SERDAR İPEK

532 232 88 62
kozamim@hotmail.com
05-12-2019

Yurt dışındaki (Surinam) projemiz için otel inşaatı ve dekorasyonu tecrübesi olan, orta derecede olsa ingilizce bilen, metraj, keşif, hakediş işleri için bir mimar arıyoruz.

Sema UYAR

0 232 462 04 02
epigmimarlik@gmail.com
02-12-2019

Firmamız bünyesinde çalışacak en az 5 yıl deneyimli MİMAR aramaktayız. Aranan özellikler: Projelerin belediye ruhsat sürecine hakim olmak. İmar yönetmeliklerine hakim olmak. Proje tasarımı sırasında gerekli disiplinlerle koordinasyon konusunda tecrübeli olmak Revit programı bilmek. 

Nevzat Solmaz

0 533 364 28 06
mimarnevzatsolmaz@hotmail.com
02-12-2019

 Milas ta bulunan Mimarlık Mühendislik LTD.şti nde çalıştırılmak üzere mimar arıyoruz 

İSSE PROJE&YAPI

05325094657
info@isseyapi.com
22-11-2019

EN AZ 8 YIL ŞANTİYE TECRÜBELİ, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN MİMAR ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANIYOR, İLGİNENLERİN CV\'LERİNİ YÖNLENDİRMELERİ RİCA OLUNUR. 

TRIO MİMARLIK

02324212681
selin@triomimarlik.com
20-11-2019

TRIO MİMARLIK, İzmir Alsancak’ ta bulunan ofisimizde çalışmak üzere; Tam zamanlı, seyahat engeli olmayan * Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun * En az 5 yıl deneyimli * Tasarım, proje geliştirme ve şantiye ince işler kontrolünde başarılı * İyi derecede Autocad kullanabilen * Proje disiplinleri ile koordinasyon konusunda sorumluluk alabilecek * Tercihen cafe, otel, lüks konut iç mekan projelerinde çalışmış MİMAR takım arkadaşları arıyoruz. 

MURAT ÖZTÜRK

0532 739 93 67
sahinvincizmir@gmail.com
20-11-2019

Fabrikamızda rollform makinasından çıkan hafif çelik yapı imalatı yapılmaktadır.Firmamız modüler ve prefabrik ev imalatı yapmaktadır. Office programlarına hakim, VERTEX programını aktif kullanabilen, , aktif araç kullanabilen, askerliğini yapmış ,takım çalışmasına yatkın bay MİMAR alınacaktır. Bornova ve Kemalpaşa ikamet edenler tercihimizdir. Cv ve portfolyo için mail adresimiz ; sahinvincizmir@gmail.com

AŞKAR PREFABRİK VE ÇELİK YAPILAR

05412305011
muhasebe@askarsacmetal.com
18-11-2019

Fabrikamızda Modüler Çelik Ev , Prefabrik ev ve Çelik Konstrüksiyon Prefabrik ev imalatı yapılmaktadır. Office programlarına hakim, AUTOCAD, ARCHİCAD, LUMİON, 3D MAX VE PHOTOSHOP programlarını aktif kullanabilen, saha ve şantiye kontrolü yapabilecek, aktif araç kullanabilen, askerliğini yapmış ,takım çalışmasına yatkın bay MİMAR alınacaktır. Bornova, Kemalpaşa ,Turgutlu ve Pınarbaşında ikamet edenler tercihimizdir. Cv ve portfolyo için mail adresimiz ; muhasebe@askarsacmetal.com

Borem Proje Ltd Şti

05324900072
info@borem.com.tr
07-11-2019

İYİ DERECE ALMANCA BİLEN (Az bilen veya İng. Bilen lütfen başvurmasın) Her Ay belli zamanlarda Almanya şantiyede görev yapacak Sigara içmeyen Araç kullanabilen Mimar aranmaktadır. 

Merve Kuntay

+90 541 806 22 03
info@toffu.co
31-10-2019

Toffu olarak mimarlık alanında dijital içerik üretimi yapan uluslararası bir e-ticaret platformuyuz. Mimari projelerde kullanılmak üzere dijital çizim yapabilecek mezun veya öğrenci freelancer çalışma arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı Referans görseller kullanarak Adobe Illustrator programında mimari görselleştirmelerde kullanılmak amacıyla, karakter, mobilya, obje vs çizimi yapılması. Adaylar, kabul edildikleri takdirde yapmaları gereken çizimlerin örneklerini www.toffu.co adresinden inceleyebilirler. Adayların başvurudan önce sitedeki içerikleri inceleyip, başvuru önyazısında bu içeriklere nasıl katkıda bulunabileceklerini açıklamaları beklenmektedir. Aranan Özellikler -Mimarlık bölümünden mezun veya mimarlık bölümünde öğrenci olmak -Mimari görselleştirme tecrübesi ve güncel görselleştirme trendlerine karşı ilgili olmak -Adobe Illustrator, AutoCad ve 3 boyutlu modelleri görüntüleyen ve düzenleyebilen herhangi bir programa hakimiyet (SketchUp, 3dsMax, Rhino vs.). -www.toffu.co adresinde yer alan kategorilerden en az birinde, benzer dilde çizimler üretebilecek olmak Artılar -Ulusal veya uluslararası yarışma tecrübesi -Yenilikçi/deneysel görselleştirme çalışmaları -Görsel sanatlardan bir veya birkaçında çalışmalar (tercihen dijital) Başvuru Koşulları ve Yöntemi Aranan özellikleri sağlamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacak olup, geri dönüş yapılmayabilir. Şartları sağlayan bütün başvurulara olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Başvuru için gerekenler; -Önyazı -Mimari görselleştirmelerin yer aldığı portfolyo Değerlendirme Kriterleri -Portfolyo tasarımı ve düzeni -Belirtilen modelleme ve çizim programlarına hakimiyet -Proje görsellerinin teknik ve estetik yeterlilikleri (Lumion vb render programları ile hazırlanmış, post production yapılmamış görseller dikkate alınmayacaktır.) Başvurularınızı info@toffu.co adresinden yapabilirsiniz. 

TE MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK LTD ŞTİ

02324620099
info@temuhendislik.com.tr
30-10-2019

En az 5 yıl tecrübeli - Autocad , Revit , 3DMax , gibi ofis çizim programlarına hakim - Tercihen İngilizce bilen - B sınıfı ehliyetli olan - Keşif ve metraj çalışması yabailecek - İş planlama ve takip yeteneği yüksek Teknik ofis Mimar Ekip arkadaşları arıyoruz. 

RS CEPHE

905327038484
info@rskapi.com.tr
14-10-2019

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad programını etkin olarak kullanabilen Tercihen Logikal kullanabilen MS Office Programlarına hakim (Word, Excel) Tercihen alüminyum doğrama/cephe sistemleri konusunda deneyimli Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, yönetim becerisi gelişmiş, disiplinli, detaylara önem veren, dikkatli, titiz Planlama, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) İŞ TANIMI Nitelikli projelerde teknik ofisimizde ve/veya sahada görev alabilecek, tecrübeli, alüminyum doğrama, giydirme cephe, kompozit panel projelerinde çalışacak Mimar takım arkadaşları arıyoruz. - Teklif çalışmaları (metraj çıkarılması, projelendirme, detay çözümleri) - Malzeme siparişlerinin hazırlanması ve takibi - İmalat onay çizimlerinin hazırlanması - İmalat dosyalarının hazırlanması - Şantiye/teknik ofis koordinasyonunu sağlamak - Sahada imalat kontrolleri - Saha montaj koordinasyonu

 

ETM MİMARLIK MÜH. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

02324211220
etmmimarlikizmir@gmail.com
16-09-2019

 ETM Mimarlık Müh. İnş. San. Tic. Ltd. Şti İzmir Alsancak’ta bulunan ofisimizde çalışmak üzere, tam zamanlı çalışabilecek, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, üst düzeyde sorumluluk bilincine sahip, sigara kullanmayan ve seyahat engeli olmayan takım arkadaşları arıyoruz. 1- PROJE SORUMLUSU MİMAR • Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun • En az 5 yıl büyük ölçekli mimari ve iç mimari UYGULAMA projeleri konusunda deneyimli • Tasarım ve proje geliştirme konusunda başarılı • İyi derecede Archicad kullanabilen • İmar mevzuatına hakim • Proje disiplinleri ile koordinasyon konusunda sorumluluk alabilecek • Problem çözme, iş planlama ve organizasyon becerisine sahip • Çalıştığı ofisi sahiplenen, disiplinli ve sorumluluk sahibi • Takım çalışmasına yatkın 2- GÖRSELLEŞTİRME UZMANI MİMAR • Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun • En az 3 yıl mimari ve iç mimari KONSEPT projeleri konusunda deneyimli • Üst düzeyde görselleştirme, modelleme ve grafik sunum teknikleri konusunda yetenekli, yenilikçi ve kendine güvenen • Archicad, Lumion, Photoshop programlarını çok iyi kullanabilen, • Problem çözme, iş planlama ve organizasyon becerisine sahip • Çalıştığı ofisi sahiplenen, disiplinli ve sorumluluk sahibi • Takım çalışmasına yatkın 3- RESTORASYON PROJELERİ SORUMLUSU MİMAR • Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun • En az 3 yıl Rölöve, Restorasyon, Restitüsyon Projeleri konusunda deneyimli, • İyi derecede Archicad kullanabilen, • Proje disiplinleri ile koordinasyon konusunda sorumluluk alabilecek • Problem çözme, iş planlama ve organizasyon becerisine sahip • Çalıştığı ofisi sahiplenen, disiplinli ve sorumluluk sahibi • Takım çalışmasına yatkın İlgilenen adayların detaylı CV ve portfolyolarını etmmimarlikizmir@gmail.com Adresine iletmeleri rica olunur