Mimalık Haftası Etkinlikleri 5 Ekim Pazartesi Günü Başlıyor

Mimalık Haftası Etkinlikleri 5 Ekim Pazartesi Günü Başlıyor

Uluslararası Mimarlar Birliği (UIA) tarafından Dünya Mimarlık Günü ilan edilmiş olan Ekim ayının ilk pazartesi gününü takip eden hafta her yıl şubemiz tarafından Mimarlık Haftası olarak kutlanıyor.

Mimarlar Odası İzmir Şubesi olarak, coşkuyla kutladığımız gelenekselleşmiş Mimarlık Haftamız yaklaşırken, içinde olduğumuz pandemi günlerinde birlik olmanın önemini bir kez daha derinden kavrıyor ve bunun sorumluluğunu taşıyoruz.

Bu sene, Mimarlık Haftasında fiziksel olarak bir araya gelemediğimiz için siz değerli üyelerimizle paylaşacağımız dolu dolu bir çevrimiçi program hazırladık. Uluslararası Mimarlar Birliği’nin bu yıl için belirlediği “Daha İyi Bir Kentsel Geleceğe Doğru” teması etrafında çeşitli etkinliklerle şekillendirdiğimiz programı sizlerle paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz.

Yüz yüze geleceğimiz günleri hasretle beklerken, bu özlemimizi hafifleteceğini umduğumuz, mesleki birliğimizi güçlendirecek ve geleceğe birlikte düşünerek baktığımız Mimarlık Haftası programımızda buluşmak üzere.

Cosentino ve Massive Parke Sistemleri sponsorluğunda gerçekleşmektedir.