Tarık EBEOĞLU

05343064764
tarikebeoglu@hotmail.com
20-04-2017

 Yurt içi ve yurt dışında geniş ölçekli ince işler saha uygulamaları (otel-camii-rezidanslar-alisveris merkezi-kafeterya-yemekhane) ,projelendirme-detay tasarım,metraj ve peyzaj konularında tecrübeli , cok iyi derecede yabancı dillere hakim, askerlik engeli bulunmayan bir mimar olarak takım arkadaşı olabileceğim iş arayışı içerisindeyim. İlgililere duyrulur. İyi çalışmalar.   

Merve Bayar

5546096520
mrvebyar@gmail.com
17-04-2017

 Merhaba. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2015 mezunuyum. 2 yıla yakın yeni yapı, konut,fabrika ve restorasyon projelerinde ofis mimarı olarak görev aldım. Ruhsat projesi ve uygulama projesi çizmeye, belediye aşamalarına, tasarlanan projenin 3D görselleştirmelerine ve müşteriye sunulması, projenin müşterinin istekleriyle yürütülmesi aşamalarına hakimim. Revit, Autocad, Archicad, Lumion, Photoshop, Illustrator, Indesign iyi derecede biliyorum. Sketchup, Rhinoceros orta derecede biliyorum. Kendimi geliştirebileceğim uyumlu çalışabileceğim, tasarım yapmaktan keyif alabileceğim bir ofis arıyorum. İlgilenenler telefon yada mail yoluyla ulaşabilir. Cv ve portfolyo gönderebilirim. 

Emel Çiçek

05323524638
emel-cicek@hotmail.com
13-04-2017

 Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu, 10 Yıllık iç mekan Proje Tasarımı Uygulama deneyimine sahip bir mimarım. Son 7 yıldır şahsıma ait mobilya atölyesi dahilinde çeşitli Tıp merkezi, klinik, güzellik merkezi, inşaat ofisi, camii, apartman, villa gibi komple veya çocuk odası, yatak odası, giyinme odası, mutfak, banyo, kütüphane, hobi odası, ofis giriş holü, kış bahçesi vs. gibi kısmi mekanlarda yerine uygun tasarım ve uygulama, bütçeye uygun malzeme seçimi ile teklif hazırlama, gerektiğinde malzeme teminini sağlama, projenin yerinde aplikasyonu, İş akışının kurgulanması, tüm ekiplerin birbiriyle koordineli çalışmasını sağlama, mobilya imalatının tasarımı ve atölye imalat/montaj sürecinin takibi, yerinde detay çözümler sunarak tüm imalat sürecinde danışmanlık sağlama, kontrollük, metraj çıkarma, müşteri ilişkilerini yönetmeyi kapsayan bir alanda freelance çalıştım. Autocad, Kitchendraw ve ofis programlarına hakimim. Henüz atölyemi devredemediğim için tasarım ve/veya uygulama bazında freelance iş tekliflerine açık olmakla birlikte,deneyimlerim doğrultusunda, tasarımın yanı sıra uygulama sürecine de dahil olabileceğim, şantiye ağırlıklı bir işte tam zamanlı olarak çalışmayı isterim. Gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür eder, İyi çalışmalar dilerim. 

Münevver Esen

05530279912
esenmunevver@gmail.com
10-04-2017

Freelance calısan bir mimarım. Yasar Universitesi 2015 mezunuyum. Uygulama projeleri cizimi ve takibi, 3d modelleme, gerçekçi renderlar, dış cephe tasarımı, iç mekan ve peyzaj tasarımı, plan cizimini renkli veya uc boyutlu plan olarak hazirlama, katalog hazırlama hizmetleri vermekteyim. Kendimi tanitma ve tanisma amacli olarak piyasadan daha uygun fiyatlarla calisiyorum. Dilerseniz CV' mi gonderebilirim, numaramdan da ulasabilirsiniz. Iyi calismalar. 

Gökçe Çelikbilek

05066534917
gokcecelikbilek@gmail.com
05-04-2017

 Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2017 Ocak ayında mezun oldum. Archicad, Autocad, Photoshop, Sketchup, MS Office programlarını kullanabiliyorum. Stajlarımı, mimari tasarım ve uygulama projeleri üzerine çalışan mimarlık ofislerinde tamamladım. Bunun dışında lisans eğitimim süresince mimarlık alanında çeşitli atölyelere katıldım. Birkaç mimari proje yarışmasında, katılan ekibe yardımcı olarak sürece katkıda bulunma fırsatım oldu. Mimari tasarım ve/veya restorasyon projeleri ağırlıklı çalışan bir mimarlık ofisinde tam zamanlı çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Cansu CAN

05303733110
cansu.g.can@gmail.com
05-04-2017

Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü, Haziran 2016’da ikincilikle bitirdim. Üniversite dönemimdeki stajlarda; etüd projesi çizimi, üç boyutlu modelleme çalışmaları yapmış bulunmaktayım. Üniversiteyi bitirdikten sonra belediye proje kontrol biriminde yaptığım staj ile uygulamaya yönelik proje çizimini orta seviyede öğrendim. Staj sonrası iç mekan tasarımı ve mobilya imalatı yapan bir şirkette çalışmaya başladım. Çalıştığım şirkette iç mekan tasarımı ve üç boyutlu mekan görselleştirmesini yapmakta olup gerektiğinde tasarıma uygun tesisat projesi çizme; mobilya üretim öncesi ve sonrasında da kontrol etme deneyimleri edindim. ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, Artlantis, Lumion ,Arcon ve Office programlarını iyi seviyede kullanabilmekteyim. İletişime geçildiğinde özgeçmiş ve portfolyomu yollayabilirim. 

Selin Coşkun

05557301821
coskun_selin@hotmail.com
03-04-2017

Atılım Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum.Mezun olduğumdan itibaren bir mimari ofiste çalışmaktayım.Mimari proje kapsamında etüd , uygulama projesi çizim, belediye iş takibi , 3 boyut görselleştirme-sunum ve mimari ofis tecrübem bulunmaktadır.Bunun yanı sıra çalıştığım ofisten bağımsız olarak mimari proje yarışmalarına da katılmaktayım.İyi derecede autocad ,revit ,archicad ,sketchup , lumıon , artlantis ,photoshop, idecad ve orta derecede 3dmax , vray kullanmaktayım.Öğrenmeye ve takım çalışmasına değer veriyorum, kendimi geliştirmeye açık biriyim. Programlar konusunda iyi olduğumu düşünüyorum ve yeni programları kısa sürede iyi derecede kullanabilirim.İlgilenenlere cv ve portfolyo gönderebilirim. 

Güldehan UYSAL AKGÖNÜL

0535 839 52 90
guldehanu@hotmail.com
03-04-2017

Trakya Üniversitesi Müh.-Mim. Fak. Mimarlık Bölümü 1997 yılı mezunuyum.SOYAK Karşıyaka Optimus 1109 daire projesi inşaat işleri şantiyesi ince işler biriminde,projeye uygun şekilde sahada imalatların yaptırılması,yapılan imalatların kontrolü işlerinde saha mimarı görevinde bulundum. Anahtar teslim tadilat-dekorasyon işlerinin yapılması,ince inşaat işleri detay çözümü ve uygulama,ölçü alımı,kamu binaları-mağaza-konutların mobilya projelerinin hazırlanması,müşteri ile görüşülmesi ve proje sunumu,metraj-teklif hazırlama,malzeme siparişi,imalat ve uygulama takibi yapılması konularında tecrübeliyim.Tecrübelerime uygun bir işyerinde, şantiyede çalışmak istiyorum.İlgilenenlere cv'mi gönderebilirim. 

Seçkin Çağlak

0539 680 52 59
seckincaglak@gmail.com
27-03-2017

 İ.A.Ü Mimarlık Bölümü 2014 mezunuyum.Autocad , Archicad , İdecad, Photoshop, Sketchup , Lumion , V-ray , Optima Dekor ve Office programlarını kullanmaktayım.Yönetmeliğe hakimim ve büro tescilim var.Şimdiye kadar yapmış olduğum işlerim de Ruhsat takibi , Uygulama Projesi çizimi , Saha Çalışması , 3D Plan ve Cephe Görselleri , Kaba ve İnce inşaat takibi yaptım.İlgilenenlere CV gönderebilirim. 

Cansu Uçar

05433439653
atiyecansuu@gmail.com
27-03-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık 4. sınıf öğrencisiyim. Haftada iki gün (salı , cuma) dersim var. Geri kalan vaktimde kendimi geliştirebilecegim yarı zamanlı iş aramaktayım. AutoCad, ArchiCad, Photoshop, Sketchup, Artlantis programlarını kullanmaktayım. İlgilenenlere CV mi gönderebilirim. 

Helin Yüksel

05532312293
helin.yuksel@hotmail.com
24-03-2017

İzmir Ekonomi üniversitesi 2017 ocak ayi mezunuyum. Şantiye stajimi Beşiktaş Vodafone Arena stadyum yapımında Beşiktaş aş. Ve Özgün Güneş inş. Bünyesinde toplam 3 aylik periyotta tamamladim. Ofis stajimı İzmir BÜyükşehir belediyesinde yaptim. Autocad,sketchup, photoshop programlarina hakimim. İlaveten kamusal yapim onarim ihaleleri icin metraj keşif hesaplarina hakimim. B sınıfı ehliyetim var ve aktif araç kullaniyorum. Kendimi gelistirebilceğim tam zamanli is ariyorum. 

ÖMER FARUK AYDIN

05557111910
omerfarukaydin@outlook.com
23-03-2017

Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Mimari projelendirme kapsamında etüd, uygulama çizimi, disiplinler arası koordinasyon ve belediye iş takibi; şantiye yönetimi ve iş takibi; iç mekan ve mobilya tasarımı alanlarında çeşitli iş tecrübelerim bulunmaktadır. Şantiye veya ofis kapsamında deneyimlerimi uygulamaya dökerek, yeni deneyimler edinebilmek adına katılacağım ekibe fayda sağlayabileceğim bir yerde çalışmak istiyorum. Portfolyomu irtibata geçildiği takdirde gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

Beste Türkmenoğlu

05348770152
beste.turkmenoglu@gmail.com
23-03-2017

Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2014 yılında mezun oldum. 2014 yılı kasım ayından 2016 yılının eylül ayına kadar bir mimarlık ofisinde çalıştım. Bunun dışında uygulama ve ruhsat çizimiyle ilgili başka iş tecrübelerim de oldu. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde Mimarlık Bölümünde Yüksek Lisans yapmaktayım. Haftanın 1 günü,çarşamba günleri okulum var onun dışındaki zamanlarda çalışmak istiyorum. Archicad,Autocad,Photoshop,Artlantis ve Piranesi programlarını kullanabiliyorum.Bornova ilçesinde ikamet ediyorum.İlgilenenlere CV mi yollayabilirim. 

TARIK EBEOĞLU

05343064764
Tarikebeoglu@hotmail.com
22-03-2017

Yurt içi ve yurt dışında geniş ölçekli ince işler saha uygulamaları (otel-camii-rezidanslar-alisveris merkezi-kafeterya-yemekhane),peyzaj ve projelendirme-detay tasarım,metraj konularında tecrübeli , cok iyi derecede yabancı dillere hakim, askerlik engeli bulunmayan bir mimar olarak takım arkadaşı olabileceğim iş arayışı içerisindeyim. İlgililere duyrulur. İyi çalışmalar.  

olcay ekinci

0 537 689 27 79
olcayekinci@gmail.com
21-03-2017

Merhabalar, İstanbul Teknik Üniversitesi 2012 mimarlık mezunuyum. Mezuniyetimden bu yana İstanbul'da Hilton Otel Projesinde, Rusya'da 3 farklı iş merkezi projesinde, Umman'da havaalanı projesinde olmak üzere Türkiye'nin en iyi inşaat firmalarında 5 yıla yakın saha ve ofis tecrübem var. Autocad, Photoshop ve Office programlarında yetkinim. Tecrübeme uygun pozisyonlar için İzmir'de iş arayışındayım. Belirtilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 

Gözde Sevinç

0506 178 17 12
gozdesvinc@gmail.com
20-03-2017

2yıldır mimari ofislerde ofis mimarı olarak çalışıyorum.Kısa süreli de olsa şantiye deneyimim var.İyi derece Revit,Autocad ,3D görselleştirme için Lumion ve orta seviyede Adeko programlarını kullanabilmekteyim.Aktif olarak araç kullanıyorum.Kendime tam zamanlı iş arıyorum.İlgililere portfolio gönderebilirim. 

Pelin Ayan

05545482195
pelinnayan@gmail.com
17-03-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi’nin Mimarlık Bölümden 2017 Ocak ayında mezun oldum. Archicad, Autocad, Artlantis, Photoshop ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Ayrıca Revit programını iyi öğrenebilmek için kendimi geliştirmekteyim. 2013 yılından beri B sınıfı ehliyetim bulunmakta. Ben mimarlığı, inşa etme sanatı olarak tanımlamaktayım. Ama bina inşa etmek yalnızca pratik bir eylem değildir. İnşa edilmiş bir binanın gücü, aynı zamanda ardındaki fikirlerden ve görüşlerden gelir. Bu yüzden öğrenmeye, kendimi geliştirmeye ve farklı düşünebilmeye önem veren biriyim. Eğitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun, çalıştığım yere değer katabileceğim bir pozisyonda iş aramaktayım. .İlgilenenlere Cv ve portfolyomu gönderebilirim. 

ERTUĞRUL KURT

05554668144
ertugrulkurt.in@gmail.com
17-03-2017

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. BİR YILLIK OFİS DENEYİMİM VAR. DETAYLI BİLGİ İÇİN CV VE PORTFOLYUMU GÖNDEREBİLİRİM. İYİ ÇALIŞMALAR . 

Ofis 3 Mimarlık Müh. İnş. Taah. Ltd. Şti.

0532 721 62 64
info@ofis3.com
17-03-2017

Mimari ruhsat, uygulama ve sunum projelerinizin hazırlanması ile imalat takibi ve kontrollük konularında proje çözüm ortağı olarak çalışabiliriz. 

Ebru Demiröz

05416749733
ebruudemiroz@gmail.com
15-03-2017

Merhaba, Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2017 ocak ayında mezun oldum. Archicad, Autocad, Idecad, Sketchup, Artlantis, Photoshop, In design ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. 3ds max ve Revit programlarından ise kurs almaktayım . Eğitimim boyunca iç mimarlık bölümünden mutfak banyo tasarımı ve sergi sahne tasarımı derslerinde yer aldım . Öğrenmeye ve ortak çalışmaya değer veren biriyim. Kendimi geliştirirken katkı sağlayabileceğim bir ofis ortamında tam zamanlı olarak çalışmak istiyorum. İlgilenenlere cvmi ve render çalışmalarımı gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Dorukhan Demir

05548488780
dorukhan3d@gmail.com
14-03-2017

Merhaba, 2016 Yaşar Üniversitesi mezunuyum. Archicad programına hakimim. Autocad ve Photoshop programlarında gerekli işlemleri yapabiliyorum. Çalıştığım ofislerde belediye'den onay almış projelerin uygulama kısımlarında yer aldım ve uygulamanın sorunsuz olması için detay çizimleri yaptım. Elektrik, Mekanik ve İnşaat Müh. projelerini okuyup oluşabilecek sorunların önüne geçebilecek durumdayım. Şantiye kısmında zemin iyileştirme, temel ve kalıp uygulamalarında bulundum. İş kariyeri haricinde kendimi Rhino programı üzerinde geliştiriyorum. Karşıyaka/Bostanlı'da oturuyorum ve aktif olarak araba kullanıyorum. İlgilenen ofislerle görüşmek isterim. 

Ruveyda KILIÇ

05515563819
ruveyda-arc@hotmail.com
14-03-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü son sınıf öğrencisiyim. Proje derslerimin ve stajlarımın tümünü tamamladım.Pazartesi günleri haricinde tam zamanlı olarak çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum.İyi derecede Autocad, Archicad, Photoshop, orta derecede Revit programlarını kullanabilmekteyim.Öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açık biriyim.İlgilenenlere portfolyomu gönderebilirim. 

Ruveyda KILIÇ

05515563819
ruveyda-arc@hotmail.com
13-03-2017

 Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü son sınıf öğrencisiyim. Proje derslerimin ve stajlarımın tümünü tamamladım.Pazartesi günleri haricinde tam zamanlı olarak çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum.İyi derecede Autocad, Archicad, Photoshop, orta derecede Revit programlarını kullanabilmekteyim.Öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açık biriyim.İlgilenenlere portfolyomu gönderebilirim. 

Aliye Nur Yolcu

05059389849
aliyenuryolcu92@gmail.com
09-03-2017

Merhabalar, 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum.Mimari ve tasarım üzerine program bilgim ; iyi derecede Autocad ,Revit ,Photoshop ve başlangıç seviyesinde 3ds max kullanmaktayım.Daha önce çalıştığım ofiste kısa süreli olan iş deneyimimde uygulama projeleri çiziminde yer aldım.Kendimi geliştirebileceğim ve birlikte çalıştığım ekibe katkı sunabileceğim tasarım ağırlıklı bir mimarlık ofisinde tam zamanlı iş aramaktayım.İlgilenenlere Cv ve portfolyomu gönderebilirim. 

Damla Ataman

05366090851
damlaataman0@gmail.com
07-03-2017

İstanbul Kültür Üniversitesi Tam burslu Mimarlık Bölümü mezunuyum. 2 yıllık ofis ve şantiye iş tecrübem bulunuyor. Autocad ,Archicad,3D max,Sketch Up programlarına hakimim. Ehliyetim var ve yabancı dilim İngilizcedir. Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık biriyim. Tecrübelerimi artırabileceğim ve tam zamanlı çalışabileceğim bir iş aramaktayım. İlgilenenlere cv gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Dilara Duygu OKTAY

05543717576
dilaradoktay@gmail.com
06-03-2017

Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2013 yılında mezun oldum. 3 yıllık bir iş deneyimim bulunmakla birlikte; ruhsat ve uygulama projesi çizimi, şantiyede iş takibi ve yapılan imalatların kontrolü konusunda da tecrübe sahibiyim. Autocad, Archicad, Artlantis, Photoshop, Piranesi programlarını iyi seviyede kullanmakla birlikte, başlangıç seviyesinde 3dsmax bilgim bulunmaktadır. Tam zamanlı çalışabileceğim bir ofis aramaktayım. Talepte bulunduğunuz takdirde mail ya da telefon yoluyla iletişime geçerseniz özgeçmişimi paylaşabilirim. 

önder peker

05417284199
mimaronder@windowslive.com
06-03-2017

İ.T.Ü. mimarlık fakültesi 1978 mezunuyum.Birsene bir kazada bel.fen işleri müdürlüğü yaptıktan sonra Salihlide sekiz sene ve de sayfiyelerde 4sene yapı müteahitliği yaptım.Daha sonra şantiyelerde şantiye şefliği (on sene kadar),bilahare 7 sene kadar resterasyon şirketlerinde şantiye şefliği(iş bitirme belgemvardır).Saygılarımla. 

Deniz Semiz

905333702190
denizsemiz@gmail.com
03-03-2017

 Girne Amerikan 2016 mezunuyum. İyi seviye İngilizce, orta iyi Fransızca biliyorum. Autocad ve sketchup programlarında iyiyim. Archicad ve adobe photoshop programlarında tecrübem var. Stajlar dışında iş tecrübem olmadı. Ofis alanında tecrübe kazanabileciğim, deneyimimi arttırabileceğim bir iş aramaktayım. İlgilenenlere CV mi gönderebilirim. 

Koray Burak Bakırtaşı

05549103689
kb_bakirtasi@hotmail.com
27-02-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümü 2014 mezunuyum. Bir yıl ofis iki yıl şantiye iş tecrübem var. Autocad, Archicad, Artlantis, Revit, 3ds Max, Photoshop ve Office programlarını iyi derecede kullanmaktayım. Tam zamanlı çalışabileceğim ofis veya şantiye arıyorum. İlgilenenlere CV'mi gönderebilirim. 

ÖZGE ÇİL

05306153244
ozge.cil@hotmail.com
27-02-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Autocad, Archicad, Photoshop, Illustrator programlarını kullanabiliyorum. B sınıfı ehliyetim bulunmakta. Ofis/şantiye alanında tecrübe kazanabileciğim, deneyimimi arttırabileceğim bir iş aramaktayım. İlgilenenlere CV mi gönderebilirim. 

Mehmet Durmaz

05067632414
mimmehmetdurmaz@gmail.com
24-02-2017

Dicle Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Yaklasık 3 ay ofis tecrubem var. Autocad, Sketcup'a hakimim. Archicadi orta düzeyde biliyorum. Ofis/Santiye alaninda kendimi gelistirebilecegim tecrubemi arttirabilecegim is sahasi ariyorum. İlgili kisi/kisilere irtibata gecildigi takdirde özgecmisimi yollarim. 

Eralp KAYA

05544069559
eralpkaya48@gmail.com
24-02-2017

Yaşar Üniversitesi mimarlık bölümünden yeni mezun oldum. Özkanlar, Bayraklı'da ikamet ediyorum. Kendimi geliştirebileceğim bir mimari ofis arıyorum. B sınıfı ehliyetim var ve aktif araç kullanabiliyorum. Archicad, Photoshop ve Lumion programlarına hakimim. Aynı zamanda Autocad, 3dsmax, İllustrator kullanabiliyorum. Akıcı derecede ingilizce, başlangıç seviyesinde ispanyolca konuşabiliyorum. Hakkımdaki bilgilere ve projelerime hazırlamış olduğum https://eralpkaya48.wixsite.com/portfoliotr adresinden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler 

PINAR TOKABAŞ

0536 9372051
pinar.mimarlik@hotmail.com
22-02-2017

18 Yıllık Mimari Proje Tasarımı Uygulama deneyimine sahibim. İzmir’de tam zamanlı olarak çalışmak istiyorum. Şantiye veya Ofiste tasarım ve uygulama ağırlıklı olarak çalışabilirim.Çeşme-Alaçatı,Manisa(Akhisar) ve İzmir’de Mimari Proje Tasarımı ve Uygulaması,İç Mimarlık üzerine çalıştım.D.E.Ü.Fen Bilimleri Enst.YAPI A.B.D.’de Yüksek Lisans yaptım.Gelişmelere açık ve sürekli kendini yenileyen DİSİPLİNLİ ve çalışmayı seven bir mimarım.Çeşme veya İzmir 'de çalışabilirim. ( Tez Konum: KAPALI ATRİUM tasarımı ve Yapısal Özelliklerinin İncelenmesi) İDECAD Mimari 7.2 , ARCHİCAD 18 VE AUTOCAD 2016 Programlarını ÇOK İYİ DÜZEYDE Kullanıyorum. 3 Boyutlu Mimari Görsel hazırlayıp idecad render’da ve ARCHİcad programlarında RENDER alıyorum. Ayrıca Revit Architecture 2015 i de iyi seviyede kullanıyorum.Lumion, Sketch-up ve Rhinoceros ta kullandığım diğer programlar arasında.3DS MAX’i de orta seviyede kullanabiliyorum.2 yıllık Restorasyon ve Röleve deneyimim var.Çeşme Alaçatı’da çeşitli Restorasyon projelerine de katkıda bulundum.Yarışma projeleri üzerine çalışan bir ofiste de çalışmak isterim. İlgilenenlere detaylı CV ve Portfolyamı gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Ahmet YALIN

05354367951
yalin.ahmet@hotmail.com
21-02-2017

Merhaba. Selçuk üniversitesi 2014 mezunuyum. Narlıdere'de ikamet ediyorum. Bir yılı şantiye bir yılı ofis olmak üzere iki yıllık iş deneyimim var. Autocad, archicad, sketchup, artlantis, photoshop programlarını kullanabiliyorum. Askerlik görevimi tamamladım, aktif araç kullanabiliyorum. Tam zamanlı çalışabileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Ayla Dikman Baran

05071368100
ayla.dikman@gmail.com
20-02-2017

Dokuz Eylul Universitesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum. Konak Yaghanelerde ikamet etmekteyim. Autocad, Archicad ve Photoshop kullanicisiyim. Baslangic seviyesinde 3dsmax bilgim vardir. Yabanci dilim ingilizcedir. Su anda Almanca ogreniyorum ve nisan ayinda da ehliyet alacagim. Ögrenciligimde 1bucuk senelik part time ofis tecrubem vardir. Daha cok uygulama projeleri uzerine calistim. Katkida bulunabilecegim, kendimi gelistirebilecegim bir is ariyorum. 

Aliye Nur YOLCU

05059389849
aliyenuryolcu92@gmail.com
20-02-2017

Merhabalar, 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2016 mezunuyum.Mimari ve tasarım üzerine program bilgim ; çok iyi derecede Autocad ,Revit ,Photoshop ve başlangıç seviyesinde 3ds max kullanmaktayım.Daha önce çalıştığım ofiste kısa süreli olan iş deneyimimde uygulama projeleri çiziminde yer aldım.Kendimi geliştirebileceğim ve birlikte çalıştığım ekibe katkı sunabileceğim tasarım ağırlıklı bir mimarlık ofisinde tam zamanlı iş aramaktayım.İlgilenenlere Cv ve portfolyomu gönderebilirim. 

BUKET DAĞ

0546 437 1530
buketdag09@gmail.com
20-02-2017

2016 yılında Çukurova Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun oldum. İlk olarak bir mimarlık ofisinde uygulama projelerinin teknık çizimlerini yaptım.Daha sonra bir iç mimarlık ofisinde uyguluma projelerının asma tavan,tesısat.elektrık projelerını çizdim ve iç mekan gorsellerini hazırladım. Autocad-photo shop-sketch up -ms office programlarına çok iyi derecede hakimim. Kendime ve çalışacağım ekibe katkı sağlayacağım ilgililere cv ve çalışmalarımı gönderebılırım. 

Nilay Yakıcı

905337293216
yakicinilay@gmail.com
20-02-2017

Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2014 mezunuyum. Mezun olduktan sonra 2014 yılında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kentsel Dönüşüm Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans yapmaktayım. Yüksek lisans programında tezimi hazırlıyorum, bu dönem sonunda teslim edeceğim. Bu süreç içerisinde Katip Çelebi Üniversitesi bünyesindeki bilimsel araştırma projesinde(BAP) tez hocamın yanında rol aldım. Ayrıca 2015 şubat-temmuz aralığında bir ofiste çalışma fırsatı buldum. Fakat o dönemki bir rahatsızlığımdan ötürü bırakmak durumunda kaldım ve daha sonrasında BAPta çalışmalarım oldu. İyi derecede ArchiCad, Artlantis Studio, Photoshop,Piranesi ve Microsoft Office programlarını kullanabiliyorum. Yeterli düzeyde de Autocad kullanabiliyorum. Deneyim kazanmak önceliğim. Kendime tecrübe katabileceğim part-time veya sürekli bir işte çalışmaya devam etmek istiyorum. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. 

Tarık EBEOĞLU

05343064764
Tarikebeoglu@hotmail.com
16-02-2017

Yurt içi ve yurt dışında geniş ölçekli saha uygulamaları ,peyzaj ve projelendirme-tasarım konularında tecrübeli , cok iyi derecede yabancı dillere hakim, askerlik engeli bulunmayan bir mimar olarak takım arkadaşı olabileceğim iş arayışı içerisindeyim. İlgililere duyrulur. İyi çalışmalar. 

Ezgi UYAN

05543160707
ezgiuyan@hotmail.com
15-02-2017

2015 yılında Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. Bu zamana kadar olan iş tecrübelerim de; uygulama projesi, 3 boyutlu görselleştirme, etüt hazırlama ve sunum teknikleri üzerinde çalıştım. Autocad, Archicad, Artlantis, Photoshop programlarını çok iyi, Lumion, Sketchup programlarını ise iyi derecede kullanıyorum. İlgilenenlere CV' mi yollayabilirim. İyi çalışmalar. 

ERTUĞRUL KURT

05554668144
ertugrulkurt93@gmail.com
15-02-2017

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. BİR YILA YAKIN OFİS DENEYİMİM VAR. DETAYLI BİLGİ İÇİN CV VE PORTFOLYUMU GÖNDEREBİLİRİM. İYİ ÇALIŞMALAR . 

Sercan Yamalı

05558093385
sercanyamali@hotmail.com
15-02-2017

 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2011 Mezunuyum. Ofis ve İnce İnşaat Şantiye Şefliği tecrübem bulunmaktadır. Bunun dışında 2 buçuk sene akademik personel olarak Gediz Üniversitesi' nde mimarlık bölümünde çalıştım, üniversitenin kapanması ile tekrar piyasaya dönme tercihinde bulundum. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi' nde Kentsel Yenileme bölümünde '' Afet Sonrası Geçici Yerleşimler'' konusunda tez aşamasındayım. Askerliğimi yapmış bulunmaktayım, ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanıyorum. Seyahat engelim bulunmamaktadır. Program olarak iyi derecede Archicad, Autocad, Photoshop, Artlantis ve Ms Office kullanmaktayım. Programlar konusunda iyi olduğumu düşünüyorum ve yeni programları kısa sürede iyi derecede kullanabilirim. Yabancı dilim ingilizcedir ve iyi derecede konuşup yazmaktayım. Tasarım yönü kuvvetli ofisler ile çalışmak isterim. 

yavuz karataş

05072036751
hasmesayavuz@gmail.com
09-02-2017

 Yaşar üniversitesi Mimarlık Fakültesi 4.sınıf öğrencisiyim. Haftanın 2 günü(salı ve cuma) dersim var diğer günler bir ofiste kendimi geliştirmek amacıyla çalışmak istiyorum. Archicad , Autocad , Photoshop programlarını ileri seviyede Sketchup , 3d Max , Artlantis programlarını orta seviyede kullanabiliyorum. izmirin karabağlar (fahrettin altay mah.) ilçesinde ikamet etmekteyim. İş aramam sebebim sektöre girmeden önce kendimi geliştirmek ve boş vakitlerimi değerlendirmek. öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye açık biriyim İlgilenenlere bugüne kadar öğrenim kapsamında yaptığım projeleri gönderebilirim. 

Sebile Yılmaz

05363181518
sebile2015@gmail.com
07-02-2017

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü öğrencisiyim. Proje derslerimin hepsini tamamladım.İkinci donem, haftada bir gün tek dersim olacak ve mezun olacağım. Şantiye, ölçme-rölöve ve büro stajlarımı tamamladım. İyi derecede Autocad, Archicad, Photoshop, orta derecede Sketchup, 3dmax ve Artlantis programlarını kullanıyorum. İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Rusça ve Almanca dillerini biliyorum. Amacım, kariyer açısından kendimi geliştirmek ve bulunduğum ortamda sorumluluk alıp değer katmak. Meraklı ve öğrenmeye açık biriyim. İzmir Buca ilçesinde ikamet ediyorum. İlgilenenlere özgeçmişimi mail atabilirim. 

Beliz Ballıoğlu

05425017781
belizballioglu@gmail.com
07-02-2017

2015 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi'nden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. 1 yıl boyunca mimarlık inşaat şirketinde, ruhsat projesi, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme üzerinde tecrübe edindim, imar yönetmeliklerine hakimim. Şuan Yaşar Üniversitesi'nde bilişim, teknoloji ve sürdürebilirlik programında yüksek lisans yapmaktayım, Perşembe tam gün, Cuma sabahtan yarım gün okulum var. Ders günlerim dışında çalışabilceğim ofis arıyorum. İyi derecede autocad, rhino, photoshop, illustrator, indesign, sketchup, archicad, vray kullanabiliyorum. İyi derecede ingilizce ve italyanca konuşabiliyorum. Aktif araç kullanıyorum. İlgilenenlere cv ve portfolyo gönderebilirim. 

Behram Büyükoktar

905074096831
behram.buyukoktar@gmail.com
02-02-2017

Merhaba,Yasar üniversitesi Mimarlik bölümünden 2015 yılında mezun oldum,Karsiyaka da ikamet ediyorum.2014 ten beri ofis tecrübem bulunuyor.2016 ya kadar agirlikli olarak gorsellestirme uzerinde calistim. son bir yildir calistigim yerde de uygulama projesi ve belediye takip konusunda gelistirdim. 3dmax,archicad ve photoshop programlarini iyi seviyede kullanabiliyorum ayrica aktif arac kullanabilirim.istek dogrultusunda yaptiklarimi ve cv mi yollayabilirim. 

Meltem Önem

0530 943 50 04
meltemonem@gmail.com
01-02-2017

Merhaba. Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümü haziran 2016 mezunuyum. Okulum bitmeden önce bir mimarlık ofisinde part-time olarak çalıştım. Mezun olduktan sonra ise mimarlık/mobilya firmasında çalıştım. Burada iç mekan tasarımları, mobilya imalat çizimleri konusunda deneyim edindim. Suan da ise freelance olarak işler yapmaktayım. Kafe, fotoğrafçı stüdyosu, kaba inşaatların elektrik su tesisat çizimlerini yapıp tasarımlarını yapmak gibi iç mekan tasarımları yapıyorum. Ayrıca mimarlık adına etüt çalışmaları gibi işler de yapmaktayım. Autocad, archicad, sketchup, vray, photoshop gibi programları iyi derecede kullanabiliyorum. Mimarlık mezunu olmama rağmen iç mekan tasarımına ilgim var. İkisinide geliştirmeye çalışıyorum. Kendime tam zamanlı olarak çalışabileceğim yada dışarıdan iş kontrolünü yapabileceğim işler aramaktayım. İlgilenenlere cvmi, portfolyomu ve render çalışmalarımı gönderebilirim. İyi çalışmalar.