Sevda aslan

05464130123
sevdaslan.me@gmail.com
19-10-2018

Merhaba ben Çukurova üniversitesi mimarlık fakültesi mezunuyum.Antalya Demirel insaatta 8 ay ve Balıkesir İpek yapı denetimde 11 ay aktif olarak çalıştım.İzmirde yer sıkıntım yok ve kalıcı bir iş arıyorum.Ofis ve Saha işlerinde görev aldım.Ofiste belediye ruhsat projesi çizimi, üç boyutu ve photoshopla poster hazırlama ,belediye takibi, evrak işleri,metraj hazırladım. Sahada ince ve kaba insaatta kontrol, metraj-kesif-hakediş aldım. Amacım bundan sonraki hayatımda İzmirde kalıp, mimarlık sektöründe bilgi ve yeteneklerimi kullanarak, büyük projelerde görev almaktır.Saygılarımla.. 

Elif Topçu

05062175012
topcuelf@hotmail.com
19-10-2018

Lisans derecemi tam burslu okuduğum İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde şeref derecesiyle tamamladım. İki yılı aşkın süredir çeşitli projelerde tasarım, saha ve teknik ofis mimarı olarak, ruhsat ve tadilat projelerinin çizimi, 3D iç ve dış mekan tasarımı ve görsellerinin hazırlanması, sunulması, ince işlerin takibi ve kontrollerinin sağlanması gibi çeşitli aşamalarda görev aldım. Dokuz Eylül Üniversitesinde ‘Yüksek Yapılarda Sürdürülebilirlik ve Enerji Verimli Bina Tasarımı’ alanında yüksek lisans tez çalışmamı ilerletmekteyim. Autocad, Revit, Archicad, Lumion, Sketchup, Photoshop gibi çeşitli mimari modelleme ve görselleştirme programlarına hakimim. Yurt içi ve Yurt dışı birçok atölye deneyimim bulunmaktadır. Yenilikçi, tasarıma ve mimari değerlere önem veren meslektaşlarımla birlikte hem kendime hem de çalıştığım ortama değer katmak ve bugüne kadar edindiğim bilgi ve deneyimleri daha da geliştirerek kariyerimde ilerlemek öncelikli hedefimdir. İlgilenenlere ayrıntılı özgeçmişimi ve portfolyomu gönderebilirim. Tam zamanlı veya freelance olarak çalışabilirim. Teşekkürler, İyi çalışmalar. 

Damla Ezgi Gül

05336406911
damlagul@yahoo.com
18-10-2018

İTÜ mimarlık mezunu, belediye ve özel sektör tecrübesi olan (ruhsat proje çizimi, 3D iç ve dış mekan tasarım ve görselleştirme, komple tadilat ve temelden [ince ve kaba inşaat] şantiye denetim ve yönetimi) ve müşteri odaklı çalışan bir mimar olarak yarı zamanlı iş aramaktayım. İyi çalışmalar. 

Barış Oruç Özer

05543171163
brs.o.ozer@gmail.com
18-10-2018

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum.Askerlik görevimi tamamladım.Aktif olarak araç kullanmaktayım.Çiğlide ikamet etmekteyim.Öğrenim süresi boyunca yaz stajlarımda çeşitli uygulama projeleri, detay çizimleri, ince işler köntrollüğü, 3d modelleme ve iç mekan tasarımı yaptım. Aynı zamanda yarışma projesi deneyimim de bulunmaktadır. İleri düzeyde Autocad, sketchup, Lumion, photoshop, word ve powerpoint, orta düzeyde 3dmax ve v-ray programlarını kullanabiliyorum. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim ve bulunacağım firmaya katkı sağlayabileceğim kurumsal bir şirket arayışım bulunmaktadır. İlgilenler için CV ve Portfolyo dosyamı gönderebilirim.İlginize şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım. 

Ceylin Sucuer

05514086496
ceylinsucuer@hotmail.com
18-10-2018

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim. Autocad, Photoshop, Archicad, Lumion programlarını ileri seviyede, Sketchup'ı orta seviyede, 3Ds Max'i başlangıç seviyesinde kullanabiliyorum. İleri düzeyde İngilizce biliyorum. Üniversite eğitimim boyunca Erasmus ve WAT gibi çeşitli öğrenci değişim programlarına katıldım ve şantiye, ölçme, rölöve, ofis stajlarımı tamamladım. Eğitimime devam ederken meslek hayatıma atılmadan önce tecrübe kazanmak adına maddi beklenti içinde olmaksızın çalışabileceğim bir iş arıyorum. Haftada sadece 2 gün (salı - cuma) dersimin olması nedeniyle kalan vakitlerimi verimli bir şekilde geçirip pratik kazanmayı ve bir şeyler öğrenirken ofisime de katkı sağlamayı hedefliyorum. İstenildiği takdirde cv ve portfolyomu gönderebilirim. Şimdiden teşekkür ederim. 

Pelin Ayan

05545482195
pelinnayan@gmail.com
18-10-2018

Merhaba Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. İki yıllık çalışma hayatımda çeşitli ofislerde mimari tasarım ve uygulama projelerinde görev aldım. Çalıştığım dönemde proje çizimleri, mimari detay çözümleri, imar yönetmelikleri, iş takibi ve proje görsel sunumu oluşturma gibi işleri üstlendim.Hem öğrencilik hem de çalışma hayatımda dışarıdan birçok mimari ve iç mimari çizim işi aldım. Autocad, Sketchup, Archicad, Lumion, Artlantis, Photoshop ve Ms Office programlarına hakimim.Üçyol tarafında ikamet etmekteyim. B sınıfı ehliyetim var. Freelance olarak çalışabileceğim gibi tam zamanlı da çalışabilirim. İlgilenenlere Cv ve portfolyomu iletebilirim. 

Afra Gül

05067655266
gul.92afr@hotmail.com
18-10-2018

İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Ruhsat proje takip, yüksek yapı çizimi konusunda tecrübe sahibiyim. İyi derecede Photoshop, Archicad , Autocad kullanıyorum. İzmir içinde ofis veya şantiye kontrol elemanı olarak iş aramaktayım. İlgilenenlere Cv gönderebilirim. 

Gizem Kumral

05436931425
gkumral93@gmail.com
18-10-2018

Merhaba, ben Gizem Kumral. 2016 yılında Girne Amerikan Üniversitesi(%100 burslu) mimarlık bölümünden mezun oldum. Mimari proje tasarımı, uygulama projesi çizimi, 3D modelleme konusunda deneyimliyim. Ayrıca imar yönetmeliğine de hakimim. Disiplinli, işine değer veren ve kendimi geliştirmek için çabalayan biriyim. Autocad, 3dsmx+vray, photoshop programlarını aktif bir şekilde kullanmaktayım. İlgilenenlere detaylı CV ve portfolyomu mail üzerinden iletebilirim. 

Dilara Erden

05078752461
erdendilara1@gmail.com
18-10-2018

Mimarım , aktif bir şekilde iş arıyorum, 3 yıllık şantiye ve ofis deneyimim bulunmaktadır. 

Nazlıcan Birinci

05433374241
nbrnc55@gmail.com
18-10-2018

Balıkesir Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2017 yılında bölüm birincisi olarak mezun oldum. Aynı yıl, Izmir Demokrasi Üniversitesi'nde yüksek lisansa başladım. Yurt dışı deneyimim ve orta seviyede yabancı dilim (Ingilizce) bulunmaktadır. Ileri seviyede Autocad, Sketch Up, Lumion, Photoshop bilgim bulunmaktadır. Avam proje (ihale projesi-AVM) ve uygulama projelerinin (konut, villa) hazırlanması, 3D modelleme ve render konularında iş deneyimim bulunmaktadır. Tasarım yönü kuvvetli, çabuk öğrenen, pratik, girişken ve hevesli bir yapıdayım. Yüksek lisansın tez yılında olduğumdan, vakit sorunum bulunmamakta, Izmir lokasyonunda iş arayışım sürmektedir. B tipi ehliyetim vardır. Buca'da ikamet etmekteyim. Ilgilenenlere Portfolyo veya Cv iletilebilirim. 

DİLARA GENÇ

0506 717 4741
dilaragenc70705@gmail.com
17-10-2018

Merhabalar, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. Bu yıl Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon Bölümü'nde yüksek lisansa başladım. Okul döneminde bir hamam restorasyonu projesinde çalıştım. Restorasyon ve mimari ofis alanında deneyimim bulunmakta. İzmir'de restorasyon alanında çalışabileceğim yarı zamanlı iş arıyorum. İlgilenenlere portfolyomu gönderebilirim. Saygılar 

MESUT ERDEM

5317079323
mesut2094@gmail.com
17-10-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Öğrenim hayatım boyunca çeşitli yarışma deneyimlerim bulunmakta. Program bilgisi olarak ileri düzeyde Autocad, Adobe Photoshop, SketchUp, MS Office ve başlangıç-orta düzeyde Revit ,lumion kullanıyorum. Kendimi geliştireceğim aynı zamanda katkı sağlayabileceğim bir ofis aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Melda Özlem Dirgin

05417454312
modirgin@gmail.com
17-10-2018

İYTE 2016 mezunuyum. 2 yılı aşkın zamandır Urla'da çeşitli şantiyelerde (villa, site, butik otel, havuz-peyzaj) saha mimarlığı yapıyorum. Şantiyede taşeron firmalar ve işverenler arasında doğru iletişimi sağlayabilen, anlık problemlerde aktif rol oynayıp çözüm üretebilen bir mimarım. Saha ofis koordinasyonu ve pratik çözüm sürecinde kendime ve tecrübeme güveniyorum. İyi seviyede sketchup, lumion, autocad ve photoshop kullanıyorum. Ofis içinde 3D modelleme ve animasyon işleri yapabilirim. Şantiye veya ofis için portfolyo ve CV'mi gönderebilirim. 

Eray SUÇEKEN

0.538.542 68 29
eraysuceken@hotmail.com
17-10-2018

19 yıllık mimarım.9 yıl yurt dışı deneyimim vardır. Saha şefliğinden proje müdür yardımcılığına kadar her türlü şantiye ofisi ve saha görevinde aktif olarak görev aldım. Konut , metro , cephe sistemleri , lüks konut  , avm , yapı market , tekstil fabrikası , hastahane , kütüphane , müze , rafineri işlerinde tecrübem vardır. Tecrübeyle bütünleşen  dinamikliğin en verimli çağında olduğumu düşünüyorum. Tecrübe ve yeteneklerimi kullanabileceğim uygun bir yöneticilik pozisyonu arıyorum. 

Duygu KUŞCU

05548325225
duygu.kuscuu@gmail.com
15-10-2018

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümüni bitirdim.Diplomamı henüz almadım. Archicad,Autocad,Photoshop ve MS Office programlarını ileri seviyede; Lumion'u orta Seviyede ; 3Ds Max'i başlangıç seviyesinde kullanabiliyorum. İzmir içinde ofiste ve şantiyede görev alabileceğim, mesleği öğrenebileceğim bir büroda yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmak istiyorum. Seyahat engelim yok.Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için karşılıklı görüşmek isterim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu iletebilirim. İlginize teşekkür ederim. Saygılarımla; İyi günler,iyi çalışmalar. 

Helin Yüksel

05532312293
helin.yuksel@hotmail.com
12-10-2018

 İzmir Ekonomi Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden Ocak 2017de mezun oldum. Stajlarımı Beşiktaş aş.’de Vodafone Arena Stadyumu şantiyesinde ve İzmir Büyükşehir Belediyesinde yaptım. 1 yıl boyunca KSC Yapı bünyesinde Allianz Sigorta Kampüs şantiyesinde çalıştım. Son olarak İBB Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı binası tadilat onarım işinde ince işlerden sorumlu olarak görev aldım. Şantiye yada ofis işlerinde görev alabilirim. 

sedat tutka

05433430783
sedat761@hotmail.com
12-10-2018

naxcıvan devlet ünüversitesi mezunuyum 2016 yılı nda mezun oldum yurt dışında gemikaya ve dizayn holding te mimarlık yaptım servet mmc sirketinde genel kordinatörlük yaptım hazırda İKA adi ortaklık şirketinin yürüttügü izmir istanbul otobanında faliyet güsteren nur enerji & mimarlık şirketinde mimarlık yapmaktayım yakın zaman da sahsıma deger katacak firmalarda söz sahibi olmak isterim ihtiyac halinde iletişime geciniz 05433430783 

SEDA BÜYÜKKÖKEN/MİMAR

05065849996
sedabuyukkoken@gmail.com
12-10-2018

13 yıllık deneyimli mimardan Freelance olarak mimari ve iç mimari tasarım teknik çizim, avan proje hazırlanması, uygulama ve detay projeleri hazırlanması TARAFIMDAN TİTİZLİKLE YAPILIR. İLGİLENENLERE CV ULAŞTIRABİLİRİM. 

Murat Karakuş

05061101202
muartkarakusmurat@gmail.com
11-10-2018

Haziran ayı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mimarlık mezunuyum.Daha önce staj yaptığım ofislerde uygulama projesi hazırlanması takibi ve tadilat işlerine baktım.Özelde 2 katlı bir konağın rölöve işini yaptım.Autocad, Revit, 3DS Max vray Render motoru ve photoshop programını kullanabilmekteyim.Diğer BIM programlarını yada farklı bir program istenildiği takdirde onun üzerine kendimi hızlı geliştirip kullanabilirim. Alanımdaki yenilikleri takip ederim araştırırım. Kendimi geliştirebileceğim bir çalışma ortamı arayışındayım.İlgilenenler iletişim bilgilerimden ulaşabilir istenildiği takdirde cv ve portfolyomu gönderebilirim.

BİLAL SEÇMEN

0542 725 09 15
secmenbilal2@gmail.com
11-10-2018

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 yılı mezunuyum. Proje ve tasarım ekip çalışmalarına iyi adapte oluyorum. Autocad, Sketchup, Adobe Photoshop, Lumion, MS Office programlarını ileri seviyede Vray'i orta seviyede kullanıyorum. İzmir'de tecrübe edineceğim ve katkıda bulunabileceğim ofis ve şantiyelerde iş aramaktayım. İlgilenenlere CV mi gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler. 

Tarık EBEOĞLU

05343064764
tarikebeoglu@hotmail.com
11-10-2018

Yurt içi ve yurt dışı, sektöründe beş yıl başarılı ince işler saha uygulamaları ağırlıklı tecrübeye sahip, askerlik engeli bulunmayan, yabancı dillere çok iyi hakim, mimar olarak yurt dışında takım arkadaşı olarak çalışabileceğim iş yeri arayışı içerisindeyim. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. 

Tuğçe Akın

05363343825
tugce_akin@hotmail.com
11-10-2018

Merhaba. İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Ms Office, Autocad, Sketchup, Rhinoceros, Photoshop, Lumion, V-ray, Grasshopper programlarını kullanabiliyorum. İleri düzeyde İngilizce biliyorum. Dönemsel olarak çalıştığım ofislerde çeşitli ölçeklerde konut, ticari ve kamusal projelerde etüt çalışması, uygulama projesi çizimi, iç mekan tasarımı, 3D modelleme, proje görselleştirme konularında deneyim kazanma şansı yakaladım. İzmir ili içinde tasarım ve uygulama alanlarında kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş ortamında çalışmayı hedefliyorum. Bayraklı’da ikamet ediyorum. B sınıfı sürücü ehliyetim var. İlgilenenlere CV gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Dilara ÖZER

0539 834 05 44
dilaraozer1996@gmail.com
11-10-2018

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Şantiye, ölçme, röleve ve ofis stajlarımı tamamladım. Güz ve bahar dönemlerinde sadece proje derslerini alacağım. Bu süreçte yarı zamanlı olarak çalışabileceğim, mezuniyetimden sonra da devam edebileceğim bir iş arıyorum. Photoshop, Autocad, Sketchup programlarını ileri derecede, Archicad ve Lumion programlarını başlangıç seviyesinde kullanabiliyorum. Kendimi geliştirmeye ve öğrenmeye açığım; insan ilişkilerinde iyi olduğuma ve ekip arkadaşlarıma katkı sağlayabileceğime inanıyorum. İstenildiği takdirde CV ve portfolyomu gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler ve iyi günler. 

Atakan Ayhan AKSEKİLİ

05068140776
atakanayhan@hotmail.com
10-10-2018

2016 yılı İstanbul Gelişim Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. Aydinda ikamet ediyorum. Program olarak AutoCAD, sketcup, lumion ileri seviye kullanmaktayim. 2 yıllık mimari ofis tecrubem vardir. Okul yıllarında 2 staj dönemimi Ağaoğlu Şirketler Grubunda tamamladım. Amacım uzun soluklu tecrübelerimle katkı saglayabilecegim çalışma ortamında bulunmak. İlgilenenlere cv bilgilerimi gönderebilirim. İyi çalışmalar 

Gülşen Derse

05427437214
gulsenderse@gmail.com
10-10-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Autocad, Photoshop,Archicad İleri seviye; , Revit ,Lumion ,Sketchup programlarına Orta seviyede 3DsMAX ve V- ray programına başlangıç seviyesinde hakimim. Amacım uzun soluklu katkı sağlayabileceğim ve bana katkı sağlayabilecek iş ortamında çalışmak. İlgilenen firmalara incelemeleri için CV ve Portfolyomu gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Sinan AKYOL

0535 346 8385
sinanakyol_@hotmail.com
10-10-2018

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2004 yılı mezunuyum. Çeşitli ofislerde mimari tasarım ve uygulama projelerinde görev aldım. Şantiyede de çalıştım. Autocad ve Sketchup programlarını kullanmaktayım. İlgilenenlere CV de gönderebilirim. 

Mertcan Dilekçi

543 402 0026
dilekcimertcan@gmail.com
10-10-2018

Maltepe Üniversitesi Mimarlık (İngilizce) 2017 mezunuyum. Okulumu derece ile bitirdim. 10 aylık ofis ve şantiye tecrübem bulunmakta. İleri seviyede Archicad, Autocad, Lumion ve Photoshop kullanmaktayım. Diğer bildiğim bilgisayar programlarıda CV'mde yer almaktadır. Çalıştığım dönemde uygulama , rölöve, renovasyon, metraj ve görselleştirme sunum üzerine çalıştım sahada ise kontrollerini üstlendim. Sürekli kendimi geliştirme isteğimden dolayı ofis veya şantiye diye özel bir tercihim bulunmamakta. İstenildiği taktirde CV ve Portfolyomu gönderebilirim. Saygılarımla...

Deniz Kolay

05347997404
denizzkolayy@gmail.com
10-10-2018

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. 2 yıllık büro deneyimim bulunmaktadır. Mimari uygulama-tasarım projesi çizimleri, mimari detay çözümleri, imar yönetmelikleri, iş takibi-bildirimi ve proje görsel sunumu oluşturma konularında deneyimliyim. Photoshop ,Autocad, Revit, Sketch up, Lumion, Ms office programlarına hakimim. İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınım. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Özge Yiğit

05052911428
yigitozge2611@gmail.com
04-10-2018

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü'nden mezunum. Restorasyon ve mimari ofis alanında 3 yıl deneyimim bulunmakta. Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon Bölümü'nde yüksek lisans yapmaktayım. Yarı zamanlı ve restorasyon alanında İzmir'de iş arıyorum. İlgilenenlere öz geçmişimi gönderebilirim. Mail veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. 

Özge ERDEM

05061482733
ozgeerdem18@gmail.com
03-10-2018

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık bölümünden bu yıl mezun oldum. Sketchup,Autocad,Photoshop ve MS Office programlarını ileri seviyede; Lumion'u, Archicad'i ve Revit 'i orta seviyede kullanabiliyorum.Fazlasıyla çalışmaya istekli ,becerikli ve sorumluluk sahibi biriyimdir.İşi öğrendikten sonra etkili bir personel olacağıma inancım tamdır .Ayrıca insan ilişkilerinde iletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına da uygun bir yapıya sahibim.Öğrendiğim teknik bilgileri uygulayabileceğim, katkı sağlayabileceğim, verimli ve aktif bir çalışma ortamı aramaktayım.İlgilenenlere CV ve Portfolyomu gönderebilirim .İyi günler.. 

Ayşen HÖBEL

05356154624
aysenhobel@gmail.com
03-10-2018

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2016 mezunuyum. Şu an Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Anabilim Dalı Restorasyon Bölümü'nde yüksek lisans eğitimine devam ediyorum. Tez döneminde olduğum için tam zamanlı çalışabilirim. Daha önce çalıştığım ofislerde restorasyon ve uygulama projelerinde görev aldım. Autocad, archicad, adobe photoshop, artlantis, ms office programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Şantiye ya da ofis ortamında tam zamanlı çalışabileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere ayrıntılı özgeçmiş gönderebilirim. Teşekkürler. 

Özlem Demirtepe

90 506 569 78 55
ozlem.demirtepe@gmail.com
03-10-2018

2009 Dokuz Eylül Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım bölümünde yüksek lisans yaptım. 9 yıl boyunca tasarımdan , uygulama çizimine, proje yönetiminden şantiye takibine kadar konut , eğitim binaları, otel ve avm projelerinde çalıştım. Ayrıca Amerikan projelerinde proje yöneticisi olarak görev aldım. Autocad , Archicad ve Photoshop programlarını ileri seviyede kullanabiliyorum. İstenildiğinde özgeçmiş ve portfolyomu paylaşabilirim. 

Sena SÖNMEZ

0543 514 45 66
sena9494sonmez@gmail.com
03-10-2018

Merhabalar, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Toplamda 1.5 yıl olmak üzere ofis ve şantiye deneyimim mevcut ve yönetmeliklere hakimim. Autocad, Photoshop, Illustrator, InDesign, Revit, Rhinoceros, SkethUp, M. Office programlarını 4 yıldır aktif olarak kullanıyorum. Takım çalışmalarına son derece yatkınım , İzmir'de mimari projelerin tasarım ve uygulama çizimi aşamalarında yer alıp, kendime ve aynı zamanda çalıştığım ofise katkıda bulunabileceğim, tam zamanlı veya yarı zamanlı bir iş arıyorum. İlgilenenler için detaylı CV ve portfolyom linktedir. https://senasonmez.wixsite.com/portfolio Şimdiden teşekkür eder, iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim. 

Şehmus ARIK

0545 766 60 50
sehmus1362@gmail.com
03-10-2018

Merhabalar. Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde okuyorum.Mezun olmama bir dönem kaldı.Eğitim sürecinde üç profesyonel yarışmada yardımcı olarak görev aldım, üç öğrenci yarışmasına katıldım. Autocad, Photoshop ve Archicad programlarını iyi derecede, Sketchup ve Lumion programlarını orta seviyesinde kullanıyorum.Okul döneminde yarı zamanlı çalışacağım, okul sonrasında da devam edeceğim, kendimi geliştireceğim ve ekibime katkı sağlayabileceğim bir iş arıyorum.İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim.Teşekkürler... 

Ezgi GENÇ

0530 308 88 98
ezgi-genc@hotmail.com
01-10-2018

Merhaba, İstanbul Okan Üniversitesi Mimarlık bölümü 2018 mezunuyum. İleri seviyede ArchiCAD, Revit, Lumion, Photoshop, MS Office; orta seviyede ise AutoCAD ve SketchUp programlarını kullanıyorum. İzmir ve çevresinde kendimi geliştirebileceğim, tecrübe edinebileceğim aktif bir çalışma ortamı arıyorum. İlgilenenlere CV mi mail olarak gönderebilirim. Teşekkürler. 

ASUDE YOKUŞ

05314978089
asudeyokus@gmail.com
01-10-2018

Merhabalar. Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 2018 yılında, ikincilikle mezun oldum. Eğitim sürecinde iki profesyonel yarışmada yardımcı olarak görev aldım, dört öğrenci yarışmasına katıldım. Autocad, Photoshop, Sketchup ve Lumion programlarını iyi derecede, 3Dmax ve Archicad programlarını başlangıç seviyesinde kullanıyorum. Kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir çalışma ortamı arıyorum.İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

YÜKSEL ÇOBAN

05533167186
yukselcoban8@hotmail.com
01-10-2018

 Merhaba , Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. Diploma projesini alırken 3 ay İstanbul'da bir dizayn ofisinde çalıştım.Şantiye ve bir ofis stajımı İstanbul'da yaptım diğer ofis stajımı İzmir Çeşme'de yaptım. Aktif olarak AutoCAD, Photoshop ve Sketch Up, orta seviyede Revit, başlangıç seviyesinde 3ds Max programlarını kullanmaktayım. Tecrübe edineceğim ve katkıda bulunabileceğim ofis veya şantiyede iş aramaktayım. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Berkcan DEMİREL

0537 485 20 61
brkcn1994@hotmail.com
01-10-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümü son sınıf öğrencisiyim. Archicad, Lumion, Photoshop programlarını hızlı ve verimli kullanabiliyorum. Katkı sağlayabileceğim ve bu süreçte kendimi geliştirebileceğim çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenlere portfolyo ve CV paylaşabilirim. Şimdiden teşekkürler. 

Şeyma Can

05454462366
seymaacan@gmail.com
21-09-2018

İyi günler, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, mimarlık bölümü mezunuyum. Toplam 3.5 yil deneyimim bulunmakta. İzmir'de iş arıyorum. İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim. Telefon ile veya e-posta ile iletişime geçebilirsiniz. 

Feyza AŞICI

05342240492
mimar_feyza@outlook.com
18-09-2018

Uludağ üniversitesi mimarlık fakültesi 2018 mezunuyum. 6 ay ofis deneyimim var ve 4 ay da yapı denetimde de mimar kontrol elamanı olarak çalıştım. Mimari ofiste uygulama projeleri ve 3 boyut gorsellestirme çalışmaları yaptım. İlgilenenlere cv gönderebilirim 

Damla Çako

0546 234 03 64
damlacako@gmail.com
18-09-2018

 Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra proje bazlı olarak Irak'ta yapılan bir hastane projesinde görev aldım. Eğitim sürecimde üniversitemize ait öğrenci kulüplerinde aktif yer alıp etkinlik afişlerinin hazırlanmasında katkı sağladım. Farabi Öğrenci Değişim Programı kapsamında eğitim hayatımın bir yılını Yıldız Teknik Üniversitesinde geçirdim. Farklı ortamlara kolay adapte olan dışa dönük birisiyim. Aktif olarak AutoCAD, Photoshop ve Archicad, orta seviyede 3ds Max ve Indesign, başlangıç seviyesinde Sketch Up programlarını kullanmaktayım. Tecrübe edineceğim ve katkıda bulunabileceğim iş aramaktayım. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Göksenin Güleç

05342083526
goksenin.gulec94@gmail.com
18-09-2018

Merhabalar, Yaşar üniversitesi mimarlık bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Ağustos 2017 den beri gerek ofis gerekse de şantiyede aktif olarak görev almaktayım. Özellikli olarak autocad,sketchup vray,lumion,archicad ve photoshop programlarını ileri düzeyde, revit programını orta seviyede kullanabiliyorum. İlgilenenlere CV ve portfolyomu mail olarak gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

Melisa AVCI

05070227138
mls.a.95@hotmail.com
17-09-2018

Merhaba , Kamu projeleri çizen bir mimari proje ekibine yer alarak tasarım aşaması,mekansal çözümlemeler ve detay çizimlerinde bulundum.Karayolları,Çukurova Üniversitesi,Mersin(çamlıyayla) ve kişiye özgü projeler için çizim yaptım.Bir mimar olarak sahip olduğum vizyon ve azmimle firmanızın sahip olduğu tecrübenin birleştiği noktada başarılı işler ortaya çıkacağına inanarak sizin ile çalışmak istediğimi belirtir iyi çalışmalar dilerim. 

Hakan Takmaz

05315625251
hakan_17t@hotmail.com
17-09-2018

 Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisiyim. Mezuniyetim için 1 dönemim kaldı. Archicad,Autocad,Photoshop,Lumion,MS Office programlarını ileri derecede ve aktif olarak kullanıyorum. Sketchup ve Revit orta düzeyde kullanıyorum. Disiplinli ve kolektif çalışma ortamına uyum sağlarım. Kısa sürede ürün ortaya konulabilen Mimarlık Öğrencileri Hekimhan Yaz Kampı gibi etkinliklerde görev aldım. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim ve bulunacağım firmada uyumlu ekip çalışmasına katkı sağlayabileceğim, verimli ve aktif bir çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu mail olarak gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Onur Dönmez

05373449767
onurdonmez29@gmail.com
17-09-2018

Merhaba,Gaziantep Üniversitesi İngilizce Mimarlık bölümü 2016 yılı mezunuyum.Antalya Kent müzesi şantiyesinde saha mimarı olarak görev aldım.Ardından dönemsel otel tadilatlarında hakediş sorumlusu olarak görev yaptım.Aynı zamanda konutlar için belediye projesi hazırladım.İyi derecede Autocad,photoshop,sketchup,lumion ve office programlarını kullanıyorum. Eğitim hayatıma ve kişiliğime uygun kurum kimliği kazanmış bir şirkette işe başlama gayelerimin başında gelmektedir.İlgilenenlere özgeçmişimi gönderebilirim.İyi çalışmalar dilerim. 

Ecem KARTALCAN

05068694543
ecmm.kartalcan@hotmail.com
17-09-2018

İzmir Yaşar Üniversitesi İngilizce Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. Autocad , Archicad , Rhino , Sketchup , Lumion , Photoshop , 3DMax ve Office programlarını kullanıyorum. 1,5 Yıllık iş tecrübem oldu. Bu süreçte belediye projesi hazırlanması ortamında bulundum ve projenin teknik çizimlerini çizme konusunda kendimi geliştirdim. Fuar Stand Projeleri , Ev-Villa , Tadilat Projeleri çizdim. Folkart Incity Şantiyesinde bulundum. Çalışmaya , öğrenmeye , kendimi geliştirmeye istekliyim. Kendimi mimarlık ve şantiye alanında geliştirebileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere CV’mi gönderebilirim. 

Süreyya DÜZGÜN

0531 102 76 44
duzgunsureyya@gmail.com
17-09-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi 2018 mezunuyum. Proje ve tasarım ekip çalışmalarına kısa sürede adapte olabiliyorum… İyi düzeyde Photoshop, Autocad programlarını, orta düzeyde Revit, Lumion, Archicad programlarını ve başlangıç düzeyinde 3dmax programını kullanabiliyorum. Mimarlıkla ilgili mesleki bilgilerimi geliştirecek, bu alanda çalışmalarıma katkı sağlayacak, kendimi geliştirebileceğim bir ekip aramaktayım… İstenildiği takdirde CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar… 

KARDELEN ŞENER

05456891992
kardelensener@gmail.com
17-09-2018

2017 Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Şantiye stajımı Bakü’de Azersun Holding’in Dreamland projesinin dizayn ofisinde tamamladım. 8 ay süreli ofis deneyimim bulunuyor. Yönetmeliklere hakimim. İleri seviyede Archicad, Autocad, Lumion İyi seviyede 3DsMax , Photoshop, Sketchup kullanabiliyorum. Mimari Etüt çalışması, uygulama projesinin çizimi, 3D modelleme ve görselleştirme alanlarında çeşitli çalışmalar yaptım. İzmir’de ikamet ediyorum, iyi seviyede İngilizce bilmekteyim ve B sınıfı ehliyete sahibim. İlgilenmeniz halinde Cv ve portfolyomu iletebilirim. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

ABDULLAH ÜREN

0553 852 56 06
abdullahurennn@gmail.com
14-09-2018

SELAMLAR. 2016 YILINDA ÇUKUROVA-MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.ANKARADA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ ŞANTİYESİNDE(9 AY) VE MERSİNDE UĞUR KOÇ MİMARLIKTA(7 AY) ÇALIŞTIM.ŞANTİYEDE İNCE İŞLER DETAY ÇİZİMİ VE UYGULAMA KISMINDA GÖREV ALDIM. METRAJ, KEŞİF, HAKEDİŞ HAZIRLAMASINI ÖĞRENDİM. OFİSTE İSE GENELLİKLE KAMU YAPILARI PROJELERİ YAPTIK. HEM TEKNİK VE DETAY ÇİZİMLERİ HEMDE 3 BOYUT MODELLEME İŞLERİ YAPTIM. ŞU ANDA AKTİF OLARAK ÇALIŞMIYORUM 

ERHAN GÜNDOĞDU

5457463260
erhan-esp@hotmail.com
14-09-2018

Dokuz Eylül Üniversitesi 2017 mezunu mimarım. 1 yıllık çalışma geçmişim bulunmaktadır. Aktif Archicad, Autocad, Sketchup , Photoshop ve Lumion kullanıcısıyım. Ofis veya şantiye ortamında katılabileceğim bir ekip arayışındayım. İlgililere özgeçmiş-portfolyo sunabilirim. İyi çalışmalar. 

Elif Durmuş

0544 629 51 83
mimelifdurmus@gmail.com
14-09-2018

Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2018 mezunuyum. İleri seviyede AutoCAD, SketchUp, Lumion ve Photoshop kullanıyorum. Ayrıca Corel, Artlantis, V-Ray ve MS Office programlarına hakimim. Kendimi geliştirebileceğim ve aynı zamanda katkı sağlayabileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler.

Muhammet Sahin

05073004753
muhammetsahin@outlook.com
14-09-2018

Merhaba, Doğu Akdeniz Üniversitesi 2018 mezunuyum. İyi derecede AutoCAD, ArchiCAD, Revit, SketchUp, Lumion ve Photoshop programlarına hakimim ayrıca orta seviyede 3dsMax ve Adobe Illustrator bilmekteyim. Daha önce İzmir'de Noyan Vural Mimarlıkta yaz stajı için bulundum ve Doğu Akdeniz Üniversitesinde Öğrenci Asistanlığı yaptım. Hırslı ve disiplinli biri olduğumu söyleyebilirim bu doğrultuda kariyer planımı doğru adımlarla atıp kendime tecrübe katmak istiyorum. İlgilenen ofis ve firmalara Cv'mi e-mail yoluyla ulaştırabilirim. 

Ece Dayıbaş

05363528579
a.ece_93@hotmail.com
14-09-2018

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Autocad, Archicad, Photoshop, MS Office programIarına ileri seviye; 3Ds Max, Sketchup, Revit programlarına başlangıç seviyesinde hakimim. Tasarım ofisi veya şantiyede katkıda bulunabileceğim aynı zamanda kendimi geliştirebileceğim uzun süreli ve tam zamanlı bir iş aramaktayım. İlgilenenlere CV'mi ve porfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Gülümser Özdemir

0543 566 74 94
ozdemirgulumserr@gmail.com
14-09-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Autocad, Photoshop, Sketchup , V-ray , Ms Office programlarına hakimim. Archicad ve Revit programlarına başlangıç düzeyinde hakimim.Amacım kendimi geliştirmek, iş tecrübesi edinebileceğim ve karşılıklı olarak katkı sağlayabileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenler için CV ve portfolyomu gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar... 

Gülşen DERSE

05427437214
gulsenderse@gmail.com
10-09-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Autocad, Photoshop,Archicad İleri seviye; , Revit ,Lumion ,Sketchup programlarına Orta seviyede 3DsMAX ve V- ray programına balangıç seviyesinde hakimim. Amacım uzun soluklu katkı sağlayabileceğim ve bana katkı sağlayabilecek iş ortamında çalışmak. İlgilenen firmalara incelemeleri için CV ve Portfolyomu gönderebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

Alperen ÖĞÜT

05321612300
ibrahimalperenogut@gmail.com
10-09-2018

 İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. Autocad, Archicad, Lumion, Photoshop, 3DMax, Revit ve Office programlarını kullanıyorum. 5 Aylık iş tecrübem oldu. Bu süreçte belediye projesi hazırlanması ortamında bulundum ve projenin teknik çizimlerini çizme konusunda kendimi geliştirdim. Genel olarak villa projeleri çizdim. Şantiyelerinde bulundum. Çalışmaya ,öğrenmeye ,kendimi geliştirmeye istekliyim. Kendimi mimarlık ve şantiye alanında geliştirebileceğim bir iş arıyorum.İlgilenenlere CV’mi gönderebilirim. 

YUNUS EMRE ALKAN

05327794098
yunusemrealkann@gmail.com
10-09-2018

Merhaba , 2016 mimarlık mezunuyum 3 yıllık şantiye ve ofis tecrübem bulunmaktadır. Son projemde İzmir Kemeraltı Balıkçılar Meydanı yapılması taahhüt işinde saha mimarı olarak görev aldım. Sahada betonarme ile birlikte çalışan çelik konstrüksiyon kaba inşaat tecrübemde oluştu. Malzeme bilgim ve iş kontrol tecrübem bulunmaktadır. Ayrıca hakediş , metraj ve kesin hesap konusunda tecrübe sahibiyim. Autocad , sketchup , vray , archicad , photoshop , office programlarını profesyonel olarak kullanabiliyorum. Şantiyeler de kalite kontrol konusunda kendime güveniyorum. İzmir ve çevresinde iş arayışım bulunmaktadır. Seyehat engelim yoktur. Aktif olarak araç kullanıyorum. Gereken durumda cv mi gönderebilir, yüz yüze de görüşme yapabiliriz. İlginiz için teşekkür ederim. Mimar Yunus Emre Alkan 

Ayşe Simge Topal

05548546081
simgetopal2@gmail.com
10-09-2018

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi İngilizce Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum. Autocad, Archicad, Lumion, Photoshop ve Office programlarını kullanıyorum. 5 Aylık iş tecrübem oldu. Bu süreçte belediye projesi hazırlanması ortamında bulundum ve projenin teknik çizimlerini çizme konusunda kendimi geliştirdim. Çalışmaya ,öğrenmeye ,kendimi geliştirmeye istekliyim. Kendimi mimarlık alanında geliştirebileceğim bir iş arıyorum.İlgilenenlere CV’mi gönderebilirim. 

ECEM ONARGAN

05060243477
onarganecem@gmail.com
10-09-2018

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2015 mezunuyum. 2 buçuk yıldır çalıştığım ofislerde ruhsat takibi, 3boyutlu görsel hazırlama , uygulama projesi çizimi görevlerini üstlendim. İtalya'da 6 ay erasmus yaptığım mimarlık ofisinde restorasyon üzerine çalıştım. Autocad, sketchup, vray, lumion, archicad ve photoshop programlarını kullanıyorum . Tam zamanlı çalışacağım bir ofis arıyorum. İlgilenenlere CV'imi gönderebilrim. 

ÖNDER PEKER

05417284199
mimaronder@windowslive.com
10-09-2018

1978 İ.T.Ü. mim. fakülyesi mezunuyum.ilk bir sene kadarrumrbelediye fen işleri müd. sonra on sene kadar proje ve inşaat müteahhitliği(yap-sat)bilahare çeşitli büyük inşaatlarda şantiye şefliği son on sene kadar tarihi bina resterasyon şantiye şefliği yaptım.Bu işlere ait iş bitirme belgelerim var.İnşaat işlerinde danışman ,şantiye şefliğive ,satın alma,satış takip sorumlusu olara her türlü şantiye şartlarında çalışırım.Çalıştığım firmaya çalışmamlla büyük katkılar sağlıyacağıma inanıyorum.Saygılarımla. önder.mim. 

Barış Oruç ÖZER

05543171163
milenyum12@gmail.com
10-09-2018

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum.Askerlik görevimi tamamladım.Aktif olarak araç kullanmaktayım.Çiğlide ikamet etmekteyim.Öğrenim süresi boyunca yaz stajlarımda çeşitli uygulama projeleri, detay çizimleri, ince işler köntrollüğü, 3d modelleme ve iç mekan tasarımı yaptım. Aynı zamanda yarışma projesi deneyimim de bulunmaktadır. İleri düzeyde Autocad, sketchup, Lumion, photoshop, word ve powerpoint, orta düzeyde 3dmax ve v-ray programlarını kullanabiliyorum. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim ve bulunacağım firmaya katkı sağlayabileceğim kurumsal bir şirket arayışım bulunmaktadır. İlgilenler için CV ve Portfolyo dosyamı gönderebilirim.İlginize şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım. 

CİHAN GÜNEŞ

05309733061
gnschn@yahoo.com
10-09-2018

Uludağ üniversitesi inşaat teknikerliği mezunuyum.Dokuz eylül üniversitesi mimarlık 4.sınıf öğrencisiyim.Autocad,revit,photoshop, lumion ve Modelleme seviyesinde 3D s max programlarına hakimim.Uygulama projesi ve detay çözümleri çizebilecek düzeydeyim. 1 yıl ofis, 2 yıl şantiye deneyimine sahibim. Okul dönemi ve sonrası için kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş arıyorum.İlgilenenlere CV gönderebilirim. İyi günler.. 

İbrahim Aysun

05326815141
onaysun@gmail.com
05-09-2018

20 yıllık şantiye (kaba ve ince inşaat) deneyimli mimarım. Şantiyede mimar, şef olarak görev alabilirim.Alt yapı işleri, Kaba inşaat işleri (istinat duvarı, taş duvar), Okul, Spor tesisi, Kafe, Restorant, Lüks - Ultra Lüks konut, gibi projelerde görev aldım. 

Gizem Kumral

0543 693 14 25
gkumral93@gmail.com
05-09-2018

 Merhaba, ben Gizem Kumral. 2016 yılında Girne Amerikan Üniversitesi(%100 burslu) mimarlık bölümünden mezun oldum. 1 yıllık deneyimim var. Mimari proje tasarımı, uygulama projesi çizimi, 3D modelleme konusunda deneyimliyim. Ayrıca imar yönetmeliğine de hakimim. Disiplinli, işine değer veren ve kendimi geliştirmek için çabalayan biriyim. Autocad, 3dsmx+vray, photoshop programlarını aktif bir şekilde kullanmaktayım. Mimari ve iç mimari tasarım ve görselleştirme üzerine çalışabileceğim bir yer arıyorum. İlgilenenlere detaylı CV ve portfolyomu mail üzerinden iletebilirim. 

FUNDA KAPİZ

05076666677
kapizfundaa@gmail.com
05-09-2018

Beykent Üniversitesi 2018 mezunuyum.Autocad, ArchiCAD , 3dmax programlarını kullanmaktayım ayrıca devam eden bir Revit kursu eğitimim var. İzmir ve cevresinde iş aramaktayım. Daha çok sahada kendimi geliştirmek istiyorum. İlgilenenlere CV gönderebilirim. 

ÖZNUR İLÇİN

5456596568
oznurrilcin@hotmail.com.tr
05-09-2018

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü son sınıf öğrencisiyim. Güz ve bahar dönemlerinde yalnızca proje dersleri için okula gitmek durumundayım.Okul döneminde yarı zamanlı çalışacağım, okul sonrasında da devam edeceğim, kendimi geliştireceğim ve ekibime katkı sağlayabileceğim bir iş arıyorum.AutoCAD, SketcUp, ArchiCAD, Photoshop programlarını kullanabiliyorum.İlgilenenlere CV gönderebilirim. Teşekkürler... 

Ahmet Ertaş

0542 260 34 77
ahmetertas.47@hotmail.com
05-09-2018

Kırklareli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Fakülteyi birincilikle tamamladım. Öğrenim süresi boyunca yaz stajlarımda çeşitli uygulama projeleri, detay çizimleri, ince işler köntrollüğü, 3d modelleme ve iç mekan tasarımı yaptım. Aynı zamanda yarışma projesi deneyimim de bulunmaktadır. İleri düzeyde Autocad, sketchup, Lumion, photoshop, word ve powerpoint, orta düzeyde archicad, idecad programlarını kullanabiliyorum. Kendimi daha fazla geliştirebileceğim ve bulunacağım firmaya katkı sağlayabileceğim kurumsal bir şirket arayışım bulunmaktadır. İlgilenler için CV ve Portfolyo dosyamı gönderebilirim.İyi çalışmalar. 

Yeliz OTKIRAN

0 506 744 48 27
yelizotkiran@gmail.com
04-09-2018

Merhaba, Antalya Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Yaklaşık 2 yıllık ofis tecrübem süresince otel, hastane, ofis, öğrenci yurdu, konut vb. çeşitli ölçeklerdeki yapıların mimari proje etüdü, ruhsat ve uygulama projelerinin hazırlanma süreçlerinde görev aldım. Şuan kendime homeoffice açmış bulunmaktayım ve freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. İzmir’de ikamet ediyorum, iyi seviyede İngilizce bilmekteyim ve B sınıfı ehliyete sahibim. Tasarım, çizim ya da 3dgörselleştirme konusunda katkıda bulunacağım ya da üretken olabileceğim çalışma alanları için iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz. İlginize şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Asiye Gül

05067655266
gul.92afr@hotmail.com
04-09-2018

Yaşar Üniversite Mimarlık Fakültesi mezunuyum. 9 Eylül Üniversitesi yüksek lisans tez aşamasındayım. Autocad, Archicad ve Photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabiliyorum. Artlantis ve Sketchup iyi derece modelleme yapabiliyorum. 1 buçuk yıl ofis uygulama projesi deneyimine sahibim. İlgilenenlere Cv yollayabilirim. 

Ebru Temel

5075711737
mimarebrutemel@gmail.com
15-08-2018

Merhaba 9 Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü 2018 mezunuyum. AutoCAD, archicad, photoshop, 3ds Max ve ms office programlarına hakimim. Düzenli ve disiplinli çalışırım. Devamlı çalışabileceğim ve mesleği öğrenebileceğim bir iş arıyorum. Dilerseniz portfolyo ve cv gönderebilirim. İyi ve bol kazançlı günler..

Deniz Kolay

5347997404
denizzkolayy@gmail.com
13-08-2018

Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. 2 yıllık büro deneyimim bulunmakta. Mimari detay çözümleri, iş takibi, bildirimi ve uygulama-tasarım projesi çalışmalarında oldukça aktif ve hevesliyim. Photoshop ,Autocad, Revit, Ms Office, Sketch up programlarına hakimim. İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkınım. Problem çözme becerim gelişmiş olmakla birlikte alternatif çözümler üretebilirim. İlgilenenlere CV ve portfolyo gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

ECE DİNGİL

5074694443
ecedingil@gmail.com
02-08-2018

Merhaba Karabük Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2018 Haziran ayında mezun oldum. Ayrıca 2012 yılı Mimari Restorasyon mezunuyum. Restorasyon mezuniyetimden sonra 3 yıl ofis deneyimim, Mimarlık eğitimim sürecinde 3 yıl da freelance rölöve restitisyon restorasyon projelendirme işlerinde çalıştım. Çalışmış ve yürütmüş olduğum işlerin tamamı CV'mde mevcuttur. Autocad, Sketchup, Lumion, Photoshop ve office programlarını iyi derecede kullanıyorum. İstenildiği taktirde CV ve Portfolyomu ilgili kurumlara gönderebilirim. İyi günler.