Hüseyin Şehid Sevinç

05544143030
huseyin.sevinc.95@gmail.com
20-02-2026

2019 yılı Yaşar Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Lisans eğitimim süresinde bir çok projede sergiye seçildim. Bunun yanısıra Özgür Dinçer Mimarlık ofisinde ve Özen İnşaat şantiyelerinde staj yapma imkanı buldum. Kullanabildiğim bilgisayar programları Autocad, Sketchup, Archicad, Lumion, Photoshop, Rhino, Illustrator, Indesign. B sınıfı ehliyetim mevcut. Ofis veya şantiye tam zamanlı çalışabileceğim iş imkanı aramaktayım. CV ve Portfolyo için mail gönderebilir veya telefonla iletişim sağlayabilirsiniz. 

UFUK ALKAN

05062682190
ufukaal93@gmail.com
03-00-2022

Merhaba, Ben Ufuk ALKAN.2019 BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK Bölümü mezunuyum.Şuan aktif iş arayışındayım.Autocad,Sketchup,Lumion,Photoshop,Sketchup V-Ray ve Ofis programlarını aktif olarak kullanabiliyorum.Eğitimim süresinde İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PROJELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ\'NDE ofis stajımı yaptım. NEVA KONSEPT firmasında da konut şantiyesinde staj yapma imkanı buldum. B sınıfı ehliyetim mevcut ve aktif olarak araç kullanıyorum.Şantiye alanında ve ofis ortamında aktif olarak görev almak ve teorik olarak öğrendiğim bilgilerimi pratikte de pekiştirmek ve iyi bir mimar olarak kariyer hedeflemekteyim. Öğrenmeye açık ve mimar olabilmek için çok çaba harcamış bir insan olarak kendimi geliştirme konusunda da oldukça heyecanlı ve istekliyim.İlgilenenlere CV ve Portfolyomu iletebilirim. 

Pelin AKTAŞ

5314276276
akts.pln@gmail.com
10-03-2020

Merhabalar ben Pelin Aktaş.Çukurova Üniversitesi Mimarlık Fakültesi şubat 2019 mezunuyum.Şuan aktif iş arayışındayım.Lumion,Autocad,Sketch Up,Photoshop iyi seviyede,Revit ve Archicadi ise orta seviyede biliyorum. Stajlarımı Şimşekler İnşaat (Ankara) ve Emay Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik \'de (İstanbul) yaptım.Desen Mimarlık ofisinde 6 ay süreli ofis deneyimim bulunmaktadır.Uygulama projesi çizimleri,belediye ruhsat süreçleri ve proje görselleştirmeleri üzerine çalıştım.Özellikle röleve-restorasyon alanına ilgiliyim.İlgilenenlere Cv gönderebilirim. 

Selin Hazer

05425450318
selinhazer@hotmail.com
10-03-2020

 Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdim. MiMarlık ve İnşaat ofislerinde çalıştım. Bir dönem kendi işimi yaptım. Şehir değişikliği nedeni ile kendime uygun iş aramaktayım. Autocad, Photoshop, 3D max , Lumion programlarını kullanmaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim . Teşekkürler 

CEREN SEVEROĞLU

05333138193
cerenseveroglu@hotmail.com
10-03-2020

Merhaba, lisans eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık bölümünde 2014 yılında, yüksek lisans eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi Restorasyon bölümünde 2019 yılında tamamladım. Erasmus değişim programı ile Polonya’da 1 dönem yüksek lisans eğitimi ve Londra’da 5 ay dil eğitimi aldım. C1 seviyesinde İngilizce bilmekteyim ve 3 yıllık ofis deneyimim bulunmaktadır. Autocad, 3ds Max, Vray, Photoshop programlarını ileri seviyede, Archicad, Revit, Cinema 4d, programlarını orta seviyede kullanmaktayım. B sınıfı ehliyetim mevcut ve aktif araç kullanmaktayım. Eğitim ve çalışma hayatım boyunca edinmiş olduğum bilgi ve becerilerimi geliştirebileceğim, yeteneklerim ve iş disiplinim ile çalıştığım kuruma değer katarak hedeflerine ulaşabilmesi için fayda sağlayabileceğim bir pozisyonda çalışmak istiyorum. İlgilenenlere CV ve Portfolyomu iletebilirim. 

Emel Özen

05385604540
emel_ozen@outlook.com
10-03-2020

Merhaba, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2019 Mimarlık mezunuyum. İleri düzeyde AutoCAD, SketchUp, Lumion 3D, Photoshop programlarını kullanıyorum. Orta seviyede Archicad, Revit programlarını kullanıyorum. Ms Office ve Ms Project programlarına hakimim. Zorunlu yaz stajlarımın yanında mimarlık ofislerinde çalıştım. Freelancer olarak görselleştirme ve animasyon yapıyorum. Kendimi geliştirmeye ve bildiklerimi uygulamaya hevesliyim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. 

Emine Bilgen

05336322312
arc_mmcgl@hotmail.com
05-03-2020

Proje ve Uygulama Denetçi Mimarım.Yapı Denetim Firmasında görev almak istiyorum. 

SELİN DEMİRBAŞOĞLU

05534325446
selin-dem@hotmail.com
27-02-2020

Merhaba, Ben Selin Demirbaşoğlu. Dokuz Eylül Üniversitesi-Mimarlık Bölümün\' den 2018 yılında Mimarlık Fakültesi ve Mimarlık Bölümü Birinciliği (3.47/4.00) ile mezun oldum. İstanbul Teknik Üniversitesi-Mimarlık Fakültesin\' de Restorasyon Programında Yüksek Lisans yapmaktayım. Derslerimi bitirdim, tez aşamasındayım. Lisans eğitimim süresince edinmiş olduğum tasarım bilgisi ve yüksek lisans eğitimim ile pekiştirdiğim koruma bilinci doğrultusunda, çalıştığım ofise katkı sağlayabileceğim aynı zamanda kendimi geliştirebileceğim bir mimarlık ofisi arıyorum. Çalışma disiplinine sahip, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye hevesliyim. Sigara kullanmıyorum. Archicad, Revit, Autocad, Photoshop, Sketchup programlarını kullanıyorum. İlginiz halinde portfolyo ve özgeçmişimi gönderebilirm. Teşekkür ederim. 

Oben AKMAZ

05554313528
oben.akmaz@yahoo.com
26-02-2020

Merhabalar, 2009 Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu MYO İnşaat bölümü, 2017 Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü mezunuyum (Burslu-İngilizce). Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümünde yüksek lisans eğitimimin tez dönemindeyim (Burslu-İngilizce). İlk mezuniyetimden sonra 4 yıl, ikinci mezuniyetimden sonra 2 yıl çalışma tecrübem bulunmaktadır. İyi seviyede İngilizce bilmekteyim. Autocad, Archicad, Revit, Photosop, MS Office, Scene, PointCab yazılımlarını iyi seviyede, Lumion ve Sketchup yazılımlarını orta seviyede kullanabilmekteyim. 3D Lazer tarayıcı (faro) cihazını profesyonel anlamda kullanabiliyorum, yapıların taranması ve taramaların nokta bulutu projesi olarak birleştirilmesi işlemlerini gerçekleştiriyorum. Tam zamanlı iş arayışı içerisindeyim. Iyi günler, iyi çalışmalar dilerim. 

Büşra Nur Ertürk

05452954095
busraerturkk@gmail.com
26-02-2020

Merhaba ; 2018 Ocak Ayında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık (İngilizce) bölümünden mezun oldum. İleri seviyede İngilizce biliyorum. İyi seviyede Autocad, Archicad, Lumion, Artlantis,Photoshop orta seviyede Revit,Illustrator,In Design programlarını kullanabiliyorum. Mesleğimle alakalı her alanda öğrenmeye hevesli, öğrendiklerini hızlı hayata geçirebilen, takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk alabilen ve verilen sorumlulukların başarıyla üstesinden gelen biriyim. Hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilen bir yapım var.Verilen iş tanımlarının gerektirdiği pozisyonlara çok kısa sürede uyum sağlayabileceğim konusunda kendime güveniyorum. İnsan ilişkileri kuvvetli stresle başa çıkabilen, ikna kabiliyeti yüksek, pozitif bir karaktere sahibim. 14 ay boyunca prefabrik ve hafif çelik bina firmasında çalıştım. Burada prefabrik ve hafif çelik sistemlerinin imalatı ve kurulumları hakkında tecrübe edinirken, aynı zamanda katalog ve web sitesi için görselleştirme ve sunum çalışmaları yaptım.Bu süre içerisinde 50\'den fazla binanın tüm aşamalarında tek mimar olarak çalıştım.8 aylık ofis tecrübem bulunmakta. Bu süre içerisinde ağırlıklı olarak sağlık tesislerinin tasarımı ve belediye projeleri üzerinde çalıştım. Ağırlıklı olarak proje çizimi üzerinde çalıştığım ofiste şantiye deneyemimde bulunmaktadır. Değerlendirmeniz halinde Cv ve Portfolyomla birlikte gelip sizinle tanışmaktan mutluluk duyarım. Saygılarımla 

Eray Suçeken

0 538 542 68 29
eraysuceken@hotmail.com
24-02-2020

20 yıllık mimarım.9 yıl yurt dışı deneyimim vardır. Saha şefliğinden proje müdür yardımcılığına kadar her türlü şantiye ofisi ve saha görevinde aktif olarak görev aldım. Konut , metro , cephe sistemleri , lüks konut , avm , yapı market , tekstil fabrikası , hastahane , kütüphane , müze , rafineri ve güçlendirme işlerinde tecrübem vardır. Tecrübeyle bütünleşen dinamikliğin en verimli çağında olduğumu düşünüyorum. Tecrübe ve yeteneklerimi kullanabileceğim uygun bir yöneticilik pozisyonu arıyorum.Hem yurt içi hem de yurt dışında müşavir firma deneyimim de vardır. Karşıyaka da ikamet etmekteyim. 

Batuhan Doğan

0 (539) 247 1650
mustafabatuhandogan@gmail.com
24-02-2020

Merhabalar, Ben Mustafa Batuhan Doğan. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık 2017 mezunuyum.Eğitim dönemimi tasarım odaklı geçirip, bilgilerimi deneyim ile birleştirmek için üniversite boyunca staj çalışmalarında bulundum.Mezun olduktan sonra piyasada bir yıl boyunca proje mimarı olarak görev aldım. Uygulama projesi ve üç boyutlu tasarım ağırlıklı çizimler yaptım.Daha sonra bir yıllı askerlik süremde proje subayı olarak çalıştım. Burada keşif, metraj ve ihale dosyalarını hazırladım. Sizin bünyenizde çalışmak bana büyük bir deneyim kazandıracaktır. 

Seray Sarıkaya

05466050205
sarikayaseray@gmail.com
17-02-2020

Merhaba, Beykent Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. 2 yıllık ofis tecrübem bulunmakta. Eski eser tescilli yapıların rölöve, restorasyon, restitüsyon projeleri; butik otel, butik villa, apartman projeleri ayrıca iç dizayn planlama-görselleştirme projelerinde yer aldım. Çoğunlukla Archicad olmak üzere; 3DSmax, Autocad, Lumion, Revit, Photoshop programlarını kullanmaktayım. Full time/Part time/Freelance olarak iş arıyorum. İlgilenenlere Cv yollayabilirim. 

Sinem ARI

05380648092
sinemariii@gmail.com
17-02-2020

 Merhaba, Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. Eğitimimi %100 ingilizce olarak tamamladım. İleri düzey Autocad, Sketchup, Microsof office programlarını, Orta düzey Revit, Photoshop, Lumion programlarını bilmekteyim. Kuşadası\'nda Başöz Mimarlık ofisinde iki yıl çalıştım. İş yaşamımda büyük ölçekte; konut, ticari, kamusal, karma yapı projelerinde yer alma fırsatı yakaladım. İmar yönetmeliğine uygun mimari proje tasarımı, belediye takibi ve ruhsat süreçleri, uygulama ve detay projesi çizilmesi konularında deneyim sahibiyim. Kendimi geliştirebileceğim ve gelişimine katkıda bulunacağım bir ofiste tam zamanlı olarak iş arıyorum. B sınıfı ehliyetim var ve seyahat engelim yok. İlgilenen firmalara ayrıntılı CV mi göndermek ve iletişime geçmek isterim. Teşekkürler. 

Fatih Gülpınar

05377199997
fatihgulpinar87@gmail.com
17-02-2020

2010 İzmir ekonomi üniversitesi mimarlık(burslu) ve 2014 istanbul teknik üniversitesi mimari tasarımda bilişim yüksek lisans mezunuyum.5 senelik mimari ve iç mimari ofis deneyimim bulunmaktadır. AutoCAD, Sketchup, Photoshop ve Ms office programlarını ileri seviyede kullanmaktayım. Ayrıca Sketchup Vray programlarını orta seviyede kullanmaktayım. Revit programını bilmekle birlikte daha önceki çalışma ofislerimde kullanılmadığı icin başlangıç seviyesinde kullanıyorum. Spec ve icmal dosyaları oluşturma konusunda deneyimliyim.Çalıştığım firmalarda mobilya üretim ve montajı sırasında görev aldım. Yoğunluklu olarak turizm yapılarında proje mimarı olarak çalıştım. İzmir ili içerisinde tercihen ofis olmak üzere ofis ve şantiyelerde mimarlık pozisyonunda iş arıyorum. Askerlik görevimi tamamladım ve B sınıfı ehliyetim var.İngilizceyi akıcı şekilde kullanmaktayım.Sigara kullanmıyorum. İstenildiği takdirde görselleştirme portfolyomu ve cv mi mail atabilirim. 

PELİN AYAN

05545482195
pelinnayan@gmail.com
10-02-2020

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. 3 yıl süreli ofis deneyimim bulunmaktadır. İş yaşamımda büyük ölçekte; konut, ticari, kamusal, karma yapı ve yarışma projelerinde yer alma fırsatı yakaladım. İmar yönetmeliğine uygun mimari proje tasarımı, belediye takibi ve ruhsat süreçleri, uygulama ve detay projesi çizilmesi, iç mekân tasarımı ve uygulama projesi, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme konularında deneyim sahibiyim. Autocad, Archicad, Adobe Photoshop, SketchUp,Lumion, pCon.planner, Artlantis Studio, MS Office programlarını ileri düzeyde, Adobe InDesign,programını orta düzeyde, 3DsMax programını geliştirilebilir düzeyde kullanmaktayım. İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirm. Teşekkür ederim. 

Aslı Naz Atasoy

05310125481
naz_atasoy@hotmail.com
10-02-2020

 Merhaba, Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. Hollanda/Rotterdam(3 ay), İtalya/Padova(2 ay) olmak üzere burslu Erasmus Stajı deneyimim vardır. İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde İtalyanca biliyorum. Çok çeşitli tasarım programlarında; Autocad, Photoshop, Rhino, Grasshopper, Photoshop, Lumion gibi çizim ve render programları olmak üzere, geniş deneyime sahibim. B sınıfı ehliyetim var. Kendimi basitçe, pozitif ve başkalarıyla güçlü iletişim kurabilen, bununla birlikte, ekip çalışmalarında veya bireysel çalışmalarda çeşitli koşullar altında farklı sorumluluklara kolayca ayak uydurabilen, çalışkan ve kararlı bir kişi olarak tanımlayabilirim. Yurt içi ve yurt dışı seyahat enegelim yoktur. Mesleki gelişimime katkı sağlayacak bir ofis arıyorum. İlgilenenlere CV ve Portfolio iletebilirim. 

Bengi İnak

05073606762
bengiinak@gmail.com
06-02-2020

 Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünden 3,38 ortalama ile Haziran 2019\'da mezun oldum. Öğrencilik dönemimde Almanya\'da Erasmus değişim programı ile bulundum. 3 Adet ulusal yarışmada ödülüm bulunmaktadır. Autocad, Revit, Photoshop ve MS Office programlarında tam; SketchUp programında ise orta düzeyde becerim vardır. Folkart Time projesinde teknik ofis stajı ile Nif Dağı kazılarında çalışma deneyimim bulunmaktadır. C1 seviyesinde İngilizce, A2 seviyesinde Almanca hakimiyetim vardır. Aktif araç kullanıcısıyım. Askerliğim 2022\'ye kadar tecillidir. İlgililere özgeçmiş ve portfolyo dosyalarımı iletebilirim. İyi çalışmalar. 

Emre Sağlık

05535855226
emresaglik25@gmail.com
06-02-2020

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 yılı mezunuyum. 2 yıllık ofis ve kısmen şantiye deneyimim bulunmaktadır. Eğitim ve çalışma hayatım boyunca Archicad, Revit, Autocad, Sketchup, Photoshop, Lumion başta olmak üzere Oska(e-Hakediş) ve MS Office gibi birçok programı aktif şekilde kullanmış bulunmaktayım. Yaklaşık maliyet, birim fiyat analizi, keşif, metraj ve ihale dosyası hazırlama konusunda eğitim alıp çalışma hayatımda da kullanmış bulunmaktayım. Archicad,Revit ve BIM konusunda kurslar alıp kendimi daha da geliştirmeye çalışmaktayım. Planlı alanlar imar yönetmeliğine uygun mimari proje tasarım ve uygulama planı çizimi, belediye başvurusu, takibi ve ruhsat alınması, 3 boyutlu modelleme gibi işlerin çizimi, takibi ve uygulamalarında yer almış bulunmaktayım. Tam zamanlı iş arayışı içerisindeyim. İlgilenenlere CV ve Portfolyomu gönderebilirim. Saygılarımla. 

Beyza Özer

05061374626
bbeyzaozer@gmail.com
29-01-2020

Merhabalar, ben Beyza Özer. Dokuz Eylül Üniversitesi Ocak 2019 Mimarlık mezunuyum.6,5 aylık iş tecrübem mevcut olup, 4 ayında imar yönetmeliğine uygun etüt ve proje çizimi,imar barışı projeleri ve görselleştirme çalışmalarında öncelikli olarak çalıştım. 2,5 aylık iş tecrübemde ise restorasyon ofisinde eski çeşme evinin rölöve projesinde ve tarihi bir caminin çevre düzenlemesi kapsamıda, rölöve ve restorasyon projesi yapımında yer aldım.Ayrıca iç mimari çalışmalarıma 2017 büro stajımda görev alarak başladım ve sonrasında geliştirmek için çaba harcadım. İş tecrübelerimin devamında ise belli aralıklarla freelance çalıştım bunun kapsamında belediye ruhsat projesi hazırladım ve modelleme çalışmalarında bulundum,aynı zamanda belli bir şantiyenin yapım aşamasında bulunarak inceleme fırsatı ve kontrol aşamasında yer aldım.Kendimi geliştirmek ve kariyerimin devamında önüme çıkan fırsatları değerlendirerek kendimi geliştirmek için büyük bir çaba harcamaktayım. Çalışmalarımı aktif olarak Autocad,3d Max ve Photoshop kullanarak yapmaktayım.Ayrıca Sketchup, Archicad ve Revit programlarını bilmekteyim (Revit ve Archicad programlarında sertifikalarım mevcuttur).Çalışma konusunda ve kendimi geliştirme konusunda hevesliyim.Yeniliklere açık olup ekibinizde yer almayı isterim.İyi çalışmalar diler, özgeçmişimi isteğiniz doğrultusunda iletebilirim. 

Damla Açar

05073479181
damlaacar@yahoo.com
28-01-2020

Merhaba, Yaşar Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. 3 yıllık ofis tecrübem bulunmaktadır. Autocad, archicad ve lumion programlarını iyi derecede kullanabilmekteyim. İlgilenenlere CV mi iletebilirim. İyi çalışmalar 

Burçin Çetin

05343124889
burcincetin@hotmail.com
28-01-2020

Merhabalar, Dokuz Eylül üniversitesi 2017 mimarlık fakültesi mezunuyum. 1,5 yıl Gaziemir Aryom Koru Konut Projesinde taşeron firmada ince iş saha mimarlığı yaptım. İşim gereği sahadaki imalatın organizasyonu ve ana firmaya teslim edilmesi, hakediş ve tekliflerin hazırlanması gibi görevlerde bulundum. Daha sonra Aryomun kendi bünyesinde ince iş saha mimarlığı görevinde devam ettim. 2,5 yıl İnce iş şantiye tecrübem vardır. Revit, photoshop, autocad, msoffise programlarını iyi derecede 3dsmax, sketchup programlarını orta derecede biliyorum. Yarışma projelerinde ve iç mekan tasarım projelerinde bulundum. Malzeme bilgisi ve malzeme detay bilgisine saha ve proje anlamında hakimim. Kendimi geliştirebileceğim ve katkıda bulunabileceğim şantiye veya ofis işi aramaktayım. İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar diliyorum. 

Cenk Barlas

05393953093
cenkbarlas07@gmail.com
28-01-2020

Merhaba . 2018 yılı mimarlık mezunuyum. Lisans eğitimim süresinde ve sonrasında birçok proje çizimi ve sunumu yaptım. Bunun yanısıra Torbalı Belediyesi Yeni Hizmet Binası şantiyesi gibi büyük projelerde staj imkanı buldum ve bu sayede kendimi pratikte de geliştirmeye devam ettim. Mesleki programların çoğuna hakimim 3D görselleştirme, animasyon vb. birçok sunum hazırlayabiliyorum.Bu sunumları hazırlarken bilgisayar programlarından Autocad, Sketchup, Archicad, Lumion, Photoshop programlarını kullanıyorum. Bunların yanında 3DSMax, Revit ve Twinmotion programlarına da orta düzeyde hakimim. B sınıfı ehliyetim mevcut aktif araç kullanıyorum. Ofis veya şantiye tam zamanlı çalışabileceğim iş imkanı aramaktayım. CV ve Portfolyo için mail gönderebilir veya telefonla iletişim sağlayabilirsiniz. Teşekkürler. 

LATİFE GÜLCAN GÜRSOY

05546567666
gulcangursoy28@gmail.com
21-01-2020

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi 2019 yılı mezunuyum. Autocad, Archicad, Sketchup, Lumion, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Mimari tasarım, rölöve çizimi, uygulama detay çizimleri, mobilya tasarımı, mimari maket yapımı, 3D görselleştirme yapımı konularında çeşitli deneyimlerim bulunmaktadır. A2 ve B sınıfı ehliyet sahibiyim. Seyahat engelim yoktur. Ekip çalışmasına yatkınım. Katkı sağlarken kendimi de geliştirebileceğim bir iş aramaktayım. İlgilenenlere portfolyo ve özgeçmişimi gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim.. 

Ahmet AKŞİT

0554 250 39 07
35aksit@gmail.com
21-01-2020

Kültür Üniversitesi Mimarlık bölümü(%100 İngilizce) 2019 mezunuyum. İleri seviyede Archicad, Lumion, Rhino, Autocad ve Photoshop biliyorum. İnisiyatif alabilen, pratik düşünen biriyim. 9 ay kadar ofis ve staj süresince yüksek yapı şantiyesi tecrübem var. İleri seviye İngilizceye sahibim. Freelance olarak birçok proje, modelleme ve maket işlerinde görev aldım. İzmir\'de ikamet ediyorum, aktif olarak araç kullanıyorum. İlgilenenler ile portfolyo, CV paylaşabilir yada yüz yüze görüşebilirim

Temur Dağlı

05465663474
temurdagli@gmail.com
21-01-2020

Merhabalar, 2010 yılı Afyon Kocatepe Üniversitesi İnşaat bölümü mezunu ve 2020 yılı 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. 2010 yılından günümüze çeşitli firmaların şantiye bölümlerinde otel, lüks villa, prefabrik yapı, toplu konut ve konut işlerinde saha şefi, ince işler ve kaba işler şefi olarak görev aldım. Son 4 yıl Salih Dikmen Mimarlık İnşaat bünyesinde lüks villa ve konut projelerinin hem ofis hem şantiye bölümlerinde her türlü maliyet analizi ve metraj konularında, mobilya ve detay çizimleri konusunda, uygulamaların ekiplerle koordinasyonunun sağlanmasında, uygulamaya yönelik proje çizimlerinde ve şantiyede yapılanların uygulamasında görev aldım. Askerlik görevimi tamamladım ve B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanıyorum. İlgilenenlere Cv mi iletebilirim. İyi çalışmalar. 

Başak ÇEŞMECİOĞLU

5447294579
basak-24@hotmail.com
13-01-2020

 Dumlupınar Üniversitesi Restorasyon ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Konut ağırlıklı uygulama projesi alanında Ofis, İnce inşaat ağırlıklı saha kontrolü/metraj-hakediş alanında Şantiye deneyimlerim bulunmaktadır. Aynı zamanda Freelance olarak da projelere destek sağlamaktayım. Full time/Part time/Freelance olarak iş arıyorum. İlgilenenlere detaylı cv yollayabilirim. 

abdullah üren

05538525606
abdullahurennn@gmail.com
13-01-2020

Çukurova Üniversitesi Mimarlık bölümü 2016 mezunuyum.İlk olarak Ankara\'da Bilkent Entegre Şehir Hastanesi şantiyesinde bi yıla yakın ince işler detay çizim ve uygulamasında. Arkasından Mersin\'de kamu projeleri yapan bir firmada 6 ay boyunca detay çizimi ve 3 boyut üzerinde çalıştım. Son olarakta İzmir\'de ’İzmir Büyükşehir Belediyesi Muhtelif İşler Bakım Onarım İşi’’ ihalesini yüklenici firmada bir yıla yakın rölöve, metraj, keşif, hakediş ve şantiyelerin kontrolünü sağlamaktaydım.Askerlik görevimi tamamladım, aktif araç kullanabiliyorum. 

Dilan Nergis

05439060307
dilannergis.dn@gmail.com
13-01-2020

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümü 2015 mezunuyum. 1 yıl uluslararası havalimanları ile çalışan bir mobilya firmasında , 2 yıl da daha çok hastane uygulama projeleri yapan bi ofiste çalıştım. Uygulama projelerinin avan proje, detaylar , yangın kaçış planı gibi bütün aşamalarında bulundum. AutoCAD ve Revit programlarını kullanabiliyorum. İlgilenenlere cv mi iletebilirim. 

Damla Açar

05073479181
damlaacar@yahoo.com
13-01-2020

Merhaba, Yaşar Üniversitesi mimarlık bölümü mezunuyum. 3 yıllık ofis tecrübem bulunmaktadır. Archicad, autocad ve lumion programlarını iyi derecede kullanabilmekteyim. İlgilenenlere CV mi gönderebilirim. İyi çalışmalar 

İbrahim AYSUN

05326815141
onaysun@gmail.com
08-01-2020

Proje ve şantiye deneyimli mimarım. (5 yıl projecilik, 16 yıl şantiye). Kaba - ince inşaatta şantiye şefliği ve taşeronluk yaptım. İzmir merkez ve ilçelerinde şantiyede görev alabilirim. 

CANSU YEŞİL

0537 235 91 97
m.cansuyesil@gmail.com
08-01-2020

Merhaba,2016 İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. 3 ay iç mimarlık, 2 yıl 4 ay ağırlıklı belediye/uygulama projesi çalıştığım mimarlık ofisi tecrübem var. İmar yönetmeliğine oldukça hakimim. Küçük ve büyük ölçekli projelerin çiziminde bulundum. İnsan ilişkilerime ve proje yürütme konusunda kendime güveniyorum.Autocad, Archicad, Revit ve Lumionu çok iyi düzeyde (detaylı proje çizimi-modelleme-görselleme için), Adobe Photoshop, Illustrator ve Indesign programlarını gerekli iş düzeyinde kullanıyorum. B sınıfı ehliyetim var aktif olarak araç kullanmaktayım. Balçova’da ikamet ediyorum.Tam zamanlı,yarı zamanlı veya freelance olarak kendime ve ekibe katkı sağlayabileceğim iş arayışındayım. İlgilenenlerle CV ve portfolyomu gönderebilirim. 

müjgan özkan

05358271557
mujgan_ozkan@yahoo.com
08-01-2020

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 1994 mezunuyum. Farklı ölçekli projelerde ofis deneyimim var. Autocad, Archicad ve Revit kullanıyorum. İlgilenen kişilere CV gönderebilirim. Teşekkürler. 

ADNAN İPEK

05438221514
ipkadnan@gmail.com
08-01-2020

Zamanında Meslek lisesinde Statik Yapı Ressamlığı bölümünde okurken *Mimar olucam dediğimde öğretmenim yüzüme bakıp “burdan çıkanların sonu sanayi” diyip gülmüştü çok hayal kurma dercesine. Şu an *Yüksek lisans mezunu Mimarım. İşimi severek yapabileceğim bir iş arayışındayım. Saygılar.. 

Gizem Çadıroğlu Bildik

05346808787
gizem.cadiroglu@gmail.com
08-01-2020

Merhaba, 2016 yılı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Mimarlık bölümü (%100 ingilizce) mezunuyum. 3 yıla yakın mesleki tecrübem bulunmaktadır. Yaklaşık 2 yıl kadar çalıştığım mimarlık ofisinde otel, villa, konut, mağaza gibi farklı ölçekteki mekanların konsept, uygulama projesi ve mobilya imalat çizimleri, icmal listelerinin hazırlanması, proje-şantiye ekipleri arası koordinasyonun sağlanması, işveren için İngilizce haftalık şantiye raporunun hazırlanması, ürün seçimleri ve firmalarla irtibat sağlanması üzerine deneyimler kazandım. Daha çok iç mekân tasarımı yaptığımız çalışmaların dışında belediye takibi, ruhsat süreci ve diğer disiplinlerle çalışma sağladığım bir projede de yer aldım. Ofisin İstanbul’a taşınması nedeniyle ayrıldım. Daha öncesinde de 6 ay kadar bir restorasyon ofisinde çalışmıştım. İyi derecede Autocad, Archicad, Photoshop ve ms office programlarını kullanmaktayım. Kendimi geliştirmeye açık biriyim. Hem kendimi geliştirmeyi hem de edindiğim tecrübelerimle katkı sağlayabileceğim bir mimari ofiste çalışmak istemekteyim. Talep etmeniz durumunda cv ve portfolyomu paylaşabilirim. Saygılarımla

Sevilay ÖZBEN

0532 494 30 46
sevilayozben48@gmail.com
08-01-2020

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü 1995 mezunuyum. Deneyimlerim: Mimari avan - uygulama - detay projeleri ve koordinasyonu, iç mekan projeleri, rölöve, restitüsyon, restorasyon projeleri. Ayrıca bir süre Irak\'ta şantiye-ofis deneyimim oldu. İyi derecede AutoCAD ve MS Office programlarını biliyorum. İlgilenenlere özgeçmişimi iletebilirim. 

Ezgi Genç

0530 308 88 98
m.ezgigenc@gmail.com
08-01-2020

Merhabalar, İstanbul Okan Üniversitesi\'nden 2018 yılında mezun oldum. İleri derecede; ArchiCAD, Revit, Photoshop, Lumion, MS Office orta derecede ise; 3Ds Max, AutoCAD ve SketchUp kullanıyorum. İzmir ve çevresinde kendimi geliştirebileceğim, tecrübe kazanabileceğim aynı zamanda da katkı sağlayabileceğim çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu mail yoluyla gönderebilirim. İlginiz için teşekkürler. 

Emre ÇİNER

05072807186
emreciner94@gmail.com
25-12-2019

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Bölümü Ocak 2018 mezunuyum. Askerlik görevimi tamamladım. B sınıfı ehliyet sahibiyim. AutoCAD, Revit , 3Ds Max, SketchUp, Vray, Photoshop, Lumion, Rhinoceros&Grasshopper programlarını kullanmaktayım. ihale dosyası hazırlama ve ihale iş takibi konularında deneyim sahibiyim. Tasarım ve yönetim konularında kendime güveniyorum. CV\'me \" http://bit.do/emrecinercv \" linkinden ulaşabilirsiniz. 

Emine Şahbudak Yazıcı

05304831279
eminesahbudak-95@hotma1il.com
24-12-2019

Merhaba, Ben Emine Yazıcı 2018 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık Bölümünden ikincilikle mezun oldum. Şu an Çiğli/İzmir\'de ikamet ediyorum. Iyi derecede Autocad, Sketchup, Vray, Archicad, Lumion, Photoshop biliyorum. Başlangıç düzeyinde Revit biliyorum. İlgilenenlere özgeçmiş ve portfolyomu gönderebilirim. Saygılarımla. 

Merve Yaldız Kahvecioğlu

05542298965
merve2023@hotmail.com
20-12-2019

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 2015 Mimarlık mezunuyum. 4 yıldır aktif olarak çalışmaktayım.Ağırlıklı olarak villa, konut, iş merkezi, otel, kentsel dönüşüm projelerinde görev aldım.Yönetmeliklere hakimim, uygulama projesi çiziyorum ve belediye kalemlerini takip ediyorum.Şantiye tecrübem var, çizdiğim projelerin şantiyelerini de takip ediyorum. Öğrendiğim teorik bilgileri pratikte de uygulayabilmemi sağlayacak projelerde çalışmak, tecrübeli ve değerli mimarlar ile birlikte çalışma imkanı bularak var olan bilgi dağarcığımı genişletip pratikleştirmek ve bu güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde uygulayabilmemi sağlayacak yeni bir iş arıyorum. Şimdiden teşekkürler. İlgilenenler için CV gönderebilirim. İyi çalışmalar. 

Berkcan DEMİREL

0 537 485 20 61
brkcn1994@hotmai.com
13-12-2019

İyi günler, Dokuz Eylül Üniversitesi\'nden Şubat ayında mezun oldum. Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla ve farklı meslek dallarıyla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Yeni bilgiler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyorum ve bunu yaparken de keyifli ve hızlı bir şekilde yaptığımı düşünüyorum. İstekli, özenli, hızlı ve dikkatli çalışmanın hem kişisel gelişimimde hem de çalışma ortamında başarılı sonuçlarla dönüş yapacağının bilincindeyim. ArchiCAD, Lumion, Adobe Photoshop programlarını aktif olarak kullanıyorum. SketchUp, Autocad, Artlantis programlarını orta düzeyde biliyorum. Ön yazımı okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Portfolyo ve özgeçmişime göz atmak isterseniz iletişime geçmeyi çok isterim. İyi çalışmalar. 

MUSTAFA SERCAN YAMALI

05558093385
sercanyamali@gmail.com
13-12-2019

Merhaba, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2011 yılı Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Son olarak Aliağa Petkim Socar Star Petlim Yönetim Binası mimari işler kontrolörlüğü ve Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde ince işler ağırlıklı bir fabrika tadilat projesinde saha şefliği yaptım. Autocad, archicad, photoshop, excell (ms office), artlantis programlarını iyi derecede kullanmaktayım. Talep edilmesi halinde CV\' mi paylaşabilirim. Kendime uygun bir şantiyede saha mimarı olarak görev aramaktayım. Saygılarımla. 

Alper DEMİRSOY

05449540745
alperdemirsoy@outlook.com.tr
11-12-2019

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2019 yılında mezun oldum. Çok iyi derecede AutoCAD, Sketchup, iyi derecede Lumion, Photoshop, Camtasia Studio ve MS Office programlarını biliyorum. Revit ve Illustrator öğreniyorum. 2016 yılının bahar döneminde 4.5 ay süreyle Erasmus Programıyla yurtdışında eğitim aldım. Ortalama Pre-Intermediate düzeyinde İngilizce biliyorum. Almanca öğreniyorum. B sınıfı ehliyetim var, altı yıldır aktif olarak araç kullanıyorum. İlgilenenlere eğitimim sırasında yaptığım işleri aşağıda belirttim. CV\'mi mail yoluyla da atabilirim. Birlikte çalışmak dileğiyle. Tecrübelerim aşağıdaki gibidir: Gökçay Mimarlık, Ofis Stajı, 20 Gün Süreyle, Mersin Yeşilovacık mevkinde yazları kiralanmak üzere apart dairelerin plan çözümleri ve cephe tasarımı TAK Kartak, Workshop, 3 Gün Süreyle, İstanbul Ülkenin birçok yerinden gelen mimarlık ve şehir planlama öğrencilerinin katıldığı atölyede, Kartal Belediyesi ve TAK Kartal\'la birlikte, Kartal\'da kente dair sorunların saptanması ve çözümü adına atölye çalışmaları yapılmıştır. Problemler ve olası çözümler eskizlerle, kolajlarla ve videolarla anlatılmıştır. NODE Mimarlık, Ofis Stajı, 7 Ay Süreyle, İstanbul İSKİ Genel Müdürlüklerinin renovasyon projelerinde modelleme Bolu\'da konut projesinde plan çözümü Odakule Pasajı Ulusal Tasarım Yarışması projesinde, konsept araştırma, plan, kesit, görünüş çizimleri, modelleme, maket yapma Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Cami Tasarım Fikir Yarışması 2 ayrı projede olmak üzere, konsept araştırma, plan, kesit çizimleri, modelleme, maket yapma Taş Yapı - Kara İnşaat, Şantiye Stajı, 1 Ay Süreyle, Sultanahmet Camii İstanbul Sultanahmet Camii Restorasyon şantiyesinde iç avlu revak kubbelerindeki mermer alemlerin rölöve çalışmaları, analitikleri, eskizle ve dijital ortamda hasar kayıt çizimleri Ana kubbe malakari dilimlerindeki hasarların eskiz çizimlerinden dijital çizimlere aktarılması Taç kapı kanatlarındaki el işi süslemelerinin onarılması ve eksiklerin orijinal haline uygun olarak tamamlanması 

Diren Veysel Celik

05323646850
direncelik@windowslive.com
11-12-2019

2010 Konya Selçuk Üniversitesi İnşaat Teknikerliği , 2019 İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü Mezunuyum.Teknikerlik sürecinde Su Entertainment Group firmasına ait Bodrum Göltürkbükü\'nde Paradisu Otel ve Alışveriş Merkezi İnşaatında Proje Sorumlusu olarak görev aldım.Şantiye süreci devam ederken 4 villadan oluşan site ve 60 daireden oluşan Çanakkale Ayvacık Larissa Park Residence projesinde yöneticilik yaptım. Son olarak mimarlık görevime Çanakkale Ayvacıkta 12 adet 1+1 daireden oluşan kız yurdu inşaatı ile başladım.Şantiye konusunda tecrübemi sizlerle part time olarak çalışarak geliştirmek istemekteyim. 

Melis Gülfidan

05075673677
melisgulfidan@gmail.com
11-12-2019

Merhabalar , 2017 yılı Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum.1 buçuk yıl şantiye ve ofis deneyemim bulunmakta.Şuan da freelance olarak çalışmaktayım. Bu süreçte uygulama projesi çizimi,ruhsat projesi çizimi,belediye de proje takibi, röleve çizimi , 2 boyutlu ve 3 boyutlu görselleştirme,şantiye takibi,metraj hesaplaması gibi görevler aldım. Autocad, Archicad ,Photoshop, Lumion ,Ms Office ,Sketchup ,Vray programlarını kullanmaktayım. Şantiye ve ofis ortamında tam zamanlı çalışabileceğim iş aramaktayım. İlgilenenlere CV\'mi gönderebilirim. Teşekkürler. 

Eda Barla

05336866786
eda.barla9@gmail.com
11-12-2019

Merhaba, Pamukkale Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2019 Mimarlık mezunuyum. Autocad, Sketchup, Lumion, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Artlantis, Ms Office programlarını kullanmaktayım. Freelance olarak mobilya tasarımları ve görselleştirmeleri yapıyorum. Farklı tekniklerde resim ve eskizler üretiyorum. Ayrıca grafik tasarım konusuna ilgiliyim. Kendimi geliştirebileceğim ve katkıda bulunabileceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. İyi günler. 

merve hordacı

05309302288
merve.hordaci@hotmail.com
11-12-2019

Merhaba, Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü (ingilizce) 2016 mezunuyum. İş deneyimlerimde, etüt çalışmaları, mimari proje çizimi, ruhsat süreçleri, mimari ve iç mekan tasarımı ve sunum tecrübelerim oldu. AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp, 3dsMax, Vray, Artlantis, Adobe Photoshop ve Adobe InDesign programlarını iyi derecede kullanmaktayım, Revit programı eğitimine de başlamış bulunmaktayım. Bir mimarlık ofisinde, bilgi ve becerilerime uygun bir pozisyonda çalışabileceğim bir çalışma ortamı aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu iletebilirim. 

Batuhan Ömrüuzak

05069669113
bomruuzak@yandex.com
02-12-2019

Merhaba ben Batuhan Ömrüuzak. Pamukkale Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2019 mezunuyum. AutoCAD, 3DsMax - V-Ray, Skecthup - Lumion, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator programlarına hakimim. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi 2019 mezunuyum. Bu donanımlarla vizyonumu geliştirebileceğim, bu süreçte kendime ve çalışma ortamıma yeni şeyler katabileceğim bir ofis arayışındayım. İlgilenenlere Portfolyomu ve CV\'mi gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. Teşekkürler. 

PELİN AYAN

05545482195
pelinnayan@gmail.com
02-12-2019

 Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldum. 3 yıl süreli ofis deneyimim bulunmaktadır. İş yaşamımda büyük ölçekte; konut, ticari, kamusal, karma yapı ve yarışma projelerinde yer alma fırsatı yakaladım.İmar yönetmeliğine uygun mimari proje tasarımı, belediye takibi ve ruhsat süreçleri, uygulama ve detay projesi çizilmesi, iç mekân tasarımı ve uygulama projesi, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme konularında deneyim sahibiyim. Autocad, Archicad, Adobe Photoshop, SketchUp,Lumion, Artlantis Studio, MS Office programlarını ileri düzeyde, Adobe InDesign,programını orta düzeyde, 3DsMax programını geliştirilebilir düzeyde kullanmaktayım.İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Tam zamanlı veya freelance iş aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirm. Teşekkür ederim. 

Güldehan UYSAL AKGÖNÜL

0535 839 52 90
guldehanu@gmail.com
28-11-2019

 Trakya Üniversitesi Müh.-Mim. Fak. Mimarlık Bölümü 1997 yılı mezunuyum.CENGİZ İNŞAAT Mavişehir Şantiyesi LİVİN İZMİR 366 Daire,33 işyeri projesinde İnce İşler Saha Mimarı, SOYAK Karşıyaka Optimus 1109 daire havuz ,açık-kapalı otoparklar,sosyal tesisler ve tüm alt yapı yapım projesi inşaat işleri şantiyesi ince işler biriminde,projeye uygun şekilde sahada imalatların yaptırılması,yapılan imalatların kontrolü işlerinde saha mimarı görevinde bulundum. Özel daire,mağaza,iş yeri anahtar teslim tadilat-dekorasyon işlerinin yapılması,ince inşaat işleri detay çözümü ve uygulama,ölçü alımı,kamu binaları-mağaza-konutların mobilya projelerinin hazırlanması,müşteri ile görüşülmesi ve proje sunumu,metraj-teklif hazırlama,malzeme siparişi,imalat ve uygulama takibi yapılması konularında tecrübeliyim.Tecrübelerime uygun bir işyerinde çalışmak istiyorum. 

ALİ RIZA KORKUSUZ

5325225622
alirizakorkusuz@hotmail.com
26-11-2019

Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 1985 mezunuyum.Şantiye şefliği,proje müdürlüğü ve bölge müdürlüğü bazında işler yüklendim.Proje ve uygulama konusunda 35 yıllık tecrübeye sahibim.Şantiye şefliği veya proje müdürlüğü pozisyonlarında iş arıyorum.İlgilenenlere açık özgeçmişimi mail yoluyla veya yüz yüze iletebilirim.