PINAR TOKABAS

0 536 9372051
pinar.mimarlik@hotmail.com
18-04-2019

9 Eylul Unv.Mimarlik. Fakultesi 1999 mezunu Yüksek mimarim.Yapi Bilgisi,'alaninda yüksek lisans yaptim. 20 yıllık Teknik Ofis + Santiye deneyimine sahibim. Cesme _ Alacati'da 5 yıl, Otel_ villa tasarimi ve bu projelerin santiye asamasinda ince islerinin takibini yaptim.Mutfak_banyo ve ic mekan tasarimlarini yaptim.İzmir'de 1 yıl Mağaza Ic mekan tasarımı üzerine calisarak santiyede uygulama süreçlerini takip ettim.10 Yıl,Manisa Akhisar'da serbest Mimarlik ve Danismanlik hizmeti verdim. Yeni yapi malzemeleri üzerine araştırmacı ve kendini sürekli gelistiren bir yapim var. Autocad,İdecad,Archicad,Revit Architecture programlarini İleri seviyede, Photoshop,Sketchup,Adeko ve 3ds max programlarini iyi seviyede kullaniyorum.2 boyutlu ve 3 boyutlu mimari cizim ve 3d modelleme yaparak Render aliyorum. Tecrübelerimi kullanabilecegim, Kurumsal bir firmada, kendime uygun bir pozisyonda bir santiyede saha gorevi almak istiyorum.İlgilenenlere Cv ve ayrintili Portfolyomu gonderebilirim.Iyi çalışmalar. 

Eray Suçeken

0.538.542 68 29
eraysuceken@hotmail.com
16-04-2019

20 yıllık mimarım.9 yıl yurt dışı deneyimim vardır. Saha şefliğinden proje müdür yardımcılığına kadar her türlü şantiye ofisi ve saha görevinde aktif olarak görev aldım. Konut , metro , cephe sistemleri , lüks konut  , avm , yapı market , tekstil fabrikası , hastahane , kütüphane , müze , rafineri ve güçlendirme işlerinde tecrübem vardır. Tecrübeyle bütünleşen dinamikliğin en verimli çağında olduğumu düşünüyorum. Tecrübe ve yeteneklerimi kullanabileceğim uygun bir yöneticilik pozisyonu arıyorum. 

MUSTAFA SERCAN YAMALI

05558093385
sercanyamali@gmail.com
15-04-2019

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2011 Yılı Mimarlık Bölümü mezunuyum. Son olarak Aliağa Socar - Petkim - Star - Petlim Yönetim Binası şantiyesinde Aleyra Construction Consulting and Design Firması adına genellikle ince işler yoğunluklu saha görevi aldım. Projeyi teslim etmemiz nedeniyle iş pozisyonum açıktır. Bunun dışında ofis şantiye ve akademik geçmişim bulunmaktadır. Autocad, Archicad, Artlantis, Photoshop ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanmaktayım. Şantiyede gerekli durumlarda 2 boyutlu ve 3 boyutlu imalat ve uygulama çizimleri yapabilmekteyim. Aktif olarak araç kullanmaktayım ve askerlik görevimi tamamlamış bulunmaktayım. Kendime uygun bir pozisyonda bir şantiyede saha görevi almak istemekteyim. İletişime geçilmesi durumunda CV 'mi gönderebilirim. Saygılarımla. 

Tuğçe Akın

05363343825
tugce_akin@hotmail.com
12-04-2019

Merhaba. İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Ms Office, Autocad, Sketchup, Rhinoceros, Photoshop, Lumion, V-ray, Grasshopper programlarını kullanabiliyorum. İleri düzeyde İngilizce biliyorum. Dönemsel olarak çalıştığım ofislerde çeşitli ölçeklerde konut, ticari ve kamusal projelerde etüt çalışması, uygulama projesi çizimi, iç mekan tasarımı, 3D modelleme, proje görselleştirme konularında deneyim kazanma şansı yakaladım. İzmir ili içinde tasarım ve uygulama alanlarında kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş ortamında çalışmayı hedefliyorum. Bayraklı’da ikamet ediyorum. B sınıfı sürücü ehliyetim var. İlgilenenlere CV gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Corc Maykıl Uray

05372723100
corc-mayk@hotmail.com
12-04-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2017 Ocak mezunuyum. Ruhsat projesi ve iç mekan konsept / uygulama projeleri hazırlayan bir ofiste 1.5 yıl kadar çalışma deneyimim oldu. Ruhsat alma aşamalarını başından sonuna kadar takip ettim ve 4 katlı bir iç mekan projesinin tasarım ve şantiye yürütücülüğünü üstlendim. İleri düzeyde Archicad, Photoshop ve Artlantis programlarını kullanıyorum. Orta düzeyde Autocad, Sketchup, MS Office ve geliştirilebilir düzeyde ise Lumion, 3ds Max programlarını kullanıyorum. Askerliğimi tamamladım ve B sınıfı ehliyete sahibim. İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim. Teşekkürler. 

Yağmur ATİLA

05448443230
yagmuratilaaa@gmail.com
11-04-2019

Sayın yetkili, Ben Yağmur ATİLA, Yaşar üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. İzmir'de yaşıyorum. Mimarlık için uygun pozisyonlarda işlerle ilgileniyorum. Farklı eğitimlerle ve yaptığım bireysel araştırmalarla kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Yaptığım işte özverili, yaratıcı fikirler arayan biriyim ve takım çalışması konusunda oldukça hevesli olduğumu da belirtmek isterim. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit, Graphisoft Archicad, Sketchup, Lumion, Rhinoceros, V-ray for, Rhinoceros, Microsoft Office, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint programlarına hakimim, ayrıca Grasshopper, Twinmotion, 3Ds Max programlarınıda orta seviyede kullanabiliyorum. B sınıfı ehliyete sahibim. İlgilenenlere Web sitemin linkini, Cv mi ve Portfolyomu göndermek isterim. Buradaki bağlantılardan benimle ilgili kariyer odaklı site ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Mimarlık için uygun alanlarda bir boşluk ve ihtiyaç var ise bu konuda sizlerle görüşmek isterim. İlginiz ve vaktinizi ayırdığınız için şimdiden çok teşekkür ederim. İyi haftalar dilerim. Yağmur ATİLA 

Özlem Kaya

05394141909
arch.ozlemkaya@gmail.com
11-04-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2017 yılında mezun oldum. 1.5 yıl kadar ruhsat projesi, uygulama projesi ve iç mekan konsept/uygulama projeleri hazırlayan ve duvar, döşeme, elektrik, tesisat, asma tavan, doğrama, banyo, mutfak, mobilya projelerini detaylandıran bir ofiste çalışma deneyimim oldu. İleri düzeyde Archicad, Autocad, Photoshop, Artlantis ve MS Office programlarını kullanıyorum. Orta düzeyde Lumion ve geliştirilebilir düzeyde ise Sketchup ve 3ds Max programlarını kullanıyorum. Tasarım ve uygulama sürecinde kendimi geliştirebileceğim ve ortama katkı sağlayabileceğim bir ofis aramaktayım. İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim. Teşekkürler. 

SEVGİCAN BÜLBÜL

05428387827
mimarsevgicanbulbul@gmail.com
11-04-2019

Merhaba, ismim Sevgican Bülbül.Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık (INGİLİZCE-Tam Burslu) bölümünden 2018/Ocak ayında mezun oldum. 14 aylık ofis uygulama çizim deneyimim vardır. Aktif olarak iş aramaktayım. Uygulama,teknik çizim ve restorasyon alanında deneyimim mevcut olup,mesleki konularda bir şeyler öğrenmek adına hevesli ve hırslıyım. Kendimi geliştirmek bunu yaparken de sizlere faydalı olmak isterim.Sizin de uygun görmeniz doğrultusunda Cv gönderebilirim..Herhangi bir seyahat engelim bulunmamaktadır. Iyi günler,iyi çalışmalar dilerim. 

Duygu KUŞCU

05548325225
duygu.kuscuu@gmail.com
08-04-2019

 Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, MsOffice, Lumion programlarını ileri seviyede,3dsmax'i orta seviyede kullanabiliyorum. Reviti de yeni öğrenmeye başladım. 3 aylık ofis deneyimim bulunmaktadır.B sınıfı ehliyete sahibim.Seyahat engelim yoktur. Sigara kullanmıyorum. İlgilenirseniz CV ve portfolyomu gönderebilirim. İyi günler,iyi çalışmalar. 

Erhan GÜNDOĞDU

5457463260
erhan-esp@hotmail.com
08-04-2019

Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu mimarım. Bir yıl tasarım,uygulama departmanında proje ofisi mimarı olarak görev yaptım. MEB ve DEÜ Rektörlüğü için yapılan projelerin tasarım ve uygulama aşamalarında yer aldım.Socar Enerji Aliağa İdari Bina şantiyesinde As-Built/Shop Drawing çizimleri için üç ay teknik ofis mimarlığı yaptım. Birden fazla ulusal mimari proje yarışması deneyimim bulunmaktadır. İleri düzey Archicad,Autocad,Lumion,Sketchup,Photoshop kullanıcısıyım. Şantiye veya ofis ortamında iş arayışındayım. Yetkili kimselere portfolyo sunabilirim. 

Süreyya DÜZGÜN

0531 102 76 44
duzgunsureyya@gmail.com
08-04-2019

Merhabalar, mimarlıkla ilgili mesleki bilgilerimi geliştirecek, bu alanda çalışmalarıma katkı sağlayacak, aktif olarak katkıda bulunabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir ekip aramaktayım…Dokuz Eylül Üniversitesi 2018 mezunuyum. İyi düzeyde Photoshop, Revit, Autocad, Sketch Up programlarını, orta düzeyde 3ds Max, Illustrator, Lumion, Vray , Archicad programlarını kullanabiliyorum. 3D model ,post-production çalışmalarımı bu programlarla gerçekleştiriyorum. Proje ve tasarım ekip çalışmalarına kısa sürede adapte olabiliyorum… İstenildiği takdirde CV, portfolyo ve render çalışmalarımı gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar… 

Afra Gül

05067655266
afragul92@gmail.com
08-04-2019

İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Dokuz Eylül Üniversitesinde Yüksek Lisans bitirdim. Mimari proje çizimi, belediye takip işleri, görselleştirme üzerine 3 yıla yakın tecrübe edindim. Autocad , Archicad , Photoshop , Office programlarına iyi derecede hakimim. İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim. 

Alp Çardak

0507 623 23 91
alpcardak@windowslive.com
03-04-2019

Merhabalar, lisans eğitimimi tamamladıktan sonra askerlik görevimi istihkam şubede mimar olarak tamamladım. 3 yıl 140 daire 11 konutluk bir projede proje başlangıcından itibaren şantiye şefi olarak çalıştım. Metraj, puantaj, hak ediş, alım satım, proje tadilat, taşeronlarla anlaşma, sözleşme hazırlığı, yapı kontrol, gerekli izinlerin çıkarılması, tapu devir dahil olmak üzere her aşamasında bizzat bulundum. Ayrıca bu dönem içinde lüks bir adet villanın da şantiye şefi olarak yapı kontrol görevini üstlendim. Alsancak bölgesinde iksa projesinde de şantiye şefi olarak iş bitirmem bulunmaktadır. Diyafram duvar, jet grout, berlin duvarı, ankraj ve kaya bulonu, bitişik nizam binalarda tahkim ve askıya alma gibi uygulamaların da yürütücülüğünü yaptım. Aktif olarak araç kullanıyorum. Tam zamanlı çalışabileceğim şantiye arıyorum

Beyza Özer

05061374626
bbeyzaozer@gmail.com
03-04-2019

Merhabalar,Dokuz Eylül Üniversitesi 2019 Mimarlık mezunuyum.4 aylık iş tecrübem mevcut olup, imar yönetmeliğine uygun etüt ve proje çizimi,imar barışı projeleri ve görselleştirme çalışmalarında öncelikli olarak çalışmış bulunmaktayım.Ayrıca iç mimari çalışmalarımı stajım ve sonrasında geliştirmekteyim.Çalışmalarımı aktif olarak Autocad,3d Max ve Photoshop kullanarak yapmaktayım.Ayrıca Sketchup ve Archicad programlarını da bilmekteyim.Çalışma konusunda ve kendimi geliştirme konusunda hevesliyim.YEniliklere açık olup ekibinizde yer almayı isterim.İyi çalışmalar diler, cv ve portfolyomu isteğiniz doğrultusunda iletebilirim. 

Ali Lafcı

05458388434
alilafci55@gmail.com
03-04-2019

 Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2018 Haziran ayında mezun oldum. Okul döneminde 3 ay part-time mimari proje ofisinde mezun olduktan sonra da 4.5 ay (iş bitim süresi) şantiye ortamında deneyimim bulunmaktadır. Aktif olarak araç kullanabiliyorum. Program olarak iyi derecede autocad, archicad, orta derecede sketch up, lumion, artlantis, photoshop, ms office programlarını kullanabiliyorum. Şantiye ve ofis ortamında  çalışabilirim. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. 

Ahmet ÇOBAN

05301586913
ahmetcoban.ac@gmail.com
02-04-2019

2016 yılında İstanbul gedik üniversitesi gsmf mimarlık bölümünü 3.lükle bitirdim. 1 sene ince işler şantiye şefliği ve 1 sene mimari ofis tecrübesi edindim . Gerekli mimari programlara hakimim . Aktif olarak araç kullanıyorum. Beni geliştirebilecek benim faydalı olabileceğim ofis veya şantiye ortamında çalışmak isterim . İlgilenenlere CV’mi gönderebilirim. Teşekkürler ... 

Mehmet ALTUNTAŞ

05393381584
mehmetaltun627@gmail.com
02-04-2019

Dokuz Eylül üniversitesi 2019 Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Archicad, Sketchup , Photoshop ve Ms Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Uygulama çizimi, Röleve, Modelleme, Render ve sunum yapabiliyorum. Şantiyede gerekli durumlarda imalat çizimleri ve 3 boyutlu görseller hazırlayabiliyorum. İş yaşamımda efektif ve hızlı olmak konusunda özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonumun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüphem yok. Talep edilmesi durumunda CV' mi ve portfoliomu gönderebilirim. Saygılarımla, 

Yavuz S. Şeker

905321732671
selim.seker@gmail.com
02-04-2019

Sayın yetkili; 8 yıllık iş deneyimim var. Daha önce İstanbul Bağdat Caddesi ve Bodrum'da konut şantiyelerinde şantiye şefi olarak görev aldım. Sonrasında İzmir Alsancak ve Bostanlı'da konut projelerinde şantiye şefi olarak ve son olarak Folkart Time projesinde cephe işleri mimarı olarak görev aldım. Mimari, statik, elektrik, tesisat projelerinin şantiye safhasından önce uygulamada çıkacak problemlerin giderilmesi, projenin sahada yürütülmesi, öncül imalatların ince işlerde yaratabileceği problemlerin belirlenmesi, elektrik ve tesisat projelerinin uygulanması, stick cephe, kompozit cephe, kompak laminant kaplama cephe uygulamalarında, taşeron sözleşmelerinde, metraj/hakediş, malzeme seçimi ve daire teslim konularında tecrübeliyim. Aktif araç kullanabiliyorum. C1 düzeyi mesleki İngilizce ve A1 düzeyi Almanca bilgisine sahibim. Autocad, 3ds Max, Cinema 4d, Photoshop, Illustrator, MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Proje bazlı veya tam zamanlı çalışabilirim. Saygılarımla. Mimar Yavuz S. Şeker. 

Cihan Güneş

05309733061
gnschn61@gmail.com
28-03-2019

Merhaba , Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünde son sınıf öğrencisiyim, Uludağ Üniversitesi İnşaat teknikerliği mezunuyum , part time mimari ofislerde çalıştım ve uzun süreli çalıştığım mimari ofis deneyimim de var. B+A2 ehliyetim var. Program olarak iyi derece Autocad biliyorum , Photoshop , sketchup , 3ds max , archicad orta düzeyde biliyorum. Şantiye ve ofis ortamında çalışabilirim. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. Teşekkürler. 

ECEM ONARGAN

05060243477
onarganecem@gmail.com
28-03-2019

 Merhaba, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2015 mimarlık mezunuyum. 3 yıl boyunca çalıştığım ofislerde ruhsat takibi, uygulama projesi çizimi, 3 boyutlu çizim ve render hazırlama işlerinde görev aldım. 6 ay boyunca İtalya'da bir mimarlık ofisinde restorasyon üzerine çalıştım. Kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum . İlgilenenlere cv gönderebilirim. 

MELİS ÇELİK

05377099021
m.meliscelik@yandex.com
26-03-2019

Merhabalar, adım Melis Çelik.2016 yılı ocak ayında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldum.2016 ocak-2016 haziran arası Atmosphere Mimarlık'ta Folkart Time Satış Ofisi'nin iç mekan tasarımı ve uygulama çizimleri aşamasında görev aldım. 2016 ekim-2019 şubat arası Salih Dikmen İnşaat'ta 1 buçuk yıl proje mimarı, 1 yıl şantiyede saha mimarı görevlerini aldım. Ofiste bulunduğum süre zarfında çeşitli ölçekteki projelerin tasarım,ruhsat çizimi, modelleme,render, belediye ve uygulama süreçlerini yürüttüm. 1 yıllık saha mimarlığı deneyimimde de 45 konutluk bir site projesinin ve çeşitli konut projelerinin ince yapı aşamalarında görev aldım. Eğitim sürecimde ve sonrasında çeşitli takım arkadaşlarımla birlikte mimarı yarışmalara katıldık.AutoCAD, Archicad,Photoshop programlarına iyi düzeyde, Revit,Lumion,Artlantis programlarına başlangıç düzeyinde hakimim. Aktif araç kullancısıyım. İngilizce seviyem B2 düzeydedir. İlgilenenlere CV'mi ve Portfolyo'mu iletmek isterim. 

emin tutum

05305165822
etutum@ttmail.com
26-03-2019

şantiye şefliği yapmak istiyorum 

GÜPSE BALOĞLU

05382417791
gupsebaloglu@gmail.com
25-03-2019

M.Ü. Mimarlık Fakültesin'den 2015-2016 eğitim döneminde mezun oldum. İYTE Mimarlık Fakültesi yüksek lisans programında devam ediyorum, şu an tez dönemindeyim. Stajımı Foça Athena Tapınağı'nda tamamladım. İş deneyimi olarak; tarihi çevrede rölöve, restitüsyon, restorasyon projeleri ile proje revizyonlarında, uygulama projelerinin hazırlanmasında ve takibinde ayrıca alan çalışmalarında görev aldım. 2017 Kasım ayından beri İzmir'de restorasyon ofisinde çalışmaktaydım. İyi derecede Autocad, Sketchup, Ms Office, orta derecede Photoshop, 3ds Max ve başlangıç derecesinde Archicad, Revit, programlarına hakimim. Bayraklı'da ikamet etmekteyim. Eğer ilgilenirseniz CV mi tarafınıza iletebilirim. 

Alperen ÖĞÜT

0 532 16 123 00
ibrahimalperenogut@gmail.com
25-03-2019

 İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi (%100 İngilizce) Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. 1 senelik ofis tecrübem bulunmakta. Tasarım ve uygulama projelerinde deneyimliyim. Askerliğimi 1 sene önce tamamladım. AutoCAD ArchiCAD Revit 3dMAX Lumion Artlantis Photoshop Sketch UP programlarına hakimim. Ehliyetim bulunmakta. Tercihen şantiyede çalışmak istiyorum. İlgilenenlere CV mi atabilirim. 

murat peker

05546224947
muratp93@gmail.com
25-03-2019

2015 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi, Mimarlık bölümünden mezun oldum. Seferihisar'da Ahmet Güney Mimarlık'da 1 sene proje mimarı olarak çalıştım. Müşteriyle bire bir iletişim halinde olduğum 20'den fazla projeyi tasarım sürecinden ruhsat sürecine kadar takip ettim. Daha sonra Narlıdere'de proje mimarı olarak 1 sene Amorph Mimarlık'da çalıştım. Sonuç olarak bir mimari projenin tüm aşamalarında bulundum. 2017-2019 yılları arasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsün'de Restorasyon tezsiz yüksek lisans eğitimi gördüm. Programı 2019 aralık ayı itibariyle tamamlamış bulunmaktayım. Mimari tasarım sürecine dahil olabileceiğim ve farklı projelerde yer alabileceğim bir ofiste çalışmak niyetindeyim. Restorasyon projelerinde de bulunabilirim. Revit, Autocad, Rhino, SketchUp, Grasshopper, Adobe Photoshop, Illustrator ve InDesign programlarına hakimim. 

Özge ERDEM

05061482733
ozgeerdem18@gmail.com
25-03-2019

Merhabalar, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (%100 İNG) Mimarlık bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Sketchup,Autocad,Photoshop ve MS Office programlarını ileri seviyede; Lumion'u, Archicad'i ve Revit 'i orta seviyede kullanabiliyorum. Kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim iş arayışım mevcuttur .İstekli ve becerikli bir yapıya sahibimdir .İşi öğrendikten sonra fazlasıyla etkili bir personel olacağıma inancım tamdır.B sınıfı ehliyetim mevcuttur .İlgilenenlere cv ve portfolyomu iletebilirim .İyi günler.. 

Sait Aydınalp

05076378767
saitaydinalp@gmail.com
22-03-2019

Bir okulun restorasyonuna ait sıfırdan teslim sürecine kadar şantiye şefi olarak imalat ve hakedişin tüm kısımlarında 1.5 sene çalıştım. Daha önceki ofis işimde 8 ay süre ile fabrika ve konut projelerinde plan ve 3d görselleştirmeleri üzerinde çalıştım. Küçük konutların proje çizimi ve ruhsatlandırma sürecinde görev aldım. Ayrıca arkadaşım ile beraber yayla ve sahil evlerinin proje çizimini yaptık. Okulda staj döneminde inoksan firmasında endüstriyel mutfak ekipmanları projelendirmesinde ve küçük tasarımlarında stajer olarak çalıştım. Urlada ikamet etmekteyim. Şu an da iyte restorasyon yüksek lisansı yapmaktayım. İngilizce Hazırlık sınıfındayım. Hafta içleri öğleden sonraları ve Haftasonları müsaitim. Kendimi geliştireceğim bir iş arıyorum. 

Abdurrahman Çoban

05459229222
abnncbnn@gmail.com
20-03-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Mimarlık mezunuyum. AutoCAD, Photoshop, SketchUP ve V- Ray programlarına hakimim ayrıca Revit ve After Effects de kullandım . B sınıfı ehliyetim var. İyi derecede ingilizce biliyorum. Askerlik problemim yok . Ilgilenenlere Cv mi yollayabilirim . 

Berkcan Demirel

05374852061
brkcn1994@hotmail.com
13-03-2019

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Hızlı ve ileri düzeyde ARCHICAD, Photoshop, Lumion, programlarını kullanabilmekteyim. Kendimi geliştirebileceğim, iş öğrenip aktif katkıda bulunabileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. İlgilenirseniz CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler, İyi çalışmalar 

Hamit Selman ÖZMİLLİ

05303883992
info@archso.org
13-03-2019

Detaylı CV ve Portfolyoma kişisel internet sitem olan "archso.org" üzerinden ulaşabilirsiniz. Mesleki Deneyim: 2 yıl (part time) mimarlık ofisi tasarım, modelleme ve ruhsat başvuru süreçleri, Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Yüksek Lisans programında 1 yıl Tübitak destekli bir projede bursiyerlik. Program Bilgim: Archicad, Artlantis, Lumion, Photoshop, AutoCAD, Muse programları ileri seviye - Revit, Indesign, Illustrator, Sketchup programlarını orta seviyede kullanabilmekteyim. Proje bazlı (Modelleme, Animasyon, Görselleştirme, Katalog tasarımı, Uygulama projesi) veya tam zamanlı çalışabileceğim bir ofis aramaktayım. 

Sena SÖNMEZ

0543 514 45 66
sena9494sonmez@gmail.com
13-03-2019

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık Bölümü, 2018 yılı mezunuyum. Archicad, Autocad, Revit, Photoshop, Sketchup, Lumion programlarını aktif olarak kullanıyorum. 1 yıl ofis tecrübem var ve yönetmeliğe hakimim. İzmir'de ofis veya şantiyede iş arayışım mevcuttur. İlgilenenlere detaylı CV ve portfolyomu iletebilirim. 

Atakan Ayhan AKSEKİLİ

05068140776
atakanayhan@hotmail.com
12-03-2019

2016 yılı İstanbul Gelişim Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. Aydinda ikamet ediyorum. Program olarak AutoCAD, sketcup, lumion ileri seviye kullanmaktayim. 2 yıllık mimari ofis tecrubem vardir. Okul yıllarında 2 staj dönemimi Ağaoğlu Şirketler Grubunda tamamladım. Amacım uzun soluklu tecrübelerimle katkı saglayabilecegim çalışma ortamında bulunmak. İlgilenenlere cv bilgilerimi gönderebilirim. İyi çalışmalar 

TUĞBA AMAÇ

0554 909 78 44
mimar.tugba.amac@gmail.com
12-03-2019

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünden 2017 yılınında mezun oldum. İyi seviyede AUTOCAD, PHOTOSHOP, ARCHİCAD, 3DsMAX, VRAY ve POWERPOİNT bilmekteyim. Ofiste çalıştığım dönemlerde yönetmeliğe uygun etüt tasarlama , belediye ruhsat projesi çizme, cephe tasarımı, iç mekan tasarımı, katalog hazırlama ve sunma gibi bir projenin tüm aşamalarında aktif olarak bulundum. Ayrıca sosyal medya yöneticiliği yaptım. Kendimi geliştirebileceğim ve katkıda bulunabileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenirseniz cv ve portfolyomu iletebilirim. Teşekkürler

Afra Gül

05067655266
gul.92afr@hotmail.com
07-03-2019

Yaşar Üniversitesi 2014 yılı Mimarlık Bölümü mezunuyum. İyi derecede Archicad, Autocad, Photoshop MS Office biliyorum. Daha önce belediye takip, ruhsat ve görselleştirme işleri üzerine çalıştım. Çok az bir şantiye tecrübem var. Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim. 

Şehmus ARIK

05457666050
sehmus1362@gmail.com
07-03-2019

Merhaba Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum.Eğitim hayatım, yaptığım stajlar ve yarı zamanlı çalıştığım işlerle edindiğim tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir ekipte yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. AutoCAD , ArchiCAD, SketchUp , Photoshop ve Lumion programlarını ileri düzeyde, Indesign, Illustrator, programlarını da orta derecede biliyorum.İlgilenenlere detaylı CV ve Portfolyomu paylaşabilirim. 

MERVE AYSAN

05066696909
aysan93merve@gmail.com
07-03-2019

Mimarlık bölümünden 2016 yılında mezun oldum. İlk olarak yaklaşık beş aylık part time olarak çalışma dönemim oldu. Son olarak İzmir’de kurumsal bir inşaat firmasında 1.5 sene çalıştım. İmar yönetmeliklerine hakimim. Büyük ölçekli karma bir projenin etüt çalışmaları, ruhsat projesinin çizilmesi ve ruhsat alma aşamalarında görev aldım. Kentsel dönüşüm projelerinde; proje hazırlama , teklif verme müşteri görüşmeleri gibi sürecin başından, belediye başvurusu ruhsat alma aşamalarına kadar geçen her süreçte görev aldım. Plan çözümleme, tadilat projeleri, uygulama projesi hazırlama diğer müelliflerle koordineyi sağlama gibi sorumluluklarda bulundum. İyi derecede MS Office Programlarını ve Autocad kullanıyorum. Orta düzeyde Archicad ve Photoshop kullanmaktayım. İlgilenenlere Cv yi mail atabilirim. 

Feyza Nur AŞICI

05342240492
mimar_feyza@outlook.com
06-03-2019

2018 uludag üniversitesi mezunuyum 6 ay mimari ofiste 8 ay yapı denetimde çalıştım.ilgilenenlere cv gönderebilirim 

Selin ÖZÇELİK

05073052751
selin_ozcelik95@outlook.com
06-03-2019

Merhaba,ben Selin Özçelik.2018 Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. İyi derecede Autocad,Sketchup,Archicad,Photoshop,Revit ve Lumion programlarını kullanabilmekteyim. B sınıfı sürücü belgesine sahibim. Takım çalışmasına yatkınım. Kendimi geliştirebileceğim şantiye ve ofis pozisyonlarında çalışmak istiyorum.İlgililere CV'imi ve Portfolyomu gönderebilirim.İyi çalışmalar diliyorum.Saygılarımla. 

Nilay Yakıcı

05337293216
yakicinly@gmail.com
06-03-2019

Yaşar Üniversitesi 2014 mezunuyum. 2018’de Katip Çelebi Üniversitesi Kentsel Dönüşüm Anabilim Dalı’nda yüksek lisansımı bitirdim. Şu zamana kadar çalıştığım yerlerde model ve cephe çalışmaları, iç mekan, peyzaj, avan proje çizimleri ve maliyet hesapları konusuyla ilgilendim. Az da olsa şantiye tecrübem de mevcut. Autocad, Archicad, Photoshop, Artlantis, Piranesi ve MS Office programlarını kullanıyorum. Eğitim geçmişim sayesinde iyi derecede İngilizce biliyorum. Kendimi geliştirebileceğim tam veya yarı zamanlı bir iş arıyorum. İlgilenenlere CVmi gönderebilirim. 

Pınar KÜF

05344551125
pinar.kuf@gmail.com
06-03-2019

Merhaba, Erciyes Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum.Kısa süreli iş deneyimim bulunuyor. AUTOCAD/ ARCHİCAD /LUMİON/ SKETCHUP/ PHOTOSHOP/ MS OFFİCE programlarına hakimim.Uygulama projesi, 2D plan render, 3D render aşamalarında aktif rol aldığım iş deneyimim bulunuyor.İlgilenenlere Cv'mi gönderebilirim. 

Ali Korkut Tortum

05322425949
aktortum@yahoo.com
04-03-2019

1987 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldum. Mezun olduktan sonra İstanbul’da Soyak İnşaatta konut inşaatlarında büro ve şantiyede, Yüksel İnşaat Çırağan Otel inşaatında, Kadirbeyoğlu İnşaat İstanbul Halkalı Toplu Konutlarında, Ankara’da Beğendik Mağaza İnşaatında, İzmir MNG İnşaat Hilton Oteli büro ve şantiyesinde ve bu arada İstanbul da mimari bürolarda çalıştım. 1992 yılı Ağustos ayından 2016 yılı Mayıs ayına kadar 24 yıl İzmir SSK yeni adı SGK İnşaat Emlak Müdürlüğünde Mimar olarak çalıştım ve emekli oldum. 2016 yılı Aralık ayından 2019 Mart ayına kadar 2 yıl 3ay Yapı denetim firmasında Mimari Proje ve Uygulama Denetçisi olarak çalıştıyorum. Mimari çizim Autocet biliyorum. Büro, şantiyede ve yapı denetim firmalarında çalışabilirim. 

RIZGAR TAŞKIN

0553 590 79 65
trizgar49@gmail.com
04-03-2019

Merhaba.Dokuz Eylül üniversitesi 2018-2019 Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Photoshop, Revit, Lumion u iyi seviyede 3Ds max-Vray i orta seviyede biliyorum .Askerliğimi yapmış olup iyi seviyede İngilizce biliyorum. Uygulama çizimi, Röleve, Modelleme, Render ve sunum gibi iş deneyimlerim (7 ay) vardır. İlgilenenlere CV mi gönderebilirim.Teşekkürler.. 

PELİN AYAN

05545482195
pelinnayan@gmail.com
01-03-2019

Merhaba Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. İki yıldan fazla süredir mimari proje ofislerinde çalıştım. Autocad, Archicad, Sketchup, Lumion, Photoshop ve Vray programlarını iyi derecede biliyorum. İmar Yönetmeliklerine hakim olup, projelerin etüt çalışmalarını yapabilir, belediye süreçlerini ve ruhsat alma aşamalarını takip edebilirim.Aynı zamanda iç mekan tasarımı, dış cephe tasarımı, 3D görselleştirilmesi, bunların uygulama projelerinin çizilmesi, detay çizimleri ve metraj, hak ediş gibi konularda hizmet verebilirim. Şuanda Freelance olarak çalışabileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim.