Esra Aydın Beker

info@yonsis.com
13-03-2020

Yönsis; kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlendirme, kimliklendirme gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile doğru donanım ve doğru ekibi bir araya getirmeyi başarmış bir firmadır.

Çalışma alanımız; okul, metro, havaalanı, fuar, tatil köyü, otel, banka, fabrika, iş merkezi, AVM, hastane, yerleşkeler gibi mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlamak, uygulamak ve üretmektir.

 

Firmamızın proje departmanında görev almak ve müşteriler tarafından paylaşılan projelerin analizinin yapılarak mimari yönlendirme projesinin oluşturulması konusunda çalışmak üzere;

 

Proje inceleme, planlama, sunum ve raporlama yapabilen,

Yoğun ve esnek çalışma düzenine ayak uydurabilecek, prezantabl, verileri analitik yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi,

İş geliştirme yeteneğine sahip, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,

İkna kabiliyeti yüksek,

MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen,

Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini sahibi,

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan bay ve bayan takım mimarlar aramaktayız.

 

Firma ile ilgili bilgilere www.yonsis.com adresinden de ulaşılabilir.

Turan Başay

05333899083
pimturanbasay@gmail.com
11-03-2020

t5-10 yıl tecrübeli mimar- İzmir Ilı Aliağa ilçesi Star Rafineri içerisinde yapımına başlayacağımız uzun süreli , Kanopi ve Giriş Binası Anahtar teslimi işimizde ( Çelik, Betonarme, ince işler ve tesisat işleri) Imalatların bire bir kontrolu ve şantiye organizasyonu , uygulama detaylarının hazırlanması ve takibi,taşeron ve işçilerin koordinasyonu ve günlük raporların hazırlanması ,teknik ofis işlerinin yapılması işi için tempolu ve mesai kavramı esnek mimar veya inşaat mühendisi takım arkadaşı aramaktayız. Ayrintili Özgeçmişinizi ve talep ettiğiniz ücreti belirterek tarafımıza ( bu adrese) mail göndermenizi rica ederiz. SAYGILARIMIZLA PİM DEKORASYON Ltd.Sti. TURAN BAŞAY Proje Müdürü 

XL mim+müh

+90.532.6308760
a.isik@xl-archeng.com
27-02-2020

Mimari uygulama ve ruhsat projeleri üzerine en az 2 yıl ofis tecrübesi olan, Autocad ve 3dsmax programlarına hakim, Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, tam zamanlı mimar takım arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin \"info@XL-archeng.com\" adresine özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur. 

MASSA MOBİLYA TASARIM

02323250025
goktaysoysal@gmail.com
26-02-2020

Çiğli AOSB de mimari tasarım ve mobilya imalatı yapmakta olan firmamızda görev alacak, aktif araç kullanabilen,ince işler ve mobilya işlerinde ölçü alma ,autocad çizimi yapma , montaj takibi ve kontrolü yapma alanlarında çalışacak tekniker yada mimar çalışma arkadaşı arıyoruz.ilgilenenler mail yoluyla ulaşabilir. 

ÖMER SAMİ ÖZBAĞ

0542 5944689
aridegerleme@gmail.com
24-02-2020

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Arı Gayrimenkul Değerleme A.Ş Gayrimenkul Değerleme Uzmanı / Eksper Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) düzenlemeleri çerçevesinde her türlü gayrimenkulün değerleme raporlarının hazırlanması, bağımsız ve tarafsız bir şekilde piyasa ve çevre koşullarının analiz edilmesi, Gayrimenkullerle ilgili hakların hukuki durumunun analizi ve raporlaması konularında faaliyette bulunacaktır. Firmamız bünyesinde öncelikli olarak İzmir İlinde istihdam edilmek üzere “Kadrolu Gayrimenkul Değerleme Uzmanı” aramaktayız. ARANAN ÖZELLİKLER Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği veya Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun Tercihen özel nitelikli gayrimenkul değerlemesi konusunda tecrübeli , MS Office programlarını etkin kullanabilen, SPK ( Sermaye Piyasası Kurulu ) Gayrimenkul Değerleme lisansına sahip, 3 yıllık Gayrimenkul Değerleme tecrübe şartını belgeleyebilen, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığını kendine meslek olarak seçmiş, Gayrimenkul Değerleme esasları ve yasal mevzuata hakim, Dinamik, girişken, zaman baskısı altında esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Koordinasyon becerisi yüksek, analitik düşünce ve araştırmacı yapıya sahip, Planlama, iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Ekip çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, Aynı şirkette uzun süre çalışmayı kendine prensip edinmiş. İŞ TANIMI Bankalardan ve Özel Müşterilerden gelen gayrimenkul değerleme taleplerinin saha çalışmalarını yapılması; Saha çalışmaları: – Müşteri ile iletişime geçilerek yer görme işleminin yapılması, – Gerekli Emsal Araştırmalarının tamamlanması – Belediye, Tapu-Kadastro incelemelerinin yapılması ve gayrimenkul ile ilgili raporun eksiksiz olarak tamamlanarak Banka ve Şirket raporlama sistemi içine girilmesi ve denetime gönderilmesi. Tel:0542 5944689/0532 168 1410 Ömer Sami Özbağ Bu ilan için sadece kayıtlı Mimar adaylar başvuruda bulunabilir. 

TAŞPINAR MERMER

0532 2117854
info@taspinarmermer.com
24-02-2020

Bornova Pınarbaşı\'nda bulunan fabrikamızın Proje Tasarım Bölümü için Autocad , Photoshop, Illustrator ve Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, motivasyonu yüksek bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgililelerin CV\'lerini mail adresimiz info@taspinarmermer.com adresine iletmesi rica olunur. 

METAMAR MARBLE

05305253245
project@metamarmarble.com
17-02-2020

Isparta merkezli fabrikamızda ve yurtdışı bazlı projelerimizde görev almak üzere fabrikamızda üretilen malzemeleri projelere entegre edebilecek, müşteri ilişkileri kuvvetli, etkin sunum yapmada kabiliyetli, ikna gücü kuvvetli, iş toplantılarında etkin rol alabilecek en az 5 yıl deneyimli seyahat engeli bulunmayan iç mimar / mimar çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenen adayların özgeçmiş ve portfolyolarını ilgili mail adresine göndermesini rica ederiz. 

Erhan Doğan Mimarlık

0505 477 11 42
edmimarlikofisi@gmail.com
05-02-2020

Kamu projelerinde, devlet birim fiyat ve poz numaraları ile uygulama projeleri, detay projeleri ve keşif metraj ihale dosyası hazırlama konularında tercihen OSKA programı ile çalışmış, 3D görselleme konusunda tecrübeli mimar aranmaktadır. 

Monodesign İçmimarlık

05336015732
İnfo@monodsgn.com
29-01-2020

Alsancak’ ta bulunan içmimarlık ofisimizde çalışmak üzere 3D görselleştirme alanında uzman ekip arkadaşı arıyoruz. Aranan özellikler; Autocad, ve 3D max programlarına tam hakim olunması, düzenli ve ekip çalışmasına yatkın olunmasıdır. İlgilenenlerin cv ve portfolyolarını info@monodsgn.com mail adresine göndermelerini rica ederiz. 

GOLDEN MİMARLIK

05555757696
serayerol7@gmail.com
29-01-2020

Şirketimizin tasarım ofisinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mimarlık Bölümünden mezun , Autocad. 3D MAx, Photoshop programlarına hakim deneyimli mimar eleman alınacaktır. İlgilenenlerin serayerol7@gmail.com mail adresine CV’lerini göndermeleri rica olunur. 

OCADO MİMARLIK

0 232 3643233
info@ocadomimarlik.com
29-01-2020

Mimari uygulama projeleri ve belediye projeleri üzerine en az 5 yıl ofis tecrübesi olan, • Mimari ve iç mekan detay projeleri ile statik , mekanik, elektrik proje ekip koordinasyonları konusunda deneyimli, • İmar kanunlarına ve yönetmeliklere hakim, • 3d görselleştirme programlarına hakim, • Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, Tam zamanlı mimar takım arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin \"info@ocadomimarlik.com\" adresine cv ve portfolyalarını göndermeleri rica olunur. Yüklü Portfolyo dosyalarının \"we transfer\" üzerinden gönderilmesi rica olunur.

LATİF ALKAN

0534 081 77 68
ltfalkan@gmail.com
28-01-2020

Ağırlıklı olarak iç mekan uygulamaları yapan firmamıza En az 5 yıl tecrübeli Mutfak, mobilya ve ince yapı detaylarına hakim İmalatları denetleyebilecek Uygun gördüğü programlarda 2D&3D çizim ve sunum yapabilen Müşteriler ile görüşmeleri yürütebilen Malzeme bilgisi olan Süreç odaklı çalışabilecek mimar ya da iç mimar aramaktayız. 

ELMACI ARCHITECTS

job@elmaci.co
21-01-2020

Üniversitelerin Mimarlık Bölümünden mezun ; * En az 5 yıl deneyimli * Çizim programlarına hakim (Autocad, Sketchup, Revit) * Proje koordinasyonu yapabilecek * Yönetmeliklere ve ruhsat süreçlerine hakim * İleri seviye İngilizcesi olan * Erkek Adaylar için Askerlik görevini yerine getirmiş Adayların kendilerini ifade edebilecekleri dökümanlar ile ( CV, Portfolio vb) job@elmaci.co adresine başvurmaları rica olunur. 

PGM MİMARLIK

pgmmimarlik@gmail.com
13-01-2020

Şirketimizin ofis ve şantiyelerinde farklı departmanlarda görevlendirilmek üzere, endüstriyel yapılarda en az 3 yıl tecrübeli mimar veya inşaat mühendisi aranıyor. İstenilen nitelikler; Sanayi yapılarında tecrübeli, Autocad programını iyi derecede kullanabilen, Keşif, metraj,hakediş ve teknik şartname hazırlayabilen, Koordinasyon, planlama ve problem çözme yetkinliklerine sahip, Raporlama, temsil ve sunum yeteneği kuvvetli, İşlerin planlamasını ve takibini yapabilecek, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış.