İNCİRLİOVA MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ YAZ KAMPI "KATILIMCI LİSTESİ" AÇIKLANDI

İNCİRLİOVA MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ YAZ KAMPI "KATILIMCI LİSTESİ" AÇIKLANDI

6-16 Ağustos 2018 / İncirliova-Aydın

Mimarlar Odası İzmir Şubesi olarak, birlikte yaşamanın ve birlikte üretmenin gitgide zorlaştığı günlerde bu pratiğin değerini unutmamak ve çoğaltmak adına kurguladığımız İncirliova Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı’na Türkiye’ nin dört bir yanından başvuru olmasının mutluluğunu sizinle paylaşmak isteriz. Başvurular sonlanmıştır, kampa katılım sağlayacak öğrencilerin tam listesi aşağıdadır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 

İSİM

OKUL

1

İLAYDA KABLAN

LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ

2

ÖMER ENES BAŞARAN

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

3

SELEN MİROĞLU

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

4

YASEMİN HOROZCU

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

5

DUYGU KUŞÇU

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

6

YUSUF ERKAN

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

7

ÜMİT BAŞUK

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

8

BEYZA AKIN

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

9

DEMET KARAALİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

10

BUSE CEMRE COŞKUN

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

11

EYLÜL GÜNGÖR

FATİH SULTAN MEHMET VAKFI ÜNİVERSİTESİ

12

ECE ÇAKTI

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

13

MERVE NUR DOĞAN

ODTÜ

14

HALİL RÜSTEM DOĞRU

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

15

ŞÖHRET DAMLA ÇOLAKOĞLU

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

16

HELİN ODABAŞI

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

17

ECEM UĞURLU 

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

18

EGE RAFET YAKŞİ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

19

ÖZGE ERDEM

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ

20

ASLIHAN BARUT

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

21

SİMGE GÖKGÖZ

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

22

BERFİN GÜZEL

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

23

TUNÇ ÇOKUYSAL

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

24

NİL ALMİNA KOÇER

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

25

İREM FULYA DEMETOĞLU

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ

26

ZEYNEP ALPSOY

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ

27

CELAL ATAŞ

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

28

BİLAL YILMAZ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

29

ASLI SEVİNÇ

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

30

VEYSEL GÜLMEZ

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ

31

HİDAYE ÇAKMAKCI

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

32

SALİHA HAS

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ

33

AYŞE NURŞEN ZORER

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ

34

ÇİĞDEM SİMGE ERGEZER

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ

35

VESİLE ORAN

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

36

NİSA SEREN ÇIPLAKKAYA

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTE

37

EZGİ GÜVEN

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

38

SİNEM İDELİ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

39

SENA UZTÜRK

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

40

TUĞBA BALKIS

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ

41

GÜLSERAY KOCABAŞOĞLU

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

42

DUYGU UZUNLAR

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

43

BERAT ÖZDEMİR

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

44

YİĞİT İNAN

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

45

ESRA ŞİMŞEK

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

46

MERVE TORLAK

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTE

47

AYLİN KENAR

İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ

48

ZUHAL BAYRAKTAR

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

49

CANSU ÖZELMACI

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ

50

MÜCAHİT BURSALI

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

51

BESTE ÇELİKSOY

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

52

SELİN KAYNAR

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

53

NİMET BÜŞRA ALP

İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ

54

AVŞİN ÖZKAHRAMAN

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

55

SİBEL AKAN

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

56

AYÇA ZÜMRÜT

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

57

AYŞE KAÇMAZ

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

58

BEYZA ELİKÜÇÜK

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

59

MEHMET KARA

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

60

SİDAR BEYTAŞ

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ