice programlarını iyi seviyede kullanmaktayım. Archicad, 3Dsmax ve Artlantis programlarını ise orta seviyede kullanabilmekteyim. Aktif olarak araç kullanıyorum. Seyahat sorunum yoktur. Sigara kullanmıyorum. İyi seviyede İngilizce, orta seviyede Almanca, başlangıç seviyesinde Fransızca biliyorum.Konak ilçesinde ikamet ediyorum. Şantiye ve ofis stajlarımı yaptım. Restorasyon ofisi, tasarım-uygulama ofisi veya şantiyede 'Mimar' olarak görev alabilirim. İlgilenenlere Cv'mi yollayabilirim. Not:Yüksek Lisans programı kapsamında Eylül Ayı sonu itibarı ile haftanın bir ya da iki günü okula gitmek zorundayım. Teşekkürler... 

Feyza Nur AŞICI

05399483994
fey_feyza@hotmail.com
16-06-2017

Uludağ universitesinde okuyorum sadece proje dersim kaldı. Dönem içinde ayda 1 kere okula gidicem toplamda 4 sefer gidicem. Onun dışında kendimi gelistirebileceğim bir yerde çalışmak istiyorum. Autocad, sketchup, lumion, photoshop programlarını kullanıyorum 

Helin yüksel

05532312293
helin.yuksel@hotmail.com
14-06-2017

İzmir ekonomi üniversitesi 2017 ocak ayı mezunuyum. Beşiktaş Vodafone Arena stadyum yapımında Beşiktaş a.ş. Ve Özgün Güneş inş. bünyesinde 3 ay bulundum. Ofis stajimi İzmir Büyüksehir belediyede yaptim. Autocad, sketchup, photoshop programlarına hakimim. İlaveten kamusal yapim onarım ihaleleri için metraj keşif hesaplarına hakimim. B sınıfı ehliyetim var ve aktif araç kullanabiliyorum. Kendimi geliştirebilcegim tam zamanlı iş arıyorum. 

Sinan Dağ

05464533408
sinan-artstyle@hotmail.com.tr
14-06-2017

2015 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık fakültesi mezunuyum. Mezun olduktan sonra Ef Miami Dil Okulunda 4 aylık ingilizce dil eğitimi aldım.Microsoft programlarına ,autocad ,sketchUp programlarına hakimim.6 ay mimarlık ofisi ve 6 ay Aygün Alüminyum İngiltere Ocean Village projesinde dizayn mimarı olarak çalıştım. Kendimi geliştirebileceğim bir mimarlık ofisinde çalışmak istiyorum .İzmir' de ikamet etmekteyim. İlginize şimdiden teşekkür ediyorum. 

Serdar Şıkgenç

05374206606
kendal_serdar@hotmail.com
09-06-2017

2015 mezunuyum 2 yıldır aktif olarak çalışıyorum. Şantiye Şefliği alanında iş aramaktayım. İlgilenenlere CV'mi gönderebilirim. 

Burak Yılmaz

05426054435
burakyilmaz.deu@gmail.com
08-06-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim.Autocad,Archicad,Lumion,Photoshop programlarını iyi derecede kullanıyorum.Yaz tatilinde tam zamanlı,okul döneminde salı ve cuma günleri dışında çalışabileceğim,kendimi geliştirebileceğim,çalıştığım ofise katkı sağlayabileceğim bir iş arıyorum.İlgilenenlere CV mi gönderebilirim. 

Gözde Sevinç

0506 178 17 12
gozdesvinc@gmail.com
08-06-2017

2yıldır mimari ofislerde ofis mimarı olarak çalışıyorum.Kısa süreli de olsa şantiye deneyimim var.İyi derece Revit,Autocad ,3D görselleştirme için Lumion ve orta seviyede Adeko programlarını kullanabilmekteyim.Aktif olarak araç kullanıyorum.Kendime tam zamanlı iş arıyorum.İlgililere portfolio gönderebilirim. 

Nadide Gizem YILMAZ

05466146861
nadidegizemyilmaz@gmail.com
06-06-2017

 Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde tam zamanlı ve kalan son eğitim dönemimde yarı zamanlı olarak bilgilerimi kullanabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir iş aramaktayım.Autocad,Archicad,Photoshop,Artlantis,Revit,Lumion programlarını kullanıyorum .İlgilenenlere cvmi gönderebilirim. 

Özlem Güngör

537 714 83 17
ozlembagci88@gmail.com
30-05-2017

2006 ODTU mimarlık mezunuyum. Autocad çizim, maket, concept projesi, uygulama projesi, metraj, hakediş... konularında tecrübem bulunmaktadır. Şantiye, design ofis ve teknik öfis tecrübelerim bulunmaktadır. 

Rıdvan ÖZBEY

05345701845
ridvanozbeyzb@hotmail.com
29-05-2017

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık . Daha önce 2 yıl uygulama projesi çizdim. Autocad, Revit, Photoshop ve Lumion programlarını etkin biçimde kullanmaktayım. Tecrübelerimi kullanarak tasarım ve uygulama alanlarında kendimi geliştirebileceğim bir iş aramaktayım.İlgilenenlere CV ve portfolyomu yollayabilirim. İyi çalışmalar. 

Merve Hordacı

0 530 930 22 88
merve.hordaci@hotmail.com
29-05-2017

Yaşar üniveristesi mimarlık fakültesi mimarlık bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Lisans Eğitimi sürecince ise villa, aktivist merkezi, ilkokul-afad acil durum dönüşüm merkezi, tarihi yapı-kültür merkezi revizyon ve restorasyonu, karışık kullanımlı ticari-konut yüksek bina ve merkez kamusal kütüphane projelerinde çalışmalar yaptık. Bunun yanında iç mimarlık alanında banyo-mutfak tasarımı, renk ve doku tasarımı, sergi-sahne tasarımı, mobilya tasarımı ve logo ve katolog tasarımı konusunda eğitim aldım. Bilgisayar destekli programlar olarak Autocad, Archicad, Photoshop, Indesign, Artlantis ve Sketchup programlarını etkin bir şekilde kullandım. Tüm derslerin eğitimini yüzde yüz ingilizce olarak aldım. Özelikle görseleştirme, tasarım ve sunum teknikleri konusunda almış olduğum çeşitli kurslar ile kendimi geliştirme fırsatı buldum ve devam ediyorum. Disiplinli, grup çalışmaları içersinde uyumlu ve sorumluluk bilincine sahip olup aldığım her işte de yapabileceğimin en iyisini yapabilmek için düzenli çalışmaya ve zamanında teslim etmeye herzaman özen göstermişimdir. Eğitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun bir pozisyonda Mimar olarak çalışma isteğimi belirtmek istiyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi alışverişi için görüşmek ister özgeçmişim ve portfolyomu tarafınıza iletebilirim. 

Ayla Dikman Baran

05071368100
ayla.dikman@gmail.com
24-05-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum. Öğrencilik dönemimde 1.5 senelik ofis tecrübem (daha çok uygulama projesi) bulunmaktadır. Autocad, Archicad, Photoshop ve MS programlarını etkin biçimde kullanmaktayım. Başlangıç seviyesinde 3ds Max bilgim vardır. İyi derecede ingilizce (yazma okuma-çok iyi, konuşma-orta), başlangıç seviyesinde Almancam vardır. Konak-Yağhaneler'de ikamet etmekteyim. Kendimi geliştirebileceğim bir ofiste tam zamanlı iş aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu yollayabilirim. 

ENDER OKAN DEMİR

05517034153
enderokan@gmail.com
23-05-2017

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü fizik ve Dicle Üniversitesi mimarlık bölümleri mezunuyum.Alsancak'ta yaşıyorum.İyi derecede SketchUp-Photoshop-Autocad programları kullanıyorum.3d çalışmalarımdan bazılarına www.enokmimarlik.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda konut,villa yapılarının uygulama çizimlerini,üç boyutlu görselleştirmelerini ve iç mimari işlerini yapıyorum.

Ramazan Demir

05459584083
ramazan.demir2016@outlook.com
23-05-2017

Mustafa Kemal Üniversitesi 2016 yılı mimarlık bölümü mezunuyum.Daha önce kısa süreli şantiye ve 3 boyut görselleştirme ile ilgili bir iş tecrübem oldu.Güler yüzlü, mesleğini seven, disiplinli ve öğrenmeye açık bir karakterim var. Çalışacağım her neresi olursa olsun kendimden güzel şeyler katacağıma inanıyorum. Özgüvenli ve çalışkan biriyim. Bildiğim programlar Autocad (çok iyi seviyede), sketchup (çok iyi seviyede), sketchup-vray (iyi seviyede), photoshop (iyi seviyede), MS Offıce (orta seviyede). İsteyen olursa CV ve portfolyomu da göderebilirim. TEŞEKKÜRLER... 

Büşra ÇETİN

05052933711
busracetin067@gmail.com
22-05-2017

 Dokuz Eylül Üniversitesi, Mimarlık Bölümü 2017/Ocak ayı mezunuyum. İyi seviyede Autocad,Archicad,Photoshop ve orta seviyede Artlantis, Lumıon ve Sketchup programlarını kullanabilmekteyim. Yeni programlar öğrenmeye açık biriyim. Bu süreçte uygulama projeleri çiziminde yer aldigim 9 ay kadar iş tecrübem oldu. Tecrübelerimi kullanarak tasarım ve uygulama alanlarında kendimi gelistirebileceğim bir iş aramaktayım. İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim. Teşekkürler. 

Emre Kırcan

0534 936 48 67
emrekircan1@gmail.com
15-05-2017

4 yıldır piyasa çalışmaktayım. bunun 1 yılı şantiye şefi olarak 3 yılı şirket ve proje ofislerinde geçti. 3d görselleştirme ve animasyon hazırlayabilmekteyim. photoshop, lumion, sketchup, autocad programlarını ileri düzeyde kullanmaktayım. göztepe ve yakın semtlerinde iş aramaktayım. Öncelikli tercihim mimarlık ofisinde çalışmak. 

Nilay Yakıcı

905337293216
yakicinilay@gmail.com
11-05-2017

Yaşar Üniversitesi 2014 mezunuyum. Freelance çalışıyorum. 3d modelleme, renderlar, cephe tasarımı, iç mekan tasarımı, proje etüt çizimleri,renkli veya üç boyutlu plan olarak hazırlama,katalog hazırlama hizmetlerini vermekteyim. . Dilerseniz, cv ve portfolyo gönderebilirim. İlgilenenler e-mail veya telefon yoluyla ulaşabilirler. 

NURCAN KORKMAZ

05070409135
nurcankorkmaz4568@gmail.com
10-05-2017

Yüzüncü Yıl Üniversitesi 2017 mezunuyum. Öğrenciyken part time uygulama projeleri çizdim .Mezun olduktan sonra kısa süreliğine bir firmada kendimi geliştirmek amacıyla uygulamaya yönelik tasarım hazırlayıp yönetmeliklere uygun olarak çizdim. Autocad, Sketch Up, Lumion, Photoshop programlarını aktif olarak kullanmaktayım. Başlangıç seviyesinde Revit öğrenmekteyim. Şantiye ve ofis kapsamında mevcut tecrübemi kullanarak kendimi geliştirebileceğim , takım çalışmalarına katılabileceğim tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenlerle iletişime geçildiği takdirde CV 'mi paylaşabilirim. İyi çalışmalar. 

Necmettin Günebakan

0543 883 05 50
necmettin.gunebakan@gmail.com
10-05-2017

 Merhabalar.Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mimarlık Bölümü Haziran 2016 yılı mezunuyum.Okul hayatım boyunca ofis ve şantiyelerde çalışarak bazı tecrübeler edindim.Yaklaşık 8 ay olarak Karşıyaka'da bir Mimarlık ofisinde tam zamanlı olarak çalıştım.Bu süre zarfında birçok projenin etüt çalışmalarını,uygulama projesini yaptım.Kişisel ve mesleki açıdan özgüvenli,işini severek yapan biriyim.Çok iyi seviyede Autocad, 3ds Max ve 3ds Max Vray Render kullanıyorum ; iyi seviyede de SketchUp , SketchUp Vray Pro ve Photoshop CC 2015 kullanıyorum.3ds Max ile hem iç mekan çalışmaları hemde dış cephe çalışmaları yapabiliyorum.İyi düzeyde de İngilizce bilgisine sahibim.Kendimi daha da ilerletebileceğim,çalıştığım yere katkı sağlayabileceğim ,tasarım yapmaktan keyif alabileceğim bir OFİS ortamında tam zamanlı olarak çalışmak istiyorum.İlgilenenlere CV ve Portfolyomu gönderebilirim. 

ÖZGE ÇİL

05306153244
ozge.cil@hotmail.com
08-05-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. İleri seviyede Archicad, Autocad, Photoshop, Illustrator, MS Office ve başlangıç seviyesinde Sketchup programlarını kullanabiliyorum. Yeni programlar öğrenmeye açığım. Şantiye ve/veya mimari tasarım ağırlıklı çalışan bir mimarlık ofisinde tam zamanlı çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

ÖNDER PEKER

05377793470-05417284199
önderpeker35@gmail.com
08-05-2017

 İ.T.Ü .mimarlık fakültesi 978 mezunuyum.On sene kadar müteahhitlik sürecinden sonra şantiye mühendisliği ve şantiye müdürlüğü bilahare tarihi yapılarşantiyelerinde çalışarak iş bitirme belgeleri aldım .Yurt içinde ve dışında şantiye görevi almak isterim.Saygılarımla. 

Pınar TOKABAŞ

0 536 9372051
pinar.mimarlik@hotmail.com
04-05-2017

Dokuz Eylül Üniv.Mimarlık Fakültesi 1999 yılı mezunu yüksek mimarım.D.E.Ü.Yapı anabilimdalında yüksek lisans yaptım.Mimari Uygulama Projeleri tasarımi,İc mekan Projesi tasarımı ve İnce Yapi şantiye takibi üzerine 17 yıllık Mesleki birikim ve deneyim sahibiyim.İzmir veya Çeşme de tam zamanlı olarak calisabilecegim bir Mimarlık- İç Mimarlık veya İnşaat Ofisi arıyorum.Archicad 18,Revit. Arch.2015,Autocad2015,İdecad Mimari 7. ve MS Ofis programlarını çok iyi seviyede kullanabiliyorum.2 ve 3 boyutlu çizim Modelleme yapıp Archicad te Render alıyorum.Metraj yapabiliyorum.Çesme,Alaçatı veManisa ve İzmir 'de serbest olarak Mimarlık hizmeti verdim.İmar yönetmeliklerine hakimim.İlgilenenlere detaylı Cv ve Portföyümü gönderebilirim.İyi çalışmalar. 

Aliye Nur Yolcu

05059389849
aliyenuryolcu92@gmail.com
02-05-2017

Merhabalar, 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum.Mimari ve tasarım üzerine program bilgim ; iyi derecede Autocad ,Revit ,Photoshop ve başlangıç seviyesinde 3ds max kullanmaktayım.Daha önce çalıştığım ofiste kısa süreli olan iş deneyimimde uygulama projeleri çiziminde yer aldım.Kendimi geliştirebileceğim ve birlikte çalıştığım ekibe katkı sunabileceğim tasarım ağırlıklı bir mimarlık ofisinde tam zamanlı iş aramaktayım.İlgilenenlere Cv ve portfolyomu gönderebilirim. 

Yunus Emre Alkan

05327794098
yunusemrealkann@gmail.com
02-05-2017

2016yılı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi mezunuyum . Autocad archicad photoshop sketchup v-ray lumion render programlarına hakimim. Mezun olduğumdan itaberen iç mekan tasarımı 3 boyutlu görselleştirme üzerine ayrıca metraj ve maliyet üzerine deneyimim bulunmaktadır. İletişime geçildiğinde özgeçmiş ve portfoyomu gönderebilirim . İyi çalışmalar... 

CİHAN DOĞAN

90 543 246 0 346
cHndGn@msn.com
02-05-2017

Merhaba, Yaşar üniversitesi mimarlık 3. sınıf öğrencisiyim. Öncesinde Kocatepe Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünü bitirdim, geçiş yapıp mimarlık bölümüne devam etmekteyim, muaf olduğum dersler dolayısı ile mezuniyetim için sadece proje derslerim kaldı. Boş olan günlerimi bir mimarlık ofisinde çalışarak değerlendirmek ve mimarlık alanında tecrübe edinmeye başlamak istiyorum. Program kullanımı olarak AutoCad, Sketchup, ArchiCad, Photoshop ve vRay render motorunu aktif şekilde kullanabiliyorum bunlara ek olarak MS Office yazılımlarına hakimim. Çeşitli alanlarda iş deneyimine sahibim, mimarlık ve yapı alanında ise ince - kaba iş projelerinde şantiye şefi olarak çalıştım. Kendimi geliştirebileceğim mimarlık ofislerinde çalışmak istiyorum, iletişime geçtiğinizde cv mi yollayabilirim. 

Cemal Aydemir

0(554) 506 96 77
cemalaydemir_@hotmail.com
26-04-2017

 2010 yıl Dicle Üniversitesi mezunu Mimarım. Ağırlıklı olarak Restorasyon alanında proje ve uygulama çalışmalarında görev aldım. Otel, Avm, Hastane, vb. işlerde de görev almak isterim. Detaylı CV isterseniz gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

Merve Bayar

5546096520
mrvebyar@gmail.com
17-04-2017

 Merhaba. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2015 mezunuyum. 2 yıla yakın yeni yapı, konut,fabrika ve restorasyon projelerinde ofis mimarı olarak görev aldım. Ruhsat projesi ve uygulama projesi çizmeye, belediye aşamalarına, tasarlanan projenin 3D görselleştirmelerine ve müşteriye sunulması, projenin müşterinin istekleriyle yürütülmesi aşamalarına hakimim. Revit, Autocad, Archicad, Lumion, Photoshop, Illustrator, Indesign iyi derecede biliyorum. Sketchup, Rhinoceros orta derecede biliyorum. Kendimi geliştirebileceğim uyumlu çalışabileceğim, tasarım yapmaktan keyif alabileceğim bir ofis arıyorum. İlgilenenler telefon yada mail yoluyla ulaşabilir. Cv ve portfolyo gönderebilirim. 

Emel Çiçek

05323524638
emel-cicek@hotmail.com
13-04-2017

 Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu, 10 Yıllık iç mekan Proje Tasarımı Uygulama deneyimine sahip bir mimarım. Son 7 yıldır şahsıma ait mobilya atölyesi dahilinde çeşitli Tıp merkezi, klinik, güzellik merkezi, inşaat ofisi, camii, apartman, villa gibi komple veya çocuk odası, yatak odası, giyinme odası, mutfak, banyo, kütüphane, hobi odası, ofis giriş holü, kış bahçesi vs. gibi kısmi mekanlarda yerine uygun tasarım ve uygulama, bütçeye uygun malzeme seçimi ile teklif hazırlama, gerektiğinde malzeme teminini sağlama, projenin yerinde aplikasyonu, İş akışının kurgulanması, tüm ekiplerin birbiriyle koordineli çalışmasını sağlama, mobilya imalatının tasarımı ve atölye imalat/montaj sürecinin takibi, yerinde detay çözümler sunarak tüm imalat sürecinde danışmanlık sağlama, kontrollük, metraj çıkarma, müşteri ilişkilerini yönetmeyi kapsayan bir alanda freelance çalıştım. Autocad, Kitchendraw ve ofis programlarına hakimim. Henüz atölyemi devredemediğim için tasarım ve/veya uygulama bazında freelance iş tekliflerine açık olmakla birlikte,deneyimlerim doğrultusunda, tasarımın yanı sıra uygulama sürecine de dahil olabileceğim, şantiye ağırlıklı bir işte tam zamanlı olarak çalışmayı isterim. Gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür eder, İyi çalışmalar dilerim. 

Gökçe Çelikbilek

05066534917
gokcecelikbilek@gmail.com
05-04-2017

 Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2017 Ocak ayında mezun oldum. Archicad, Autocad, Photoshop, Sketchup, MS Office programlarını kullanabiliyorum. Stajlarımı, mimari tasarım ve uygulama projeleri üzerine çalışan mimarlık ofislerinde tamamladım. Bunun dışında lisans eğitimim süresince mimarlık alanında çeşitli atölyelere katıldım. Birkaç mimari proje yarışmasında, katılan ekibe yardımcı olarak sürece katkıda bulunma fırsatım oldu. Mimari tasarım ve/veya restorasyon projeleri ağırlıklı çalışan bir mimarlık ofisinde tam zamanlı çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Cansu CAN

05303733110
cansu.g.can@gmail.com
05-04-2017

Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü, Haziran 2016’da ikincilikle bitirdim. Üniversite dönemimdeki stajlarda; etüd projesi çizimi, üç boyutlu modelleme çalışmaları yapmış bulunmaktayım. Üniversiteyi bitirdikten sonra belediye proje kontrol biriminde yaptığım staj ile uygulamaya yönelik proje çizimini orta seviyede öğrendim. Staj sonrası iç mekan tasarımı ve mobilya imalatı yapan bir şirkette çalışmaya başladım. Çalıştığım şirkette iç mekan tasarımı ve üç boyutlu mekan görselleştirmesini yapmakta olup gerektiğinde tasarıma uygun tesisat projesi çizme; mobilya üretim öncesi ve sonrasında da kontrol etme deneyimleri edindim. ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, Artlantis, Lumion ,Arcon ve Office programlarını iyi seviyede kullanabilmekteyim. İletişime geçildiğinde özgeçmiş ve portfolyomu yollayabilirim. 

Selin Coşkun

05557301821
coskun_selin@hotmail.com
03-04-2017

Atılım Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum.Mezun olduğumdan itibaren bir mimari ofiste çalışmaktayım.Mimari proje kapsamında etüd , uygulama projesi çizim, belediye iş takibi , 3 boyut görselleştirme-sunum ve mimari ofis tecrübem bulunmaktadır.Bunun yanı sıra çalıştığım ofisten bağımsız olarak mimari proje yarışmalarına da katılmaktayım.İyi derecede autocad ,revit ,archicad ,sketchup , lumıon , artlantis ,photoshop, idecad ve orta derecede 3dmax , vray kullanmaktayım.Öğrenmeye ve takım çalışmasına değer veriyorum, kendimi geliştirmeye açık biriyim. Programlar konusunda iyi olduğumu düşünüyorum ve yeni programları kısa sürede iyi derecede kullanabilirim.İlgilenenlere cv ve portfolyo gönderebilirim.