Abdulkadir Keleş

0536 0 509 509
a.kadirkeles.7@gmail.com
21-02-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunuyum. Staj yaptığım ve çalışma imkanımın olduğu ofis bünyesinde, üçü ödüllü olmak üzere altı profesyonel yarışma deneyimim bukunmakta. Plan etüdü ve çizimi, proje görselleştirme ve detaylandırma, tasarım geliştirme konularında ilgili ve deneyimliyim. Autocad, Archicad, Photoshop ve Sketchup programlarına ileri düzeyde hakimim. 3dsmax, Vray, İllistrator programlarına orta düzeyde hakimim. Revit ve Rhino programlarını başlangıç düzeyinde bilmekteyim. Öğrenmeye ve gelişmeye açık bir şekilde, heyecanla çalışmak üzere ofis aramaktayım. İlgilenmeniz halinde Cv ve portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

Elif ONAY

0533 360 46 17
elifonay_27@hotmail.com
21-02-2018

14 yıllık deneyimim bulunmaktadır.2000 Safranbolu MYO Restorasyon ve 2004 Süleyman Demirel Üniveritesi Mimarlık Bölümümlerinden mezun oldum. Rölöve Restorasyon-Uygulama projeleri ve Saha uygulamalarında görev aldım. Her türlü Saha uygulamaları,proje kontrolü Superpoze ve Shoprdrawing uygulamaları konusunda deneyimim bulunmaktadır.Büyük ölçekli Hastane,Otel, AVM projerinde hem proje hemde uygulama kısımlarında görev aldım.İleri derecede Autocad ,orta derecede Archicad , başlangıç seviyesi Revit kullanmaktayım. Hakediş, metraj, ataşman hazırlamada tecrübe sahibiyim.Farklı alanlarda kendimi geliştirmeye açık biriyim. Seyahat engelim yok. İzmirde ikamet etmekteyim. Tercihen şantiye ve teknik ofis personeli olarak iş aramaktayım.İlgilenenlere CV gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Atakan Ayhan AKSEKİLİ

05068140776
atakanayhan@hotmail.com
21-02-2018

İstanbuI GeIişim Üniversitesi 2016 yıIı MimarIık böIümü mezunuyum. Aydında ikamet etmekteyim. 2 farkIı staj dönemimi AğaoğIu ŞirketIer Grubu AKDENİZ İNŞAAT bünyesinde tamamIadım. 2 senelik mimari ofis ortamı tecrübem var. Autocad, Sketchup, Archicad, Photoshop programIarını İleri seviye kuIIanıyorum. Amacım uzun soluklu katkı sağlayabileceğim iş ortamında çalışmak. İlgilenenler için CV bilgilerimi gönderebilirim. İyi Çalışmalar. 

Osman Can BAGATIR

05065169142
can.bagatirr@gmail.com
21-02-2018

Merhabalar. Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2018 ocak ayı mezunuyum. Okul hayatım boyunca çeşitli öğrenci proje yarışmalarına katılma fırsatı buldum, Aynı zamanda 2017 Hazirandan itibaren mimari proje yarışmalarına tasarım ekibinde katkı sağlama fırsatı bularak kendimi bu konuda biraz daha geliştirdim. Program bilgisi olarak ileri düzeyde Autocad,Adobe Photoshop,Sketchup ve MS Office kullanıyorum, 3dsmax+vray ve revit programlarına başlangıç-orta düzeyde hakimim. Kendimi özellikle uygulama çizimi aşamasında geliştirebileceğim, katkıda bulunabileceğim bir ofis veya şantiye ortamı aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu iletebilirim

mehmet örs

5436441778
mhmt-ors@hotmail.com
21-02-2018

dokuz eylül üniversitesi mimarlık bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. autocad, archicad, photoshop, ws office, sketchup programlarına hakimim. süreç içerisinde PART-TIME yardımcı olabileceğim, kendimi geliştirebileceğim, aynı zamanda katkı sağlayabileceğim bir ofis aramaktayım. Bilginize .tşkler. 

Ilayda Bulu

905323037928
ilaydaabulu@gmail.com
21-02-2018

Mersin Üniversitesi Mimarlik Fakültesi Mimarlik bölümü mezunuyum. Lisans eğitimim süresince bir dönem Kıbrıs’ta Girne Amerikan Üniversitesi hocaları ve öğrencileriyle Bilim Merkezi projesi üzerine, bir dönem de Almanya’da Tübitak desteğiyle Bauhaus Üniversitesi hocaları ve öğrencileriyle sürdürülebilir mimarı üzerine çalışmalarda bulunma fırsatım oldu. Bauhaus Üniversitesiyle çalışmalarımız sonucunda projelerin bulunduğu bir kitap yayınladık. İlk sene ofis ve şantiye stajlarımı Mersin Üniversitesi Araştırma Hastanesi Şantiyesinde, diğer şantiye ve ofis stajlarımı Düzce’de bulunan Özsoy Mimarlıkta tamamladım. Lisans eğitimimin son senesinde Mersin’de Artı Bir Architectural Studio’da, uygulama projeleri çizimi, teslimi, başka disiplinlerle ilgili takibi ve süperpozesi, yerinde ve projede tadilati, rölövesi, malzeme seçimi, 3d çizimi ve render alınması konularında kendimi geliştirdim. İyi derece Autocad, Revit, Photoshop, SketchUp ve orta ve geliştirilebilir derecede Archicad programlarını kullanmaktayım. Bunlar ve mesleğimin getirisi olan diğer alanlarda kendimi geliştirmek konusunda ve bulunduğum firmaya da düzen, hız ve takip konusunda artı değerler katmaya hevesliyim. CV, portfolyo ve referans işlerimi mail yoluyla gönderebilirim.  

MERVE TOZAN

05370384858
tznmerve@gmail.com
16-02-2018

Kocaeli Üniversitesi mimarlık bölümü 2016 ocak ayı mezunuyum. 2 senelik ofis deneyimimim bulunmakta. İleri seviyede Archicad, Autocad, Lumion, Photoshop İyi seviyede Revit, Sketchup kullanabilyorum. Mimari Etüd calismasi,uygulama projesinin yönetmeliklere uygun olarak çizimi, 3D modelleme ve görselleştirme alanlarında çeşitli çalışmalar yaptım. Kendimi geliştirebileceğim, aynı zamanda katkı sağlayabileceğim ofis aramaktayım. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Fatih GÜLPINAR

0537 719 99 97
fatihgulpinar87@gmail.com
16-02-2018

2010 İzmir ekonomi üniversitesi mimarlık(burslu) ve 2014 İstanbul teknik üniversitesi mimari tasarımda bilişim yüksek lisans mezunuyum. 4 senelik ofis deneyimim ve bu şirketlerde denetmen olarak bulunduğum şantiye deneyimim bulunmaktadır. AutoCAD, Rhino 3D, Sketchup, Photoshop ve Ms office programlarını ileri seviyede kullanmaktayım. Narlıderede ikamet edip İzmir ili içerisinde tercihen ofis olmak üzere ofis ve şantiyelerde mimarlık pozisyonunda iş arıyorum. Askerlik görevimi tamamladım ve B sınıfı ehliyetim var. Sigara kullanmıyorum. 

İnci Eren

05388821612
incieren.16@gmail.com
16-02-2018

Merhabalar adım İnci Eren. Karabük Üniversitesi mimarlık 2017 mezunuyum. Diplomamı Ekim ayı içerisinde aldım. Öğrenciliğim süresince 4 ay Erasmus kapsamında Çek Cumhuriyeti nde bulundum ve pek çok Avrupa ülkesini gezme şansım oldu. Seyahati severim ve bu anlamda bir engelim yok. Ehliyetim var. Aktif olarak araç kullanıyorum. Ayrıca sigara alışkanlığım yok. Autocad, revit, archicad, adobe photoshop, adobe illustrator, 3dmax+ vray programlarının kullanıyorum. Kendimi geliştirebileceğim ekip çalışmasına katkıda bulanabileceğim bilgi dağarcığımı genişletip ufkumu açacak bir ekiple çalışabileceğim ofis ya da şantiye arayışındayım. İlgilenenlere portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

Buse UĞRAŞ

544 606 86 55
buseugras@gmail.com
15-02-2018

Merhaba, İzmir Ekonomi Üniversitesi İngilizce Mimarlık 2017 Şubat mezunuyum. Alanımda kendimi geliştirebileceğim, okulda öğretilmeyen bir takım bilgileri öğrenebileceğim diğer meslektaşlarımla fikir alışverişi yapabileceğim keyifli bir çalışma ortamı arıyorum. AutoCAD 2D/3D, ArchiCAD, Photoshop, Lumion, Rhino, SketchUp, Microsoft Office programlarını iyi derecede, Illlustrator ve InDesign programlarını orta derecede kullanıyorum. Stajlarımı Folkart ve Soyak'ta tamamladım. CV'im ve online portfolyom için mail atabilirsiniz veya telefonla iletişime geçebilirsiniz en kısa zamanda dönüşü sağlarım. 

Tuğçe Akın

0536 334 38 25
tugce_akin@hotmail.com
15-02-2018

Merhaba. İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık Bölümünden 2018 yılı ocak ayında mezun oldum. Ms Office, Autocad, Rhinoceros, Photoshop, Sketchup, Lumion, V-ray, Grasshopper programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. İleri düzeyde İngilizce biliyorum. Çeşitli ölçeklerde konut, ticari ve kamusal projelerde etüt çalışması, uygulama projesi çizimi, 3D modelleme, render alma konularında deneyimim var. Tasarım ve uygulama alanlarında kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir iş ortamında çalışmayı hedefliyorum. Bayraklı’da ikamet ediyorum. B sınıfı sürücü ehliyetim var ve seyahat engelim yok. İlgilenenlere CV gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Gülay İlter

iltergulay@gmail.com
12-02-2018

13/09/1967 İstanbul doğumluyum. 1974 yılında öğrenim hayatıma başladım. Dr. Tefik Sağlam ve Cihangir İlkokulunu bitirdim. Ortaokul ve lise Öğrenimimi İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi ve daha sonra şehir değişikliği nedeni ile İzmir Kız Lisesinde tamamladım. 1989 öğretim yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum. İzmir ADNANLAR şti.de 6 ay mimar olarak çalıştıktan sonra 1989 Ağustos ayında Burslu olarak okuduğum PTT kurumunda işe başladım. 1989-1996 seneleri arasında İzmir Telefon Başmüdürlüğü İnşaat Emlak Müdürlüğünde 1996-2010 yıllarında İzmir PTT Başmüdürlüğü Yapı İşleri Müdürlüğünde Mimar olarak çalıştım. 2010-2012 yılları arasında İstanbul PTT Başmürlüğü Yapı İşlerinde Mimar, İhale komisyon üyesi ve Müdür vekili olarak görev yaptım 2012-2013 Yıllarında ise Ankara da PTT Genel Müdürlüğü Yapı Dairesinde Keşif İhale Grup Başmühendisliğinde çalıştım. Kurumdaki çalışma hayatım esnasında mesleki, Mimari proje seminerleri, lisan seminerleri, kişisel gelişim seminerleri, kurumsal aidiyet eğitimi gibi eğitimlere katıldım. Mimari proje kontrolluğu, inşaat kontrolluğu, yaklaşık maliyet hazırlama, ihale ve kesin hesap da yetkili olarak çalıştım. 2013 Eylül ayında emekliye ayrıldım. 2015 yılı Ocak ayında ise Ankara Çankaya Halk Eğitim Merkezinin düzenlemiş olduğu GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI kursunu tamamladım. Şu an İzmir Bornovada ikamet etmekdeyim. Proje müdürlüğü, Şantiye şefliği, inşaat ince iş sorumlusu, hakediş yada maliyet hazırlama konularında çalışmayı planlıyorum. SAYGILARIMLA…

Yeliz OTKIRAN

0 506 744 48 27
yelizotkiran@gmail.com
12-02-2018

Merhaba, Antalya Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümü 2017 Ocak mezunuyum. Öğrencilik dönemi ve mezuniyet sonrası çalıştığım ofislerde rölöve, mimari proje etüdü ve ruhsat projesi hazırlama vb. konularda otel projeleri başta olmak üzere çeşitli ölçeklerde projelerin hazırlanma süreçlerinde görev aldım. İzmir'de ikamet etmekteyim. Görev bilinci yüksek, kendimi geliştirmeye ve öğrenmeye açık biri olarak sorumluluk alıp yeteneklerim uyarınca mesleki pratiğimi geliştirebileceğim bir ekiple çalışmak istiyorum. Ölçek algıma ve yaratıcılığıma güveniyorum. Mimari sunumlar için AutoCAD, Photoshop, Illustrator, Sketchup, InDesign, 3dsMax , Revit programlarını kullanabilmekteyim. İyi seviyede ingilizce biliyorum, aktif olarak araç kullanıyorum. İlgilenmeniz halinde CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Mehmet Akif Mayuk

0538 838 3733
mayukmehmet@gmail.com
09-02-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden 2018 Ocak ayında mezun oldum. İleri derecede Archicad, Autocad, Photoshop, Artlantis orta derecede Sketchup ve MC Office programlarını kullanıyorum. Kendimi geliştirebileceğim ve katkı sağlayabileceğim bir çalışma ortamı arıyorum. İş alanı olarak ofis veya şantiyede çalışabilirim. Buca’da oturuyorum, seyahat engelim yok. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Burak ALGIN

5072098113
burak.algin@hotmail.com
08-02-2018

Çukurova Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum. İzmirde ikamet etmekteyim. Henüz mezun olmadan iş hayatına dair fikir edinmek ve kolay adapte olabilmek adına çalışmaya başladım. Bu süreçle birlikte 2 senelik deneyimimde çeşitli şantiyelerde yapılması gereken işin organizasyonu ve takip görevlerini üstlendim. Aynı zamanda birçok ruhsat projesi çizdim. Projenin anlaşma, tasarım, sunum ve uygulama kısımlarının tamamında bulundum. Projenin tasarım ve sunum kısmında çeşitli programlar kullanmaktayım. Çoğunlukla kullandığım AutoCAD, 3dsmax/vray ve Photoshop programlarının yanında Archicad, Sketchup ve Lumion gibi programlarıda kullanabilmekteyim. Avrupa dil portfolyosu B2 kuru seviyesinde İngilizce bilmekteyim. Aktif olarak araç kullanabilmekteyim. Kendini geliştirme ve gerçekleştirmeyi hayat felsefesi olarak benimsemiş birisi olarak; kendimi ve mimarlığa dair öğrendiklerimi geliştirebileceğim, öğrendiklerimi uygulayabileceğim ve önemli sorumluluklar alabileceğim kapsamlı projelerde görev almak istiyorum. İlgilenen kişilere iletişime geçildiği takdirde CV ve Portfolyomu iletebilirim. Referans/ Mimar Vedat TOKYAY - Oran Mimarlık +90 232 464 03 66 

Tarık EBEOĞLU

05343064764
tarikebeoglu@hotmail.com
08-02-2018

YURT İÇİ VE YURT DIŞI GENİŞ ÖLÇEKLİ İNCE İŞLER SAHA UYGULAMALARINDA (OTEL,CAMİİ,REZİDANS PROJELERİ,ALIŞVERİŞ MERKEZİ,KAFETERYA-KAFE) ŞANTİYE ŞEFİ OLARAK ÇALIŞMIŞ, TASARIM,PEYJAZ,SİSTEM DETAYLANDIRMA, HAKEDİŞ VE BENZERİ KONULARINDA SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, 2013 YILI MEZUNU,ÇOK İYİ DERECEDE YABANCI DİLLERE HAKİM,ASKERLİK ENGELİ BULUNMAYAN MİMAR OLARAK TAKIM ARKADAŞI OLABİLECEĞİM İŞ YERİ ARAYIŞI İÇERİSİNDEYİM.İLGİLİLERE DUYURULUR.İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM. 

Eren Can Uysal

05387093288
uysalerencan@gmail.com
08-02-2018

: İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık Bölümü, son sınıf öğrencisiyim.AutoCAD, SketchUp, ArchiCAD, Revit, Photoshop, V-ray programlarına hakimim, stajlarımı Hazan Mimarlık (Esenboğa Teknik Kulesi, Yarışma Projeleri) ve Yüksel Proje (Okmeydanı Hastanesi Şantiyesi)’ de yaptım.Mezuniyet dönemimde sadece tasarım stüdyosu olduğu için, mimari bir ofiste çalışarak kendimi geliştirmek istiyorum. Stüdyo günü(Pazartesi) hariç her gün çalışmaya hazırım.1 yıl boyunca İtalya'da erasmus programına katıldım,orta düzeyde İtalyanca ve iyi seviyede İngilizce bilmekteyim.Farklı insanlarla birlikte çalışma, beraber bir şeyler üretme, tasarlama, üzerimdeki görevi hakkıyla yapma ve işleri zamanında özenle tamamlama konusunda kendime güveniyorum. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Gamze KÖK

05326942024
gamzekok@gmail.com
08-02-2018

 Merhaba. * İzmir Yaşar Üniversitesi 2015 Mimarlık Fakültesi mezunuyum. * Eski eser restorasyon projelendirme ,mimari etüt ruhsat projelendirme ve eski eser restorasyon uygulama şantiye alanlarında çalıştım. * Rölöve,restorasyon ve restitüsyon projeleri / Yönetmeliklere istinaden konut,toplu konut mimari etüt ve ruhsat projesi, 3D görselleştirme ve sunum / Metraj,ataşman ve hakediş hazırlama alanlarında deneyimim vardır. * Şantiye saha sorumluluğu alanında; Yapılan işleri takip etme,çalışanları yönetme,ön muhasebe,malzeme koordinasyonu ve proje revizyonları alanlarında çalıştım. * ArchiCAD, AutoCAD, Artlantis Studio, Photoshop ve Microsoft Office programlarını ileri seviyede, 3Dsmax ve Lumion programlarını orta seviyede kullanıyorum. * İzmir'de ikamet ediyor ve aktif olarak araç kullanıyorum. * Seyahat engelim yoktur. Tecrübelerimin fayda sağlayabileceği ve yeni tecrübeler edinebileceğim bir iş arayışındayım.İlgilenen firmalara CV ve portfolyo gönderebilirim.İyi çalışmalar. 

PINAR TOKABAS

0536 9372051
pinar.mimarlik@hotmail.com
07-02-2018

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık 1999 mezunu yüksek mimarım.Archicad,Autocad,Revit,Adeko,Sketchup,İdecad programlarını ileri düzeyde kullanıyorum.Mimari Etüd calismasi,uygulama projesi tasarımı,detaylandırılması ve çizimi,3 boyutlu modellenmesi ve render alınması,Ruhsat takibi konularında 19 yıllık deneyimliyim.İzmir'de tam zamanlı çalışabileceğim bir is arayışındayim.Çeşme,Akhisar ve İzmir'de çalıştım.İlgilenenlere Ozgecmis ve portföyümü gönderebilirim. 

Z. Başak AÇIKGÖZ

5447294579
basak-24@hotmail.com
05-02-2018

Dumlupınar Üni. Restorasyon ve İzmir Ekonomi Üni. Mimarlık mezunuyum. Ethüd-uygulama-ruhsat projeleri ağırlıklı ofis ve ince işler-metraj-hakediş ağırlıklı şantiye deneyimlerim var. İş arıyorum. İhtiyaç halinde dışarıdan proje çizimi yapabilir verebilir ve proje bazlı şantiye desteği sağlayabilirim. İlgilenenlere detaylı cv yollayabilirim. 

Meryem Hatipoğlu

05051457602
meryemhatipoglu12@gmail.com
31-01-2018

Merhaba, ben Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 2015 yılında üçüncülük derecesi ile mezun oldum. 2016 yılında yine Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bina Bilgisi Anabilim Dalında yüksek lisansa başladım. Mezuniyetimden sonra 2 yıllık mimari ve iç mimari tasarımda uygulama projesi hazırlama, detay çizimleri ve 3D görselleştirme hazırladığım bir mimari ofis deneyimim oldu. Lisans eğitimim süresince de çeşitli atölye ve part time iş deneyimlerim oldu kendimi azimli ve çalışkan bir mimar olarak tanımlayabilirim. Autocad, Photoshop, 3D max+vray, Archicad programlarını iyi derecede; Revit ve Sketchup programlarını başlangıç seviyesinde kullanmaktayım. Kendimi geliştirebileceğim bir mimari ofiste çalışmak isterim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. İyi günler, iyi çalışmalar... 

Mertcan Dilekçi

543 402 0026
dilekcimertcan@gmail.com
30-01-2018

 Merhabalar, Maltepe Üniversitesi Mimarlık (İngilizce) 2017 mezunuyum. Okulumu derece ile bitirdim. Üç aydan beri ve şuanda da aktif olarak İstanbul'da bir mimarlık ofisinde çalışmaktayım. Son sene geçiş yaptığım İstanbuldan tekrardan İzmir'e geri dönmek istiyorum. Okul projelerimde A'dan Z'ye Archicad'te hazırladım (sistem detayıda dahil olmak üzere) sadece renderları Artlantiste aldım.Ayrıca Autocad, Revit, Lumion, Photoshop, SketchUp, MS Office programlarınada hakimim. Kendimi daha çok geliştirebileceğim ve mesleğimi daha iyi icra edebileceğim bir iş aramaktayım. İş yaşamında kendimi geliştirmek ve verimli olmak konusunda hevesli olduğumu, pozisyonumun gerektirdiği sorumluluğu ciddiyetle ve özenle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. Kendimi geliştirebileceğim, aynı zamanda katkı sağlayabileceğim bir ofis arayışı içerisindeyim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Ecem Bayır

05554126324
ecem.bayir35@gmail.com
30-01-2018

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık Bölümü 2017/Haziran ayı mezunuyum. İyi seviyede Autocad,Revit,Archicad,Photoshop ve Lumıon programlarını kullanabilmekteyim. Öğrenci yarışmalarına ve mimari yarışmalara katılarak tasarım,teknik uygulamalar ve takım çalışması alanlarında kendimi geliştirmeye çalıştım. 4 aylık ofis deneyimim bulunmaktadır. Teknik bilgi ve tecrübelerimi kullanarak tasarım ve uygulama alanlarında kendimi gelistirebileceğim ofis aramaktayım. İlgilenenlere cv ve portfoliomu iletebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar. 

Rabia Demir

05556046029
mimrabiademir@gmail.com
30-01-2018

Merhaba,Uludağ Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezunum. İhale projelerinin hazırlanması, etüt, ruhsat ve uygulama projeleri çizimi ve sunumu, 3D modelleme ve sunum alanlarında görev almış olup; Autocad, Photoshop, Sketchup, Lumion programlarına ileri derecede, MS Office,Archicad programlarına orta derecede hakimim. Nitelikli çalışmaların yapıldığı ve kendimi geliştirebileceğim iş ortamında çalışmayı hedeflemekteyim. İlgilenenlere CV ve portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler. 

Ezgi Uyan

05543160707
ezgiuyan@hotmail.com
30-01-2018

İzmir Yaşar Üniversitesi, Mimarlık Bölümü 2015 mezunuyum. Autocad, Archicad, Artlantis ve Photoshop programlarını kullanıyorum. Uygulama projesi, etüt çalışması ve 3D modelleme konusunda çalışmalarım oldu. Bilgi ve tecrübelerimi kullanarak hem kendimi geliştirebileceğim hem de yardımcı olabiliceğim bir iş arıyorum. İlgilenenlere CV ve portfoliomu gönderebilirim. İyi çalışmalar... 

Miray Yücekarakaya

05535412119
myucekarakaya@hotmail.com
30-01-2018

Akdeniz Üniversitesi Mimari Restorasyon ve Yaşar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunuyum.Kullandığım programlar; archicad,artlantis,autocad,rhino,photoshop,piranesi,sketchup.Restorasyon alanında 6 yıllık aktif tecrübem vardır,bunun yanısıra render,3d modelleme,maket,projelendirme çalışmaları yapmaktayım.Daha çok restorasyon alanında ilerlemek istiyorum.Kendimi geliştirmeye ve yeni programlar öğrenmeye açık biriyim.Birçok restorasyon ve mimarlık ofisinde çalışma imkanım oldu.Aktif araç kullanıyorum ve seyahat engelim yoktur.İlgilenenlere cv’mi yollayabilirim. 

Dilan Sak

05517152844
dilan.ssak@gmail.com
30-01-2018

Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2016 Haziran mezunuyum. Mimari proje kapsamında yarışma projeleri,mimari tasarım, plan etüdü ve çizimi, 3 boyut görselleştirme-sunum ve uygulama-detay proje çizimi hakkında yaklaşık 2 yıllık ofis tecrübem bulunmaktadır. Autocad , Sketchup ve Photoshop programlarına ileri düzeyde , ArchiCAD ve 3ds Max programlarına iyi düzeyde hakimim. İzmir'de, çeşitli uygulama projeleri ve şantiye alanında da kendimi geliştirebileceğim, katkı sağlayabileceğim bir ofis aramaktayım. Teşekkürler. Cv, portfolyo ve iletişim için : dilan.ssak@gmail.com

Çiğdem Erdoğan

05546721195
cigdemceeee@gmail.com
24-01-2018

Merhaba, 2017 Yaşar Üniversitesi mezunuyum. Archicad, Autocad, Sketchup, 3dsmax+vray, Lumion, Adobe Photoshop programlarına hakimim. Farklı alanlarda kendimi geliştirmeye açık biriyim. Seyahat engelim yok. B sınıfı ehliyete sahibim. İncelemeniz için Cv ve portfolyomu gönderebilirim. Saygılarımla 

Kamil demirarslan

05323464947
kamildemirarslan@gmail.com
24-01-2018

Şantiye şefliği olarak izmir ve civarında iş arıyorum. Mimar Kamil demirarslan 05323464948. E.mail:kamildemirarslan@gmail.com 

EMRE SAĞLIK

0553 585 52 26
emresaglik25@gmail.com
23-01-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2017 mezunuyum.Eğitim ve çalışma hayatım boyunca Archicad, Photoshop başta olmak üzere , Autocad, Artlantis, Illustrator, 3dmax, Oska(e-Hakediş) gibi birçok programı aktif şekilde kullanmış bulunmaktayım. 8 aylık ofis ve 2 yarışma tecrübem bulunmaktadır. İlgilenenlere CV ve Portfolyomu gönderebilirim. Teşekkürler 

DÜRŞA KORKMAZ

05437486463
dusrakorkmaz@gmail.com
17-01-2018

Gazi Üniversitesi 2011 Mimarlık Bölümü mezunuyum. İş arayışı içerisindeyim. İlgililere cv ve portfolyumu gönderebilirim. 

Yaşam GÜL

0 554 402 96 51
yasamgul91@gmail.com
16-01-2018

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. 3.5 senelik mesleki tecrübeye sahibim. Geniş kapsamlı projelerde şantiye şefliği ve ofis tecrübem bulunmaktadır. Askerlik hizmetimi tamamladım. Autocad, Office, Sketchup, Photoshop ve Archicad programlarına hakimim. Hakediş, metraj, ataşman hazırlamada tecrübe sahibiyim. Kendimi geliştirebileceğim bulunduğum şirkete önemli katkılarda bulunabileceğim Şantiye veya Ofis çalışma ortamı arıyorum. Ilgilenenlere Cv ve Portfolyomu gönderebilirim. İyi çalışmalar dilerim. 

FURKAN ERTÜRK

05443270185
furkanerturk11@gmail.com
16-01-2018

Balıkesir Üniversitesi'nden 2017 yılında 2.87/4.00 not ortalaması ile mezun oldum. Lisans eğitimim süresince çeşitli etkinlik ve atölye çalışmalarına katıldım. 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı Bahar döneminde Erasmus programına katılarak Polonya’nın Krakov ilinde Cracow University of Technology’de 5 aylık bir eğitim alma fırsatı buldum. Bu süre boyunca 20’den fazla Avrupa şehrini ziyaret ederek bakış açımı genişletme ve farklı milletlerden insanlarla tanışarak yabancı dilimi geliştirme olanağı buldum. Bu nedenle iyi seviyede İngilizce bilmekteyim. Şantiye yaz stajımı 2015 yılında Balıkesir Üniversitesi Yapı Laboratuvarı'nda malzeme alanında çalışarak tamamladım. Büro yaz stajımı ise 2016 yılında Ali Özerk Tasarım ve Mimarlık Ofisi’nde tamamladım. Farklı konularda çok sayıda mimari projenin tasarım ve 3 boyutlu modelleme aşamalarında bulundum. Şuan İzmir Demokrasi Üniversitesi’nde Bina Bilgisi Anabilim Dalı lisansüstü öğrencisi olup, Buca'da ikamet etmekteyim. İleri seviyede SketchUp ve Lumion, orta seviyede AutoCAD, Photoshop ve Office Programları kullanmaktayım. Hızlı uyum sağlayabilen, öğrenmeye ve deneyimlemeye açık bir yapıdayım. Kendimi geliştirebileceğim, çalışma saatleri konusunda yardımcı olabilecek, gerektiği koşullarda şantiye ortamında da bulunabileceğim bir ofis ortamı arayışım mevcuttur. A2 ve B sınıfı ehliyetim bulunup, aktif araç kullanabilmekteyim. İlgilenenlere Portfolyo ve CVmi ulaştırabilirim. Teşekkürler. 

Derya KURTULUŞ

05068501715
derya.kurtulus93@gmail.com
16-01-2018

Merhaba, İzmir Konak 17.11.1993 doğumluyum. Sırasıyla Hacı Şakir Eczacıbaşı İ.Ö.O, Karataş Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunuyum. Okuldan Ocak 2017'de 3.22 ortalama ile onur öğrencisi olarak mezun oldum. Okul zamanı atölyelere ve yarışma projelerine katılmışlığım vardır. Eylül 2016- Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul Beyoğlu'nda bulunan Tuncer Çakmaklı Architects bünyesinde uygulama projesi alanında çalışmış bulunmaktayım. Burada kültür yapıları ve daha büyük kompleks yapıların uygulama projelerini, ek olarak bu projelerin tüm peyzaj proje çizimlerini çalıştım. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu Yenileme Projesi de bunların arasındadır. Ancak şehir değişikliği sebebi ile işi bırakmak durumunda kaldım. Deneyimlerim arasında yarışma projeleri ve uygulama projeleri bulunmaktadır. Autocad ve Photoshop konusunda tecrübem ve yoğun mesailer sayesinde epey ilerideyim. Sketchup ve 3ds Max ile de geliştirilebilir seviyelerde ilgilendim. İlgilenenlere portfolyomu gönderebilirim. 

Eray Suçeken

0.538.542 68 29
eraysuceken@hotmail.com
11-01-2018

 19 yıllık mimarım.9 yıl yurt dışı deneyimim vardır. Saha şefliğinden proje müdür yardımcılığına kadar her türlü şantiye ofisi ve saha görevinde aktif olarak görev aldım. Konut , metro , cephe sistemleri , lüks konut  , avm , yapı market , tekstil fabrikası , hastahane , kütüphane , müze , rafineri işlerinde tecrübem vardır. Tecrübeyle bütünleşen  dinamikliğin en verimli çağında olduğumu düşünüyorum. Tecrübe ve yeteneklerimi kullanabileceğim uygun bir yöneticilik pozisyonu arıyorum. 

Erhan Özdoğan

0 531 985 64 73
erhan8087@hotmail.com
10-01-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık bölümünden 2017 yılında mezun oldum. İleri derecede Autocad, Revit, Photoshop, 3dmax, Vray, orta derecede Sketchup, Archicad kullanıyorum. Aktif olarak mimari yarışmalara katılıyorum. İş alanı olarak şantiye veya ofis arayışı içindeyim. Bucada oturuyorum, seyahat engelim yoktur. İlgilenenlere cv ve görselleştirmelerimi gönderebilirim. Teşekkürler. 

Özge Yiğit

05052911428
ozge_yigit@hotmail.com
10-01-2018

 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü 2014 güz dönemi mezunuyum. Ofis ve restorasyon alanlarında 3 yıllık deneyimim var. Ayrıca çeşitli mimari yarışmalarda da deneyimlerim mevcut. ileri derecede autocad, photoshop iyi derecede archicad, sketchup ,illustrator, cinema4d, corel draw kullanabilmekteyim. Farklı alanlarda kendimi geliştirmeye ve çalışmaya açığım. İlgilenenlere CV gönderebilirim. Teşekkürler. 

ECEM ONARGAN

05060243477
ecem13521@gmail.com
10-01-2018

 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2015 mimarlık bölümü mezunuyum. 2 yıl boyunca ofis deneyimlerimde proje çizimi 3d görselleştirme ve şantiye işlerinde görev aldım. Autocad, archicad , sketchup ve photoshop programlarını iyi derecede kullanabiliyorum . Orta derecede 3ds max biliyorum. Tam zamanlı çalışabileceğim bir iş arıyorum ilgilenenlere cv ve portfolyo gönderebilirim. 

Cansu Erdönmez

05327624066
cansuerdonmez94@gmail.com
03-01-2018

Merhaba, 2017 Ağustos ayında İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlik bölümünden mezun oldum. 2015’te şantiye stajımı Şehrin Yapı (Adnan Kılıçoğlu-Katal İnşaat) Novus Ventus ofis kuleleri şantiyesinde yaptım. Ofis stajımı ise 2016’da Epig Mimarlık’ta yaptım. Microsoft office, autocad, archicad, sketchup, photoshop ve 3ds max programlarına hakimim. Aktif olarak 4 yıldır araç kullanıyorum ve seyahat engelim yurtiçi ya da yurtdışı olabilecek şekilde yoktur. Yabancı dil olarak ingilizce (upper intermediate) ve fransızca (A2) biliyorum. İş alanı olarak ofis veya şantiyede iş yoğunluğuna göre esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak şekilde çalışabilirim. İlgilenenlere CVmi gönderebilirim. 

Burçin Çetin

05343124889
burcincetin@hotmail.com
03-01-2018

Merhabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi mimarlık fakültesi 2017 mezunuyum. Gaziemir'de bulunan Aryom koru projesinde 6 ay ince iş şantiye şefi ve hakediş mimarı olarak çalıştım. (2017 Sign of the City premium projeler içinde ‘En İyi Konut’ kategorisinde birinci olmuştur.) İyi derecede revit, photoshop, autocad orta derecede archicad ve sketchup programlarını kullanıyorum. Buca'da oturuyorum. Aktif araç kullanıyorum seyahat engelim yoktur. İletişim becerilerim çok iyidir. Her ortama kolaylıkla adapte olabilirim ve kolay kavrayabilen soğukkanlı biriyimdir. Kendimi her konuda geliştirmeye açığım . İlgilenenlere cv ve portfolyomu gönderebilirm.